Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
zdeni! tak to jsem ráda, že opravdu došly. fakt na poslední chvíli co? já jsem tam dneska volala a řekli mi, že už je to v německu, ale víc, že mi nezjistí, že bych musela volat na deutsche post. tak jsem se ti to zrovna chystala napsat. mám opravdu radost ;-)
Odpovědět
simi, ruce se ti teda klepou řádně, ale to bude tou nemocí ;-) :-D každopádně je to všechno moc krásný, hned bych si to od tebe vzala :-)
Odpovědět
klepou strasne silvestr bude v posteli ach jo. proste fotim a do toho zacnu kuckat no tak aby to tak nevypadalo :-N toz se omlouvam nafotim lepe :)
Odpovědět
holky u kohosi jsem videla v albu ten hrnec na kompost. Muzete mi rict jak je veliky? Napadlo metotiz ho udelat ze stareho zavarovaciho hrnce, ale pripadami to dost velike. Takze asi zavarovaky pouziju v lete jako jvetinace.
Odpovědět
to bylo u bary v albu :) si myslim teda :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, ja prave natesena z toho, co jsem mela ulozene z minula, ze jsou na Kremencovy dvoje starozitnosti, vlitla hned do toho antiku a hned zase trapne vypadla :-D Maji tam asi tri vitriny, v nich nejake prisernosti, cenu radeji nevedet.. rikala jsem si, ze ted me manza urcite zabije, ze ho vlacim celou Prahou kvuli necemu takovymu :-D Nastesti jsem pak hned vlezla do te spravne vetesarny, tam je to zuuuuzo x-) Tolik hrnecku pohromade jsem jeste nevidela :-) Ale odolala jsem! A manza se mi vysmal stejne, ze jsme kvuli te hrabarne utratili 150 Kc, jenom abychom se tam dostali pres Prahu :)) Zdino, objemove ten hrnec bude ok, ale rozlohou by zabiral zbytecne moc mista.. ten kompostovy je vic do vysky.
Odpovědět
Zdeni, ten kbelik na kompost je v mem albu, ale stahla jsem ho z jednoho anglickyho eshopu, takze netusim, jak muze byt velky...ale taky bych rekla ze ten zavarovaci hrnec bude moc velikej...
Odpovědět
Zdeni, rekla bych, ze ten kyblicek je tak litrovy. Je to urcene treba k loupani brambor na linku, tak mi prijde, ze by zavarovaci hrnec byl prilis velky. Videla jsem v nejakem PickRausu takovou malou plastovou popelnicku, co by velikostne odpovidala.
Odpovědět
ahha, marki diky. Ta velikost 1L by byal fain, ja mam ve druhem drezu plastovou misku a kdyz ji tam necham nahodou plnou do druheho dne :-p fuj. Tak si nedokazu predstavit, ze bych mela neco vetsiho.
Odpovědět
Maki koukni tady http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak budete slavit silvestr? K nam prijedou kamaradi, par, a budeme hrat deskovky :)
Odpovědět
Zdeni, mne se ubrouskovka jako obrazky na zed moc nelibi (jako v tomto provedeni). Ty, co jsem si delala ja, jsou z takoveho toho platu na deco patch. Jani, jdeme se svagrem a jeho slecnou ke znamym. Ale pred pulnoci zpet, pejsci zustavaji sami doma a nase Lara spatne snasi rachejtle. A ja ji navic nechci cpat sedativama, protoze jsme to pouzili jednou na druheho psiska a celou noc jsme nad nim sedeli a bali se, ze umre :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Přeju všem krásný vstup do roku 2009, v celém novém roce hodně štěstí, zdraví, klidu a vůbec všechno, co si přejete ;-)
Odpovědět
Kajo jeste jednou moc diky. Dneska byl predan a parada. Fakt uspech, coz u pubertaka je vzdy umeni se necim trefit. Jinak jsem se prisla pochlubit. Dnes jsem delaal na obed kureci roladu. Napred na me koukali jak na trihlavou san, kdyz jsem kure vykostovala, pak se tvarili vselijak. Tak jsem mela obavy co budou rikat vysledek. Byli nadseni a to vsichni tri, coz je neuveritelne. Vetsinou chutna jednomu nebo max. dvou a jeden je vzdy v opozici. Ale predstavila jsem si, ze za par let tohle budou pozadovat po svych nemeckych manzelkach :-D a je my fakt do smichu. V poslednich dnech jsem nemela nejlepsi naladu, ale tohle mi ji opravdu zspravilo.
