Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Ty se mi taky moc líbí, já bych chtěla šaty, nějaký atypický... chceme to mít všechno v takových podzimních barvách, takže nějak tak no...ale vůbec právě nevím jaký a asi si je budu muset nechat ušít, protože v těch salónech je to všechno taková ta klasika... a hlavně bych je pak chtěla použít i na něco jiného, protože si říkám, že když do toho už dám peníze, tak abyc to pak ještě užila někam jinam... My teda budeme mít málo lidí, na hostině tak 15-20 a potom u nás na zahradě bychom chtěli uělat takové posezení...(máme tedy i variantu vevnitř, mamka bydlí v domě rybářského svazu a tam mají zasedací místnost, takže kdyby začalo pršet, přesuneme se tam)
Odpovědět
jj ty jsou moc hezke me se teda libi kolekce od disney ale ja jsem od mimina na disneyovky takze kdyz se jednou provdam coz pochybuju :-D tak jedinne v satech od disneye x-) market upekla jsi ten almond cake??? uz jsi ho vyzkousela, if je good tak ho musim pristi tyden upect v nedeli k nam prijde segra s rodinou na obed :)
Odpovědět
Simi, jeste jsem ho nepekla. Musime si dat chvili odtucnovaci kuru :-D Nemam nic proti nicimu vkusu, ale dodnes mam nocni mury, jak si oblekam obri princeznovske saty :-D Ty moje byl taky pekelny problem sehnat. I kdyz jsem puvodne bile taky nechtela. Ale my planovali svatbu necele tri mesice a zadna svadlena do toho nechtela jit :-N
Odpovědět
Já právě taky nemám ráda princeznovský šaty, třeba na někom se mi to líbí, ale nemám na to postavu a necítila bych se v tom... No právě, taky si je chci nechat ušít a zatím vůbec nevím kde, kdy, ani pořádně jak by měli vypadat...ale líbilo by se mi to trochu v tom stylu, jak mám taky na tom jednom obrázku http://www.beremese.cz/album/view.php... něco takhle s kratšim kabátkem navrh, přemýšlela jsem o kombinaci červená-zelená, ty barvy mám ráda a řekla bych, že mi i sluší, i k těm zrzavým vlasům by to šlo :-) a červený či zelený naušnice...
Odpovědět
Baru, myslim, ze Kaja si nechavala nekde sit svatebni saty. Treba by dala tip ;-) Mne se prave k tomu podzimu hodi i ty karovany :-) Kdyz jsem se vdavala, mely prede mnou svatbu dve sestry, obe mely saty ala cisarovna Sissi :-D A nekdo z jejich hostu, jak jsme se mijeli, prohlasil, ze vypadam jako "chuda pribuzna", nicmene nekdo z "mych" svatebcanu si zas neodpustil rypnout, ze vypadaji jako dva tanky :-D :-D :-D Akorat, ze damy byly desne urazene, kdezto me to jeste zvedlo naladu :-D
Odpovědět
Jo? Tak já se jí zeptám, až sem dorazí ;-) :-D :-D :-D no právě, když někdo chce mít takovýhle "nóbl" šaty, měl by nejdřív zvážit, jestli se to na něj vůbec hodí (aspoň já si to myslím)... ty karovany se mi libi taky, ale nevím, jestli by to na mě šlo... to by chtělo nějaký toho "disajnéra" či co :-D
Odpovědět
Vsak ja prave nejsem zrovna princeznovsky typ a uz tak 20 let byt princeznou nechci. A ve vsech salonech mi uz ve dverich cpali 12-cm podpatky a slehackove saty... bych si musela pripadat jako trandak nekde v pruvodu na Love Parade :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D no právě, že všude cpou tyhlety šílenosti, myslí si, že když je to svatba, tak každá chce mít drdol, umělý nehty, bílý boty s několikacentimetrovýma podpatkama a bílý šaty s obručí... no jo, ale ne ke každýmu to jde, že |-| takže bychom asi měli založit nějaký originální svatební salón 8-)
Odpovědět
Nad tim jsem uvazovala, ale kdyz si stoupnes v sobotu k radnici nebo proklikas beremko, zasly bychom hlady :-D Ksefty by nesly :-D
Odpovědět
jo, to jsem si taky říkala |-| no jo, tak třeba se to někdy, časem změní ;-) nepřestávám doufat :-N
Odpovědět
Tak ja jsem teda hlavne rada, ze se lidi berou. Jakoze manzelstvi nepovazuju za zbytecnou vec a prezitek, jak se mi snazi namluvit zdejsi okoli. Nejvic me "berou" takovi ti nasi kamaradi, co kolem nasi svatby nejvic vyrvavali, ze "oni NIKDY" a ted nam od nich houfne chodi oznameni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele bacha, jo?? http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D Ja bych sla do slehacky zas :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No jo Jani, ale k Tobě to jde a navíc Ti to v tom i slušíííí :-D ;-) x-)
Odpovědět
Markét to já jsem taky ráda, protože i nám plno lidí říká, že je na to brzy a že svatba je zbytečná a kdesi cosi...já jsem ráda, že se bereme proto, že chceme a ne že musíme, či tak... a těším se na to a jak třeba někdo říká, že si nedokáže představit, že bude něčí manžel/ka, tak mě se ta představa docela líbí :-D
Odpovědět
Enousi, to mi jako chces naznacit, ze bys sla do svatby znova? Ja teda ani nahodou. Manzelstvi super, svatba byla taky super, ale jednou stacilo :-D Baru, dobre delas ;-) Na kecy nedej :-)
Odpovědět
Nedám ;-)
Odpovědět
omlouvám se, jen se chci zeptat...může se na těchto stránkách inzerovat prodej např.nábytku??
