Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Oprava: STŘIH, ne střich :-D :-x :-N
Odpovědět
Hezka zrzka :-) Akorat se na to moc lidi nepodiva, kdyz se tam musi prihlasit. Zneuzila jsem toho a pridala si te mezi pratele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prave, mne se registrovat nechce |-|
Odpovědět
Jani konik je uplne uzasnej, jsi skvela ;-) ja ocekavala,ze Marta dostane konika od tchyne, ale ... Den pred Stedrm dnem mi tady tchyne udelaal scenku, odmitla prijet k nam na obed... Proste letos jsme meli "stastne a vesele "vanoce
Odpovědět
Markét to je pravda, taky jsem na to koukala, že je to blbý... Jani já jsem asi blbec, ale kde máš vyfocenýho toho koníka? Já ho neviděla :-(
Odpovědět
Baru, ale myslim, ze by to mohlo fungovat takhle. http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-a...
Odpovědět
Profilova fotka
Baro, mam ho shovaneho v albu :) http://www.modrastrecha.cz/album/view... Ha, funguje! :) Tady teda vypadas uplne jinak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak z toho konika som hotova Ene, ty si riadna sikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, parada, jsem rada, ze jsi tu :)) Muzes nam aspon prozradit, kde jste vzali tak famozni stul x-)
Odpovědět
Tak ten teda prokoukl, Bubík jeden ušatej :-D Fakt krásnej! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak stol je z povaly u starkych a okachlickovala som ho kachlickami co mi zvysili z kuchyne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ene, ked sa ti tak paci, tak ja ho teda nafotim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to rozhodne nafot! At ho taky muzou obdivovat ostatni :-) Cim je to lepene? Sparovane normalni sparovackou taky z te kuchyne? Je to nejak prelakovane?
Odpovědět
jaky stul? Co mi uteklo :-( ?
Odpovědět
Taky chci vidět stul :-. :-. :-. Fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka fotka foooooooooootkaaaaaa 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na konovi - mame stejne stare holcicky :) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem za foto ene, je to lepene disperznym lepidlom a vysparovane sparovackou. Najvacsia makacka bola rozbit kachlicky na tak male casti, ale toho sa nakoniec chopil manzel. Lakovane to nie je a je to super na udrzbu, Ruty pri nom zacinala s prikrmamy, teda obiehala okolo neho. My sme velmi spokojny. Skoda ze nemam povodnu fotku, je to taky klasicky okruhy komunisticky stol, len svokra mu skratila nozicky
Odpovědět
Holčička nádherná a stůl taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stejne pak dodej jeste fotku samotneho stolku, zajima me, jak ma poskladane barvy :-)
Odpovědět
ten stul vypada super, az se vyhrabu z krize, tak mozna zrenovuju nas konferak. Prosim taky detailni foto
Odpovědět
Profilova fotka
Zitra vyrazime do Prahy, chci zkusit tu Kremencovou. Mam ulozene popisky odtud, ze tam jsou dva antiky. Doufam, ze jsou dobre oznaceny, jinak me manza utluce :-N
Odpovědět
Ahoj, rychle všechny musím pozdravit a zase sledovat dítě... Děkuji všem za milá přání a PF ka, nějak jsem před svátky nestíhala, ale mám radost, teď po otevření IP, dík! Vám všem přeji rodinnou pohodu a zdraví!!!! Vánoce byly pěkný, postupně vložím ještě fotky z bytu a "úlovky" od Ježíška. Lampi, snoubení je krásnej zážitek, užívej si to, prstýnek se povedl! Chaloupka je boží. Karol, skoukla jsem fotky svatby, měli jste to dokonalé, zvlášť se mi líbily Tvoje šaty, seklo Ti to! Anýzko, blahopřeji k 1. roku! Buď zdravá holčička a připrav se, teď to teprve všechno rozbalíš!!! Ene, koník je parádní!
