Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D 8-) a simi, hezky odpocivej ;-) to vis, tehotenstvi da zabrat! 8-)
Odpovědět
haha haha haha nevis s kym bych byla tehotna??? ale je pravda jeste jsem to nedostala fakt divne vzdy to mam jak hodinky!
Odpovědět
Profilova fotka
... to popravde nevim... :-)
Odpovědět
tak hlasim ona ma ty nadoby fakt s cernym nadpisem ale uz je maj u nas v modrem. ona to kupovala loni no ;-( ja doufam ze to dneska jako uz prijde v to doufam!!! jinak by me piclo co bych delala s ditetem???? :-N
Odpovědět
ahoj holky, dobré ráno :-N dneska jsem společensky unavena, včera jsme byli slavit a bylo to super! viděly jste tohle album? http://www.modrastrecha.cz/album/albu... já bych se tam hned pozvala na kafe x-)
Odpovědět
Jee, to je parada ten barak x-) Predvedla jsem to Martinovi, aby videl, ze jde i rustikalni novostavba, tak prej jo, prej si klido barak postavime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to slo docela rychle ;-) to album mam rada, strasne se mi libi barvy pri zapadu slunce a tak vubec...
Odpovědět
u nas prsi, cely den ani jedennslunecni paprsek. Nalada tomu odpovida moje i maleho :-p . A predpovidaji nam boure
Odpovědět
Jo, taky mam naladu, ze bych nekomu ustedrila ranu. A obrazky zacina cim dal vic pripominat neco, co vytvorili nejaci handicapovani :-N :-D To nemuzu ani dokoncit, jak me stve moje levota. Sice jsem na zacatku nepocitala s tim, ze to bude jako od Leonarda, ale takovou mazanici jsem fakt nepredopkladala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Market ukaz, ja pak taky ukazu :-N Taky jsem mela predlohu uz pekne dlouho, dneska jsem se k tomu konecne dostala a dopadlo to desne :-( Tak se aspon muzeme utesovat navzajem :-S
Odpovědět
Ok, jdu to nafotit. A nelekat se a nesmat se :-D
Odpovědět
Ahoj děvčátka, jen vás všechny v rychlosti zdravím a přeji vám krásný večer ;-) já jsem dnes dopoledne uklízela, pekla a dělala pomazánky :-) koláč byl výborný a z pomazánek nakonec všem stejně ze všeho nejvíc chutnala ta tuňáková ]-( ale mě moc chutná ta pórková i česnekovo-sýrová x-) x-) Kájo, na ten domeček jsem koukala včera, taky se mi moc líbí... je kouzelnej x-) já jdu dělat angličtinu ale ještě dorazím, mrknout se na díla našich dvou Van Goghů :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak co je, ja uz mam nafoceno :-D
Odpovědět
Urezat usi by mi patrilo :-D http://mmmk.rajce.idnes.cz/Posledni_p...
Odpovědět
Ja uz mam i narajcatovano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prej cinska napodobenina :-D :-D To teda pekne kecas, je to luxusni! Predlohy tezky jak prase :-N Ok, nahraju na strechu moji hruzu, to fakt muzes byt potesena :-p
Odpovědět
Jo, predlohy byly tezky, proto jsem se u toho tolik navztekala. Hlavne pismenky byly zasr... narocny. To jsem uz chtela vyhodit, ale nakonec me manza ukecal... kdyz uz mam ty platna koupeny, ze jo :-D Ale dekuji za pochvalu ;-)
Odpovědět
To mas peknyyyy ;-) Jak je to velky? Ty moje napodobeniny (ehm, reprodukce :-D) maji 20x20 a na zachod jsem dostala zakaz to davat, bo manza nebude zbuhdarma vrtat do kachlicek :-D Tak to pujde asi do kuchyne 8-(
Odpovědět
vzdyt to mas moc hezke co se vztekas ;-) fakt pochvala
Odpovědět
Profilova fotka
Taky 20*20 :) Predlohu jsem mela velkou asi 6*6 cm rozrastrovanou fotku z netu :-N No mely to byt levandule... Chtela jsem do predsine, ale do baracku - ze se jako namlsam predem, ehm :-D
Odpovědět
Simco, urco znas, kdyz mas presnou dokonalou predstavu, jak to bude vypadat a ono se to ludra nedari :-D Proto jsem se vztekala :-D Co obed, povedl se? Ja mela predlohu o neco mensi nez ta cinska napodobenina :-) Mne se ty levandule libi, jen bych je udelala vic fialove. Nebo mozna to jen blbe vidim na monitoru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vy ste teda fakt, kéž by mi věci "nešly" tak, jako vám ;-) máte to obě moc pěkný!!! a to myslím vážně.
Odpovědět
Ha, právě se snažím komunikovat s rajčetem...http://eulali.rajce.idnes.cz/stromecek/
Odpovědět
Abychom se drzely tematu, navic uz tu dlouho nebyl slintaci link, kdyz nepocitam tildy :-) Sem chodim slintat ja http://www.brocaatje.nl/ :-D Veru, kuasny strom x-) Ty ozdobicky mas naprosto senzacni x-) Kdyz jsme u toho, my jsme dneska nas stromek vyhodili, protoze i pres mou materskou peci zdechl a uuuplne uschl. Jsem sla presne podle prilozeneho navodu a nevydrzel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, bozi :) Ten bily stolecek je famozni =-) Ty malicky tecky jsou svetylka? Jsou takove droboucke, to dela fotka?
Odpovědět
1.děkuji za chválu, ta hřeje! 2.stoleček je z Tchiba, taky je mi sympatický ;-) 3.světýllka jsou opravdu pidi a navíc jsou venkovní=nakupoval Libor. :-p 4.všechny ozdobičky jsem pokupovala, kde se dalo, jen ty svetříky mi upletla Liborova babička :-) Jdu hodit oko na ten odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje hrani jste videly, a takhle si hraje to moje zvire :-p http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
nevedela jsem na co koukat driv vy dve malirky, tady delate jak jste leve a pritom naprosta uplna parada. Veru krasny stromecek a ten stolecek hmm Jani Anyzka je taky pekyn cislo x-)
Odpovědět
dobré ráno chalupářky x-) pikasky, jestli se chcete těch svých mazanic zbavit, ráda vám poskytnu adresu. jsou to fakt paskvily, ale u nás na záchodě se to ztratí ;-) ;-) :-D (jste paka! já bych tak zvládla natřít nějakou plochu na bílo :-D) veru, stromeček nádhernej. taktéž stoleček. poznala jsem, že je z tchiba, chtěla jsem si ho taky tenkrát koupit, ale už jsem ho nikde nesehnala ]-( chtěla jsem ho dát mílovi jako noční stolek, protože on má místo toho papírovou krabici :-N zdeni, ta kávová koule je naprosto famózní! x-) voní to kafem? jak dlouho asi? nýza je zvíře, to je jasný. řekla bych, že má být po kom :-D dneska jsem si koupila v pekárně dvě tvarohový buchty, že si jako šmáknu. tvaroh aby v tom člověk pohledal :-|
Odpovědět
dobre ranko, koulee kafem voni, ale ja jsem nasypala do talirku trochu kafe ;-) . Vune moc dlouho nevydrzi. Vcera jsem delala tvarohovou stolu - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id.... Fakt chutna dobre
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?