Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Mne nahodou docela fascinuje, jak si muj starecek obradne nasadi bryle a ted vezme tu cihlu (=jeho mobil) a pise smsku emoticon Nebo kdyz prinese svuj notebook a pta se na ruzne veci a ukazuje nam fotky, co nafotil treba v zahrade na digital emoticon Letos oslavi 88. narozky emoticon
6. led 2009 ve 21:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Holky, manza mi dovezl ten vrak kocarku z aukce. Rozmotala jsem ho z igelitu, je to chudacek "vypelichanej", ale je nadhernej! Jsem cekala kocarek na panenky, ze to bude rozmer tak na barbinu... A oni by se v tom daly vozit fakt mimina emoticon emoticon Je to velky jako krava emoticon Holt na venkovni jezdeni, do panelaku to neni emoticon Jdu na nej! emoticon
6. led 2009 ve 21:29  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 tak až ho zrekonstruuješ, tak mi řekni, kolik za něj budeš chtít emoticon
markét, to je fakt frajer! moje babička pravidelně rozesílá prázdný smsky a pak se diví, že nemá kredit.
6. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ja chci takyyyyyyy kocareeeeek na panenky, buuuuuuuu emoticon

Karol, on je na tohle starecek desne opatrny. Ale fascinuje me, jak si ten mobil nosi vsude s sebou, aby nahodou nepromeskal nejaky hovor nebo sms. Odpovida temer okamzite. Myslim ale, ze je to v jeho veku uplna vyjimka. Jedna Martinova babicka se asi po 3 letech naucila cist smsky emoticon A stejne si je precte a nikdy neodpovi emoticon
6. led 2009 ve 21:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky, kdyz nekde uvidite houpaciho konika prosim, prosim . Tchyne ho proste neda. Ma ho na pude pro "svoje" vnoucata az budou mit deti
7. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Bre mrazive rano!

zdeni, pokud budes chtit, muzu ti nejakeho pohlidat na aukru, treba neco takoveho?
(ps: v breznu pojedu autem pres pul nemecka, tak ti ho muzu kdyztak hodit ;) )
http://aukro.cz/item523781141_stary_houpaci_kun.html

ad mobily, pridavam se do klubu nokiarek - nedam na ne dopustit. stale vzpominam na svou 8210, ktera slouzila nakrasne, dokud ji neodesel displej. vzlyk! loni jsem dostala k vanocum 6125, sice baculate vecko, ale preci jen to je darek. A ma krasno bronzovou barvu a mp3 prehravac a celkem... celkem slusny fotak emoticon (jsem vecne bez fotaku, bo ho vzdycky NEKDO uzme... grrr... tak se hodi)

Babi ma uz druhou 3210ku a je nadmiru spokojena - velky displej, snadne ovladani, prijemna klavesnice... Obcas jen prikoupi novou baterku, dokonce si na ni uhackovala i pouzdro s otvory na displej a klavesy a konektory - ja jsem jen koukala! A nejvic u ni frci smsky z netu, ty ma skoro radsi nez icq... (pozn. babi je vystudovany fyzik. Onehdy mi licila prednosti paypalu a voipu... tak jsem na n byla pysna emoticon)
7. led 2009 v 09:59  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kajo, za prve mi fandis, ze ho udelam nejak slusne, za druhe si fandis, ze ho pak dam emoticon Uz jsem ho vydrbala, nevypada aspon tolik orezly, ale chrom uz asi novy neudelam.. Asi ho budu muset prestrikat bud na cerno nebo na bilo. Dno bylo plesnive, to uz jsem vyhodila, misto toho jsem dala karton. Premyslim, ze ten karton nalakuju, aby se s nim dalo jezdit venku treba po mokre trave, asi radsi jo..
Mate husty prarodice emoticon
7. led 2009 ve 12:27  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahoj ženy...jsem děsná baba, nestíhám vás ani čítat, natož písat. Nejdříve z důvodů předvánočního shonu, poté několikanásobných návštěv, z ktreých jsme de fakto ještě stále nevyšli, pak jsme si dopřáli luxus na pár dní zmizet v přeskáčích a s lyžema na nohou, abychom následně prohřáli naše, po vánocích tukem obalená, těla v tremálech...takže tak se mnou v novém roce. Navíc mi klekl počítač i net (píšu z netu od našich), takže se jdeme zítra léčit a nemám tušení, kdy se opět - snad už aktivně-připojím. Jen vás prosím, počítejte s mou maličkostí i v tomto roce, ju? Příležitostně nafotím taktéž pár vánočních dárečků...ten největší ale až někdy z jara....dostali jsme zájezd do teplých (seychelských) krajin, haha, no není jak nezaměstnaným, což? emoticon A taky dodám fotečku stromečku...

A propo, hraje se tu někdo na blížícího se Valentýna? My to nijak neprožíváme, ale aspoň véču v reštice si výždy dopřejeme, ale letos upatlám možno i nějakou tu "ne-kýčovitou" dekoration. Nekamenujte mě prosím...smutně koukám!!

Tak ženy, do toho nového roku jen všechno krásné a pozitivní!!!
7. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 My na Valentyna hrajem emoticon Teda ne ze bych delala dekorace, neumim si predstavit nekycovitou emoticon ale ta restauracka neni vubec blbej napad emoticon Taky proto, ze 17.2. mame vyroci.. jenom musim spocitat, kolikaty emoticon Wow, sedmy emoticon Tak to Anyzku nakvartyrujem k prarodicum aspon na vecer, doufam. Takova prvni samotna veca, ach emoticon
7. led 2009 v 18:52  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 ...a plozeni sourozence pro Anyzku emoticon

My teda na Valentyna slavime narozky meho tatky emoticon Jinak na to nehrajeme a na vecere chodime tak prubezne celorocne emoticon
7. led 2009 v 19:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Valentýn? emoticon Uh, u nás teda ne, my ho slavíme dle potřeby během celého roku. Kromě toho opět budeme romanticky 600km od sebe emoticon

A výzdobu bych radši začala už nějakou skoro jarní než valentýnskou...
7. led 2009 ve 20:06  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Plozeni ne, jeste brzo emoticon Ale trenink bychom si strihnout mohli, abychom to nezapomneli, az to bude potreba emoticon
7. led 2009 ve 20:07  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 tak my jsme meli na valentyna prvni rande jako oficialne emoticon jinak valentyn nemusim emoticon ale tak zase duvod si udelat romanticky vecer emoticon
7. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Proc jeste brzo? Jsem myslela, ze v lete chces byt zas tehule emoticon

Magdi, tak tak, taky to slavime prubezne behem celyho roku emoticon
7. led 2009 ve 20:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 A propo, Simi, jak jsi na tom? emoticon
7. led 2009 ve 20:33  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Pravda, casove by to nebylo spatny emoticon) Ale az tak za rok, az se rozjede stavba domku emoticon
7. led 2009 ve 21:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nepomohly byste mi s hledanim fotek puvodniho kocarku? Ono z nej opravdu moc nezbylo a ani presne nevim, jak ma vypadat.. Na googlu jsem zatim nic nenasla emoticon
7. led 2009 ve 22:35  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Aha, tak nesmim koukat na google, ale na aukro emoticon Tak nejak takhle mohl ten nas krasavec vypadat... http://www.aukro.cz/item523145678_kocarek_pro_panenky.html
Nas ma sedy zaklad. Co byste rekly, kdybych ten kov nastrikala na cerno? Mne se ten napad docela libi, ale potrebuji nezaujaty nazor emoticon
7. led 2009 ve 23:47  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ahoj maii my jsme na tom tak nejak neutralne neni to zhave a ani si neublizujem proste vegetime emoticon jsem zvedava co bude zitra jak me prekvapi na moje narozky ale nevidim to nejak ruzove. hlavne se tesim na pristi tyden to si od nej odpocinu ja se na to tesim jako male decko budu chodit jen s maskou na xichte emoticon
a jak jsi na tom ty?
8. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Vylezte z der, to je hrozny s vama, clovek vas tu nehlida a zas se zasivate emoticon
Bylo hezky, tak jsme vyrazily na prochazku, na chodnicich to byl teda nelitostny boj snih versus kocarek, priste fakt beru sane... Byla jsem v te nasi hrabarne, Zdino, za konika chce 500. Byl teda trosku opraveny od minula (zasil mu aspon tu kuzi k hlave), vyfotila jsem ho na mobil, kdyby si chtela. Je tak drahy, protoze je opravdu stary, bude mu tak sto let. Pry pred deseti lety prodal uplne stejneho kone teda v lepsim stavu za 4500 Kc emoticon
8. led 2009 v 17:12  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Ahojki Simi, znis uz daleko optimisticteji a silneji, to jsem rada emoticon narozky zitra? To je dobre vedet emoticon emoticon Tak at te ten tvuj nemcour prekvapi, jinak at si nas nepreje, pacholek.
U me pres svatky tornado, ted dobry (cti: stabilizovano, to pozitivni se odklada na dobu, az budem spolu), pomalu se pripravuju na presun do Nemec. Dnes jsem se dozvedela, ze pristi tyden budu od 8mi do 8mi kazdy den na klientovi mimo Prahu emoticon zase tam budu za debilku. No nic...

Ene, vylejzam z diry, zdravim a zase brzo zalezu. Prekladam dneska a hadam se s Msmt, az se ze me kouri emoticon

Ja chci taky konika! emoticon Ale ted radsi fakt ne, nemam ho kam dat - a ani nikoho na nem houpat emoticon
8. led 2009 v 17:38  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 to vis ze znim lip jsem to prestala resit delam si svoje a jak chce tak prijde jak ne tak se nepos... emoticon
nejak to dopadne a chlapu je mraky si muzu vybrat s kym se budu otravovat priste ne? emoticon
8. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 jinak ene ten kocarek je cool ale do cerne bych nesla muj nazor me prijde cerna moc tvrda ale z druhe strany to muzes vyzkouset max to znovu prestrikas ne emoticon
ale kocarek je bozi i ten konik se ti podaril fakt hezounkej taky bych chtela holcicku ale to se mi nikdy nepodari emoticon
8. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja mam prave cerny kov rada. Nejak me to uklidnuje a ladi mi to emoticon Treba takove ty ruzne kovove svicinky nebo neco takoveho http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50093761 ... Pak to potahnout bilou latkou, pripadne doplest strisku z papiru.. co, ne? emoticon
8. led 2009 ve 21:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Ahoj devcatka, tak vas zdravim po mensi pauze emoticon ja jsem byla ve stredu a ve ctvrtek v MB u mamky, byla jsem na magistratu zamluvit termin svatby, nebo objednat ci jak to mam nazvat emoticon vybrali jsme si 5.9.09 v 11.59 h /to chceme napsat na oznameni, ten cas, jinak na urade na me pani koukala, jak kdybych spadla z visne, ale chtela jsem ji ten den malicko ozivit/ emoticon tak kdyz jsem to rekla na urade, ta pani to moc nepochopila a pak mi rekla, ze kdyz to chceme az na zari, tak staci, kdyz prijdu az v breznu nebo v dubnu...no nevim, spis mi prislo, ze jsem je vyrusila, s holkama kolegynema, z nejakeho duleziteho hovoru...protoze nevim jakej je v tom rozdil, napsat to tam v lednu a nebo v breznu...tak doufam, ze nam to hlavne nekdo nevyfoukne emoticon

Tez se pridavam do klubu nokiarek, nokii mam druhou, predtim jsem mela siemens a uplne na zacatku alcatel, ale to bylo desny padylko emoticon s nokii jsem spokojena. Mam neco takoveho, ale v cernym

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://nokia-6300.precti.cz/fotky/nokia-6300-01.jpg&imgrefurl=http://nokia-6300.precti.cz/&usg=__oKhcyqulFm5LObOwp922Opy0IlY=&h=480&w=640&sz=39&hl=cs&start=14&um=1&tbnid=xdLiz6Lyn0IbrM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dnokia%26um%3D1%26hl%3Dcs%26lr%3D

Nevim ted presne ten typ, nepamatuju si to emoticon Jani, tez jsem moc zvedava, jak dopadne obnova kocarku, tesim se na foto emoticon a kov mam rada, mam rada v byte kombinaci kov a drevo emoticon

Jinak se ted porad miham mezi skolou /na konci ledna mame zkousky a nic moc zatim neumim/, novym bytem /stalem dumam nad dlazbama, kuchyni atd./ a svatbou...

Mejte se krasne, papa
9. led 2009 v 08:11  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Baro, kov stribrny nebo ten cerny? Ja si vsude dala ten stribrny, protoze to bylo levnejsi, ale mam rada cerny emoticon Kurna holky poradte mi, od ceho vas mam emoticon
9. led 2009 ve 12:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Jani stribrny, na ten kocarek mi ta cerna prijde takova - nevim ted ten vyraz. Mozna bych rekla tvrda.
9. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Jani, já mám ráda černý kov, mám doma nějaké svícny z černého kovu atd., takže černý, ale na ten kočárek bych asi volila taky ten stribrny, myslim, že ta černá by na něj byla opravdu moc tvrdá...
9. led 2009 ve 13:59  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Vy me teda stvete emoticon Ale nove pochromovani by stalo balik a stribrenka by vypadala desne, takze jsem uz vcelku rozhodnuta. Koukala jsem na tuningova fora, kde borci resili pochromovani budiku a meli zkusenosti s leccim, proste jedina moznost by byla specializovana fabrika. Jeden budik asi 400 Kc, takze ten nas trakar by vysel desne.. Ale vy mi date za pravdu, az to uvidite, jenom si to neumite predstavit. Ja myslim, ze bude vypadat skvele emoticon
9. led 2009 v 15:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 Jani, já bych šla klidně i do černýho. Mám pocit, že ty hodně starý kočárky (takový ty s těma velikánskýma kolama a kroucenýma "řídítkama" - jak se tomu řiká? emoticon - tak byly taky z toho černýho kovu).
Jinak mám ale pocit, že i na tenhle zarezlej začernalej kov existuje nějaká pasta, kterou to vyčistíš dohladka a do stříbrna (že bys to jako vůbec nemusela přestříkávat, ať tak či tak).
9. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš