Bissell kabel nebo aku

Prosím kdo máte vysavač Bissel jaké máte zkušenosti s kabelem nebo s aku. Cena nerozhoduje. Jsem spíš pro aku, kabelů jsem si již užila dost. Máme velký dům( cca 300m) a budu kombinovat s centrálním vysavačem. A ještě dotaz- musí se po každém použití čistit? Myslím při denním používání, když si budu chtít vysát jen malou část( třeba chodbu).Děkuji za každou radu/ zkušenost. Marcela.
Odpovědět
@camilka mam bissell s kabelem-urcite to neni na kazdodenni posmrdlani kousku podlahy. Ptz to cisteni je nic moc... Ale na velky uklid je to vyborne a usetri to spoustu casu. Vysavac uz moc nepouzivam. Pres tyden maximalne pustim robota. U aku bych se bala male vydrze-pisou 25minut a me jenom spodek trva pres hodinu :-| Jinak kabel me prijde celkem kratky, ale kdyz si dam 10m prodluzku, tak v pohode pres cele patro. Jo, a jeste jsem premyslela, ze s tim aku to musi byt jeste tezsi, nez s kabelem a i ten me prijde celkem tezky...
Odpovědět
@kekita Děkuji... já bych ho právě potřebovala na to malé čištění( špinavá chodba, úklid kuchyně po vaření- teď mám celý den vodu v kýblu s mopem a vytírám co potřebuji). A právě ta váha u aku mě odrazuje.
Odpovědět
@camilka na male smrdlani bych to fakt nebrala-to me prijde ten mop lepsi... s bissellem se vytira skvele, ale pak ho musis vycistit a nevim, jak by vypadal, kdyby tam stala cely den v te nadrzce spinava voda... podivej se na youtube-je tam celkem dost videi. Jinak na kazdodenni pouzivani to chce koupit alespon nahradni filtr (kdyz se vypere, tak musi alespon 1 den schnout). Ale treba to nekdo tak dela, ale me osobne to proste vadi, ze bych ho nevycistila... a taky bych se bala, ze kdyz tam stoji s tou vodou, ze do neho treba decka tuknou a on se prevrhne a voda mu natece do motoru. Na umyvani kousku podlahy bych mozna spis poridila parni mop a k tomu hodne nahradnich navleku. To me prijde rychlejsi a jednoduzsi, ale zase to oproti bissellu nevysava...
Odpovědět
Děkuji za info, asi si ho i tak pořídím , ale nebudu spěchat. Už jsem ho měla v košíku....
Odpovědět
@camilka ja jsem ho mela v kosiku mockrat a vzdycky jsem to pak smazala :-D kdyz to nepotrebujes hned, tak je lepsi si pockat na akci-pak vyjde na cca 5 tisic. A jeste pro uplnost jsem zapomela napsat 2 nevyhody: - je hodne hlucny-rozhodne vic, nez jakykoliv vysavac - nevytira cca 2 cm od kraje, ale vysaje tam prach Ale i pres to vsechno bych si ho poridila znovu, ptz usetri fakt 1/2 casu tim, ze vysavas a vytiras zaroven. Silene drahy je do neho ten cistici prostredek-je ho velka spotreba, tak me pulka te lahve vyjde tak na spodni patro ]-( Tak jsem tam zacala lit sanytol a umyva to pomalu lip nez original.
Odpovědět
Jo, a jeste bych se podivala na PetPro-ten ma sitko na oddeleni vlasu a chlupu. Ja jsem ho chtela, ale tenkrat zrovna nebyl skladem , tak jsem vzala obycejny.
Odpovědět
@kekita Tak to je vyčerpávající info, moc děkuji. Napíšu si Ježíškovi i se Sanytolem.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme s kabelem,vybrala si to nadšená žena,já byl proti.Po půl roce je to tak,že to občas vytáhnu já aby se na to neprášilo.Za mě největší nesmysl,špatně vysává i vytírá,je hlučný a těžký,čištění a schnutí je otravné.Origo prostředek je zbytečně drahý,sanytol opravdu stačí.Náhradní filtry a kartáč kupuji na aliexpressu.
