Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Aleluja! Tak to vypadá, že budu konečně opět zařazena v pracovním procesu emoticon emoticon

Chleba jsem nepekla ani nepamatuju, na pekárnu se mi pěkně práší, já ostuda... emoticon emoticon
18. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
Registrovala se 5. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 73 příspěvků a 2 alba. Helsingfors, Finsko.
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Se mas, ja cekam na sestru, ma nas dnes poctit navstevou emoticon a prej pujdem na jidlo... uz ma hodku zpozdo a ja tady krucim emoticon

Z ceho? "Aaale", ted se na me vali spousta shitu a ja to nestiham probirat.

A drzim ti palce uplne nejvic, protoze presne vim, jak se cejtis emoticon aspon se da management okecat + nejake priklady... ja ho nemam rada, je to takovy paobor... emoticon
18. únor 2009 ve 14:08  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
fotoportrét
fotoportrét
maii (30 r.)
20
  • Již bydlím v bytě
    RT, Německo
 Eul, gratulace! A co budes vykonavat pekneho? emoticon
18. únor 2009 ve 14:08  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 management se okecat nejde on je takovy hnup z jedne zkousky me loni uz vyrazil. jenze oproti lonska tu mam vic kamosu(poskytli mi veskere materialy atd) a jsem na tom s nemcinou docela dobre emoticon kapitolu s dirkem jsem uzavrela jako rocni kurz nemciny emoticon fuj jsem hnusna co? emoticon
18. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 mě management docela bavil, z čeho se mi ale dělala pěna u pusy bylo účto a matematicko-ekonomické metody, jo a ještě fuzzy logika-to prakticky netuším dodnes, o čem to jako bylo emoticon emoticon

Jako, Maii, ten šátek je úžas, já bych na takovou nimravou práci vůbec neměla trpělivost. Dárek se bude určitě líbit! A Marky, ty se též pochlub s brochňou, jasné?! emoticon

Jinak bych měla dělat novinařinu...budu psát do časáku s recepty emoticon Práce je to víceméně v papučích a županu, takže přesně pro můj naturel emoticon
18. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jo, takže všechny zajímavé a netradiční recepisy sem, ano? Teď potřebuji řízečky a masové plátky na jakýkoli způsob a taky řezy či netradiční buchétky. Vkládám do vás veškerou důvěru, mé ženy! emoticon
18. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To je supeeeer! Ja milovala korejske rizecky, ale mama ztratila recept emoticon
Jak tam probiha prace? Dostanes dvojstranku a zadani nebo jinak?
18. únor 2009 ve 14:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 korejské řízečky? To zní zajímavě...nevzpomene si mamča, jak se to asi dělalo? Beru každý zajímavý recept.

No Eni, je to tak, že dostanu roční redaktorský plán a podle toho jedu. Každý měsíc je jiné téma a je to zhruba tak, jak píšeš. Jedna reportáž by měla být zhruba na tu dvou stranu, s tím, že bude nafocen detailní postup práce. Je to časopis Knihovnička recepty, najdeš na netu emoticon Někde se začít musí...ale jo, já myslím, že to bude zajímavá práce. Hlavně si budu moct svůj čas organizovat sama a nebude muset sedět někde v kanclu na řiti od sedmi do půl čtvrté emoticon Uvidíme...
18. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 hehe eul a musis to tez vse odzkouset a taky spapat?? ty jo ja bych to videla vic na posilovnu nez na zupanek a papucky emoticon

ja jsem prisla ze uz me bavi ve skole vse jen abych to co nejdriv dodelala emoticon Simonka chce letet do Australie emoticon
18. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Eni, je to tohle? http://www.peceni.info/korejske-rizecky
18. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Já to vařit nebudu! emoticon Právě, že si budu muset vytvořit okruh stálých kuchařinek a kuchařů, pekařů...a s nimi budu pokud možno dlouhodobě spolupracovat emoticon
18. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 takze tloustnout za tebe budou jini jo emoticon
18. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jj, to vypada, ze je ono emoticon Kdysi to taky mela z nejakeho casopisu, ale uz je to tak 10 let emoticon)
To zni docela dobre a pohodove. Ja mela limit 2 velke materialy (coz vychazi asi na 3/4 A4) + aspon jednu fotku + nekolik malych materialu na doplneni mista. To vse denne, 6 dni v tydnu, to byl brutus, do toho uz bych znovu nesla emoticon
18. únor 2009 v 15:04  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, gratulace. Ja prave na prdeli budu sedet, v kanclu tez emoticon A kazdy kolega jine narodnosti. Bude prca emoticon Ale moc moc moc se modlim, aby do toho 1.3. vysla jeste ta prace, kde jsem byla minuly tyden na pohovoru, protoze tam chci dabelsky moc. Zrovna tvoje neoblibene ucto, mozna teda spis finance. Ja to moc nechapu, kdy k tomu doslo, ale zaclo me to bavit. Proste fuzzy logika, matice, metoda kriticke cesty a dalsi matematicke modely emoticon Mozna to doslo v dobe, kdy jsem tomu zacla rozumet. Ovsem nemecke ucto, to je lahudecka emoticon Pro fajnsmekry emoticon
Brooozu mas tu http://i721.photobucket.com/albums/ww211/marquetka/broz_west.jpg Po vikendu ji dam na rajce. Je to pro mamus, aby ji nebylo smutno po pejsanovi a mohla ucitelovat v klidu emoticon
18. únor 2009 v 15:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Markétko, ty jsi neuvěřitelná! Krucinál fagot, ženy, kde se ve vás ten tvůrčí potenciál furt bere?! emoticon
A taky klobouček před tvou novou prací, já bych chytla do pěti minut neštovice emoticon Seš borka, ledoborka!
18. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Husty emoticon Toz jste me ukecaly, vyrazim do mesta pro filc, ktery nutne potrebuju na dokonceni te sve "broze" emoticon) Doufam, ze nezapadnu v nejake zaveji s kocarem do jarniho tani..
18. únor 2009 v 15:16  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 eul koukni se tady http://www.mamincinyrecepty.cz/zakusky/kardinalovy-rezy a vubec tady mas strasne moc receptu. Tak se nech inspirovat
18. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, kup si na nej jehlu, ale tenci. Pul roku mi trvalo, nez jsem dosla na to, ze cim jemnejsi jehla, tim lip emoticon A molitan si pod to kup emoticon At tu jehlu hnedle nezlomis emoticon

Veru, dekuji za kompliment emoticon O te ledoborce si jeste povime, jsem z toho docela posr... emoticon

Zdeni, ty kardinalovy rezy jsou dobry, to dela mamka emoticon
18. únor 2009 v 15:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 co jsem zatim delala tady z tech receptu, vse se povedlo. Az na jednu vyjimku a to vim, ze bylo moukou emoticon . Ta pani co ma ty stranky tam dava jen recepty, ktere doma vyzkousi na "pokusnych kralicich" emoticon emoticon
18. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Filc nebo plst, moc nevim, jaky je mezi tim rozdil - ale neni to na plsteni, potrebovala jsem cely ten plat na strihani emoticon Pak budu taky delat takove uzasne broze, jake jsou v top vyberu na fleru dneska emoticon emoticon To plsteni jehlou jsem jeste nevidela, jak se dela.
Vyprava byla silena, musim nekde sehnat boby, s kocarem se to neda emoticon No ale v hrackarne meli jenom tri odstiny a zrovna i ten co jsem potrebovala, to byla uuuleva! emoticon Kdybych se tam plahocila pro nic, tak bych byla hoodne nas* emoticon
18. únor 2009 v 16:58  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak to ja ti taky neporadim, jaky je mezi tim rozdil. Plst se podle me nespisovne nazyva filc. A plst se deli na ty hotove platy a pak surovy material, tomu se rika cesance. Plsteni jehlou je docela jednoduche. Mne jde teda vyrazne lip nez na mokro (zvladnu jen kulicky), i kdyz mi to Suiko 1000x vysvetlovala, stejne jsem na to nejaka leva. Jehlou si udelas uzlicek a pichas a pichas emoticon Ale bacha na prsty, obo to tou jehlou boli, protoze ta ma takove ty zpene hacky emoticon
18. únor 2009 v 17:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo, tak jdu tvorit z hotoveho platu plsti emoticon) Na cesance si netroufam, zni to hruzostrasne, jak to popisujes emoticon
18. únor 2009 v 17:26  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, na cesance musi clovek dozrat emoticon Ja na tom makala od leta a az ted se mi zaclo docela darit emoticon Ale jeste to samozrejme cvik chce emoticon
18. únor 2009 v 18:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tak zatim jsem se jeste k nicemu nedostala, furt po me nekdo neco chce emoticon Pokusim se k veceri upect kralika na cesneku, snad nebudeme jist v devet emoticon
Jenom davam vedet, ze mikrosance na krasnou vilku padla emoticon Tak uz palce drzet nemusite.. leda ze by se nasel nejaky jiny krasny domecek emoticon Ale holt asi budeme muset postavit. Zacinam mit pekny vitr z hypoteky emoticon
18. únor 2009 v 18:29  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Eni, nesleduješ v úterý večer na čt 1 pořad Krotitelé dluhů? Je to docela poučné...zrovna včera tam byl mladý pár, který by potřeboval ušetřit z výplaty na plánovanou hypotéku, ale moc jim to nejde, páč slečna ráda utrácí za hadříky, časáky...Člověk se tam leckdy doví nějaké zajímavé tipy, kam spořit atd....
18. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, neco takoveho chodi i tu. Obcas jsem se nestacila divit. Jakoze oni vzdycky meli rict, kde by byli ochotni usetrit (hadry, auto, drahe jidlo atd.) a pak to rozebirali. A jedni rodice byli ochotni kupovat levnejsi jidlo jejich pulrocnimu miminu, ale kdyz se jich ptali, jestli by treba neomezili koureni, tak pry ne emoticon Ptali se matky, proc nekoji, ze to by vyrazne ulevilo jejich rozpoctu. A pry proto, ze by pak musela na plastiku prsou a taky by nemohla kourit emoticon Jsem se u toho takhle nas*ala pokazde!!! emoticon emoticon
18. únor 2009 ve 20:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 to jsou magoři, což? Já taky kolikrát nestačím zírám, co je to za lidi...
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No to je otresny emoticon Ze neco takoveho davaji tusim, ale jeste jsme to nechytli, vetsinou tu bezi na prazdno Nova.. A ja mam "broz" hotovooouuu emoticon Hotovou, ale nedokazu posoudit, jestli je to pouzitelne nebo brak. Nafotim a udelate mi posudkovou komisi, jo?
18. únor 2009 ve 20:39  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak dokud jsem byla v CR, delala jsem na uverech a to jsem taky casto nestacila zirat emoticon Kdyz jsem s nimi uzavirala smlouvu (spotrebitelsky ucelovy bezhotovostni uver), tak museli rict, kolik maji cisty mesicni prijem rodiny. A oni meli treba 15 tis., bydleli v pronajatem byte, zenska doma na materske, dve male decka, ale dopr... tu plazmu si koupit za tech 70 litru museli. A byli ochotni splacet 7 litru mesicne! emoticon
18. únor 2009 ve 20:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Hod to sem, Enine, posoudime emoticon
18. únor 2009 ve 20:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš