Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
už jsem jí psala, jestli je normální. a adminům, aby to smazali. myslím, že je to proti pravidlům, kromě toho, že je paní fakt inteligentní ]-( jsem se rozčílila a musim zase pryč, vykynul mi chleba, musím ho dát do trouby... :-|
Odpovědět
Jo, taky jsem myslela, ze mi preskocilo nebo ze mi nesedlo to kafe :-D Taky uz jsem admine psala. Ta baba to ma jako kseft beztak! Karkul, hele, uz jsem se lekla, ze to o te blondyne bylo jako na me :-D
Odpovědět
hele slecno, nejste nejaka vztahovacna. Ty bys taky chtela vsechno :-D
Odpovědět
No jo, to vis, ja proste potrebuju pozornost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co se tu delo? Sakra, jsem zas o neco prisla? :-D
Odpovědět
Prisla jsi jen o nejakou prudce inteligentni prodejkyni akvarijnich stolku :-D Radsi mrkni na zvedace sebevedomi pro dnesni vecer, at se ti pak dobre spi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No koukala jsem, koukala :-D Ale obavam se, ze bych i tak nektere z nich nezvladla :-N :-N Dneska jsem behem dne rozdelala tri veci, rozhodne to nevypada, ze je jeste letos dodelam :-N Ted se plichtim s nejakou brozi, neco takoveho delam poprve.. A chci to jako darek pro kamaradku k narozeninam, haha...
Odpovědět
Z ceho delas broz? Z fima?
Odpovědět
už je to pryč? :-D jsem jí naprášila :-D :-D :-D :-x marki, koukala jsem na dnešní zvedače, u mě teda vede ta kapka štěstí, nebo co to je :-D jinak pokračuju ve stahování doplňků k sims :-D nicméně pořád mi to nefunguje, zhruba po minutě hry (ale jakože hry, když stavím, tak mi to jede v pohodě) mi to napíše Aplikace se zhroutila a bude ukončena, a šmitec. Tak nevim. Buď se mi seknul dům (jiný jsem nezkoušela), nebo nemůže to být tím, že mám v Downloads exe? Dala jsem je pro jistotu pryč. Projela jsem to všechno tím cleaninstalerem, nic růžovýho ani červenýho to nedetekovalo. sims2packy musím otevřít v tom cleaninstaleru jeden po druhém, taky se to nezbarvilo, ale ani nevim, jestli to takhle funguje... sorry za nechalupářský téma, jsem se nějak tady rozepsala, víc než jsem chtěla, a nechtěla jsem to už přepisovat do ip :-N
Odpovědět
Jo, kapka stesti je husta, co? :-D Jsem myslela, ze me sali zrak. Neco podobneho jsem vytvorila z fima uplne poprve, ale ani jsem to nedala upect, protoze jsem si rikala, ze je to otres :-D Na sims odpovim do IP ;-)
Odpovědět
ježiš, teď se tady nehorázně řežeme, až řveme smíchy :-D :-D :-o :-D koukáme na bonusy z matrixu, je tam na matrix parodie s justinem timberleakem (nevim, jak se píše) a tim, jak hrál stiflera v prci, prci, prcičky... no fakt vtipný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, na fimo uz jsem pekne dlouho nehrabla, tam nemam inspiraci vubec.. snazim se ji lepit a sit, ted momentalne neco jako vyzivat, aby mi to drzelo pohromade, katastrofa :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Vsak myslim, ze tu bylo inspiracnich obrazku dost :-D :-D Na fleru jsou na fimo casto fakt machri :-D Ja ti neco pohledam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, mam pocit, ze na takovou uroven se nemam sanci dostat :-N
Odpovědět
Proc? Nerikej, ze bys treba to ruzovy s krajkou nezvladla.
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim, mozna se odhodlam to vyzkouset :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo tu? Uz mam za sebou 8 hodin stravenych jenom nad tou brozi :-N Dneska jsme s manzeliskem presne 7 let :-o To je sila :-N Si neprijdu tak stara :-D Mam tu jeden velmi univerzalni recept na pohanku, asi uz jsem to sem psala - zapect pohanku s kysanym podusenym zelim se syreckama. Hrozne rychle se to preji a nejak jsem neodhadla mnozstvi, takze nasledne varianty - opravdu vyborna varianta, ac to zni desne, kydla jsem toho cast do cockove polevky a dobry to bylo :-D A dalsi varianta je prdnout na to dve vajicka a udelat michana. Nastesti uz neni, pohanku zas chvili delat nebudu :))) A mam tu brokolici, mate nejaky napad? Dlouho jsem nedelala testoviny a mam tu furu vajicek, pri nejhorsim to zapecu..
