Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
taky mě to napadlo, jak to asi fotila :-D třeba mají nějaký závěsný zařízení u stropu :-D fotíš skvěle a ten stolek je úžo!
Odpovědět
Profilova fotka
baby vy ste strasne zlate :-) fotila som to z gaucu, takze levitacia nebola potrebna :-D My mame dobry fotak a kopec objektivov, lebo manzel chodi fotit svadby, krsty a tak, aj ked teda studovany fotograf nie je a ja som sa popri nom co to naucila. Ja som iba ucitelka na materskej, takze s fotenim sa nezivim
Odpovědět
Profilova fotka
Delam generalni uklid domacnosti - takovy ten, co jsem odkladala, ze az se jednou budeme stehovat do baraku.. :)) Kdyby se vam naaahodou neco hodilo, tak se mi ozvete.. http://ene.rajce.idnes.cz/bazar/#album Na fotce prostirani je sklenena deska na krajeni a na ni sklenene podtacky, sly by pretvorit.. Vetsina jsou uzasne svatebni dary ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene tak to obdivujem. Ja sa k takemu upratovaniu uz dlho odhodlavam
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa prave pracujem na skrasleni starych panelakovych dveri. Odhodlavala som sa dllllho, tak snad to bude stat za to.
Odpovědět
enine :-D :-D je to všechno žůžo labůžo, hned bych to s tebou vyměnila za moje zelené sádrové prasátko se žlutými brýlemi ;-) ale neměla bych to bohužel kam dát, pod postelí už máme plno. hele, zkus to prodat na aukru, jsem si jistá, že ti ruce utrhají :-D
Odpovědět
ene ted beze srandy. Muzes to jeste chvili schovat? na jare jedu do Cr a budu v. prilepy. Hlavne ten cinsky hrnicek a tu prvni sadu hrnicek s cukrenkou. Skoda, ze ta posledni sada neni do hneda.
Odpovědět
Profilova fotka
Eri, nemas co obdivovat, to neni z nicnedelani ale z nouze :-D Jak jsem zacala sama kutit,t ak nemam ty sve veci kam davat. Premyslela jsem, kam bych jeste tak mohla narvat nejakou mensi skrinku, pak jsem dospela k tomu, ze bude jednodussi uklidit :-N :-N Ulozneho prostoru tu nemam tak malo, proste to jit musi... No a tech nepouzivanych kramu tu je fakt hafo. Nejsem vubec vyhazovaci tip, tak to budou muka :) Hlavne bych se rada dobrala k tomu, ze tu bude misto pro Anezku na domecek, hm... Kajo, aukro je dalsi z moznosti, ale je tam tech kramu tolik, ze se malokdo chytne.. Zkousela jsem tam prodat nejake starsi hadry a asi z 15ti kusu se prodaly tri.. Kdyby jeste nekdo chtel nejake svetry, kalhoty, saka.. :-N Zdi, kdyz se neozve nikdo jiny driv, tak je to tvoje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Poradte co dat tatovi k narozkam! Ma je na konci ledna. V listopadu ma svatek, v prosinci Vanoce a v lednu narozky - vymyslet darek pro chlapa bez zajmu je to nejhorsi! K svatku dostal mls, k Vanocum kosik na lahve s mlsanim a co ted? Davat mu dalsi mlsani uz by bylo asi trapny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to bazaru jeste prihazuji ty sklenene "ramy" na fotky bez ramu :) Asi pet velkych a pet malych...
