Poradíte tip na kvalitní kuchyňské nože?

zdravím. Poradí mi někdo opravdu kvalitné kuchyňské nože? Bez ohledu na cenu. Moc děkuji
Odpovědět
To je dotaz po kterém se každý nožíř osype :) Pokud chcete dobře poradit a ne jen utratit nesmyslné peníze za nože na chlubení, tak je potřeba doplnit informace. Na co chcete nože používat - občasné domácí vaření, časté domácí vaření, vaření profesionální. Jaký typ nože hledáte. Evropský nůž šéfkuchaře je něco jiného než jednostraně broušený japonský nůž na suši. Každý má jiné určení a styl práce. Jak moc se budete o nože starat. Jak o běžnou údržbu, tak broušení. Každý nůž potřebuje občas nabrousit aby správně pracoval. Jiný nůž doporučíte někomu, kdo nůž pravidelně brousí doma a jiný tomu, kdo ho chce párkrát do roka vzít k brusiči. A u mytí a údržby je to podobné. Pokud jste ochotný po každém použití nůž umýt, osušit a uložit do pouzdra, tak jsou pro vás vhodné jiné nože než pro někoho, kdo ho po nakrájení rajčat hodí do dřezu, druhý den ho protáhne myčkou a třetí den ho hodí do šuplíku mezi ostatní nebožáky. Takže pokud chcete poradit tak, aby to pro vás mělo smysl a nešlo o zbytečně vyhozené peníze, tak se trošku rozepište. Jinak co se týče poměru kvalita/cena, tak si velmi pěkně stojí nožířství Pok - http://www.pok.cz/katalog-nozu-pok.html A pokud chcete ohromovat hlavně cenou, tak si na heurece vyhledejte kuchyňský nůž a seřaďte si je od nejdražších. Určitě to budou kvalitní nože, ale jestli budou i vhodné pro vás, těžko říct..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem fakt spokojená cena/výkon s noži od Fiskars.
Odpovědět
moje manželka dostala v lete k narozeninám kuchyňské nože od Dellinger a moc si je pochvaluje
Odpovědět
@ballu01 Jj fiskars mám také a super!! :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Nože jsou dobré od tescomy a fiskars.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My sme mali doma od Ikea, Berghoff, BerlingerHaus, KDS, potom manzel kupil jeden od Wusthof a ostatne leteli do kosa.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?