Odpovědět
tak to netuším... =-) :-)
Odpovědět
nechtěla jsem Vám sem lézt, jen že zrovna diskutujete..viděla jsem tady na Střeše pár inzerátů,ale nejsem si jistá, jestli se to smí... =-)
Odpovědět
a mám něco na prodej :-N
Odpovědět
a coooo x-) ? já nevím, tak jestli se to týká tady toho stylu tak asi může ne?
Odpovědět
jéé, to néé, šla jsem do tohoto tématu jen proto, že tu zrovna někdo je :-) netýká se to tohoto stylu, to bohužel :-( Prodávám gauč a skříně...teď jsem si všimla, že je tu téma BAZAR a jsou tam inzeráty, tak snad se to smí, jdu to tam zkusit ;-) ale díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud neprodavas jako firma, tak samozrejme muzes :) Market, no jasne ze bych do toho sla znovu! Bych se vdala kazdy rok x-) x-)
Odpovědět
ene: Díky ! :-) Už jsem to vložila do tohoto tématu Bazar ;-) Firma nejsem :-D
Odpovědět
tak já se tam jdu mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyztak obcas koukam do tech alb na projekty, tak nechapu.. treba co jsi jsou schopni lidi dat do koupelny, jenom aby mohli mit dve umyvadla, ze si kvuli nim budou koleny na zachode mlatit do vany... myslite, ze to tem lidem fakt nedocvakne nebo spolehaji na "odborniky", co to maluji nebo jim ty min. dva melouny nestoji za to, aby o te stavbe premysleli? Fakt mi zustava rozum stat.
Odpovědět
myslím, že někteří lidi jsou tak "blbý" s prominutím, že nad tím oprvdu nepřemýšlí...prostě chtějí dvě umyvadla, tak to tam vmáčknou za každou cenu...nevím, já si myslím že je dobrý mít každý místo dobře využitý...a ne se tam zabít :-) moje kamarádka teď předělávala byt a taky to má voupelně vymyšlený tak, že se tam pomalu ani neotočí a ještě se tam jednou přerazí...a přitom to šlo udělat úplně jinak...nevím, jak ty lidi přemýšlí...přitom to nestojí pár korun....
Odpovědět
Profilova fotka
A jeste jsem chtela odkazat na nove Tchibo, maji super veci - biobavlnene hadriky a ten meditacni polstarek.. x-) http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Odpovědět
My s Karkulkou nedavno hraly s nekterymi projekty hru "Najdi ulozny prostor" :-N :-D Kdyz koukam na ty projekty, tak se nestaci divit. Ja jsem tedka silene stastna, ze mame tu spajzku a budouci detsky pokoj, ze jde kam dat treba sportovni vybaveni, obleceni, zavareniny, moje kreativni harampadi, obleceni na snowbik atd. A ti lidi maji projekt baraku a nemaji tam ani jednu takovou mistnost, barak neni ani podsklepeny a nepocita se ani s zadnou pudou :-N A s tema koupelnama je to taky fakt. I kdyz dve umyvadla jsou paradni. Nasi to tak maji, jenze v jejich koupelne by sly poradat vecirky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D To je dobra hra. Ja chtela nahore dva kumbaly a dole taky dva, z toho jedna spiz. Nakonec jsem se vzdala toho jednoho horniho, kde mela byt pracka, ale vymysleli jsme to fikane. Dole potrebujeme shovat kotel, resp. cerpadlo, tak tam pocitam, ze se pujdou prihodit nejake bundy, kdyz se nas sejde vic a tak. Nahore jsem chtela mit kumbal na sezonni veci. Dost lidi to ted dela tak, ze co neunosi, to se snazej prodat, ale na to ja nemam bunky, ani me to nakupovani noveho moc nebere (obleceni, jinak jo :-D ), takze satna byla podminkou. Hlavne chci mit kam shovat treba Anezcine veci, jak bude odrustat, protoze spoustu usmudlanych teplaku a tricek jeste utaha na ven i dalsi dite :) Satnu budeme mit tedy za latkovymi panely v pracovne a zaroven tam bude rozkladaci gauc pro navstevy x-) Idealne takovy ten futon, to ma v kamrliku tusim i Verca? A pracku jsme na napad zdejsi diskuze umistili za zaluzie, drevene z ikea, z boku bude vyzdena pricka a nad prackou police. Jsem maixmalne spokojena, co se tyce uloznych prostor x-) Plus samozrejme kazdy bude mit v pokoji velikou skrin. V tom se mi treba libi starsi domky, ze tam mas spoustu nevyuzitych mistnosti :-D a da se tam ten bordel narvat. Ale to mi u manzeliska neproslo :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?