Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
zdeni, tak to jsem na jednu stranu ráda, že nejen ten můj balík přišel dost pozdě :-D je aspoň hezký? asi jo :-) holky, díky za pochvalu fotek, ale upřímně teď moc nevim, který ty fotky máte na mysli :-N :-D jestli ty z vánoc, tak to je fakt divný, protože zrovna o těch si myslim, že jsou hrozně nepovedený, takový trapný :-D ale jinak si to vysvětluju tím, že máme celkem dobrej foťák - sony H9. máma má doma po strejdovi digitální zrcadlovku, myslim, že nikon, tak plánuju si ho půjčit a zkusit fotit s ním. jednou jsem s ním fotila, ale zrcadlovka je dost jiná než kompakt, takže ty fotky byly dosti hrůzné :-D míla dostal dneska volno, pak má regulerní volno o víkendu a na celý příští týden si vzal dovolenou, takže se bude 10 dní válet doma, zmetek! ]-( :-D ale je ještě trochu nemocnej, takže se dneska celej den povaluje u televize a nic nedělá. baru, hezký dárky máte! jen ta ještěrka by u nás doma nepochodila, já se toho štítím, až tak trochu z toho mám fobii, takže já bych to doma mít nemohla :-N jdu hrát sims, mějte se hezky a užijte si páteční večer! ;-)
Odpovědět
Jani tak to mi pak musíš poradit, chci koupit Lubanovi nějakou deskovou hru k narozkám, má je teda až 2. července, takže je zatim čas, ale já tomu moc nerozumím a on je má rád, hlavne to Carcassone nebo jak se to jmenuje... =-) to bych mu ale asi nekupovala, protože to už má jeho táta a občas to hrajou u nich... Kajo já měla na mysli ty z těch Vánoc, mě se fakt líbí :-) Mě teda ještěrky nevadí, spíš mi jde o to, že ještě nevím, kam jí šoupnu... on je to trošku styl, co máme teď tady v tom podnájmu, ale to už mít v tom novým bytě nechci...takže nevím nevím, kde ještěrka nakonec skončí :-N
Odpovědět
to je tak super jak si aspon muzu cist ze se mate dobre. u me je to zase katastrofa :-S zase mu hrablo!!!neuveritelne. to tezce nedavam... darky jste dostali moc hezke:)
Odpovědět
baru, sice jsem to ještě nehrála, ale hodně dobří jsou osadníci z katanu, to už je taková klasika. pak (pokud to nemáte doma) určitě nejsou špatný dostihy a sázky, to je taky klasika, my si je asi před dvěma roky koupili a je to pořád zábava. už jsem tady prosazovala i activity 2, to je ale hra se slovy, takže to záleží, jak moc má tohle rád (pantomima, kreslení nebo opis určitého výrazu) - je to ale sranda :-) vic mě zatím nenapadá
Odpovědět
Simi to myslíš vážně? To mu ale už asi opravdu muselo hrábnout nebo co... já myslela, že už ho to přešlo a že už je to zase dobrý... fakt tomu nerozumim :-. Karkul díky, já na to mrknu na internetu....jo myslím že o tom prvním, o těch osadníkách něco říkal, že je to dobrý...já to ještě zkusim do těch narozenin nějak nenápadně vyzjistit, co by se mu tak nějak líbilo... :-) Jinak Sims jsem po Lubanovi taky chtěla, aby mi to sehnal a on mi řekl, že něco tak šílenýho přece hrát nebudu =-) jenže mě se to líbí :-D hlavně že on si hraje to svoje World of Warcraft ]-(
Odpovědět
jo a taky jsem vám opoměla říct, že už máme zkoulaudovaný byt a během ledna by nám ho měli předat, takže pak uděláme podlahy, kuchyň a hurá na stěhování :-D
Odpovědět
Ahoj damy x-) Kajo, myslim, ze jsou ty fotky takove pekne rodinne ;-) Ale Bertikovy fotky na sedacce v dece jsou fakt slagr :-D Simi, kopni ho, at procitne! Jezis, je mu 30, ne 18! Dej mi na nej cislo, ja mu v pondeli zavolam, ale to uslysi, co jeste neslysel! ]-( Baru, on asi Luban velice dobre vi, proc ti to nechce doprat :-D Ja mam vsecky datadisky (herni rozsireni) a je to fakticky mor. Jenze kdyz me tak desne bavi stavet domecky a vymyslet interiery :-D :-D :-D Ti to sezenu, jestli chces ;-) Ale je potreba docela dobry kompl, aby se ti to nenacitalo pul dne a nepadalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Baro, rada poradim :) Chce to ale vedet, jestli chcete hrat hlavne sami ve dvou nebo v parte nebo treba v hospode 8-) Carcassonne mame, uz jsme k nemu hrali vsechna rozsireni, ty jsou taky dobra. Zrovna pred Vanoci jsem poradila Skaf nakoupit ve specialce Albi rozsireni - meli je za stovku. Do nedele maji posledni akci a to na Citadelu, na tu je 50 procent sleva. Osadniky