Časopisy o bydlení. Jaký je nejlepší?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, jaký časopis o bydlení vám přijde nejlepší? Kupujete nějaký na inspiraci pravidelně?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
A dál mi vadí nesmyslné ceny časopisů. Mám návrh - co takhle výměna? Já vám pošlu co už mám přečtené a vy mně! Cooo?? Předem děkuji za zprávy ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Nejradši mám marianne bydlení.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Obnovuju diskuzi....mate nekdo, prosim, tip na nejaky uzitecny casopis?
Odpovědět
Mám obavu, že dnes jsou všechny časopisy jen reklamní plátky. Seriózní informace musíte hledat na internetu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nedá mi to, než se ozvat. Pracuji totiž v časopise Marianne Bydlení, dříve jako art director a poslední tři roky jako šéfredaktor. Strašně ráda bych vydávala třeba dvěstěstránkový časopis a dostala do něj mnohem více témat i inspirace. Jenže to nejde. Taky je mi jasné, že ani s větším obsahem neosloví náš časopis všechny, každý má jiné představy a potřeby. Mrzí mě jen názor, že všechny časopisy jsou jen reklamní plátky. Není to tak. Kromě jedné zahraniční inspirace vytváříme obsah sami a děláme hluboké rešerše a sledujeme trh. Klienty využíváme jedině jako odborníky, ale vždy v oboru, který je jejich doménou a nikdy tak, aby byli jediným či zásadním zdrojem informací. Najdete je v boxíkách u odborných článků, a to mezi dalšími kapacitami, zachováváme důležité pravidlo více zdrojů. Ani já, ani celý tým Marianne Bydlení by se vám nemohl podívat do očí, kdybychom svou práci nedělali poctivě a s vysokým nasazením. Přeji vám všem diskutujícím, ať svůj oblíbený časopis najdete. Hezké léto! Karolína Hůlová 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina_hulova Ještě bych dodala, že mám spíš problém najít seriózní informace na internetu. Přijde mi, jako by byl jeden článek opsaný od druhého, klidně i s chybnými informacemi.
Odpovědět
@l_sekanina úplně s Vámi souhlasím, vůbec nemá cenu něco kupovat👍
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?