Špatná zkušenost s eshopem 123topeni.cz

Zdravim. Chcem sa tu podelit s velmi zlou skusenostou s tymto e-shopom. Objednal som si u nich elektrokotol po namontovani som zistil ze si nan nebudem vediet uplatnit pripadnu reklamaciu t.j je bez zaruky, na co ma vobec neupozornili. Ked som to reklamoval boli arogantni a vobec sa somov nebavili neodpovedaju na e-maily ani na listy. Proste otrasny pristup v ziadnom pripade neodporucam mozno maju trosku lepsie ceny ale to je jedine. Ak je nejaky problem vykaslu sa na zakaznika. Tak pozor nakupujte u serioznych obchodnikoch. Je tu niekto s podobnou skusenostou s tymto obchodom?
Odpovědět
Dobrý deň. Vaše zlé skúsenosti možno aspoň pomôžu ostatným - neobjednajú tam. S manželom sme o nich tiež uvažovali, ale nakoniec sme si radšej priplatili a zvolili síce drahšieho ale ako vidím tak aj kvalitnejšieho dodávateľa Hothot: http://www.hothotexclusive.com Máme od nich radiátory na mieru. Celá komunikácia prebiehala rýchlo a slečna bola milá a vysvetlila mi všetko čo som potrebovala vedieť. Skúšali ste to dať právnikovi? :-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?