Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Uuuz emoticon http://ene.rajce.idnes.cz/Vanoce/#album
Zapnete si bednu, Chalupa je hra je dneska uplne luxus emoticon emoticon
23. pro 2008 v 17:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, klobouk dolu, jsi holka sikovna. Mas to faakt povedeny. My ocekavame kamosky, takze baleni darku se bude konat v lepsim pripade zitra emoticon
23. pro 2008 v 18:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jako porad cekam na fotky stromecku a furt nic. emoticon

Byly tu vcera kamosky a prinesly nam pod stromecek sadu na fondue, protoze si vsimly, ze ta u nas chybi emoticon Jsem ji chtela predvcerem koupit v jednom svycarskym obchode a manzelisko nedovolil emoticon Ach, jak mi holky ctou myslenky emoticon
24. pro 2008 ve 12:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 D.jel stromek dneska teprve koupit takze ani nevim if ho sezene emoticon
24. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, to mas jako Nemce??? emoticon Kdyby byl skutecny Nemec, ma ho koupeny uz aspon pred 14 dny emoticon
24. pro 2008 ve 12:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 jo mam nemce a cistokrevneho zadnej misung. se jim do tretice nepovedl no emoticon ale uz ho koupil za chvili mi nataha jehlici do ciste vytreneho bytu emoticon no nic udelam znova emoticon dozdobila jsem zakusky nazdobim ten stromecek segra mi dostrihne vlasy a muzu zacit slavit Vanoce
24. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jsem se sem snazila dobouchat z noveho mobilu, ale nez jsem prisla na to, jak to odeslat, prestalo me to bavit emoticon Asi tu nikdo nebude, co? V telce nic nedavaji, jsem prezrana a nemam co delat emoticon)
24. pro 2008 ve 20:57  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Janule, ja jsem tu emoticon Jsme prezrani, telku ani nemame, psisko vyvenceny a jeste zbytek tiramisu ze vcerejska musime sezrat emoticon
24. pro 2008 ve 21:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Stromecek dam do alba zitra, kvuli dvoum fotkam nema cenu je stahovat emoticon Zitra budou i narozkovy. Dort jsem delala vcera do pulnoci. Uz se docela tesim, bude to akcni - 8 dospelich a tri decka pod pet let emoticon A obyvak tak 15 metru ctverecnich emoticon Udelaji nam tu z toho kulnicku na drivi emoticon
24. pro 2008 ve 22:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Vidis to a hnedka muzes nakupovat novy nabytek emoticon
24. pro 2008 ve 22:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Huraaa emoticon To by bylo prima, ale asi neprojde, pac to jeste bude muset prezit Nyzku emoticon)
Tak co jsi dostala? honeeem emoticon
24. pro 2008 ve 22:44  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Dostala jsem spoustu hader a Martin dostal jakesi spesl sluchatka ke komplu (jako na traktor emoticon) a boty. Puvodne jsme si darky ani davat nechteli, ale nadelili jsme si nejake veci, co jsme potrebovali. Nase zvirectvo dostalo samozrejme nejvic a hned se potvory o to stihly i porvat emoticon
25. pro 2008 v 00:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Myslim, ze taky potrebuju nejake hadry.. emoticon Nicmene u nas jezisek prinesl krome mobilu barvicky na textil, nejake tvorive knizky a uuuzasny malirsky stojan emoticon Pri navsteve ikea nekdy v zari jsem rikala, ze ho zatim nechci, az k vanocum, pak pro nej na tajno manza zajel, ale uz je nemeli, pry za tri tydny. Volal za tri tydny a pry uz nejsou a nebudou, vyradili je ze sortimentu.. Tak je ukecal, ze chce ten, co je na prodejne emoticon Musel pro nej zajet hned a schvalne na nem nechal i tu cedulku. No tu si tam necham taky, za to mi to stoji emoticon
25. pro 2008 v 09:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Dala jsem do alba stromecek a darek od maminky emoticon Jsem z nej uplne cela paf emoticon Je to desne zbytecny kram, ktery se sem vubec nehodi, nemam ho kam dat, nemam tu ani pid mista navic, ale je famozni emoticon
25. pro 2008 ve 21:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Hezké odpoledne emoticon tak jsme se vrátili z chalupy, byla tam zima, ale bylo tam hezky emoticon přidala jsem do alba nějaké fotky dárečků od Ježíška, nadělil nám něco do nového bytu...

