Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
dávaj. minule se mi nelíbilo, i když tam byla lukšová
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jsem asi tupa, ale nechapu, jak delaji ty kalhoty na ty kraliky 8-( Vysvetlite mi to? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, taky se mi to nelibilo, ale zase to melo nejakou myslenku a myslim, ze decka z toho budou happy :)
Odpovědět
myslíš podle toho odkazu, co jsem ti dala? nechápu. vidim tam normální kalhoty... :-N já nemám ráda nábytek uprostřed pokoje a postel de facto v prostoru - tam by se mi špatně spalo. navíc zády ke dveřím. ale chápu, že museli vyřešit přístup do té půdní části. i když teda nevim, jestli to byl zrovna bezpečný způsob, přišlo mi, že když na ty skříňky skočí v ponožkách, že jim tomůže podklouznout a rozbijou si palici... to už bych tam radši zavěsila žebřík a pod něj dala žíněnky... ale třeba to fakt jinak nešlo a rodiče si to tak přáli. co se mi líbilo, byl ten velký stůl pod oknem a s těmi úložnými prostory.
Odpovědět
Profilova fotka
Zebrik a zinenky jsou genialni napad! :) To by tomu pomohlo rozhodne daleko vic! Dneska takovy nic moc, moc mdly.. ale co jsem pochopila, slo o pokoj pro hosty, no stejne by ho tak zaridil skoro kazdy i bez nich :-N Jsem trubka, ja myslela, ze ten odkaz, co jsi davala, byl na tve album :-N Tak ja ji napisu.. slo mi o tohle http://www.modrastrecha.cz/album/view... - obr. B je asi ze se to sezije vlevo a vpravo a vypadne z toho C.. Moc nechapu to vykrojeni, ale asi teda vyzkousim a uvidim |-|
Odpovědět
ty jani, já myslim, že A a B je pro vršek :-N
Odpovědět
no určitě, teď jsem koukla na toho zajíce a má vršek bez rukávů :-D
Odpovědět
člověče nevim, ale já bych i ten pokoj pro hosty zařídila líp. tak nějak útulnějc. aby se tam cítili dobře. no možná jim šlo o to, aby u nich hosté moc dlouho neotravovali, tak zvolili takový studený neosobní styl, jak na hotelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, neni :-D Jedny kalhoty jsem ted sila, opravdu se to sije timhle zpusobem, ale tam to bylo rovny - asi proto, ze to byly nohy panenky :) No jo, to bude proto, aby mohl zajic sedet |-|
Odpovědět
janino, nekecej! z toho A a B ti ani v případě, že bys to pojala jako origami, nevyleze C :-D :-D ti řikám, A a B je na vršek, začistíš tu spodní část a rukávy a sešiješ dohromady. C je pro kaťata. vole, podívej se na to pořádně, ty švadleno :-D bože, pojďte mě někdo podpořit, že je úplně slepá a vykojená!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vrsek bez rukavu, ale vrsek je tady http://www.modrastrecha.cz/album/view... :-D To je jak u blbejch :-D :-D Oni pri zarizovani chteli, aby to korespondovalo s ostatnimi pokoji, asi je maji studene vsechny :)
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... a taky tady, trvám na tom, že je to vršek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
musim jít vařit, já jsem přesvědčená o vršku. jestli z toho uděláš spodek, tak mi laskavě zdokumentuj celý průběh a uvěřim ti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaaa mam praavdu, jaaa maaam praaavduuuu 8-) 8-)
Odpovědět
ukaž x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anezka ma jeste odpoledni spanek :-D asi se kazdou chvili vzbudi, tak se pak odmlcim.. zkusim to stihnout.
Odpovědět
já už asi vim, ale zdá se mi to teda podivný... :-N
Odpovědět
tak já vlastně dneska nevařim :-D jsem to popletla, chtěla jsem k večeři udělat salát s kozím sýrem a šla jsem na ten čočkovej dhal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty vystupky delaji takove spravne nasravacky na bocich :-D http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
jo tak takhle :-D :-D nepochopila jsem, že musíš mít dva kusy, aby z toho bylo C :-) ok, uznávám, jsi lepší švadlena než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vole, podívej se na to pořádně, ty švadleno :-p :-p :-D :-D
Odpovědět
no a co asi dělám - musíš ušít 2 kusy toho A/B a pak to sešít dohromady a vznikne ti C. ne?
Odpovědět
Co je na tom tezkyho? Ja ty zajice mela za hodinu hotovy oba a asi dve hodky trvaly oblecky teda. 8-(
Odpovědět
těžkýho asi nic, jen já jsem nikdy kalhoty nešila a nikdy jsem to neviděla šít takhle. tvarem mi to prostě přišlo spíš na vršek, nedošlo mi, že když se to sešije, vzniknou fakt kalhoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, jo, to ti jenom davam sezrat tvoji vetu :-D Tezkyho asi nic, asi najit si ten cas, co tu zatim musim vysvetlovat, na co jsem se chtela zeptat, abych si nasledne musela sama odpovedet :-D :-D
Odpovědět
aha, tak na tu už jsem zapomněla :-D :-D hele, serete mě, asi to taky zkusim :-N
Odpovědět
ene prej tu děláš nějakou estrádu nebo co :-N říkala jedna paní ty králíci jsou boží :-N :-N
Odpovědět
hele, další švadlena :-)
Odpovědět
já nešvadluju, bych si přišila látku k teplákům :-D ale šicí stroj mám 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?