Odpovědět
páni, tak já tady 28. přeju dodatečně nýzce k narozkám a úplně mi vypadlo, že je ten den měla taky její drahá matinka :-N takže taky dodatečně přeju ene všechno nejlepší a ať je tak šikovná jako doteď ;-) dočtu vás až později, koukám, že jste toho zase nakrafaly... :-D
Odpovědět
tak už jsem to přelouskala, nebylo to zase tak hrozný :-) snědla jsem u toho vánočku. dneska jsem na jeden den v práci, mám tady toho moc moc a vůbec se mi nechce :-| ale co už, když už jsem sem dorazila, tak to nějak dám. zrzavou lampičku jsem viděla už na rajčeti, kromě chaloupky jsem si totiž drze prohlídla i další alba :-D a zrzavá ti sluší, i když opravdu vypadáš úplně jinak než na tý fotce v profilu :-) zdeni, ahoj, to jsem ráda, že už jsi konečně zpátky. co notebooky, dorazily včas? snad jo, poslala jsem to nejexpresnějc, jak to šlo. to ti ještě napíšu story do ip. poslala jsem s tím na poštu svojí asistentku.... :-D zuzko, díky za pochvalu svatebního alba, já bych se vdávala hned znova, hlavně kvůli tý party :-) jo a mimochodem - ty šaty mi šila paní v linii a ta je hned vedle paní potočníkový v křemencový ;-) takže jsem chodila na zkoušky a hned pak jsem vlezla do bazaru šmejdit :-D horší bylo, že se mnou na zkoušky většinou chodila máma, tak ta potom jenom skřípala mezi veteší zubama. ona to moc nemusí a hlavně ke všemu měla hlášky: ježiš, to jsem měla jako malá! no to má ještě babička uložený v posteli! a tak :-D jani, v křemencový jsou dva bazary, paní potočníková je na pravý straně skoro hned na začátku (to poznáš, velká výloha plná nádobí) a naproti je další bazar. ale tam jsem nikdy nevlezla, nejsem si jistá, jestli to není spíš antik (čili dražší). a když už budeš v křemencový, tak to máš odtamtud kousek do vodičkový, kde je za mekáčem this & that, tam se taky pokocháš ;-) erique, ten stůl je fakt perfektní, to by se mi líbilo na takový ten menší kulatý kovový stolek na zahradu. starý dlaždičky bych měla, jen ten stůl mi chybí. :-|
Odpovědět
Zdravim ;-) devcatka, kdybyste prosim nekdo nekde videl takovou podobnou nebo stejnou tabuli z obchudku od Johanky /mam ji v albu/, dejte mi vedet. Chtela bych nejakou takovou koupit kamaradce do noveho domecku, moc se ji libila...ale u Johanky uz maji jen ty s medvidkama ci co, coz se tam moc nehodi... Karkul taky jsi v praci? Ja tez...mam tri dvanactky za sebou...fuj :-| myslela jsem, ze tu bude klid a kupodivu lidi couraji a couraji...se divim, ze se jim chce mezi svatkama nekam lete... i kdyz...ja bych taky letela nekam :-D
Odpovědět
ahojte jo ja bych tez nekam letela ani bych nemrkla beru prachy pas a letim zbytek dokoupim :-D Nasi leti 8.1 na Kubu a mati si musi jit hned koupit parfem ze tak jsem si na tebe hned vzpomnela :) Takze ja takove llidi chapu mam to doma :-D jinak mam chripku zase se mi to vratilo doprcic jak ja nesnasim nemocne deti hned od nich vse chytnu mam spatnou imunitu :-(
Odpovědět
Simi tak to poradne vylez brzy se uzdrav ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
drahy mi topi v krbu cumim na telku a nudim se asi se z nudy zacnu ucit no to je uz fakt krize u me :-p takze silvestr budeme slavit spolu doma taky ok chteli jsme jet do Bavorska ale jak jsem taka nachcipla 8-(
Odpovědět
Kajo, tak konecne jsou tady. Diky
Odpovědět
tak jsem hodila nejake fotky do alba ale strasne se mi trese ruka jak fotim to je uz stari....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?