Pojištění 2017 hypotéka

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, koupili jsme byt, máme zařízenou hypotéku a řešíme pojištění. Budeme mít samozřejmě pojištěnou nemovitost, ale co dál? Co považujete za to základní, nejnutnější? Rezervy máme. V podstatě jsem velký odpůrce pojištění a ráda bych slyšela od normálních lidí, co je opravdu třeba a co je jen hra se strachem. Bohužel finanční poradce nepovažuju za úplně nestranné. ;-)
Odpovědět
1
2
@slabici snad máte pravdu, mě jen zaskočilo, s jakou samozřejmostí nám naše poradkyně poslala kalkulaci pouze na IŽP a na nic jiného, z čehož jsem vydedukovala, že je tahle možnost preferována. P.S. Zabrousila jsem vám na profil, máte strašně hezký domek! :-)
Odpovědět
To je bohužel klasika. Naše bývalá "poradkyně" preferovala pouze ČSOB a další pojišťovny za to prý nestály, protože neměly tak suprové krytí. Pak stačil jeden telefon do ERGO pojišťovny a zjistil jsem, že mám téměř 2x lepší podmínky a měsíčně mi zůstane na účtě o 1500 korun navíc. Je potřeba se informovat, poptávat a čas od času zkusit i někoho jiného. Poradci jsou krysy, které preferují jen pojišťovny, které dají největší provizi (samozřejmě jsou výjimky).
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?