Odpovědět
:-D http://www.dibor.co.uk/Product.asp?Pr... dobre kose ;-)
Odpovědět
http://www.dibor.co.uk/Product.asp?Pr... take mile x-)
Odpovědět
Tak ďoučata (jak se říká u nás na vsi, kde máme chalupu :-D ), přeji vám hezkého Silvestra a v novém roce ať se vám splní všechna přání x-) My trávíme Silvestra dnes doma, jdu zítra do práce, ale až od 10h, takže to není tak tragický :-)
Odpovědět
Stastny novy rok 2009 :-)
Odpovědět
ahoj holky! x-) doufám, že jste všechny vkročily do toho nového roku úspěšně a vesele :-) já jsem slavila silvestra v sokolovně v jednom městečku kousek od řevnic. byla to taková vesnická akce, ale jak už to tak bývá, tak to byla děsná švanda. dokonce mě 4 kluci zvali na panáka, ale když jsem řekla, že jsem vdaná, tak si to hned rozmysleli :-D chtěla jsem jít dneska na letnou na ohňostroj, ale jela bych do prahy jen kvůli tomu, tak jsem letos porušila tradici, zůstala doma, koukala jsem na telku a uvařila si čočku :-D míla je v práci, ale měl by dneska přijet dřív a o víkendu má konečně volno, tak si budem užívat. :-) mějte se moc hezky!
Odpovědět
zdar děcka! tady máte fotky z vánoc ;-) http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Van... a já jdu koukat na vaška
Odpovědět
Profilova fotka
Nejvic me pobavilo "sára dostala zelené kontaktní čočky" "maya dostala taky kontaktni cocky" :-D :-D
Odpovědět
kajo a proc ma maja modry. Nebudou si holky zavidet :-D ?
Odpovědět
uvidíme, třeba si je někdy vymění ;-) :-D
Odpovědět
Teda Kájo Ty máš vždycky tak hezký fotky, takový jasný a mají takovou hezkou atmosféru x-) To mě se nikdy nepovede zachytit ]-( Jdu spát, přijde mi, že na mě něco leze a Luban to není, asi nějaká chřipka, tak si radši vezmu na noc Modafen...zítra bych chtěla spojit nákup do Tesca s nějakým počuměním na zlevněné hadry :-N Dobrou noc ;-)
Odpovědět
Ahojte damy x-) Zacinam byt z toho slaveni jakasi unavena :-N A to v sobotu slavime jeste nase narozky 8-) Konecne mi zacina byt jakz takz po oslave Silvestra... nebudu to tu dal rozvadet, ale znate, jaka jsou rana, kdyz to michate :-D Kajo, krasny fotky x-) Fakt to ma takovou krasnou atmosferu. My dneska meli cockovou polivku, pry to nejak souvisi s penezma. Podle mamky se nas budou v novem roce penizky drzet a podle Martina je pry budu spotrebovavat :-D Tak nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nas jsou od vcera kamaradi, zustanou i dneska pres noc. Porad hrajeme deskovky, zereme a sotva funime :) K obedu jsem udelala 4 obri steaky (rovne kilo masa :-D ) s broskvema a syrem, k tomu tri plechy opecenych brambor. K veceri jsem objevila bio cervenou cocku, tak se nas penize budou snad taky drzet :) Ted pujdu pripravit asi nejake jednohubky na "vecer" :-D Akorat nevim co zitra k obedu, jsme totalne vyzrani :-N Do toho chlapi drzi dietu (haha :-D ), takze mi treba langose neprojdou :) Do hader taky potrebuju, nutne bych si prala nejakou peknou sukni, ale tam se nedostanu..
Odpovědět
Dobre ranko , my dnes vyrazime na bazen. Kluci uz stoji s plavkama v ruce v chodbe. Takze az vecer. Zatim pa
Odpovědět
Dobré odpoledne :-) teda koukám, že je tady dneska pěkně mrtvo... Já jsem nakonec na žádné hadry nešla, je mi pořád nějak divně ještě od včera, tak sem v teple doma a popíjím čaj s citronem a medem (nemám ho ráda, ale prý je zdraví :-x ). Jo a taky jsem dostala od kamarádky jednu fakt dobrou knížku, jneuje se Dárky se přece nevracejí (od Ludmily Janákové) a je to o paní která ze dne na den seznámila s dvěma dětma a časem je má v pěstounské péči, čtu to jedním dechem, tak pokud vás někoho zajímají takovýhle autobiografický knížky, fakt doporučuji ;-) A neblbněte a už se někdo ukažte ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu :) Uz jsem ti odpo koukala do alba na darecky :) Kamaradi tu jsou stale, tak stale hrajeme a zereme :-D Vecer je mozna pojedeme odvezt do Liberce, ale kreditka je vysosana, tak nakupy asi nehro. Ach jo. Jo a od tchanovcu jsme dostali elektricky krajec a hned na Silvestra se nam z nej po dvou rohlicich zaclo hulit a smrdet, tak ho dneska tchan vratil a dostali jsme prachy. Tomu se rika zabit dve mouchy jednou ranou, mozna i tri :-D Tady na to uz vazne nemame misto. O vikendu udelam asi velkou cistku ve skrinich a nevyuzite kramy poleti. Nechcete nekdo neco? :-N Treba modre sklenicky, pruhledne sestihranne sklenicky, plastovy drzak na uterky + rezacka na celofan a alobal v jednom od tescomy.. asi ne, skoda :))
Odpovědět
Kajo neuveris, ale mne teprve dneska prislo to Cd, ktere jsem objednavala .. no uz je to davno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?