Vytápění domu elektrokotlem, jaká je cena za rok?

Zobraz úvodní příspěvek
Vím,že tohle téma je už hodně probrané,ale chtěla bych názory od přímých uživatelů.Jedná se mi o topení elektrokotlem a krbem v rodinném dvoupodlažním domě,se zastavěnou plochou do 80m2 .Zajímá mě kolik protopíte ročně elektřinou a zda máte i podlahové vytápění.
Odpovědět
1
5
6
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janbratan slabej pokus o reklamu... :-p jednak píšeš mimo mísu, řešil se tu elektrokotel a spotřeba, ne krb, za druhé ten dotaz je 5 let starej a za třetí jaká je práce s elektrokotlem ? =-) :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím. Dům 12 x 9 , 2NP, cihla, nezatepleny, stáří cca 70 let, Mám elektrokotel Protherm a kamna Priity s vymenikem. Po první zimě při topení elektrokotlem Porotherm a kamna s vymenikem Pritti...... zálohy na elektriku 2500,- a naklady na dřevo cca 10.000, ... za mě spokojenost. Topím asi tak 40 : 60 elektrika : dřevo Ale podotýkám, že sauna tady není 🙂
Odpovědět
@gregmon Tak to nic moc 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Elektrokotel topí podle toho, jaký zvolíte typ. Já jsem šel do vytápění nízkoenergetického domu elektrokotlem a nemohu proti tomu nic říct. Je důležité podle mě si to nechat spočítat od někoho, kdo tomu rozumí. My máme doma kompletní topení včetně instalace elektro kotle od firmy topeniplynkladno. Našel jsem si je normálně přes vyhledávač a zkusil je kontaktovat. Teď když je vše hotové, tak je můžu doporučit, protože je vidět, že opravdu rozumí tomu, co dělají.
Odpovědět
@homolecves S tou reklamou máte 2 roky zpoždění. 🙂
Odpovědět
@homolecves Co si asi tak myslet o firmě, která musí dělat falešné recenze. Navíc ten začátek vypovídá, že toho ani o topení moc neví. Taky dám odkaz https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
a je teply kraj ,alebo zima furt
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?