Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
hmmm, mňam, tu bych si dala. já jsem si koupila v pekárně dvě tvarohový buchty, ale na tvaroh asi zapomněli ]-( ještě k těm stromečkům - my ho ještě máme. opadává jenom, když se kolem něj člověk ochomejtá. jinak drží v pohodě. ale míla ho asi už dneska odstrojí. :-(
Odpovědět
Hm, tvarohova stola vypada dobre x-) Ale ja se musim se sladkym kapanek krotit :-N Karkul, obrazy nedam, Martin rikal, ze si je vyvesime, kdyz jsou proklete (prospikovane radou pikantnich vyrazu, jak se mi nedarilo) :-D Je u vas taky takovy husty naledi? Tu to klouze a neprestava :-N Sice jsou posolene silnice, ale chodniky a vedlejsi ulice jsou jako zrcadlo :-D Docela prca to sledovat z okna :-D (Ehm, byla jsem neco nakoupit, jsem zpet a tudiz v bezpeci :-D)
Odpovědět
Marketko ani nemluv, silnice katastrofa. Dokonce ridici jezdi opatrneji apomnaleji. No a u nas to klouze vsude. Byla jsem vyvencit psisko a sla jsme jak kdybych mela v gatich :-D . Jeste ze mne nikdo nevidel :-p
Odpovědět
my už máme zase schůzku, takže dneska jen odbíhám... 8-( ráno jsem pořád číhala z okna, jak to venku vypadá, jenže u nás je to tak, že na zahradě nepoznám, jestli je náledí, a kolem plotu to není tak frekventovaný (lépe řečeno - tam to není frekventovaný vůbec :-D), abych to odpozorovala, jestli někdo bruslí, nebo jde jistým krokem. vylezla jsem sice na verandu, ale i tak jsem poznala prd. tak jsem vyšla o pět minut dřív, kdyby to fakt klouzalo, abych mohla jít pomalu. nakonec to klouzalo jenom v místech, kde je u obrubníku louže a projíždějící auta tam nacákají. tak tam to trochu klouzalo (ale že by to bylo nějaký zrcadlo, to ne), jinak pohoda. u nás je spíš obleva. dokonce, jak jsem ráno šla podél řeky, všude tma, ticho, tak jsem slyšela, jak praská led na řece. bylo to docela strašidelný. :-N už jdu zase zpátky, tak čau!
Odpovědět
Damy, nadhazuji tema jarnich dekoraci. Jo, ja vim, ze je jaro jeste daleko, ale tady pres noc roztal skoro vsechen snih a jak vidim zelene plane (na ktere v tento moment i sviti slunicko), klepu se na jaro jako sulc :-D Mate nejake oblibene napady, se kterymi byste se pochlubily a podelily se o ne?
Odpovědět
sněhovou bouři na tebe! :-p :-D jaro je fajn, ale já chci ještě závěje, zamrzlý kaluže, sněhuláky, koulování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dostala od svagrove slunicko :-) http://www.fler.cz/zbozi?id=50038 Jarne si ho povesim do okna a tim koncim :-D
Odpovědět
Tak ja ti preju ridicak a projet se tak kilometr kolem nasi ulice :-D A pak si nebudes prat nic jinyho nez nestudeny auto a suchy cesty :-D :-D :-D
Odpovědět
Jani, to je mily slunicko :-) Prave smyslim, ze bych si zasadila nejake hyacinty nebo tulipany ;-) Ach jo, kdyz ty blby Velikonoce jsou tak daleko a ja bych dekorovala jako vztekla. Zrovna dneska. Nevite, proc mam dobrou naladu, kdyz je venku tak divne. Si pripadam, jakobych si neceho strelila :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
markét, to je asi přirozená obrana organismu ;-) tělo už vycítí, že bude hnusný počasí, tak radši produkuje hormony štěstí, aby s tebou nemuselo bejt, až budeš mít blbou náladu :-D :-D dobrá teorie ne?
Odpovědět
Jo, to bude asi ono. Porad cekam, kdo me nasere a dobrou naladu mi pokazi. No, jeste me ceka dneska jedna cesta. :-N
Odpovědět
markétkoooooo, lásko moje největší!!!! x-) už to přišlo! x-) x-) x-) nejsem si úplně jistá, jestli jsem to dobře pochopila, teď si musím ještě zazálohovat něco z předchozího, pak to celý smažu a zkusím teda postupovat podle tvýho návodu.
Odpovědět
Článek se načítá
Jejda, snad si to tu neprecte Milon :-N A snad nezjisti, kdo jeho zene poslal zabijaka casu :-D ... i kdyz... ono je ted takovy hluchy obdobi, neni moc co kutit a ty jarni dekorace jste mi rozmluvily :-D
Odpovědět
jak neni co kutit? Ja ma prace ze nevimm co driv. Prijed na brigadu :-D
Odpovědět
Prace je dost, ale na vyrabeni dekoraci ted neni vhodna doba. A jak se znam, jestli se do toho dam ted, budu mit velikonocnich dekoraci pro cely nase Kreis a prilehle okoli :-D (Kreis je neco jako okres)
Odpovědět
markét, nekuť dekorace a buď na příjmu, mám dotaz a bude jich ještě asi víc :-N
Odpovědět
ženy, tak miloň právě zlikvidoval stromek (ještě byl krásnej, jako čerstvej 8-() a zlikvidoval mi i vánoční výzdobu. ani se mě nezeptal. prej "sem myslel, že už je po vánocích a žes to chtěla sundat". ]-( "sem myslel" ]-( ]-( ]-( jsem nasratá.
Odpovědět
dobré ráno x-) dorazila jsem do práce, ale mám pocit, že plíce a hlavně průdušky mám někde na hlavě, bolí to jako čert. záda a klouby ani nemluvim. jo a bolej mě vlasy :-D takže to tady zabalim, jakmile přijde první oběť, aby tady nebyla kancelář sama samotinká. ať žije chřipková epidemie! :-D
Odpovědět
Kajo, tak sup sup do postylky a potit se
Odpovědět
Su vzteklá. Včera jsem napsala asi pět příspěvků a všechny se mi smazaly ]-( tak teď zkouším, jestli to funguje...
Odpovědět
fajn, funguje. Karolínko, mazej do pelíšku a kurýrovat...i když teď se to marodování dvakrát nevyplatí, což. :-| Jsem včera psala, že potřebuji pomoc od vás-v dubnu budeme slavit Liborovi 30-tiny a já přemýšlím nad nějakým vtipným a originálním textem na pozvánky. Napadá vás něco? A kdybyste ještě měly tip na nějaký dárek, tak by to bylo úplně nelepšejší. Díky vám!
Odpovědět
Neverte Karoline, ona hraje choroby, pac si vcera nainstalovala ukrutnou spoustu pridavku do jedne hry a ted chce hrat! :-D :-D :-D Veru, moje dve kamosky daly svym protejskum ke 30. miminko, ale to u vas asi jeste neni na programu :-D Jinak zadny darek me fakt nenapada :-N Mrkni na beremko, tam je tam o darku pro manzela ke 30. narozeninam, treba te tam neco inspiruje ;-)
Odpovědět
Damy, mate nektera zkusenost s upravou takoveho toho spicateho kvetaku? Nevim, jak se to jmenuje, ale tu je obrazek http://www.ubcbotanicalgarden.org/pot...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec palec. Manza dneska slavi, slavime to prubezne uz od vikendu, to clovek fakt nechape, kam mizej nakupy. V sobotu jsme v krame nechali 1200, pritom nic z rozezranosti, normalni veci, a dneska uz je lednicka zas vybilena :-( Uz se fakt tesim, az se dopracujeme k vlastni zahradce! Ale jinak mam pocit, ze jestli ten cas takhle poleti i nadale, tak za chvili vybiram darek manzovi k ctyricitce :-o Smarja, to bude dedek =-) Ja to nechapu... asi bych mela zvazit upgrade vozoveho parku :-D Veru, napad nemam zadny zavratny, jsem ale pro deskovku :-D Vedela bych hned o nekolika, ktere jindy porizovat nemuzu z financnich duvodu :))
Odpovědět
Jani, znas deskovku Cesko? Prave jsem na ni dostala nekolik kladnych ohodnoceni. Je fakt tak dobra? Nemela bys na ni nejaky link?
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom od slyseni. Mrkni na http://www.hrajeme.cz/hrajeme/GameDet... jsou tam reference a hodnoceni. Chvili jsem o ni uvazovala, ale nevim, jestli se ty otazky pak moc neohraji, ze se je "domaci" casem nauci nazpamet a cizi novy hrajici bude kvuli tomu pozadu. Nevim. Ted u nas vede Citadela za dve stovky - diky Skafikovi x-) :-D :-D
Odpovědět
Jani, tak ja teda nevim, s kym bychom ji my hrali, ze jo :-D Moc tu ceskych kamaradu nemame... ehm, vlastne zadne nejak blizko :-( A z CR jich sem k nam moc nejezdi. Ale dik za link.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak proc se ptas :-D :-D Co jsem tak procetla, pisi tam to co ja, ale treba jsem nevedela, ze je tech otazek az 1400 :-. To je slusna zasoba, ktera se opravdu tak casto nenauci :)) Taky se da koupit i Evropa - kdyz tam tedy nemate ty ceske kamarady :) Ale asi by to chtelo pak i preklad do Nemciny, aby vam verili :)) A dlouho uz touzime po Factory fun. Tu by si tam sehnat mohla. Je sice anglicka, ale do Cech se dovazi, bez prekladu. Ten se da nastesti vytisknout z netu :) Juu a maji ji zlevnenou x-) Ach jo, skoda, ze mame embargo na utraceni |-| http://www.svet-deskovych-her.cz/fact... Jak se da zuzitkovat zbytek peceneho kurete?
Odpovědět
Jani, ja si prave myslela, ze je to Cesko treba hra pro dva, ale jak jsem si tak cetla, o cem to je, tak ve dvou by to byla nuda 8-) Zbytek kurete by sel zuzitkovat pokrajeny na kosticky do kukuricneho salatu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak. No to vetsina her. Ted ctu recenze na tu Citadelu a hodne ji chvali i pro dva. Vcera jsme hrali ve ctyrech a je to neco genialniho - vysoky podil nahody a zaroven taktiky. Jak rekl manza, jsou to sachy, ale do znacne miry ovlivnene nahodou. Takze kdyz jsou ve hre slabsi hraci, ktere premysleni moc nebavi, muzou si nakonec stat lip nez ti sachysti - manza nad kazdym kolem vzdycky desne premysli a stejne mu to nemusi prinest kyzeny vysledek :) Pro dva je to vic o taktice, ale porad to bude dost zabava. Da se sehnat i v nemecke verzi a je stejna jako ceska, coz muzes brat jako velkou vyhodu. Anglicka pravidla jsou trochu jina, ty ale v cechach asi nikdo znat nebude, aby se vam to pripadne pletlo :) A super je, ze je to mala skladna krabicka, v podstate jenom balicek karet a pytlik "zlataku", ze se da hrat i v hospode - nebo zabalit sebou na cesty ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?