Odpovědět
Profilova fotka
Phillips Speed Pro Max Aqua, sice dražší, ale můžu doporučit. Bissellu jsem se zbavovala, za mě krám. Šmouhy na podlaze, padaly z toho mokré cucky chlupů, vlasů atd., náročné čištění a schnutí, kdy se celý musí rozebrat a nechat vyschnout, těžký do ruky, schody se s tím špatně vytíraly, nezajede všude, otravný kabel se všude motal. Phillips je bezdrátový, vydrží dlouho, jen se tam dá hadr a nalije do nádržky voda se saponátem a vysaje a vytře zároveň. Tah má jako blázen, nástavec na sedačku.
Odpovědět
@petta33 .... ty jo, tak to jsem slyšet nechtěla..... po týdnech vybírání se rozhodnu pro favorita a on to nakonec není žádný zázrak. Tyhle osobní zkušenosti jsou k nezaplacení, takže jdu se na ten Philips kouknout. Děkuji!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jenže u toho Phillips se šmudlá pořád jedním hadříkem, což je samozřejmě největší přidaná hodnota Bisselu, že se čistí čistou vodou, ne?
Odpovědět
@oskar83 Tak toho se přesně bojím, já jsem momentálně také hodně natěšená. Zatím vysávám obyč.vysavačem + mop. Čekám na zprovoznění centrálního vysavače. Jsme velká rodina + velký dům tak hledám čím si to usnadnit( robota jsem měla na zkoušku a pro naše prostory není vhodný)Děkuji za vaši zkušenost.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nobondgirl to sice jo, šmrdlá jedním hadříkem, jenomže jak tam průběžně do nádržky doplňuju vodu, tak ten hadřík při té příležitosti vždy opláchnu pod vodou, takže podle mě to není zase taková nevýhoda, že by ten hadr byl zase nějak moc špinavý. Během vytírání ho několikrát oplachuju. Kromě toho Bissel sice čistí vodou, ale taková malinká nádržka, takže podle mě to zase tak moc neumyje, když se na vytírání spotřebuje 200 ml vody..
Odpovědět
Profilova fotka
@camilka kromě toho, u Bisselu se musí stejně ještě vytáhnout i klasický vysavač, pokud chceš vysát pohovku, protože Bisselem se pohovka nevysaje, což je další z nevýhod. Ale nevím, já jsem na Bissel četla dost kladné reference, které teď po osobní zkušenosti moc nechápu. Na základě kladných referencí na Heurece i tady na Střeše jsem ho koupila. Někomu třeba může vyhovovat, hlavně je o polovinu levnější než Phillips. Ale já si radši připlatím a jsem spokojená, než se rozčilovat..
Odpovědět
@camilka mohu se zeptat, jestli jste si ten Bissell nakonec koupila? Dost se rozmyslim mezi BISSELL CROSSWAVE CORDLESS a PHILIPS SPEEDPRO MAX AQUA. Recenze jsou takove rozporuplne 😄
Odpovědět
@denessa Rozhodla jsem si ho zatím nekupovat...ale myslím, že ho koupím, jen to bude spíš na nárazový úklid než na každodenní používání. A půjdou určitě do Bissel pet pro , ikdyž nemáme žádná zvířata.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, mohu se prosím zeptat, který Sanytol přesně na čištění podlah používáte, ať něco nezkazím ? Jinak Bissell mám asi tak 4 roky - je těžký, hlučný, po použití se musí vždy vyčistit, nemyje až ke zdi a např. pod postelí, takže bez mopu a klasického vysavače se stejně neobejdete, ale na velký úklid např. jednou za 14 dnů je fajn a umyje podlahu skvěle. Děkuji moc. S pozdravem Ivana
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?