Odpovědět
Jani, par stranek zpet jsem davala recept na brokolicove pesto s orechama. Bylo to fakt vyborny x-)
Odpovědět
Toto dnes vyšlo: casopis-dekor Jinak mi dnes Libor udělal radoooooost. Vzal mě do Břaclavi do jednoho úžasně mileného obchůdku a řekl:nakupuj. Moc jsem teda sice neutratila, ale přivezla jsem si domů nádhernou porculánovou konvičku a drátěný pidi košík...použiju na velikonoční vaja. Příležitostně nafotím...
Odpovědět
Brokolice: v menze jsme hromadně milovali zapékené vřetena se sýrovou omáčkou a brokolicí. Nebo já dělám: uvařit brokolici s mrkví, nasekat na menší kousky, smíchat s těstovinama, popř.kuřecím masikem, přidat kukuřici, možno i slunečnicová semínka a celé přelít bešamelem. Zapéct a sníst. Navrch můžeš ještě posypat sýrem. Moooc dobré ;-) Mmch za deset minut nám začíná Chalupa, milé chalupářky!
Odpovědět
nebo mě ještě napadla krémová brokolicová polévka...pokud tedy disponuješ ručním mixérém. Já nee, budu muset koupit :-p
Odpovědět
taky miluju brokolicovou polívku. já vůbec mám ráda všechny krémový - dýňovou, mrkvičkovou, pórkovou, hráškovou... jestli máš přebytek vajíček, tak jako děti jsme milovali těstoviny (nejlepší jsou penne, můžou být hladký nebo i ty vroubkatý, to je buřt :-D) s vařenou brokolicí nakrájenou na kostičky a osmaženou s vajíčkama. prostě jako míchanice s brokolicí a ta se pak přidala k těstovinám. to jsme mohli jíst pořád a teď jsem na to dostala hroznou chuť :-| ale nemám brokolici. a minulý týden jsem dělala tohle: http://www.apetitonline.cz/recepty/18... místo kuřecího jsem dala krůtí, škrob jsem tam nedávala. a neměla jsem kešu, takže jsem opražila lískový, vlašský mandle a trochu dýňových semínek. bylo to božský x-)
Odpovědět
jaká byla chalupa? já to dneska prošvihla, uklízela jsem
Odpovědět
Tu je to http://www.apetitonline.cz/recepty/21... Veru, ty vyval, kde ten obchod je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je smrst, diky :-D Prisli tchanovci, takze z Chalupy jsem nic nemela, ale nic moc to asi nebylo,jenom delali venek u nejakeho mlyna - zahradu a mosty.
Odpovědět
Marky, ten nemůžeš přehlédnout! Je to u hlavní silnice směrem od Hodonína na Poštornou. V Břeclavi projedeš kolem Tesca a pojedeš furt rovně, po cca 1-2 km (já vůbec nemám odhad :-p -ani kompas :-D ) bys na něj měla narazit. Je po pravé straně a má milenou zelenou fasádu s nakreslenýma medvídkama. Žádný podobný shop tam široko daleko není. A ceny bych řekla, že jsou takové přiměřené. Jestli budeš doma, tak si tam určitě zajeďte a můžete to završit v Břeclavi v Chine restaurant, vaří fakt jedničkově. Ta je zase před kostelem doleva a opět po levé straně, je to tuším ve stejné budově jako kulturák :-p =-) Přeji pěkné pokoupeníčko...
Odpovědět
china je po pravé straně!
Odpovědět
Veru, ted to teda nestiham ani nahodou. Prijedeme ve ctvrtek v noci, v patek mame kadernici, navstevu tchynky v nemocnici v Hodosi a odpoledne mame byt v Moravskem Karlove na chate, navrat v nedeli dopoledne, odpoledne oslava narozek rodicu, strihani psiska, v pondeli navrat do Dojclandu :-N Ja pevne verim a doufam, ze se dostanu aspon v Kyjove do textilni galanterky, potrebuju zas nejake drobnosti na siti. 8-)
Odpovědět
To bude frkot...tak to nech na velikonoční zboží, měli by jej dostat prý v polovině března ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?