Jaký vysavač na mokré vytírání?

Profilova fotka
Sháníme tyčový vysavač na mokré vytíraní.Podobný něco jako je phillips aqua trio?Nemáte někdo?Spokojenost?
Odpovědět
Kärcher FC5
Odpovědět
Já zatím osobní zkušenost nemám, ale mám kamarádku, co je tak trochu uklízecí maniak ... má tři kluky a dá se u ní jíst z podlahy :-D před časem si koupila Philips Aqua a je moooc spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám bissell crosswave a jsem také spokojená ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@lulii muzu se zeptat jak jste s odstupem casu s vysavacem spokojena? Dekuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
📍
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Topuji. Jak to vidíte? Máme dřevěnou podlahu, velký dum na 2 patra a vybírám něco na podlahy, aby se moc nemacely.... nejlépe bez kabelu... Divala jsem se na Karcher nebo hodně doporučuji i Bissell
Odpovědět
@kiwio Mám Bissell a nemůžu ji stěžovat. Měla jsem v ruce i Karcher a ten mi teda do ruky moc nešel a vytírání mi přišlo dost pomalé. U toho Bissellu se zase musí chytit trošku "grif" aby nedělal šmouhy...
Odpovědět
@kiwio Rok používám Kärcher FC 5 a je to oproti mopu opravdu rozdíl. Vidím to na odpadní vodě - z mopu vcelku čistá a z Karcheru taková nepěkná... a to nejsme čuňata 😄 Výhodou je, že se válečky dají vyprat. Jediné co, tak je těžší do ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
Máme Bissell Crosswave a teda znovu bych to nechtěl,je to hrozně hlučný,těžký a nikam se s tím nedostanete.A ze by nějak zázračně vytiralo se taky říct nedá.Žena ho hrozně chtěla a nakonec to jednou za čas zapnu já aby mi nebylo líto,že jsem za to dal tolik peněz.Ale možná to byl její plán🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mám stejný názor na Bissell jako @oskar83, těžký krám, podle mě na nic, vůbec nechápu ty kladné reference. Dělá čmouhy, padá z toho mokrý bordel, rozebírání a sušení po vytírání děs, kabel zavazí, pokud se nevytírá jen velká plocha bez nábytku a překážek, je to s ním hrozně neobratné
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?