Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
prostě máš kozy jak vozy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A skafous taky :-D :-D (no co, je tu nuda, musi byt nejake vzruso, ze jo 8-) ) Nekupovala jste nektera Vitejte doma nebo Marianne bydleni? Okamzite hlaste, kdyz to bude aspon trochu pouzitelny, jo? At to nemusim kupovat porad :)))
Odpovědět
ene, nezáviď, vole :-D
Odpovědět
jo tak, já myslela, že narážíš na ty nafukovací balonky :-D :-D :-D nevim, jestli mám kozy jako vozy, on foťák dost přidává :-D ale každopádně k těm možnákozám mám taky prdel a pupek a nařachanou držku. takže tak. mb (jestli teď vyšlo nový) jsem nekupovala, neb jsem doma už 3 týdny. a vítejte doma jsem si koupila před pár měsíci asi po roce, po dvou, a byla jsem opět zklamaná, takže do toho zase dlouho nepůjdu. ale s mb taky hlaste, zítra jdu k doktorce, vzala bych to kolem trafiky.
Odpovědět
hele ene, a ty máš malý? se mi nezdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zavidim, pac uz mam zas - hele, musi se tu mluvit slusne, nebo muzu byt sprosta? :-D Po kojeni jsem zas na svym, jenom to trochu povadlo :-D Ale manza si zatim nevsim - nemel prilezitost :-N
Odpovědět
já myslim, že se může mlluvit sprostě, když jsme tu te´d stejnak jenom ve třech :-D já myslim, že nějakej brutálnější výraz s karkul skousnem :-D
Odpovědět
pardooon, jsem psala děsně intelektuálskou ip :-D já skousnu cokoli. ;-)
Odpovědět
jaký máte teda konkrétně velikosti? zase enine, ty jsi taková drobná, na tobě vypadají každý prsa celkem velký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam hovno a ne kozy, jsem chtela napsat :-D Ono jak to povadlo, tak to mozna narvu i do Cecek, na moje obyc podprdy jsem si zatim netroufla, ale az odstavim uplne, tak to vidim zas na B :)
Odpovědět
ach jo, tak já tady nahazuju laso na pikanterie, a vy nikde :-N :-D
Odpovědět
já mam 80 E a někdy i F, když použiju tu 80
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pikanterie.. ja ted resim z ceho usit pliny pro dobrocinou aukci :-D Takovou zapeklitou pikanterii ted resim! 8-)
Odpovědět
Jani, ja se taky uz vratila k mojim B :-p , a z obvodu pod prsy pres 90, uz jsem na 77cm
Odpovědět
bože co bych dala za krásný béčka :-p
Odpovědět
a je to dneska nějaký magický, páč já teď před chvílí dopsala ještě víc intelektuálnější ipajznu :-D
Odpovědět
ja byla venku s epsem a resime zda bude znovu mrznout ci nikoliv. Venk bylo svetlo jako ve dne, zitra je uplnek, nasnezilo a otevrena obloha - mraziva to kombinace. jinak, je ale venku krasne. Skoda ze jsem se poradne neoblikla. Normalne me to lakalo na prochazku x-)
Odpovědět
ježiš, tak jaký moje balony řešíte, když mám z vás všech asi nejmenší. nebo jako zdina. páč já to mám jak kdy - podle toho, kde kupuju podprdu, fakt se to liší. někdy mám 80C, někdy obleču i 75C a někdy musím vzít 80C a jsem ráda :-D
Odpovědět
tak ja vas opoustim, doreste si v klidu balony :-D , ja jdu do postele. Dneska me mrcha poznamenala, padl cely velky balik :-p
Odpovědět
bych přešla na jiný téma, téma kozy neni nic pro mě, to mě mírně znervozňuje :-D
Odpovědět
zdeni, dobrou ;-) ale na procházku bych nešla, bych se posrala strachy :-D jo a kup si kalich! ;-) :-D
Odpovědět
skafi, tak nahoď nějaký intelektuální, když to máš tak v malíku x-)
Odpovědět
a nebo víte co, já asi jdu spát, páč ráno se hlásí pracovní proces a asi bych mohla být mírně nevyspalá, takže já si asi ještě počkam na nějakou itelektuální ip a jdu tady se už pro dnešek loučim, stejně je to hezký, jak se každý téma sklouzne do úplně jiný polohy než je název
Odpovědět
tak já jdu asi taky spát no, miloň na mě vilně intelektuálsky pošilhává =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, ja ho mam, ja ho mam! x-) Pred dvema roky jsem rikala Staz, ze spadla z jahody na znak, neco si tam strkat, to musela upadnout.. a ted toto :-D Ale zatim nevyvareny, ulozeny v pytliku.. doufam, ze si jeste pocka :-D Jo a videla si ty nove barevne od ladycup? Maji oranzovy v bozim kostkovanem pytliku, ten se sem normalne hodi :-D
Odpovědět
tak tuhle vychytávku nemam, už jsem byla v pokušení, ale ještě to nemam a ani nevim, zda to pořídim, resp. zda to má právě teď cenu :-D karkulo, ty mi ještě odpověz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele TO nemas nebo nemas to :-D :-D
Odpovědět
nemam kalich, to zatim ještě mam, resp. uvidíme za pár dní :-D :-D
Odpovědět
tak odpovědi na ipajznu se asi nedočkam, tak jdu do hajan
Odpovědět
Enine, teda kupovat kalich podle kostovanyho pytlicku :-D :-D :-D Ja ho mam asi dva roky v pytlicku z biobavlny a spokojenost i tak maximalni :-) Chce to jen trochu natrenovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?