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jsteee? Pridala jsem dalsi kramy do bazaru :-D http://ene.rajce.idnes.cz/bazar/ Doporucuji chrochtající prasátko do lednicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! Tak se po skoro 2 týdnech ozývám.. jako důvod komunikačního komatu udávám rodinné a vztahové nepokoje (bouře, vichřice, uragány) a... povánoční cestování. Právě jsem přijela z Deutschlandu a konečně zase osobní i rodinný život dávají smysl. Stálo to a bude stát ale hrozně moc sil :'-( a ještě bych trochu času a energie navíc uvítala. Takže všem posílám svůj první lednový pozdrav, procházím právě aktuální alba a tak čmuchám, co se zatím dělo :-) Simi, přeji ti železné nervy a spoustu síly a hlavně nechat volný průchod emocím... si piš, že se neztratíš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj maii, ja nevim, ze se v dobe vanoc, kdy se lidi maji k sobe chovat lip odehrava tolik rodinych hadek, vztahovych problemu atd. Bohuzel to bylo i u nas a byla jsem pekne vytocena. Aniz bych tusial, ze ma nekdo problemy dostala jsem den pred vanoci ledovou sprchu od tchyne. Zbuntosila celou ridinu co k nm mela prijet v druhy svatek na obed, tkaze neprijel nikdo. Duvod, mam doma bordel. Spociva to v tom, ze nemam zaclony v kychyni a obyvaku a vyhodila jsme z kuchyne calounenou lavici a dala ji do chodby. Takze v barau je bordel, ja jsem sobecka, myslim jen na sebe, ona kvuli me nespi a dokud tady budu, tak sem nebude jezdit. I prssto, ze k nam fakt neprijela, tak jsme meli krasne vanoce a jeste lepsiho Silvestra.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to je mi líto :-( u nás jsou Vánoce už dlouho o rodinném stresu a napětí, takže bych neměla být překvapená, ale... přeci jen to jsou Vánoce... Myslím, že na některé prostě dopadnou nakumulované emoce umocněné předvánoční atmosférou a taky stresem, takové to "musím" nakoupit a uklidit a napéct a kdesi cosi. A pak stačí jen málo a BUCH! Nejlepší je, že ostatní samozřejmě nesledovali, jak se to v oné osobě kupilo, takže vůbec nechápou, o co jde. Ale stejně to dobře dopadlo nakonec ;-)
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Odpovědět
Zensky, kde jste? Jsem se na vas tesila a dneska tu neni ani noha :-D Skaf, tohle mi nedelej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde bych byla, cekam, az nekdo neco napise :-D Tu furt vedu monology, bazarovych kramu me zbavit nechcete, tak co s vama! :-D Ne, od vcera se snazim nakreslit kuchyn podle noveho planku. Myslim, ze to neni spatny 8-)
Odpovědět
já jsem tady, ale jen nakukuju, nemám čím přispět, po večerech hraju sims :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Market, jak jsi spokojena s kuchyni?
Odpovědět
Jani, spokojena jsem maximalne. Vsimla jsem si, ze mas taky fagerland a dokonce stejne uchytky jako my :-D Vyhodou masivnich drevenych hnedych dvirek je, ze na nich nejdou videt zadne cakance, fleky atd. Mame na vsech skrinkach i suplikach tlumice, takze zadne triskani dreva (jak mi kdosi argumentoval). Karkul, to je dobre, ze si kratis dlouhe zimni vecery :-D
Odpovědět
ja jako vzdy nakukuju a kdyz nikde nikdo, tak jdu dal ;-)
Odpovědět
Marketko mas ode mne email. To jen pro doplneni, kdyz te tak navnadila skaf :-D
Odpovědět
Zdeni, prave jsem to zkoumala. Ale videla jsem to tu v jednom obchode. Ovsem ja mam ted po vanocich zakaz :-N
Odpovědět
Market v jakem a jaka je cena v porovnani s ni
Odpovědět
Zdeni, bylo to v Cult nebo Butlers a na cenu jsem se nedivala. Protoze kdyby byla prizniva, nebylo by to priznive pro souziti s mym manzelem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je vlastne pravda, videt by to nebylo.. jenom nevim, jak je to s bytelnosti, v ikea to na me pusobilo jako delane z palubek.. Jeste to nejni to uplne prave, ale preci jenom jeste par let na premysleni mam :-N Ze by to bylo aktualni uz pristi rok, tomu opravdu moc neverim. Taky se mi libi STAT, ale na bilou si asi jeste netroufam :) Doufam, ze se jeste neco zajimaveho za tu dobu ukaze, zatim nemuzu rict jednoznacne, ze "tohle" se mi libi, to chci. Zatim me neuchvatila jedina kuchyne a to je mi jedno, jestli to bude od truhlare, firmy nebo z ikea..
Odpovědět
Co ti prislo jako z palubek? Mne se prave tohle jediny drevo libilo, ty ostatni mi prisly jako do koupelny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ta tvoje je z palubek :-D Ostatni jsou tak normalne bytelny a omyvatelny.. :-D
Odpovědět
Moje z palubek? Je drevena a omyvatelna stejne dobe jako ty laminatove :-D
Odpovědět
Marketko az budes mit chvilku omrkni mi ceny. Ted to teda neni aktualni, ale na jare chci do toho jit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?