Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ja na beremko poslala svagrovou je po operaci takze ma casu plno omrknout vsechny super temata :-D jsem zvedava na kolik ciparen skoci :)
Odpovědět
já už jsem prastará zákeřnice z beremka, i když jsem měla dlouho pauzu a te´d to taky dost zanedbávam
Odpovědět
to je kočička x-) x-) všimly jste si, jak z těch bojácných výkřiků postupně přechází na takový pohodový broukání? :-D
Odpovědět
jo a markét, inspiraci mam, ale nějak nevim, jak to všehno zorganizovat, takže moje mnohaletá účast je mi jaksi k ničemu :-N
Odpovědět
ja kdybych se uz teda mela vdavat tak to sfouknu krasnou svatbou v raji na mauritiu...
Odpovědět
jedna taková svatba v ráji http://picasaweb.google.com/cvanciger...
Odpovědět
Skaf, to zvladnes, jsi sikovna baba, neeee??? Zamestnas sebranku, stejne maji kulovy na praci, kdyz se porad vykecavaji na netu :-D Simco, maximum informaci ke svatbe na Mauriciu/Bali/Maledivach a veskerych jinych exotickych lokalitach ti da zarucene s a f o v a verca :-D A kdyz si udelas album s pripravnyma fotkama, jeste si od tebe ochotne vsecko skopiruje :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
markét, já už tam právě za tak moc nechodim ;-)
Odpovědět
možná myslela markét tou sebrankou nás :-D (já vim :-D)
Odpovědět
Ty jo, Kajo, tak to je paradni svatba x-) To je nejaky tvuj znamy?
Odpovědět
šáfová a mauricius, bali nebo maledivi? není to moc levný?
Odpovědět
Ne, myslela jsem origos sebranku. Sice tam moc nechodis, ale jsi zavedena :-D
Odpovědět
Článek se načítá
aha sikovna holka je to ta verca |-| ja bych zaukolovala maminku jelikoz pracuje v cestovce, jinak na to funguje primo cestovka. u nas by to bylo asi nejlepsi reseni jen oznameni musim poslat ve trech jazycich :) takze kdyz se to mezi nami jednou spravi tak to bude neco takoveho vzhledem k tomu ze on je evangelik ja katolik atd ja se v tom ale vubec nevyznam :-D
Odpovědět
jsem to pochopila. nepochopila jsi mojí závorku? :-D :-D :-D to je mílův bratranec, vzali se tam tajně, ale já jsem to tušila. nádhera co? nejvíc mě dostaly ty květinový koule, a potom to, že se mohli při focení cachtat v moři. říká vám něco skupina lety mimo?
Odpovědět
Jo, Lety mimo znam, ale uz jsem je dlouho neslysela. Ty je poslouchas?
Odpovědět
jo, to je moc hezky x-) jasný, říkááá
Odpovědět
tak to je přece cvanc, vy fanynky :-D
Odpovědět
jak levny? hrubo pres sto litru to stoji to uz abych zacla setrit plus letenky jeste hehe a tak co ja si nasla stareho bohateho nemce jak si kazda ma kamaradka mysli :-D
Odpovědět
šáfová byla hustá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ja mela prave pocit, ze je mi ten typ nejaky povedomy :-D :-D :-D Simi, pro safovku je vsecko moc levny. Ale vdavat se zatim nebude, bo by ji museli zplnoletnit :-D :-D :-D
Odpovědět
to byly doby, karkulíne, co? když tam byla šáfovka a my si psaly sáhodlouhý ipajzny, co?
Odpovědět
spíš zplnomocnit, podle mýho má papíry na hlavu. a dost, děvčata, znáte to :-D
Odpovědět
vono vůbec to byly doby, když mi jsme byly v kurníku a psaly si sáhodlouhý ipajzny. co tam nejsem, nějak to tam upadá. vtip myslim a tak :-D :-D (ježiš, je mi jasný, že minimálně evžoň si to tady čte, takže to zas bude rachot :-D)
Odpovědět
Vsak safovka je tu nekde porad. Nedavno si okopcila pulku myho alba tu na strese. Takze kdyz jsem si zakladala dalsi, napsala jsem tam, ze "nez si to safovka zkopiruje" a hned byl ohen na strese. Ale dostala jsem mnoho pochvalnych IP. Ale ne od admina a od safovky. Ale v tom mnozstvi se to uplne ztratilo :-D
Odpovědět
ja teda o ni nic nevim nejaka kopirka jo????
Odpovědět
karkul, no máš ale pravdu, víme? neskromně doufam, že jsem někdy taky zavtipkovala a když do toho přišla alenica, tak byl konec :-D :-D :-D
Odpovědět
jo tak to je hustý simi :-D kopírka, neco jako hp nebo brother :-D
Odpovědět
Jo, byvaly doby, kdy s nama Evzon frcela v Zivote v cizine :-D A celkove tam bylo hodne pohodovych holek... jenze jich cast prchla na kone a zbytek neznamo kam. A neco se naslo tu :-D
Odpovědět
markét, no dřív tu bylo míň lidí, ty, co tu byly dřív, už maj často jiný radosti/starosti a ty nový člověk spíš už tak nějaká nepoznává, já osobně vyhledávam spíš diskuse podle lidí než podle tématu :-D
Odpovědět
no jo, že alenica žije, vim jenom díky tomu, že občas přihodí toho svýho gzichta na koně :-D jinak nic, ticho po pěšině, žádný storky. vlastně minule mi psala, ale byla to taková kravina, že už si to ani nepamatuju. ani mia už není co bejvala, nějak abstinuje poslední dobou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?