Jaký gril na terasu?

Dobrý den, chtěla bych poprosit o vaše zkušenosti s grilem. Rozhodujeme se zda koupil plynový nebo elektrický. Neznáme výhody a nevýhody těchto grilů. Jaké máte prosím zkušenosti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@matinak ani jeden :-D když grilovat tak na briketách ;-) elektriku máš v troubě a plyn na topení ;-)
Odpovědět
pokud bych volil mezi plyn a elektrika, tak bych určitě volil elektriku, ať už z pohledu bezpečnosti tak z pohledu snazší údržbovosti, jinak je jasný, že na terasu bych volil gril, kde je "opravdový" oheň, jak píše petr ;-) :-D
Odpovědět
My měli plynový, stál kolem 11000 a byl super...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ani nemusíš dál psát co se stalo :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrsv1000 proč ne? moc ten tvůj příspěvek nechápu. Známí mají plynový gril campingaz už asi deset let, stál také asi 11.000Kč a stále grilují bez problémů a dost často. Jediné co, tak jednou za čas vymění lávové kameny.
Odpovědět
Profilova fotka
@radim83 tak jasně, že fungují oba grily, bratr má taky plynový a je spokojen, ale obecně se od nepaměti griluje na dřevěných briketách, plyn i elektřina mi přijde jako takový nemastný neslaný, nemá to atmosféru... Já sem napsal jen svůj názor ;-) nic víc v tom nehledej ;-)
Odpovědět
@petrsv1000 moc nerozumím...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak píšeš, že "byl" super a že byl plynovej... a plyn rád vybuchuje :-D tak to bylo myšleno, jako že vám nevydržel... ;-)
Odpovědět
@petrsv1000 na plyn se dá dat taky třeba do Slováků propichnjtego drevo s nějakou vůni třeba třešeň
Odpovědět
Bracha ma taky plynovy, neda na nej dopustit. Zmackne knoflik a griluje.. Ja to vidim tak, ze plyn-elektro atrapy grilu si porizuji lenosi, co neumi rozdelat ohen, nebo ti, kteri si nemohou dovolit obtezovat sousedy kourem. Ale to uz muzete to maso strcit do trouby s funkci gril- takhle griluju pres zimu :-D
Odpovědět
@petrsv1000 griluje dodnes,jen na něm griluje už jiná...samozřejmě.mladší...
Odpovědět
Profilova fotka
@matinak Pokud byste vyžadovala grilovací atmosféru, tak opravdu volte gril klasický na brikety. Pokud Vám na tom až tak nezáleží, tak plynový nebo elektrický. Je to rozhodně jednodušší. Elektrický si myslím je úplně nejjednodušší. Pichnete do zásuvky a to je vše. K plynovému je potřeba dokupovat plynovou bombu a občas vyměnit ty lávové kameny. Jiné rozdíly v tom už moc nevidím. Já budu volit asi ten střed, tzn. plynový. Mám přece jen ráda trochu té atmosféry, ale zase nechci oheň rozdělávat půl hodiny kvůli briketám. Konec konců bude to spíš záležet na mém muži, s čím němu se bude chtít dělat :)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?