Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Markét, tomu samozřejmě rozumim a vim, že je to z toho důvodu, ale to se pak asi teda 90 % republiky při shlédnutí toho pořadu nasere. Já spíš chtěla říct, že se mi strašně líbí ta nápaitost v Bydlení je hra, hlavně ta Iva je fakt šikovná, už jsem jí ale dlouho tam neviděla.
21. pro 2008 v 17:29  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Brytro. To je ptacek, pan Duchacek emoticon Ditko chtelo na nocnik a uz neusnulo, ale tady taky nikdo neni, co?
22. pro 2008 v 06:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 dobré ráno! emoticon
teď jsem to chtěla zrovna napsat, ale jen se přesunu na druhou stranu, tak vidím, že už to markét zmínila.
že v bjh jde o to, že si to člověk financuje sám, takže tam pracujou většinou s velice omezeným rozpočtem, ty lidi chodí s designéry nakupovat a můžou do toho celou dobu mluvit.
v jsss je to tak, že jim předáš byt, nic neplatíš, ale taky do toho nemůžeš kecat. holt riziko emoticon

ne všechny ty přeměny byly špatný. ze začátku tam hodně ničili to původní zařízení, myslim, že se proti tomu hrozně moc lidí bouřilo, tak od toho upustili. taky byly ze začátku ty změny dost šílený, páč tam byl většinou sedláček emoticon
mně se třeba hodně líbila ta předchozí řada, kde byli především anna lacová a tomáš marx, to bylo vkusný, umírněný, funkční, nenabubřelý...

štve mě, že bjh dávají celkem brzo (kolem šestý, sedmý odpoledne), to já moc často nestíhám. teď už jsem to neviděla pěkně dlouho. přitom je ten pořad mnohem kvalitnější než celý jsss.
a hodně se mi líbí i chalupa je hra. zahrada je hra už se mi tolik nelíbí, nevim proč.

jinak mám dozdobený perníčky (pakárna na dvě hodiny), upečený rohlíčky i cimpr campr (mňamka!). a začíná mi kvést barborka emoticon

jani, ještě nespí? emoticon
22. pro 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nespi, ted jsme vstavaly emoticon Zalomila to nekdy kolem osmy. Ted potrebovala kadit znovu, tak se znovu vzbudila. Aspon ze nemusim sudlat pokadeny pliny emoticon
O vikendu jsem balila darky, pak sem hodim fotky. Jeste musim posledni dodelat, hlavne si vyndat sici stroj, jidelni stul uz mame v obyvaku, toz jsem zvedava, jak se na siti bude tvarit Nyza..
22. pro 2008 v 11:04  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Brydopoledne emoticon Jen jsem vytahla paty z pelechu, uz jsem musela kvakat po telefonu s personalni agenturou, co je dost neodbytna. Nechapu. Vetsinou mi lidi rikali, ze dolizali oni za lidma z agentury, ne naopak, tak me zajima, co maji za lubem emoticon
Na pernicky dlabu, uz je mame skoro snezene. Zitra prijdou kamosky na lasagne a tiramisu, tak jedem jeste nakupovat. A teda pro kapra. Jak ho budeme shanet, o tom napisu pak samostatny clanek emoticon A taky musim nejak obelstit Martina, abychom sli do meho milovaneho vintage obchodu, kde maji 50% slevu na vanocni zbozi. Nas stromek je moc chudy, moc jsem s ozdobickama krotila emoticon
22. pro 2008 v 11:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Broucek se utrsal a uz mi zase spinka na kline, to je nejsladsi emoticon
Vcera jsme koupili stromek - poprve rezany. Dosli jsme k tomu, ze to bude pro nas letos nejlepsi reseni. Je kraaasnej emoticon
22. pro 2008 ve 12:25  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 uka uka! emoticon
markét, já bych pak ráda elaborát o tom, kterak obelstít martina emoticon dobře pořiďte.
22. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeste je zabaleny, prijde na radu az zitra vecer a zdobeni ve stredu.. takze po vanocich emoticon
22. pro 2008 ve 12:50  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 tak aspoň to dítě na klíně, ne? emoticon
22. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo a taky jsem chtela napsat, ze v Hypernove maji bozi smaltovane nadobi emoticon Trosku kyc, ale fakt se mi libi - bile hrnce, tmavemodre okraje a namalovane levandule emoticon Hned jsem si koupila takovy baculaty maly plechacek - tech neni nikdy dost emoticon
22. pro 2008 ve 13:11  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Uz jsem ji prenesla vedle do postylky emoticon
22. pro 2008 ve 13:12  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Spala dve hodiny, to uz ani nepamatuju emoticon Kdyz uz tu vedu monolog, prave volala pani krz to povleceni, mam ho zaslat zpatky a poslou mi nove emoticon Sice postovne navic, ale aspon se to nejak vyresi.
22. pro 2008 v 15:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kajo, tak ozdobicky z vintage obchodu mame - takovy ty kapky, do zlata, protoze mame letos zlaty stromek. Ehm. Bylo to dneska ve meste tak na rozvod. Mne vadi davy lidi, mam uzkost a projevuje se to tim, ze je mi na bliti a jsem protivna. K tomu jeste urvany chlap, ktery hulakal, ze tyhle kraviny nepotrebujeme a ze furt utracime jen za pi...ny atd. Pak nas jeste cekal obchodak, kde jsem chtela toho kapra. Mame celyho kapra (vykuchanyho) po ukrutne hadce, ze tam nemaji porcovane filety. Jinak do obchodaku ale jet nechtel emoticon Pak jeste do Lidlu pro mascarpone a ted se divi, ze jsem nasrana a nebavim se s nim.

Ale v tom vintage obchode jsem ukorsitila uuuuzasny drzak na ubrousky na stul emoticon Kovovy kremovy krasny emoticon Az posbiram vic energie soucasne, tak nafotim emoticon
22. pro 2008 v 16:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Dobré ráno emoticon

děvčátka, jelikož dnes jedeme k Lubanovým rodičům a zítra na chalupu za mou mamkou a jejím Pepou, na pár dní se s vámi loučím a přeji vám krásné vánoce a v novém roce jen samé hezké, milé a pohodové chvilky!

Papapa
23. pro 2008 v 10:16  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 holky, já chci fota - stromku, ubrouskovníku, zrzavý lampičky... emoticon
markét, my byli včera v globusu. ani mě nenapadlo, že by to tam mohlo vypadat tak hrozně. my šli jen pro pár blbostí (zapomněla jsem prskavky emoticon ), myslela jsem, že v klidu nakoupíme a pojedeme domů. bylo to davové šílenství!!! emoticon pořád do mě někdo šťouchal a tak. když jsem stála sama v prázdné uličce a stejně do mě strčil pan buran s košíkem, tak jsem se neudržela a vyštěkla něco jako: "ještě někdo do mě praští?" emoticon emoticon
a pán buran s manželkou na mě spustili hromy blesky, že zrovna kolem jela popelnice, tak se jí museli vyhnout emoticon a že jsem kráva nervozní, že nemám lézt do krámu, když nic nevydržim, že se zase tolik nestalo a bla bla bla...
ještě že jsem zrovna stála u regálu s alkoholem emoticon
lidi jsou hovada!

ehm, baru, jsem se tady rozohnila a ty nám tak hezky přeješ... emoticon tak si to krásně užijte emoticon
23. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Karolinko, vydrz. Musim naporcovat a vykostit kapra, poklidit, nachystat lasagne a pak stromecek i ubrouskovnik vyfotim. A je mozny, ze do toho si strihnu jeden infarkt emoticon Jsem byla tedka pro toaletak a darecky pro meho psiho bratra. 3 obchody za 45 minut, 0 min. cekani na kase, 0 min. hledani parkovani a 10 min. cesta. Dobry, ne? Ale cestou zpet uz jsem videla spousty aut, co se hrnou k nakupnim strediskum. A ja si to hrnula zpet emoticon Martin akorat snidal, kdyz jsem se vratila emoticon A delal si ze me prcu - ze slavim Vanoce uz od vcerejska - vcera rano znovu pohovor, domluveni se na detailech a dnes rano jsem pri navratu z venceni nasla venku 5€ bankovku emoticon
23. pro 2008 v 11:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jeste jsem chtela poprat hezke svatky Barunce emoticon
23. pro 2008 v 11:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 má to někdo štěstí emoticon
lasagne bych si dala. jaký děláš?
23. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Manza taky hlasil, ze do prace jel skoro sam emoticon) Akorat nas ceka jeste nakup nejakeho jidla, protoze ve ctvrtek slavime prvni rok a to tu budou vsechny kramy zavrene, tak abych na nic nezapomnela.. A chtela jsem udelat dort jako v lete a nemuzu najit recept emoticon Bylo to kompotovane ovoce, zelatina, ted nevim, jestli slehacka nebo jogurt nebo tvaroh nebo zakysana smetana, jsem taky mama na baterky emoticon
23. pro 2008 v 11:53  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 sim tě, nýze to bude fakt šumák emoticon hlavně když bude dort, do kterýho by mohla mlátit emoticon
23. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Holky já také díky za přání, nechtěla jsem to posílat přez ip tak jsem to napsala sem do diskuze, takhle pro všechny emoticon a nebj Karkul, fotky budou emoticon mě, mojí zrzavý hlavy, prstýnku emoticon já ho zkoušela fotit ale nějak mi to nejde, je to pářád nějaký mázlý... teď jdu narvat věci do krosny a pak vyžehlit emoticon
23. pro 2008 v 11:59  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 takže už je to oficiální? můžeme gratulovat a hrát překvapený? emoticon emoticon
23. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kajo, delam normalne s masovou a besamelovou omackou (+ mozarella, sunka) a nahoru gorgonzolova omacka.

Jani, taky myslim, ze bude Nyze fuk, jaky dort rozmaze emoticon
23. pro 2008 ve 12:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Karkul můžete hrát překvapený emoticon dostala jsem ho v neděli, dnes máme výročí tři roky emoticon
23. pro 2008 ve 12:27  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Karkul, Nyze mozna, ale me ne emoticon Piskotovym dortem ji fakt krmit nehodlam.. A ona praska vsechno, takovy ten lehci letni by ji mohl chutnat. Matlat ji v nem nenecham.
23. pro 2008 ve 14:06  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Baruuuuuuuu, to je teda prekvaaaaaaaapko emoticon A gratuluju emoticon Kdy budou vdavky? emoticon

Ale no tak, Jani. To si Nyza pak ani neuzije, kdyz nerozmaze dort po celym obyvaku emoticon

Kajo, tu mas fotky stromku, zatim. http://mmmk.rajce.idnes.cz/A_zase_ty_Vanoce.../ Si Martin vzpomenul, ze nemame darek pro jeho babicku, takze mazeme jeste na honem neco shanet emoticon Se mi strasne chce... plakat emoticon
23. pro 2008 ve 14:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Baro, taky gratuluji emoticon) Takze do roka a do dne emoticon
Market, Nyza patla kazdy den mandarinku nebo rohlik, ale vzdycky u jidla zpusobne haca, takze ji to myslim ani neprijde emoticon) Stromek paradni emoticon Ja jsem vam vyfotila ozdubky, ale jeste jsem je nestahla emoticon
23. pro 2008 ve 14:55  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Děkuji emoticon svatba bychom chtěli v září tak snad to vyjde emoticon

Markétko krásný stromeček, takový roztomilý a líbí se mi ta špička, ta je zajímavá emoticon a náhodou ten nápad omotat kolem organzu vůbec není špatný emoticon

Tady dávám alespoň foto prstýnku z netu, až přijedeme z chalupu pokusim se ho vyfotit ještě osobně, nebo řeknu Lubanovi, já to asi bez rozmazání neumim či co emoticon je to ten hned pod tim černym, ano, není to klasický zásnubní, s malým kamínkem emoticon ale já ho chci nosit na pravý ruce, na levý mi totiž prstýnky vadí, takže nevím, kam si dám pak ten snubák emoticon

http://hibernia.cz/ck-rings/ellipse.html
23. pro 2008 v 15:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Zdravím všechny, právě jsem se vrátila z centra. Koupit si učebnci němčny v antikvariátu a taky pár věcí, o které mě poprosila babička - a byl to teda docela očistec emoticon mám huozný hlád, doma to je špatný, takže úklid atd jsou na mě, kolem mě se hroutí kamarádi jeden za druhým.

Ale veseleji emoticon Baru, moc gratuluju!!! A prstýnek je nádherný, hlaďounký! Nikdo neřekl, že zásnubáky mají byt jen s malými diamantíky emoticon
23. pro 2008 v 15:39  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, tak to stahni, jsem zvedava emoticon

Baru, ja mam zasnubni prstynek bez diamantiku, jen se zirkonem. Je to chirurgicka ocel, je prepuleny kolmo a v tom puleni je ten kaminek. Snubak muzes klidne nosit na prave, Martin to tak taky nosi. Je levak a tak mu to prekazelo. Nektere narody prave nosi snubak na prave emoticon

Magdi, jsem z dnesniho "shaneni darku pro babi nahonem" taky na masli emoticon Des! Nechci o obchodech tak pul roku slyset emoticon
23. pro 2008 v 17:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš