Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
simi :-N je možný, že se ti narozdí nějaký extrémně peckovitý dítě, který kam posadíš, tam ho najdeš. spíš ale počítej s variantou hovňous/vajíčko/čokoláda/modelína/fixy/hlína z květináče na bílém koberci :-D
Odpovědět
a poblitý tričko, matko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, prosim te, beztak tvoje zlaticko bude nosit pampersky do tri let a jist v jidelni zidlicce, tak se fakt nebojim o bile koberce :-D :-D Nasla jsem v Apetitu - nejake historicke vydani - veprove kotletky se salveji, ryzi a zelenymi fazolkami. Zaujalo me to do te doby nez mi doslo, ze salvej nesmim :-| Ale neco takoveho by to chtelo. Koupit flak masa, upect a podavat s ryzi, aby mohl i manza..
Odpovědět
ja prave byla decko ktere spalo 20 hodin denne a vydrzim dlouho spat do dneska, vcera jsem zvladla spat 11 hodin :) spoleham na geny ale toz nevim nevim :-p
Odpovědět
Simi , Marta je taky spavej po mne. Vnoci spi v kuse 12-13hod. a poo. 1,5-2,5hod. ale je jeste spousta casu mezi spankem. No a takove odbehnuti an toaletu je zalezitost na par minut a co z toho muze byt
Odpovědět
ja to prdim. vzdavam to snad tak brzo neotehotnim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nasla jsem pet let starou celozrnnou mouku - tu uz asi riskovat nemam, co? :-D Mozna bych ji ale udala v muzeu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jen vytahnu paty ze Strechy a uz se tady resi patehotenstvi a tak podobne! :-D Tak me propustili driv, nastesti. TAk jsem se tento tyden naucila to, ze auditorem nikdy nebudu. A jak se mate vy? Zdeni, zvon se vydrazil za 4000 :-( ten druhy je ted za 510... A ja prosvihla aukci s uzasnym rozkladacim stolem. Ach jo! Ene, ja jsem onehdy zbajzla 3 roky stary - prosly - testoviny. Euroshopper. Chutnaly jako papir, ale prezila jsem bez uhony :-) tak treba te inspiruju...
Odpovědět
Profilova fotka
Coz o to, na to abych ji zpracovala jsem prase dostacujici, ale myslim, ze by z toho vznikla neforemna brecka, protoze vsude pisi, jak na kvalite a cerstvosti mouky zalezi :)) I kdyz je teda bio no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to zkusila ;) na neco nenarocneho, treba piskot bych z ni fakt nedelala.
Odpovědět
Hele, nerekla bych. Ja tu celozrnku mela doma nekdy od kvetna a byla mesic prosla a kolac je vyborny :-D
Odpovědět
ja se na ty aukce divala, takze vim :-( no,ale stoumoukou, ja bych to neriskovala
Odpovědět
Článek se načítá
tak konecne http://zdina.rajce.idnes.cz/kavova_ko... ;-)
Odpovědět
Zdeni, ta je moc povedená x-)
Odpovědět
Ty jo, Zdeni, je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://maii.wordpress.com/2009/01/17/... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na to dneska taky koukala, ale u nas maji fakt jenom modry :-( Ale zase jiny - slanku s peprenkou, konvicku na mleko, normalni dozy, ale i takovou s poklickou o objemu 1,1 litru - ta by sla na kompost x-) Ale modra, no 8-(
Odpovědět
Tak ja mam na spagety, ryzi, cesnek, cibuli, testoviny a hodlam si dokopit jeste nejake dalsi :-D Jen by o tom nemel Martin vedet :-D Madu, az prijedes, vemu te do Butler, tam to maji taky. Nyni se odeberu malovat obraz :-D Kdyz uvazim vcerejsi zachvat vzteku, bude me mozna jeho dokonceni stat zdravi :-D Jinak se musim pochlubit, ze nam dneska davala dobrou noc liska :-D Byli jsme vencit nasi Laru a cela ulice domu chodila po venku s baterkama. Jedna cast lidi hledala zabehleho zakrsleho kralicka a druha nahanela lisku :-D My videli jen tu lisku a ja byla oznacena za skarohlida, ze jsem poznamenala, ze muze mit souvislost zmizeni kralicka s pritomnosti lisky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych chtela ten kompost, ale co na tom bylo za napis, to nevim. Ale nejaka zelenina tusim.. Mobilem vyfotit me to nenapadlo! A co je ta otevrena nadoba? Ta se mi taky zamlouva, i kdyz nevim ucel :))
Odpovědět
ta otevrena nadoba je na sul, ma to kamoska, ale rikam ze ona to ma v cernem v modrem na 100% bo na modrou jsem v byte alergicka :) ja nakonec do dresden nejela zajeli jsme jen do Lipska wow jak bajecne jsem se citila miluju velka mesta. koupila jsem si vse co jsem nepotrebovala :-D ja mam na ty origos nadoby nekde nejake odkazy kde se da cosi koupit levnejc, ono me se to libi ale taky se mi libi ty nadoby kde se da psat kridou co to je :-) je to tez bila keramika. u nas tez lisky behaj to tu je dira kde bydlim ani ty zajice zrat nechou normalne jsem videla bezi liska zajic sedi liska probehne a nic zajic sedi dal. nemci maji z lisek strach ani nesbiraji nekteri houby pry ze lisky prenasej choroby takze zasadne kupujou hriby v obchode! plai to pry i na boruvky :) uz vidim lisku jak jde spesl pocurat hrib ktery ja jednou hodlam sezrat :-D
Odpovědět
jak jsem videla tu lisku tak to jsem nebyla opila teprve jsem na party sla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi to jasne, ale proc u nas musi mit zrovna modrou?? Abychom usetrili, no jo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem prave dneka tu otevrenou solnicku koupila, jeste nevim, komu ji vlepim, ale jestli nekomu jinemu nez mne nebo H., tak si koupim este jednu svoji :-) mati ma doma tu samou ale original - a taky za "origos" cenu :-S ale je to vyborna vec, fakt. A za 89,-... (tak co, Butler konkuruje? ;-)) Obraz?? No Market, pochlub se!!!! Ja jsem dneska konecne koupila laubsäge (lup. pilu), ale preklizku nemeli ve dvou obchodech 8-( to teda pic. Tak jsem doma vycmuchala stary ikea ramecek a trochu jsem si ho vylepsila. Plus jeden linoryt si vyryla, holt mam po praci abstaaaak na delani. Jee, lisky... to je pekny :-) kdyz jsem byla v Londyne druhy rok, tak jednou v noci se najednou probudim a takovy divny pocit, bylo mi teda horko, ale tim to jaksi nebylo (ani to nebylo tim, ze byl byt plny mysi, holt sdileni s Anglankama...), tak jsem rozhrnula zaves - mela jsem pelech hned vedle franc. okna - a na predzahradce v centru Londyna (cca 1,5 km od Regents parku) liska a normalne tam konzumuje nejaky bordel, co si pritahla kdoviodkud. TAk jsme se jedna druhe lekly a pokracovaly ve spani/polykani kosti. Ale myslim, ze na zakrsle choloustive kraliky cihaji jini predatori - vcetne aut, psu a ruznych der a jam.
Odpovědět
Profilova fotka
A proc jsou solnicky otevrene? A neni to na sul nejak moc velky? :-N :-N Budu vam muset vyfotit, co maji u nas, to je fakt uplne jiny sortiment...
Odpovědět
Profilova fotka
Fot fot, rada to porovnam. Tohle je z hypernovy v Praze-Chodove, jen tak pro informaci. Proc jsou otevrene? Protoze je to pohodlne. Je tam nahore takove ocko, za ktere se solnicka povesi na zed, nejlip mezi sporak a prac. desku ;-) A pak proste varis, potrebujes neco dosolit, tak proste hrabnes do solnicky, je to rychle a pohodlnejsi nez trepani slankou. A hlavne si naberes presne kolik potrebujes. Kupodivu nam v tom sul ani nevlhne ani se nijak jakoby nespini nebo tak. Ale na vlhko staci par zrnek ryze...
Odpovědět
Obraz dokoncim zitra... jestli me driv neodvezou do cvokhausu :-D Nechapu, jak je mozne, ze moji vytvarne nadani rodice maji tak levou dceru (jako me)! Mam pocit, ze moje ruce musely prodelat obrnu, jinak si neumim vysvetlit, proc (!!!) mi to jde jako psovi pastva. Pritom maluju podle predlohy... chjo, doufam, ze mi chybi jen trenink. Nekde mam odkaz na ty origos v kremove, pohledam zitra. Tedka si dame s M. jeden dil How I met your mother a zalomim to. Martin musi sejmout jeste par nepratel v Call of Duty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Market, prestan prosimte hudrovat nad svou neexistujici levosti, protoze tady jsi v komunite, ktera tvoje vytvory uprimne obdivuje - nausky, ketlovany naramky, siskokoule, ... Mas to proste MOC PEKNY! Utesovat te nebudeme :-D a na obraz se moc tesime! Call of Duty? Hehe, u nas (zatim, diky absenci konzoli) timhle stylem frci Counter Strike... *klap klap klapklap cvak klap KLAP BUCH BUCH BUCHBUCH PRASK* (klavesnice) "Neeeein! Das geht doch nicht!!!"
Odpovědět
Magdus, ja si nestezuju, ja vas jen pripravuju na nejhorsi :-D :-D :-D
Odpovědět
dobre rano, ja jsem si jista ze se ti to povede. co strasis hned poranu :-D ja jsem uplne unavena jdu zase spat jsem akorat snedla snidani a uz jsem zase müde :-x tady mate nejake ty nadoby http://www.dekuwo.de/alles-ihre-kuech... dobrou noc 8-)
Odpovědět
zklidni hormon :-D , co bych pak meal rikat ja. Nedokazu namalovat ani vrabcka, vzdycky me vsechno nejak zmutuje :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?