Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
Registrovala se 1. června 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 11 příspěvků. Má 9 přátel. Sereď, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
Registrovala se 1. června 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 11 příspěvků. Má 9 přátel. Sereď, Slovensko.
 ahojte kočky,
mám na vás prosbu,či mi neviete poslať stránky s nejakými peknými vidieckymi kuchyňami,keďže už budúci týždeň musím povedať stolárovi,akú kuchyňu chcem a ja som ešte stále neni rozhodnutá
ďakujéééém emoticon
11. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 jani, syrový fenykl vůbec není hořký, naopak má strašně jemnou chuť. nevím, k čemu bych to přirovnala, ale je asi tak jemná jako okurka nebo ta horní část kedlubny, ale chutná to jinak emoticon prostě je to fakt dobrý, neboj emoticon
11. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 holky, my byli včera sáňkovat, tady máte obrazový materiál. v jednu chvíli mi moc nefugoval foťák, neostřil, byla na něj už zima, takže v ke konci jsou ty fotky rozmazaný a dost z dálky. dala jsem ho na chvíli do brašny, a pak to bylo zase lepší. resp. nebylo to rozmazaný, ale jen když jsem nepřibližovala.
http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Sankovani_10.1.2009_aneb_jak_Adela_vsechno_rozbila/

markét, mně ty odkazy taky bohužel nefungují emoticon
11. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ok, kdyz to rikas ty, tak nebojim emoticon
S kuchyni neporadim, me se zadna nelibi emoticon
11. led 2009 v 19:55  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 s kuchyní taky nevim, hlavně nevim, co je vidiecká emoticon venkovská?
11. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jj, venkovska. Par jich mam v albu, ale to je hlavne styl ala amerika.. Dneska jsme si po dlouhe dobe sedli s manzeliskem nad projektem a docela pekne jsme doresili nejvetsi uskali, mam z toho dobry pocit. Jeste co na to projektantka emoticon Ale k ni pujdeme, az bude pozemek. Posledni problem, co nam zbyva, je okno v horni koupelne. Vychazi nam primo nad vanu emoticon Pokud bychom zarovnali okna v kuchyni a nad nim v koupelne, bude okno v koupelne primo nad vanou. Kdyz ne, tak budou zvenku cik cak, ale tam by to slo dohnat a dorovnat cihlovym obkladem. Nebo dat vetsi odkladaci rantl k vane, jak tu bylo v jedne koupelne na titulce, a tim vanu posunout dal od okna.. Co vy na to?
11. led 2009 ve 20:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kajo, paradni fotky emoticon Uplne zavidim emoticon To nechapu, ze ti ty odkazy nefunguji. Budu se muset poptat manzeliska, cim to, bo muj blondaty mozek to nejak nebere.
Kaprik na parmezanu byl mnamka, ale hodlam to pro priste aplikovat na jinou rybu, docela by se mi to hodilo na lososa emoticon

Jani, co je na okne nad vanou? Nasi to tak maji taky.
11. led 2009 ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, jak vysoko? Vana je cca 60 cm a parapet mame 80 cm, spis 85 pry dle vyhlasky. No a okno je 140*100 cm, takze zadny prcek...
S tim odkazem ma asi problem typ prohlizece, jinak nevim. Ja mam IE, manza mozillu.
Sankovani taky zavidim, ja zavidim hlavne tu partu emoticon To je proste super se dokazat zbalit a jit blbnout. To se u nas nestane emoticon
11. led 2009 ve 23:06  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, nasi maji takovy maly okynko nad vanou, cca 170 cm vysoko. Ale u jednech pribuznych maji nad vanou normalni okno a maji to vnitrni sklo vitrazovy.
12. led 2009 v 09:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 markét, teď jsem si přečetla asi první dvě stránky tý diskuse na beremku o českých výrobcích emoticon
jani, jak je to s tím oknem? nevím, jestli to chápu správně - není to to úzké okno naležato, ale klasické okno? že by vám jako jeho spodní hrana sahala skoro k vaně?
já bych to jako problém neviděla, vždycky jsem chtěla mít nad vanou velký okno - dáš tam žaluzky a je to (jestli to myslíš kvůli soukromí).
12. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Nasi pribuzni tam maji prave tu vitraz a pry jde videt maximalne silueta cloveka, zadne detaily emoticon

Kajo, jsou to dyliny emoticon
12. led 2009 v 10:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 fakt jsem se pobavila, ta mabinogi asi v moc bytech nebyla. nechápu, jak může takhle paušalizovat a házet všechny do jednoho pytle. ikea je komplet shit, češi nemají komplet vkus, bojí se se odlišit a jsou to konzervy, za komančů měli všichni komplet jen ty chemlonový dečky, a kdo nemá doma skleničky za 250,- od jejích tchánovců z obchodu, tak absolutně nemá vkus emoticon
a tak si koupím sedačku z asca emoticon (na jasně, teď jsem to celý překroutila)
12. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Se asi taky budu muset dovzdelat na beremku emoticon
Okno klasicke a sahalo by spis az do pulky vany nez jen k hrane.. O soukromi nejde, bude to hezky vyhled z kopce na cele mesto, tam nas preci nikdo neuvidi emoticon emoticon ale problem je udrzba toho okna. Je nesmysl, abych po kazde koupeli musela lestit okno od vodniho kamene emoticon Asi zalozim tema, uz jsem dlouho zadne nezakladala emoticon
12. led 2009 v 11:03  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Hezké dopoledne emoticon

V rychlosti vás zdravím, Karkul fotky jako vždy - krásný a vtipný emoticon

Lentilko, já teď taky řešim kuchyň, chtěla bych ale jen pracovní desku a pod ní skříňky, nahoře nad linkou jen police. No a potom nějakou starou almaru, prosklenou, kam bych asi šoupla skleničky a talíře...
Mám pocit, že sem někdo dával odkaz na kuchyně, nějaké rustikální...teď nevim, podívám se ještě do oblíbených, možná to tam mám uložený...

Já jsem poklidila a jdu se vrhnout na nějaký věci do školy, trošku jsem se na to vy... a teď nestíhám.... emoticon
12. led 2009 v 11:03  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 tady je ten odkaz na kuchyně:

http://www.atmosphere.cz/rustikalni-kuchyne
12. led 2009 v 11:09  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ano, Kajo, jak nemas doma Zampacha, jsi uplna nula emoticon emoticon emoticon Vsak ja tam Ikeu hajila emoticon Mne prijde, ze i kdyz dojdu k nekomu, kdo nenakupuje jinde nez v Ikee, kazdy ten byt vypada jinak. Nekdo ma hypermodernu, jiny ma ciste funkcni a nekdo jiny zas fandi rustikalnimu stylu emoticon Ceske vyrobky mam doma, ale v omezenem mnozstvi. Treba jsem chtela ruzne veci od tescomy, ale v zadnem jejich "znackovem" obchode nemaji kompletni sortiment, coz docela nasere a jezdit po celym okrese, abych sehnala tu a onu vec se mi faaakt nechce emoticon O sluzbach ceskych remeslniku bych taky mohla psat romany. Jakoze si predstavte tu drzost, kdyz jsem si vydupala, aby vestavena lednicka nasich mela vetrani jeste dole krom toho za lednickou emoticon Ikeacke kuchyne to tak bezne maji, nacetla jsem si o tom (a pak se rozhodla, ze vestavenou teda ee) a u kuchyne na miru by to mel byt problem. Samozrejme, ze to tam nakonec dali, ale ty kecy kolem toho. A kdyz jsem to tak vsecko propocitala, vyslo by to v Ikee levneji. Navic nasi maji na kuchyni takovy panty, te se tam nedaji ani pridat ty tlumice jako na ikeackych. Si neumite predstavit, kolikrat za Vanoce jsem nechte triskla dvirkama a kolikrat to nasi komentovali emoticon emoticon emoticon Nasi treba z presvedceni do Ikei nepujdou, protoze ten, ta, to rikali, ze je to tam lacine a nekvalitni emoticon A navic vsecko v tom "studenem skandinavskem stylu." emoticon
12. led 2009 v 11:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 a vidíš, ten jsem sem asi dávla já emoticon ale už jsem na to zapomněla.
tak mě napadlo, že mně se hodně líbí ty zdění linky, jen s policema, pracovní deskou a policema nad ní. ale to je hezký jen na koukání, když se to fotí do časopisu. jinak mi to přijde dost nepraktický jednak na prach, druhak, je to celý otevřený, takže ať je to sebeuklizenější, pořád to může působit dost chaoticky. zvlášť pokud máte víc nádobí a všeho možnýho. ale líbí se mi to, to jo.
12. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, taky se mi libi zdene linky s policema. Ale kdyz vidim, jak jsou obcas zacakane dvirka, jsem za ne neskonale vdecna emoticon
12. led 2009 v 11:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 já jsem dneska tatar emoticon
dávla = dávala
zdění = zděný emoticon

markét, já jsem kromě nuly totální barbar, já ani nevím, kdo ten žampach je (navíc se mi protiví jeho jméno) emoticon
hele, ale můžem si tady rozjet svojí soukromou chalupářskou českou diskusi, ne? co vy máte doma českýho nebo co můžete doporučit? nemusí to být jen nábytek.
my se snažíme nakupovat české potraviny (i když - budu se teď hodně opakovat, co jsem psala už na beremku - ne u všeho to jde, ne všechny české potraviny jsou kvalitní), třeba teď si sladím medem od českého včelaře.
fler tady snad nemusím zmiňovat.
doma máme české povlečení, ale bohužel nevím, od koho, dostala jsem je od babičky a nedívala jsem se. každopádně to povlečení je už starý jak metuzalém a pořád skvěle drží tvar i barvu i strukturu.
naproti tomu jsem si kdysi koupila noční košili triumph, je šitá celá nakřivo, po jednom vyprání se na ní udělaly žmolky... sice drží a je teplá, takže v ní spím, ale kvalita teda stejná jako ta samá za polovinu u vietnamců.
od tescomy máme taky pár kousků, ale spíš než hrnce nebo jiné větší nádobí, jsou to takový drobnosti, jako škrabka na zeleninu, nůž na máslo, pár nožů, čajítko a tak.
12. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja jsem barbar a popravde jsem nikdy moc nesledovala, odkud veci kupuju. Ale Tescomu tu mame hojne, mam od nich veskere kuchynske nacini, manzelisko od nich ma zas celou sadu k vinu. Sledovat vyrobce pri nakupu jidla jsem vydrzela jeden nakup emoticon Slovensko se taky pocita? Ty ikeacke kuchyne se totiz vyrabi na Slovensku emoticon Knizky Anezce porizujeme vyhradne ceske, to se taky pocita? emoticon emoticon emoticon
12. led 2009 v 11:33  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ty knížky se počítají rozhodně! o plastových hračkách a jiných blbinách na baterky jsem se už minimálně s tebou určitě bavila. vím, že je to drahé, ale radši dítěti koupím jen jednu dřevěnou hračku, než deset barbín (i když já jsem jich měla taky dost, a dodneška z nich mám komplexy emoticon). ono když se to tak vezme, tak nejlepší hračka je ve finále kelímek od jogurtu, tak co.
co se týká toho nakupování, já to celkem sleduju, odkud co je a už to mám tak nějak zmapovaný. samozřejmě ne vždycky a u všeho to jde a ne vždycky dám přednost českýmu výrobku (třeba když chci fakt dobrý sýr, tak si radši zajdu do italskýho krámku tady u nás, než si k dobrýmu vínu přikusovat eidam - nic proti eidamu, na chleba ho mám ráda, ale chápete ne?).
12. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Myslela jsem jako ze se ctou cesky, ne anglicky, ale nevim, kde se vyrabi emoticon) Mama Anezce koupila nejakou knizku v Lidlu a tam je ze zadu primo napsano, ze je to vytistene v Cine.. Drevene hracky tak drahe nejsou. Kdyz kouknu na MMB, jake perly se daji poridit.. dite to v zivote nevyuzije, ale mama to musi mit (znam, taky mame par takovych veci emoticon ). Proti tomu jsou drevene hracky za par kacek. Treba jsem kupovala drevene odrazedlo asi za 400 Kc. Ovsem daji se poridit plastove skvosty, ktere ti za jizdy hraji, toci se na nem kolotoc, ma vzadu nasadu na tlaceni, slapky na slapani a stoji asi tak 1500... Barbiny jsem zboznovala, hrala jsem si s nima asi do patnacti emoticon Bohuzel/nastesti jsou tu vzdycky babicky, ktere maji svuj nazor a pohled na vec a ty diteti tu cinskou kravinu vzdycky radi doprejou a dite je z toho uplne happy, ze ten pejsek steka, zelene mu sviti oci a chodi emoticon Nastesti cinsky pejsek po tydnu prestane svitit, po dalsim tydnu i stekat a pak uz se da vyhodit emoticon
12. led 2009 v 11:47  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 My kupujeme z ceskych produktu kofolu, kofilu, instatni jisku, tvaruzky, knedliky, koreni, nugetu a pivo. Ovsem posledni jmenovany produkt je levnejsi koupit v Nemecku emoticon To jako fakt! emoticon Jinak se na vyrobce az tak nekoukam. Jo, vlastne jo. Kdyz mam na vyber mezi cinskym a evropskym vyrobcem, beru evropskyho emoticon
Cinske sajrajty pro deti bych zakazala prodavat. Kamoska nam vcera predvadela, co jejich mala dostala - jakousi nemocnici od Playmobilu, stoji to asi 60€ a jsou to takovi upgradovani igracci emoticon Jakoze celkem vec na prd a v pokojiku ji to zabira desne mista emoticon A je mi jasny, ze ji to tak za tyden prestane bavit. Jako vsecko. Teda vyjimkou je fakt vymakany dreveny baracek pro barbiny, ktery ji vyrobil jeji deda. emoticon
12. led 2009 ve 12:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 naštěstí většinou čínský pejsek dítě omrzí ještě dřív, než přestane svítit emoticon emoticon
taky si nedělám iluze, že se i u nás jednou nenajde pár dobrých duší, ale tomu se člověk asi nevyhne.
před vánoci byla v tv reklama na nějaký plastový tesco vozítko - že jako pro úplně malý dítě je to kočárek (nebo spíš golfky), později právě takovýto odrážedlo s násadou na tlačení a ještě později samostatný kolo nebo tříkolka nebo něco takovýho (moc jsem to nezkoumala).
každopádně bylo to celý plastový, na první pohled děsnej aušus a mě na tom nejvíc zaujalo to, že to fakt regulerně inzerovali jako golfky na ty malý děti. emoticon emoticon
na koníkovi mi na tohle přijde expertka mishandbaby, ale ta žije v usa, takže tam je ta deformace částečně omluvitelná emoticon emoticon emoticon
12. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 tak ja jsem na tom jako market kupujem ty same vyrobky a teda jeste pardubicke perniky emoticon jinak pak kupuju prevazne nemecke vyrobky hlavne kuchynske nacini ty maji super.
12. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no tak němci jsou dost precizní, takže německý výrobky jsou většinou super. pominu-li teda horsta fuchse z telemarketu emoticon
my kupujeme teda český jogurty (snažím se kupovat bio), český máslo, českou lučinu a všeobecně tyhle čerstvý sýry, český maso, českou zeleninu a ovoce, českou mouku a cukr, český sušenky a čokoládu, český víno, koření, med, čaje...
naopak kupujeme zahraniční těstoviny, některý sýry a uzeniny, olivový olej, sůl, některý čaje, kafe, kosmetiku...
vodu nekupujeme balenou vůbec, není to ekologický, navíc kolikrát vám z kohoutku teče voda stejná, ne-li lepší. my máme vodu možná tvrdou, ale chuťově je výborná, takže já to neřeším. mám jednu lahev v lednici a průběžně si jí dotáčím.
vajíčka občas dostanu od babičky domácí.
12. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ty plastovy hnusy pro deti fakt nesnasim! Nezajima me, ze je to lehke, je to proste hnus emoticon Ale tim zas nerikam, ze vsecky drevene hracky jsou hezke. V Brne na Cejlu je/byl obchod. Byli jsme tam s kamoskou vybirat nejake darky pro jeji neter. Jestli se mi z toho obchodu vzhledove libilo 10 hracek, tak je to i moc emoticon Prislo mi to jakoby furt vsecko umelecky, pritom chapu, ze se to malym deckam nezamlouva az tolik jako atraktivni plastaky.
Nemecke vyrobky jsou precizni rekla bych. Maso kupujem vlastne vyhradne z nemeckych certifikovanych chovu, vajicka bud bio a nebo "snasene na zemi" (=slipky nejsou zaverene v klecich, ale jsou v budove, kde snaseji, kde se jim zlibi) - na to je tez certifikat. Jinak se nezrikam nemeckych produktu do kuchyne, ale treba instatni jiska nema konkurenci emoticon A jeste si vozim hrubou a polohrubou mouku a detskou krupici. A pernicky se svestkovou naplni, na ty jsem zapomnela emoticon
Vajicka teda dostavame domaci od babicky taky, ale kdyz dlouho nejedeme do CR, nejde to jinak.

A jeste k hrackam - Mishandbaby je fakt mazec! Verim, ze mlada bude ruzovou uprimne nenavidet emoticon
12. led 2009 ve 13:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 na mouku jsem zapomnela ale samo mam doma tez zasoby emoticon bez mouky to nejde...
12. led 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Simus, mas ode mne mail emoticon A bacha, sype se z nej mouka emoticon
12. led 2009 ve 13:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 bez mouky to nejde tu si vozim taky. Jeste kofilu, tatranky, fidorku cervenou, koreni - hlavne nove koreni to nemci neznaji vubec. Jeste tvaruzky no urcite si jeste vzpomenu. Zrovna jsem se dostala do faze, ze nemluvim. Jeste ze s vami si muzu jen psat. Takze si jdu udelat caj , zavazat krk a dokud spi malej tak jdu taky pod deku
12. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš