Menu Forum

Daň z nemovitosti 2016- novostavba nezapsaná v katastru

17. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 24 příspěvků. Má 2 přátele. Lednice na Moravě, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 24 příspěvků. Má 2 přátele. Lednice na Moravě, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
 Dobrý deň, potrebujem poradiť.
22.12.2015 sme skolaudovali novostavbu. 4.1.2016 sme boli urobiť zápis v katastri, do dnešného dňa ale zapísaná v katastri nie je. Kedy a podľa čoho podať priznanie z nemovitosti? Ak nebude zapísaná do konca ledna, priznáme ostatné nemovitosti a túto novostavbu dodatočne?
Ďakujem za odpoveď.
17. led v 18:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1779 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1777 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 Jestliže jste podali návrh 4.1., zapíšou to kolem 25.1. Pokud to bude s datem kolaudace, tj. loni, přiznání podáte. Pokud až letos k 4.1., budete ho podávat až příští rok
17. led v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bossmartyn (37 r.)
Registroval se 28. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
bossmartyn (37 r.)
Registroval se 28. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 78 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
 Dulezity je stav k 1.lednu. Pokud byste meli pred kolaudaci, pak danite plochu pod novostavbou jako stavebni pozemek. Novostavbu nikoliv. Po kolaudaci uz danite dum samotny, nikoliv pozemek pod nim. Bez ohledu na to, co je v katastru a kdy to tam je. Vy uz danite dum a letos podavate priznani, protoze se od lonska zmenil stav- kolaudace.
17. led ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
 A ako stavebný pozemok priznávame len zastavenú plochu alebo celú parcelu? Ďakujem
17. led ve 20:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
szifcakova (32 r.)
  • Již bydlím v domě
    Lednice, Region Břeclav
 Takže priznáme len novostavbu a pozemok, na ktorej stojí vôbec nepriznávame? Alebo priznáme pozemok mínus zastavanú plochu? Ďakujem
17. led ve 20:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daruna
Registrovala se 21. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
daruna
Registrovala se 21. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Má 2 přátele.
 Dobrý večer, v roce 2015 proběhla koupě pozemku a zapsání na katastru, část pozemku je zapsaná jako orná půda a část pod nezkolaudovanou stavbou jako zastavěná plocha a nádvoří, je vpořádku danit zastavěnou část pod písmenem E a ne jako stavební pozemek pod F? Vycházím z klasifikace katastrálního úřadu, je to správně?
17. led ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 Mam taky dotaz - minuly rok jsem byla dat danove priznani na stavbu-uz byla zakladovka a nad 1m zdi.. jak je to letos? Zkolaudovano nemame takze uredne je "stav domu" stale stejny.. mam tam jit a davat danove priznani a nebo az pristu rok kdy bude zkolazdovano?
17. led ve 22:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí