Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 zdeni! tak to jsem ráda, že opravdu došly. fakt na poslední chvíli co? já jsem tam dneska volala a řekli mi, že už je to v německu, ale víc, že mi nezjistí, že bych musela volat na deutsche post. tak jsem se ti to zrovna chystala napsat.
mám opravdu radost emoticon
30. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 simi, ruce se ti teda klepou řádně, ale to bude tou nemocí emoticon emoticon každopádně je to všechno moc krásný, hned bych si to od tebe vzala emoticon
30. pro 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 klepou strasne silvestr bude v posteli ach jo. proste fotim a do toho zacnu kuckat no tak aby to tak nevypadalo emoticon toz se omlouvam nafotim lepe emoticon
30. pro 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky u kohosi jsem videla v albu ten hrnec na kompost. Muzete mi rict jak je veliky? Napadlo metotiz ho udelat ze stareho zavarovaciho hrnce, ale pripadami to dost velike. Takze asi zavarovaky pouziju v lete jako jvetinace.
30. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 to bylo u bary v albu emoticon si myslim teda emoticon
30. pro 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kajo, ja prave natesena z toho, co jsem mela ulozene z minula, ze jsou na Kremencovy dvoje starozitnosti, vlitla hned do toho antiku a hned zase trapne vypadla emoticon Maji tam asi tri vitriny, v nich nejake prisernosti, cenu radeji nevedet.. rikala jsem si, ze ted me manza urcite zabije, ze ho vlacim celou Prahou kvuli necemu takovymu emoticon Nastesti jsem pak hned vlezla do te spravne vetesarny, tam je to zuuuuzo emoticon Tolik hrnecku pohromade jsem jeste nevidela emoticon Ale odolala jsem! A manza se mi vysmal stejne, ze jsme kvuli te hrabarne utratili 150 Kc, jenom abychom se tam dostali pres Prahu emoticon)
Zdino, objemove ten hrnec bude ok, ale rozlohou by zabiral zbytecne moc mista.. ten kompostovy je vic do vysky.
30. pro 2008 ve 20:12  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Zdeni, ten kbelik na kompost je v mem albu, ale stahla jsem ho z jednoho anglickyho eshopu, takze netusim, jak muze byt velky...ale taky bych rekla ze ten zavarovaci hrnec bude moc velikej...
31. pro 2008 v 08:38  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdeni, rekla bych, ze ten kyblicek je tak litrovy. Je to urcene treba k loupani brambor na linku, tak mi prijde, ze by zavarovaci hrnec byl prilis velky. Videla jsem v nejakem PickRausu takovou malou plastovou popelnicku, co by velikostne odpovidala.
31. pro 2008 v 09:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 ahha, marki diky. Ta velikost 1L by byal fain, ja mam ve druhem drezu plastovou misku a kdyz ji tam necham nahodou plnou do druheho dne emoticon fuj. Tak si nedokazu predstavit, ze bych mela neco vetsiho.
31. pro 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Maki koukni tady http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=199719
31. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jak budete slavit silvestr? K nam prijedou kamaradi, par, a budeme hrat deskovky emoticon
31. pro 2008 v 11:46  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdeni, mne se ubrouskovka jako obrazky na zed moc nelibi (jako v tomto provedeni). Ty, co jsem si delala ja, jsou z takoveho toho platu na deco patch.

Jani, jdeme se svagrem a jeho slecnou ke znamym. Ale pred pulnoci zpet, pejsci zustavaji sami doma a nase Lara spatne snasi rachejtle. A ja ji navic nechci cpat sedativama, protoze jsme to pouzili jednou na druheho psiska a celou noc jsme nad nim sedeli a bali se, ze umre emoticon
31. pro 2008 ve 13:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
1
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 267 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Přestavuji dům
    Region Plzeň
 Přeju všem krásný vstup do roku 2009, v celém novém roce hodně štěstí, zdraví, klidu a vůbec všechno, co si přejete emoticon
31. pro 2008 ve 14:00  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Kajo jeste jednou moc diky. Dneska byl predan a parada. Fakt uspech, coz u pubertaka je vzdy umeni se necim trefit.

Jinak jsem se prisla pochlubit. Dnes jsem delaal na obed kureci roladu. Napred na me koukali jak na trihlavou san, kdyz jsem kure vykostovala, pak se tvarili vselijak. Tak jsem mela obavy co budou rikat vysledek. Byli nadseni a to vsichni tri, coz je neuveritelne. Vetsinou chutna jednomu nebo max. dvou a jeden je vzdy v opozici. Ale predstavila jsem si, ze za par let tohle budou pozadovat po svych nemeckych manzelkach emoticon a je my fakt do smichu. V poslednich dnech jsem nemela nejlepsi naladu, ale tohle mi ji opravdu zspravilo.
31. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 emoticon

http://www.dibor.co.uk/Product.asp?ProductId=N658

dobre kose emoticon
31. pro 2008 v 15:02  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 http://www.dibor.co.uk/Product.asp?ProductId=N729

take mile emoticon
31. pro 2008 v 15:07  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Tak ďoučata (jak se říká u nás na vsi, kde máme chalupu emoticon ), přeji vám hezkého Silvestra a v novém roce ať se vám splní všechna přání emoticon

My trávíme Silvestra dnes doma, jdu zítra do práce, ale až od 10h, takže to není tak tragický emoticon
31. pro 2008 v 17:32  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Stastny novy rok 2009 emoticon
1. led 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ahoj holky! emoticon doufám, že jste všechny vkročily do toho nového roku úspěšně a vesele emoticon
já jsem slavila silvestra v sokolovně v jednom městečku kousek od řevnic. byla to taková vesnická akce, ale jak už to tak bývá, tak to byla děsná švanda. dokonce mě 4 kluci zvali na panáka, ale když jsem řekla, že jsem vdaná, tak si to hned rozmysleli emoticon
chtěla jsem jít dneska na letnou na ohňostroj, ale jela bych do prahy jen kvůli tomu, tak jsem letos porušila tradici, zůstala doma, koukala jsem na telku a uvařila si čočku emoticon míla je v práci, ale měl by dneska přijet dřív a o víkendu má konečně volno, tak si budem užívat. emoticon
mějte se moc hezky!
1. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 zdar děcka! tady máte fotky z vánoc emoticon http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Vanoce_2008/ a já jdu koukat na vaška
1. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nejvic me pobavilo "sára dostala zelené kontaktní čočky" "maya dostala taky kontaktni cocky" emoticon emoticon
1. led 2009 ve 20:32  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 kajo a proc ma maja modry. Nebudou si holky zavidet emoticon ?
1. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 uvidíme, třeba si je někdy vymění emoticon emoticon
1. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Teda Kájo Ty máš vždycky tak hezký fotky, takový jasný a mají takovou hezkou atmosféru emoticon To mě se nikdy nepovede zachytit emoticon

Jdu spát, přijde mi, že na mě něco leze a Luban to není, asi nějaká chřipka, tak si radši vezmu na noc Modafen...zítra bych chtěla spojit nákup do Tesca s nějakým počuměním na zlevněné hadry emoticon

Dobrou noc emoticon
1. led 2009 ve 22:17  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahojte damy emoticon Zacinam byt z toho slaveni jakasi unavena emoticon A to v sobotu slavime jeste nase narozky emoticon Konecne mi zacina byt jakz takz po oslave Silvestra... nebudu to tu dal rozvadet, ale znate, jaka jsou rana, kdyz to michate emoticon

Kajo, krasny fotky emoticon Fakt to ma takovou krasnou atmosferu. My dneska meli cockovou polivku, pry to nejak souvisi s penezma. Podle mamky se nas budou v novem roce penizky drzet a podle Martina je pry budu spotrebovavat emoticon Tak nevim emoticon
1. led 2009 ve 22:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 U nas jsou od vcera kamaradi, zustanou i dneska pres noc. Porad hrajeme deskovky, zereme a sotva funime emoticon K obedu jsem udelala 4 obri steaky (rovne kilo masa emoticon ) s broskvema a syrem, k tomu tri plechy opecenych brambor. K veceri jsem objevila bio cervenou cocku, tak se nas penize budou snad taky drzet emoticon Ted pujdu pripravit asi nejake jednohubky na "vecer" emoticon Akorat nevim co zitra k obedu, jsme totalne vyzrani emoticon Do toho chlapi drzi dietu (haha emoticon ), takze mi treba langose neprojdou emoticon
Do hader taky potrebuju, nutne bych si prala nejakou peknou sukni, ale tam se nedostanu..
1. led 2009 ve 23:03  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Dobre ranko , my dnes vyrazime na bazen. Kluci uz stoji s plavkama v ruce v chodbe. Takze az vecer. Zatim pa
2. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Dobré odpoledne emoticon teda koukám, že je tady dneska pěkně mrtvo...

Já jsem nakonec na žádné hadry nešla, je mi pořád nějak divně ještě od včera, tak sem v teple doma a popíjím čaj s citronem a medem (nemám ho ráda, ale prý je zdraví emoticon ). Jo a taky jsem dostala od kamarádky jednu fakt dobrou knížku, jneuje se Dárky se přece nevracejí (od Ludmily Janákové) a je to o paní která ze dne na den seznámila s dvěma dětma a časem je má v pěstounské péči, čtu to jedním dechem, tak pokud vás někoho zajímají takovýhle autobiografický knížky, fakt doporučuji emoticon

A neblbněte a už se někdo ukažte emoticon emoticon
2. led 2009 v 16:01  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jsem tu emoticon Uz jsem ti odpo koukala do alba na darecky emoticon Kamaradi tu jsou stale, tak stale hrajeme a zereme emoticon Vecer je mozna pojedeme odvezt do Liberce, ale kreditka je vysosana, tak nakupy asi nehro. Ach jo.
Jo a od tchanovcu jsme dostali elektricky krajec a hned na Silvestra se nam z nej po dvou rohlicich zaclo hulit a smrdet, tak ho dneska tchan vratil a dostali jsme prachy. Tomu se rika zabit dve mouchy jednou ranou, mozna i tri emoticon Tady na to uz vazne nemame misto. O vikendu udelam asi velkou cistku ve skrinich a nevyuzite kramy poleti. Nechcete nekdo neco? emoticon Treba modre sklenicky, pruhledne sestihranne sklenicky, plastovy drzak na uterky + rezacka na celofan a alobal v jednom od tescomy.. asi ne, skoda emoticon)
2. led 2009 v 16:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Kajo neuveris, ale mne teprve dneska prislo to Cd, ktere jsem objednavala .. no uz je to davno.
2. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš