Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, no tak jsem to myslela emoticon
Ja dneska nevarim, zbyl nam kotel rizota, musi se snist nejdriv to. Co budete dneska tvorit? Od ctvrka jsem na nic nesahla, jenom si kazdy vecer rikam, ze bych neco tvorila a nevim cim zacit emoticon Jenom jsem v patek spachala jehelnicek ze stare formicky, protoze se mi jehly valely uz vsude.
15. únor 2009 v 11:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ja jsem jehelnicek vytvorila zcela nahodou emoticon Pokousela jsem se filcovat v pracce a dala tam ufilcovat obal na mobil, jenze se tou teplou vodou srazil moc - do kulicky emoticon Proste je z toho takovy sikovny zluty micek emoticon A jelikoz kocka mi ho furt shazovala ze stolu, ze si s nim bude hrat, strcila jsem ho toho malickeho pozinkoveho kvetinacku z Ikea, pekne tam zapadl. A jehelnicek byl na svete emoticon
Jinak filcuju jako drak, vysledek predvedu vecer na rajceti emoticon Snad emoticon
15. únor 2009 v 11:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mrkla jsem na ikea, kolik chteji za ten cednik, a mimo to ze je bily, tak je jednou tak drahy nez ten v M&S emoticon to bych vazne necekala emoticon
Nejaky navod na filcovani jsem v tom utulnem byte taky zahledla, tak uz aspon malicko tusim, v cem to spociva. Zni to na peknou drbacku emoticon
15. únor 2009 v 11:36  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Eni, vlítni do nějakých kuchyńských potřeb a tam seženeš cedník kolem stovky. Já mám teda ten z Ikea a už se mi na pár místech začíná loupat emoticon

Já zatím netvořím, jen schraňuji nápady v hlavě a v pc na nadcházející jaro a velikonoce. V pátek jedeme na ty hory, takže budu realizovat až po návratu. To bude divočina emoticon , mám tolik nápadů...

Ale v týdnu bych si měla napatinovat takové ty minischůdky z IKEA, potřebuju je nutně do horních skříněk v ložnici. A taky bych zjara chtěla dotáhnout "celkový koncept" emoticon emoticon naší ložnice a koupelny...to zase bude vítr v peněžence. Bych se měla konečně nechat zaměstnat, což? emoticon

Pěkné nedělení!
15. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 hezkou neděli všem emoticon
markét, jsem ráda, že ti chutnalo, nám taky vždycky chutná. emoticon
dneska budu dělat cizrnu na smetaně, s těstovinkama, už se mi sbíhají sliny emoticon
jehelníček mám už od předvánoc, jak jsem tenkrát kupovala mj. ta křídla, tak jsem si koupila i takový stříbrný kalíšek na svíčku, ale frkla jsem tam filc vycpaný náplní ze starého polštářku a hotovo dvacet.
jinak pořád se odhodlávám k ušití toho zajíce a hledám vhodnou látku.
a mám něco s okem, ráno jsem se vzbudila a na levém oku ve vnějším koutku jako bych tam něco měla, je to nepříjemný a trošku to bolí. jak kdybych tam měla spadlou řasu, ale nemám. emoticon

jéje, teď dávají na nově nějakou upoutávku na 7 českých filmů, které budou dávat v průběhu tohoto roku - vratný láhve, medvídek, na vlastní nebezpečí, o život, bobule, sněženky a machři po 25 letech a taková normální rodinka emoticon
15. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kajo, cizrna je rimsky hrach?? Delas to nejak specialne?
To oko muzes mit treba nachlazene nebo zaneseny slzny kanalek. Nesahej na to a dej si tam, jestli mas opthalmo-septonex (nejlepe mast) nebo aspon nejake umele slzy (visine).

Veru, tesim se na nove napady emoticon I na fotku loznice emoticon

Jani, to si pis, odrbavacka to filcovani teda je. I na mokro i na sucho emoticon
15. únor 2009 ve 13:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jj, cizrna je římský hrách.
koupím si ji buď v konzervě (a sežeru jí samotnou emoticon) nebo normálně v sáčku jako třeba rýži nebo kuskus. ta suchá se pak musí večer předem namočit a druhý den uvařit.
dělám z toho zeleninový saláty, nebo právě tuhle "omáčku". správně by se tam měla dávat rostlinná smetana, aby to tolik nenadýmalo, ale tady ji samozřejmě nemají, takže smůla, bude to s klasickou smetanou.
15. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, ja se jen ptam, mamka ji ma doma hodne, pestuje ji v zahrade a ma ji ususenou. Ale ona to delava normalne jako cocku, tak me prave zajima tenhle recept emoticon Rostlinna smetana me teda moc neoslovila, taky jsem ji vyzkousela.
15. únor 2009 ve 13:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Cizrna se da u nas pestovat? To me ani nenapadlo emoticon Jak to vypada? Taky to ma lusky?
15. únor 2009 ve 13:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, jsou to takovy zvlastni lusky, skoro jako hrach. Dari se tomu asi dobre, kdyz maji nasi takovou urodu emoticon Oni celkove ujizdeji na tech neobvyklych plodinach jako amarant, okra atd. Tomu vsemu se normalne v nasich zemepisnych podminkach (teply jih Moravy) dobre dari. Naopak se jim naprosto nedari pestovat boruvky.
15. únor 2009 ve 14:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 A jak se zuzitkovava amarant? Znam ho jenom jako prichut do ryzovych chlebicku, pry je desne zdravy. To jsou rozemlete suche kvety? A okra nevim vubec co je emoticon)
Ja prave pri uklidu objevila rok pohresovane profi fotky z tehu. Tak mam asi program jasny, konecne udelam album.
15. únor 2009 ve 14:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky, koukejte jaky mam krasny truhlik emoticon http://zdina.rajce.idnes.cz/kocicky_v_truhliku/#album
15. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Treba amarant pouzivaji do salatu nebo ty seminka melou a mati dela takove placky (dela se z toho mouka, ktera neobsahuje lepek, pak se daji listy pouzit na salat, jsou chutove dobre).
Okra je tohle, nejak mi dosly slova, jak to spravne popsat emoticon http://www.vareni.cz/trendy/ibisek-jedly-neboli-okra/ Nepamatujes v Ally McBealove? Tam to zrali porad emoticon
15. únor 2009 ve 14:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nepamatuju. Kdyz davali Ally poprve, chodila jsem do osme tridy emoticon emoticon
Jeee, Zdina zasadila kocicky! emoticon emoticon
15. únor 2009 v 15:19  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdeni, teeeeda, cim hnojis, ze je mas trojbarevne? emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 v 15:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 volové, myslela jsem, že má zdeňka kočičky, jakože tu velikonoční rostlinu, a chystala jsem se jí závidět emoticon emoticon
moc hezký zdeni, já je mám občas taky, ale už se mi trochu podařilo je to odnaučit emoticon
amarant je dobrej taky jako zavářka do polívky emoticon stejně jako quinoa. nebo jak píše marki, dobrý jsou z toho saláty, použila bych to jako kuskus např.

tak ten recept na cizrnu na paprice:
plechovka cizrny nebo teda asi 300 g suchý (tu cca 10 hodin předem namočit, vodu pak slít a uvařit ji v čisté)
2 cibulky nakrájet najemno
lžíce sladké papriky
sůl
250 ml smetany
větší pórek

cibulku osmahneme na oleji (nejlepší je sezamový), pak přidáme sůl a papriku. na papriku pozor, aby se nepřipálila, je pak hořká. zalijeme půllitrem vody (případně vývarem z cizrny, pokud jsme jí vařili) a necháme povařit doměkka.
polovinu cizrny s trochou vody z vaření rozmixujeme do hladka. stejně tak rozmixujeme změklou cibulku. k cibulce pak přidáme rozmixovanou i nerozmixovanou cizrnu, pórek nakrájený našikmo a povaříme. můžeme to pak ještě naředit smetanou, ale není to úplně podmínka (ale s tou smetanou je to lepší).
já si k tomu dělám celozrnný těstoviny.

tu vodu, ve který jsme máčeli cizrnu, slíváme proto, že v ní jsou látky, který nadýmají. a rostlinná smetana je lepší, protože je spolu s cizrnou líp stravitelná.
15. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 pchee, a milan si teď udělal domácí hamburger, tak proč já se tady s tím vařim? emoticon emoticon
15. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ten recept zni jednoduse. Nestaci misto toho namoceni na 10 hodin tak pul hodky v papinaku??? Ja tak delam cocku a nemusim nic namacet emoticon

Vis, proc si Milon udelal hamburger? Protoze je chlap! Oni to maji hozeny proste jinak emoticon
15. únor 2009 v 16:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja zas misto rizota sezrala celou cokoladu, co jsem dostala za to, ze me manza rano (v deset emoticon ) vzbudil... emoticon
15. únor 2009 v 16:01  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 markét, teoreticky by to asi stačilo (nemám s papiňákem zkušenost), ale tam jde o to, abys z toho dostala ty nadýmavý látky. no jestli pak ten den a den následující nejdete nikam do společnosti, ani nečekáte návštěvu, tak to můžeš risknout emoticon
vim, že je to chlap, on prostě potřebuje to maso. navíc o něm básní už asi 3 dny, tak si ho prostě udělal. jako vonělo to krásně, i to hezky vypadalo (vyfotila jsem si to emoticon), ale nějak na to maso vůbec nemám chuť.
15. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak my meli peceny kureci kridylka s bylinkama a pecene brambory emoticon Takze maso bylo. Ale ve ctvrtek mi ujela ruka s cockou, tak jsme ji ladovali jste v patek emoticon Prave jsem ji delala v papinaku a nejaky nadymani se moc nekonalo.
15. únor 2009 v 16:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 kuřátko bych si dala emoticon ale tady mají takový pofiderní maso emoticon navíc já se kuřecího trochu bojim i tak - hormony, antibiotika... radši krůtí.
15. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak kdyz nejis kureci po kvantech a vyberes takove nejake prirozene velke, nebala bych se toho. Nedavno jsem nekde cetla, ze z toho kureciho masa narostly nejakym uplne malym holcickam (asi dva roky) prsa. To jsem fakticky koukala emoticon Ja teda vetsinou kupuju ryby a kdyz uz kure, tak peclive vybiram. A nebo sem tam nakoupim v akci bio kruti rizky, ty jsou bezkonkurencni emoticon
15. únor 2009 v 17:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Zdravíííííííííííííííím emoticon a koukám, že tady zase vaříte emoticon tak jsem si včera v Kika koupila plechovou formu na "hřbe", takovou hezkou, červenou, ale vyfotím ji až někdy za světla, máme tu divnou tmu, i když svítíme emoticon emoticon

Jani, to jsi možná v tom Spencrovi viděla to co mám já, je to taková barva neurčitá - modrozelená či co...nevim...ale mě se to líbí emoticon my jsme dneska byli přát Lubanový mamce dodatečně k narozkám a potom v kině (na Podivuhodný příběh Benjamina Buttona - doporučuji emoticon ) no a potom jsme to završili návštěvou palačinkárny emoticon dělají tam vynikající palačinky, vlastní to přímo francouz... tak jsme trošku oslavili ten náš byt emoticon
15. únor 2009 v 19:16  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Aha, vidis, to mi vubec nedoslo, ze to nemas bile. Mela jsem za to, ze je to jenom svetlem emoticon Jeste tam meli takovou otevrenou nadobu, nevis, na co to bylo? Ten nazev jsem nedokazala prelozit.
15. únor 2009 v 19:33  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj Baru, teda ruku do ohne bych dala za to, ze jsou ty plechovky bile nebo kremove emoticon A chci videt nejake fotky bytecku emoticon

Enine, tu mas ukazku dnesni drbacky s filcem http://mmmk.rajce.idnes.cz/-_Filc_-/#medvidek1.jpg I krev jsem prolila, kdyz jsem se poradne pichla tou jehlou emoticon
15. únor 2009 ve 20:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Jůůůůůůůůůůůůůůů Markét to je hezkýýý emoticon emoticon emoticon

No jo, fakt nejsou béžový ty nádoby emoticon Jani netušim, na co byla tamta otevřená nádoba, ale myslim že třeba na vařečky nebo tak...

Fotky bytečku nafotim asi příští víkend, já teda něco nafotila už když jsme ho přebírali, jenže ty fotky jsou děsný, fotila jsem to narychlo, je to rozmazaný..no jo no, já a mé focení...na to bych si potřebovala půjčit tady naší Karkulku emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:55  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Drbacka dobra, unos jeste lepsi emoticon Jake s nim mas plany? emoticon
15. únor 2009 ve 22:20  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ze dik, prst uz prestava bolet emoticon

Unos je skutecny, ja fotila tohodle medu + jeste neco dalsiho, co jsem vytvorila, ale jelikoz to bude prekvapeni pro nekoho, tak to nemuzu do alba dat. A jak jsem fotila ten druhy vytvor, kocka se rozhodla medvidka unest emoticon Nevim teda, jake plany jsou mysleny, jakoze nafotit s nim treba komiks?? emoticon Asi z nej udelam broz, ma na vysku tak 8cm, na kabelce bude vypadat rozkosne emoticon Mozna mu jeste neco dam do tlapek.
15. únor 2009 ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 holky dotaz z jineho soudku. Mam plny PC fotek a rada bych si je nekam ulozila, abych si je v pripade kolapsu PC ci jineho problemu mohla pak opet stahnout. Nerada bych ale aby si ej prohlizel kazdy. Kam s nema emoticon ?
15. únor 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš