Časovač zásuvky

Zdravim, mam dotaz pro kutily a elektrikate. Mam v koupelne elektricky zebrik a rad bych do zasuvky pridal casovac kdy se po sepnuti ma vypnout. Pritelkyne zapomina vypinat a nekdy topi celou nkc a rano je tam sauna. Zasuvek je v jednom jistici vice, takze na jistic cssovac nejde a nechci kupovat casovac co se nacvakne do zasuvky. Je nejaka moznost zapojit primo do krabicky danne zasuvky nejaky casovac? Diky moc
Odpovědět
Nebylo by vhodnější použít nějaký regulátor pro žebříky ? Např. něco jako RE10A od Korada.
Odpovědět
@zdenna Existují časové spínače přímo do montážní krabičky zásuvky, ale mají malé zatížení W. Nevím jak výkonný mate žebřík, ale klasický časovač do zásuvky má myslím 3600 W. Šlo by udělat, časovač do krabice a výkonovou část dát prež relé, ale to se asi nevejde do montážní krabice, ani asi do KPR68 (hluboká).
Odpovědět
@zubr487 neco takoveho tam mam, ale nejak to nefunguje asi jak ma. Kdysi jsem to potreboval rozdelat a provlict za zebrikem a nevim jestli jsem tam neco ja udelal spatne nebo to ani neumi.
Odpovědět
@zdenna Tak zkontrolujte zapojeni, je to ale termostat, ne časovač.
Odpovědět
@specnaz84 ale ten regulator RE10A co pise @zubr487 se po 2 hodkach vypne sam. Tak ted nevim jestli to muj vubec umi
Odpovědět
Aha uz to chapu to oznaceni je stejne to mam i ja
Odpovědět
@zdenna já tento regulátor nemám, ale v návodu je uvedeno,že má režim sušení ručníku kdy se po 2h vypne. Možná máte nejakou starší verzi. S tim časovacem do krabice je problém to tam narvat a čím to ovládat
Odpovědět
Já bych asi koupil Wi-Fi ovládanou zásuvku, da se ovládat přes telefon, je to i časovač a nevypadá to ošklivě. https://www.alza.cz/emos-wi-fi-s-caso...
Odpovědět
@specnaz84 jo to jsem se uz take koukal ale nefunguje tak ze kdyz zapnu topeni tak aby se samo vyplo za 2 hodiny. Dobre je ze si nastavis aby se v 7 vecer zapl aby bylo teplo v koupelne a v 9 vyplo .. ale pokazde myslet ze to musim pak vypnout je blby
Odpovědět
@zdenna Takže potřebujete manuálně zapnout a časovač za třeba 2 hodky nebo podle nastavení se sám vypne?
Odpovědět
@specnaz84 presne tak
Odpovědět
@zdenna Konkrétně tato ,,by to měla umět” podle vyjádření na Alze. Jelikož má na sobě tlačítko, tak by tato funkce měla jit. V návodu je psáno, ze se dá nastavit časovač na zapnutí nebo vypnutí na max 4 hodiny.
Odpovědět
Článek se načítá
@specnaz84 no maji dobrou odpoved 🙂
Odpovědět
Tak nakonec jdu do tohohle - https://www.alarmsecurity.cz/www-alar... podle manualu a nastaveni bude pracovat jak potrebuji 🙂
Odpovědět
@zdenna ten vypadá dobře. Pak nám povězte, jak funguje. Taky potřebuji nějakou regulaci, protože tam zatím mám jen časové spínání od rozvaděče
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?