z katanu mame, hrajeme moc radi, je to hodne o nahode. Mame k nim i rozsireni, to je taky mazec, vznika s nim vlastne x dalsich her zaroven, da se ovlivnit i mira nahody, vsechna rozsireni se daji kombinovat. Nebo existuji Osadnici pro dva, karetni hra, ale ta pry neni tak dobra. Pokud by mel s kym hrat a bylo vas minimalne 4 az 5, rozhodne doporucuju karetni hru Bang. K narozeninam by byla super novinka - delaji ho v patrone, takovem darkovem baleni se vsemi rozsirenimi - jedno dokonce neni ani zvlast k sehnani, takze urcite doporucuju celou tuhle sadu http://www.bang.cz/images/bang_deluxe... Stoji do tisicovky.. Je to narocnejsi na pochopeni, ale po prvni hre uz je to lepsi a lepsi :) Ted jsme kamaradum kupovali k Vanocum Vikingy, to je taky sileny mazec, ale uz jsme se jimi prokousali a je to fajn hra. No a tak bych mohla pokracovat dal, tak toho radsi necham :-D
Odpovědět
jani chtela jsem se kouknout na ten Bang a ukazal se mi tam jen jeden obrazek
Odpovědět
ja tomu tez nerozumim, proste magor, uplny idiot. si vymysli uplne capiny ze po nem furt neco chci ja se ucim sedim uplne v klidu a pak ze se jdu projit a jako ze jde se mnou tak ok tak pojd. nepromluvil se mnou celou dobu ani slovo tak jsem tez ticho mu nepolezu do zadku. pak kdyz se ptam co je? odpoved ze furt po nem neco chci a ze je se mnou 24 hodin denne a ze chce cas sam pro sebe. ja na neho cumim jak vyjevena neb se jen kuryruju nebo ucim. tim me jako uplne dostal. ja ho vubec nenutila se mnou jit muzu jit uplne sama( tez potrebuju i nekdy sama byt) proste je uplne na hlavu. A pak zase to nebude fungovat atd. a ted mi uz to je jedno ted uz o nej nestojim stala jsem o neho fakt hodne ale ted ne. tim me jako dostal a uz toho mam plne zuby! zmetek ma vseho plnou prd.. a jeste mu to je malo.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdino, taky jsem posilala jenom jeden obrazek te patrony :)) Tady jeste jeden obrazek http://www.hrajeme.cz/Hrajeme/Obrazky... a neco k tomu: http://www.hrajeme.cz/hrajeme/GameDet... http://www.bang.cz/index.php?op=bang&...
Odpovědět
Simi přesně tak, do prd...bych mu taky nelezla... taky mě tak trochu napadá, jestli to on nechce ukončit ale nemá na to Ti to říct, tak chce abys to ukončila Ty...ale třeba ne, já jen, že tuhle situaci znám od kamarádky...a nějak jsem to nechápala, proč ji prostě takhle psychicky trápil a nerozešel se s ní, když to tak chtěl... nevím, nějak nevim co bych v týhle chvíli dělala, ale asi by mě tím už tak naštval, že bych se sbalila a šla...když si neváží toho, co má... Jani díky, Ty jsi úplný přeborník :-D to já to všechno ale zapomenu, co jsi mi teď psala, takže se připrav, že pak někdy až to budu chtít kupovat, se Tě zeptám znovu :-N Markét myslím, že počítač na to máme, Luban hraje to wowko a na to je to potřeba... On by mi je právě taky sehnal, ale dělá že jako jak můžu chtít takovouhle stupiditu hrát...no a pak když mi řekne tak já Ti nějakou hru seženu co bys chtěla hrát? Já odpovím: No něco, kde jsou panáčci :-D tak ho málem klepne...
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak bychom Jani asi hráli spíš jen samy dva, nebo nejprve bych chtěla koupit něco jen pro nás, protože se nás nesejde hodně tak často...i když v novém bytě bude místo, takže se to asi změní :-D no a pak bych mu koupila třeba zase k Vánocům něco po více lidí...nebo tak nějak
Odpovědět
Baru, tak Lubanovi ode me vyrid, ze uz nejsme ve veku, kdy bychom si hraly s barbinama a Sims trapny nejsou :-D :-D :-D Simi, mi prijde, ze je to klasicka ponorka :-|
Odpovědět
taky ze ho kopnu do te jeho nemecke prd....mam ho plne kecky. uz mi dochazi pomalu trpelivost fakt. on me ma v hrsti kdyz to tak vezmu neb ja namam momentalne kde jit, neb jsem se prestehovala k nemu, ze? a to me dodeptava vic nez ze je na me takovy. ja si uz za mesic celkem zvykla. uz premyslim nad jinyma moznostma jak si zaridit zivot. jako sedet a cekat je o nicem ze?:)jsem holka z Cech ja se neztratim :-D
Odpovědět
Simi, přesně tak! ;-) Markét jen počkej, on mi je ještě rád stáhne, chlapec jeden :-D
Odpovědět
on ma ponorku ja ji nemam. proste nespokojeny rozmazleny zmetek!
Odpovědět
no já spíš jen obdivuju vás, které umíte žít s němcem...já nevím, ale já když se s nima setkám v obchodě, tak jsou všichni strašně nepříjemní...za svůj život jsem potkala jen dva jakžtakž milí, a to byla ta Simona, které jsem hlídala ve Skotsku děti (pocházeli z Německa) a potom jeden starej pán (zákazník) v práci, co mi řekl, když jsem mu popřála hezký let, you are angel :D a byl to němec, nebo teda měl německej pas :-D
Odpovědět
K těm hrám - my máme Carcassone a k tomu nějaká ta rošíření, pak Bang, obojí je super, ale spíš pro více lidí. Teď budem ještě kupovat Citadelu, protože je na ní ta akce, zítra pro ni jedu :-D No a ještě kamarádi říkali, že hráli Activity 2 a že to byl mazec, že se tak dlouho nenasmáli :-D Tak o ní uvažujem, asi si jí napíšem do svatebního listu, ale ještě uvidíme. Pak uvažujem nad těmi Vikingy, ale to spíš až o vánocích, zas nemůžem utrácet jen za hry, to by se nedalo :-D Můj přítel je právě taky docela hračička.
Odpovědět
jo to mas pravdu Nemci jsou strasni, maji to v genech! musim se porozhlidnout po nejake jine narodnosti :-D nene kdepak nikoho nechci zase na dlouho dobu. a kdyz uz do budoucna tak jedine cecha!
Odpovědět
já nevím, já třeba když jsem byla v anglii, tak jsem si říkala, jaký by to bylo skvělý mít třeba angličana a žít tam...mě ten jejich život tam a vůbec to, jak to tam vypadá, strašně tenkrát nadchlo... pak jsem tam s jedním chodila a stejně, nebylo to ono...myslím, že i když umí člověk sebevíc tu jejich řeč, tak je tam prostě bariéra, která nejde nikdy překročit...ale třeba je to jen můj názor, nevím...může to být samozřejmě i jinak...
Odpovědět
no a mas pravdu, ono nekdy to funguje ale myslim si ze musis byt extra tolerantni a nekdy i splachovaci. :-N
Odpovědět
jo to máš asi pravdu :-) to je potřeba :)
Odpovědět
Simi, dobre delas. To je jasny, ze se neztratis x-) Baru, jelikoz v Nemecku ziju, musim konstatovat, ze je ta mentalita a lidi tak moc podobni Cechum, ze jako rozdil vidim hlavne tu rec :-) Mam hodne znamych, kteri jsou moc fajn, ale sem tam potkam nejakyho hnupa! :-D
Odpovědět
holky ja si myslim, ze extra tolerantni musis byt i v pripade, ze narazis na blbce Cecha. Proste ja bych to neroszlisovala chech, nemec.... Je to o dvou lieech, kteri bud k sobe pasuji a chteji spolu byt. Pak hledaji kompromisy a nebo vztah jednomu nevyhovuje a zacne obvinovat toho druheho, ze chyba je na jeho strane. Rekla bych to takhle: kazdy kdo chce na toho druheho ukazovat prstem, by si mel uvedomit, ze dalsi tri prsty ukazuji na nej.
Odpovědět
jo Zdeni a mas pravdu, kdyz ja se furt omezovala furt neco tolerovala a z druhe strany vidim nezajem tak pak te to prestane po case bavit, ze? to je docela logicke. znam plno nemcu a jsou ok ale prvni dojem i na ne byl fakt strasny :-D
Odpovědět
Simi, to je strach z neznameho :-N Mezi Nemcama najdes fajne lidi, ale taky uplne paka, to je kus od kusu, neda se to zobecnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby vy ste sikovne, poobdivovala som vase vytvory a konecne pofotila aspon dva moje. Je tam ten stolik co ste chceli vidiet ;-) http://gallery.eriqe.sk/index.php?alb...
Odpovědět
eri diky, uz jsem si fotky stolku ulozila ;-) . Prosimte jaka je ta hmota na vyplneni?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to napsane pod tim, normalni sparovacka :) Je naaaadherny, jsem zamilovana, acham tu a taju x-) x-) x-) Eri, ty jsi desne sikovna i na foceni, vybaveni mas taky slusne. Ma to i neco spolecneho s tvou profesi nebo jenom konicek? Fotky ti obdivuju uz dlouho, to ostreni bych se taky potrebovala naucit. Mame Nikon D80, manza ho skoro nevyndava, tak ze bych se s nim naucila i ja.. :)) U te fotky zhora jsi levitovala ve vzduchu, ne? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?