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=239751&vReferer=

Jinak jsem dostala parfém od L´occitane, strašně hezky voní emoticon plno knížek a tak emoticon mám radost velikoooooooou emoticon
No a Luban měl největší radost z inteligentní plastelíny a keramického nože emoticon Ještě sem pak přidám nějaké fotky z chalupy....
28. pro 2008 v 16:04  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 fotky z chalupy emoticon

http://lampabibindova.rajce.idnes.cz/fotky_z_chalupy_-_Vanoce_2008/#album
28. pro 2008 v 16:49  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoooooj holky, tak jak si užíváte svátky?
úplně nejdřív ze všeho musím dodatečně popřát nýzince všechno nejlepší k prvním narozeninám emoticon (bohužel jsem se sem 25. vůbec nebyla schopná dohrabat) koukala jsem na ni už na koníkovi, ta holka je čím dál hezčí a je to hrozný, jak ten rok utekl. nedávno jsme tě ještě prudily denodenně dotazama, jestli jsi ještě 2v1 a teď už slavíte rok.
nýzka měla krásný šatky a ten culík je boží emoticon
taky ty tvoje ozdoby jsou naprosto luxusní! a koník se ti teda povedl, teď bys ho mohla prodat tak za pět tisíc, kdybys chtěla. je vážně úžasnej a hrozně ti ho závidim!! emoticon
baru, vaše chaloupka je můj sen - zevnitř i v zvenčí. nádhera, nádhera, nádhera! a podle fotek tam vládla ta pravá vánoční pohoda, navíc ten betlém emoticon ježiš, tam bych asi chytla záchvat, chytla bych se nějaký roury od kamen a už byste mě tam odsud nedostali emoticon
btw. my taky dostali keramický nože emoticon vůbec jsem nevěděla, že to existuje, ale je to teda super. všechno to mám vyfocený, ale jsem momentálně líná stahovat fotky.
markét, děláš si srandu s tím zásnubním prstýnkem??? vypadá asi takhle co? jen má tu rýhu šikmo http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=482100&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F (ocel a zirkon). jdi se vycpat!!!!!!! emoticon
stromeček máte úžasnej a samozřejmě na něm máš tu štráfkatou ozdobu, po kterých já toužím. všechny je máte, jenom já jsem lempl emoticon

jo baru - a strááááááááášně gratuluju k zasnoubení, prstýnek je parádní! emoticon úplně mi to vyrazilo dech, vůbec jsem to nečekala emoticon

jdu se zase cpát a poflakovat se emoticon
28. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No slaaava emoticon Uz jsem myslela, ze tu budu pozbytek roku uplne sama, koukam sem kazdou chvili emoticon)
Se cervenam, tolik chvaly emoticon Z oslav jsme jeste stale nevysli, zrovna odesli oboje rodice a bracha s rodinou. Tyhle megaakce zboznuju emoticon)) To je jiny kafe nez travit narozeniny v porodnici emoticon
28. pro 2008 v 18:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 To jsem ráda Karkul, že se Ti chaloupka líbí emoticon

Já vůbec nevěděla, že máte na beremese svatební fotky emoticon nebo spíš mě to nějak nenapadlo se tam podívat...tak jsem to teď zkoukla a měli jste to moc hezký emoticon I Ene a Markét emoticon Možná ještě někoho najdu emoticon

Jani a Nýzka je opravdu krásná, taková roztomilounkááááá emoticon
28. pro 2008 v 19:15  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Je roztomilonka, kdyz spinka emoticon Ty certici ji z oci sviti, to teprv bude sidlo...
Rikala jsem si, ze na aukru uz nakupovat nebudu, maximalne dozy do sady, ale jinak to tam maji zbytecne predrazeny a radeji budu chodit do mistni vetesarny.. no co myslite.. k narozeninam jsem si nechala vydrazit vrak kocarku na panenky - tolik nestal ani ten kun.. Ale uz se tesim, az se do nej pustim emoticon
http://www.aukro.cz/item512832923_kocarek_pro_panenky.html
28. pro 2008 v 19:27  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj slecny a pani, zdravim z rodneho mesta. Jsem uplne utahana, takovy Vanoce vdane pani je pekny zaprah emoticon Dvojnasobna davka pribuznych emoticon emoticon Ale darku jsme dostali hodne, dokonce jsem si stihla dneska koupit jeste svetr. Byli jsme v Ostrave v Marks&Spencer. Nic moc do bytu tam teda nemeli emoticon Asi dva regaly emoticon

Karkulko, jdi se tez vycpat, ten muj je hoooooooodne moc podobny emoticon Jen je hranatejsi trosku emoticon

Jani, Nyzka je sladousek. Fakt cim dal hezci a porad tak okata emoticon Saticky jsou luxusni a fotky taky.

Baru, to je tu skoro povinnost mit svatebni album emoticon Jestli chces neco netradicniho, moc se mi libi album uzivatelky Suik emoticon
28. pro 2008 ve 20:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Dobré dopoledne vinčuji emoticon

Tak copak dnes vyvádíte, že tu nikdo nejste? Já mám dnes volno, tak poklízím... venku je hezky, svítí sluníčko, hned bych někam vyrazila, ale mám něco s kotníkem, asi naražený nebo co, tak nechci moc nikde trajdat...

Marét díky za typ, album Suik jsem zkoukla a je má to moc hezký, netradiční, orginální, líbí se mi to emoticon
29. pro 2008 v 11:03  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja cekam, az se tu nekdo objevi emoticon) Kdyz to stihnu, planuji odpo nenapadnou prochazku do vetesarny emoticon)
29. pro 2008 v 11:25  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Ty jo, taky bych šla emoticon emoticon Tak dobře pořiď a pokud něco ulovíš, dej hned foto emoticon emoticon emoticon emoticon
29. pro 2008 v 11:40  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Aha, tak to bude asi fakt jenom na cumendu, prave jsem zjistila, kolik mame na konte po Vanocich emoticon
Tchyne mi vcera nabizela hackovany ubrus na konferencni stolek. Nevidela jsem ho, ted se mi sem nehodi, ale uz aby byl domek a decka byly vetsi emoticon
29. pro 2008 ve 12:01  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 ahoj holky, konecne jsem on-line. Tak jdu to probehnout co se tady delo emoticon
29. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ahojte holky taky zdravim, pro zmenu jsem zase nemocna emoticon jej ja se toho snad nikdy nezbavim emoticon
Barus nadherne vecicky jsi dostala
Market u nas je to v poho jen ho zase musim odnaucit kourit no :(
jani takovou dcerusku bych tez brala vsemi deseti emoticon
vyfotim stromecek a veci co jsem dostala do bytu emoticon
29. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 V ty vetesarne zas bylo vsechno naruby, nikdy bych nerekla, ze se mu tam budou ty veci tolik tocit. Ma tam zase konika, ale teda to je troska. Normalne se mi chtelo brecet, kdyz jsem ho videla. Podle me bude opravdu hodne stary, mel zajimave resene stupacky na nohy. Potazeny kuzi asi z kralika, ale ta uz byla totalne vypelichana, po cele delce byla vyparana a uz z dalky byla videt slamena kontrukce. Na tom bych se s opravami vyradila, ale to uz mi tezko projde. No ale vic jak 200 Kc, bych mu za nej nedala... A zrovna tam nejaky pan prinesl dozicky. Male s jablickama a pak mensi sadu s pomnenkama - 3 velke a 4 male. Nebudete je nektera chtit? Moc za ne asi chtit nebude. Napisy nevim, vsimla jsem si jenom ryze, mam prijit zitra, az je ocisti.
29. pro 2008 v 16:20  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Damy, mam uuuuuuuuuuzasne ulovky emoticon Ale nafotim a vystavim az po Novem roce po navratu do Dojclandu. Normos jsme dneska zajeli za mym stareckem predat nejake materialni dary (cokolady emoticon) a "zbavit ho harampadi" emoticon Jsme ukoristila luxusni prvorepublikovou plechovou krabici od sumivych bonbonu (od jeho tatinka z obchodu), pak plechovku od holandskeho kakaa, formicky, vykrajovacky a spoustu veci na siti emoticon Jsem uplne v euforii emoticon

Simi, tak to je fajn, snad uz to bude vsecko ok emoticon

Jani, si predstav, ze mi manzova babi toho kone vyhodila. Pry na to zapomnela!!!!!!! Jsem z toho pekne v prr....emoticon
29. pro 2008 v 17:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Tak Simčo šup sem s fotkama emoticon takže s přítelem už je krize zažehnána? To je skvělý emoticon

Jani dózičky můžou být hezký, ale mě by se to asi nehodilo, nebo spíš nedokážu si to nějak představit... takže sis neudělala ani malinkatou radůstku...? emoticon emoticon

Tady dávám odkaz na mě a mé zrzavé vlasy emoticon je to teda fotka z února, teď mám malinko jiný střich ale v podstatě je to stejné... jsou tam pak ještě fotky z Paříže z dovolené, z kozí farmy a tak, tak když budete chtít, mrkněte na to

http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pid=30133228&id=1145583082
29. pro 2008 v 17:15  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš