Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ale houbeles :-D :-p ty si teda poradce!
Odpovědět
Tak ja fakt netusim, co za psa mas na mysli. Kdybys mela fotku, tak bych to byla schopna urcit, ja na to nevypadam, ale ja se vyznam :-D Melo to rovny nebo priplacnuty cumak? Melo to zakrouceny ocasek? Melo to dlouhe chlupy i na hlave?
Odpovědět
to bys po mně chtěla moc. Na té fotce byla hlavně ta modelka, psa měla schouleného v náručí, chlupy to mělo celkově krátké, ocásek jsem neviděla, ale myslím, že byl spíš zakrnělý =-) a čumáček spíš rovný? :-N Já fakt nevím. Přišlo mi to jako hoooodně malý bernardýnek :-D Se plácáš do stehen, což?
Odpovědět
Hoooodne maly bernardynek :-D :-D Podivej se, jestli to nebyl Jack Russel nebo Parson terrier ;-)
Odpovědět
nee :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jackove jsou uzasni x-) Veru, zasla bych do utulku a podivala se, co tam maji za mrnavy smesky, budes aspon originalni :-D :-D
Odpovědět
Januli, jenze v utulkach maji prave v drtive vetsine hlavne velikansky psy. :-|
Odpovědět
čau ženský! ta markéta tak šíleně kecá, to je hrozný :-D ano, instalovala jsem si hry do počítače a chtěla hrát jak divá, jenže mi to a) nefunguje, páč jsem na to levá b) jsem od včerejška doma na neschopence a buď mám 39 teplotu, takže absolutně nevim, co se se mnou děje, nebo se naláduju práškama (jako teď) a pak jsem v takovým rauši... :-D tak vás jdu jenom pozdravit a pak zase hupky do postýlky. mějte se krásně!
Odpovědět
Tak se nám brzo uzdrav, paní!!! Marky, mrkni na tohoto psíka, ten je milušenký, ale nevím, co je to zač a jak moc vyroste. Znáš? http://www.vasut.cz/detail.asp?kniha=551
Odpovědět
to vypadá na jack russel teriéra nebo jack parson russel teriéra (parson je menší).
Odpovědět
Taky bych rekla, ze je to Jack Russel. A ten je hodne moc narocny na vychovu. Jestli je westik drak, je Jack Russel asi 1000x horsi :-D
Odpovědět
Aha, a jak moc ten pan divoký vyroste a co vyžaduje?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doroste do te stredni vysky, nejak nad kolena a vyzaduje dlouhe prochazky, hodne sportovniho vyziti jinak ti udela z bytu kulnicku na drivi :-N
Odpovědět
http://www.jackrussellterier.com/czec... http://www.parson-jack-russell.cz/ind... aha, tak parson je větší, vždycky jsem si myslela, že je to naopak :-|
Odpovědět
Ja myslela, ze Parson je takovy ten natahlejsi na kratsich nozkach a Jack je ten hrubostrsty. Ono to vypada uzasne, ale doporucuje se to spis pro zkusene chovatele. Jinak, jak pise Janca, to udela z bytu kulnicku na drivi. A videla jsem, torzo masivni kozene sedacky, jiz si vzal Jack Russel terrier do parady :-N Jako nevim, jestli bych neco takoveho vydychala. West je o poznani hodnejsi, i kdyz zacatky s nim jsou taky divoke :-D
Odpovědět
tak vám teda pěkně děkuju :-p Ale mně se stejně líbí jen jako mimi. A neznáte něco podobného, co zůstane furt malušké? Jako aby to vypadalo furt jak na tom odkazu ode mě... 8-)
Odpovědět
Veru, moc maly pes je jako moc maly chlap - nekde je chyba a ten psik/chlap s tim ma problem. Takze ja hlasuju pro neco vetsiho ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
tak kdyby to bylo jen na mě, tak jdu do německé zlaté dogy, ale momentálně se nám sem hodí fakt jen něco malého. Co je malé, to je milé, ne?
Odpovědět
A taky protivne a fixovane na jedineho clena rodiny, agresivni, casto na to nekdo slapne a je to nachylnejsi na choroby... mam porkacovat? :-D
Odpovědět
hele, tak já mu snad radši koupím želvu, ne?
Odpovědět
Pes mi prijde zabavnejsi :-N
Odpovědět
psa musis vencit zelvu ne ;-) Veru jestli jsi zvykla jako ja na velke psi, tak fakt nevim jak zvladnes toho maleho. Ja bych mela opravdu strach ze to zaslapnu, zalehnu atd. Si poridte kocku nebo andulku
Odpovědět
Profilova fotka
Hele a co fretku? =-) Nedelam si srandu, driv me to nenapadlo, ale fakt by pro vas byla idealni. Je to dobry kompromis mezi kockou a psem, z obojiho ma ty lepsi vlastnosti, bych rekla. Nemusi se vencit, je skladna, ma idealni srst jakou jsi chtela, po ochoceni je uzasny mazel, ale porad ma svou hlavu a dokaze vymyslet uzasny voloviny :))
Odpovědět
Jani, vy jeste mate fretky? A nesmrdi to v byte?
Odpovědět
Profilova fotka
Mame tri :) Nesmrdi, kdyz se pravidelne vetra a vytira, perou se pelechy a zvirata se koupou. Jo a vybiraj se zachody. Proste klasicka udrzba.
Odpovědět
A to je mate volne nebo v nejake voliere? Si to neumim predstavit. U nas na koleji mel jeden typek fretku a to byl puch na pul patra, tak se proto ptam.
Odpovědět
Profilova fotka
Normalne byvaly na volno na chodbe, mame celkem velkou, to byl jejich prostor. Ted jsou pres den zavreni v kleci a poustime je na noc. Na starost je ma ted vicemene jenom manza, ja holt to dite.
Odpovědět
A na Anyzku jsou hodny?
Odpovědět
tak to ani nnáhodou, Ene! Pořídím pana psa a starat se bude páníček...dárek-dárek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?