Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
my chcem tu postel právě kde najdu ten výprodej?
Odpovědět
na stránkách ikea, vlevo uprostřed je seznam obchodních domů. tak si dej ten, který tě zajímá (nebo postupně všechny, všude mají jinou nabídku), a zobrazí se ti výprodej a slevy toho kterého obchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
Postele maji tenhle tyden jak na Zlicine, tak na Cernaku, ale jenom ten tyden, vsedni dny. Beru to jako vyprodej zasob, co se tam ukaze, pak uz vetsinou na krame nemaji. Ta postel se mi hodne libi, ale je moc uzka :-N
Odpovědět
to je 160 ne? chceš 180?
Odpovědět
my chcem tu 180 a od 1.4. se to už prodávat nebude
Odpovědět
ale ve výprodeji je teď 160. nebo? hele my máme 160 a občas se hledáme. ale pokud máte na tu větší místo, tak vám ji budu jedině závidět :-D
Odpovědět
polovice chce prostě tu větší, teď máme každej svou devadesátku, obě jsou přiražený k sobě a je to bájo, takže má pravdu, chcem tu větší, i když je dražší, ale je to škoda, mohlo se ušetřit dost peněz jen se chci zeptat na rošty, kterej byste doporučili z té jejich nabídky, budem se muset do ikey vypravit, mysleli jsme, že ji kupovat teď nebudem a budem muset, páč jinou prostě nechcem
Odpovědět
skafi, já už nevim, jaký přesně máme, jen vím, že jsou polohovací a tenkrát stál jeden asi 1500,-. a polohovací jsou celkem na nic. my je teda využili asi jen jednou, ale protože máme hodně silnou matraci, tak to bylo strašně nepohodlný. jestli teda nechcete polohovatelný, tak na ně zvysoka kašli, kup obyčejný, ale zase ne ty úplně nejlevnější. ať mají třeba pružný lamely. jinak si myslim, že pokud máte kvalitní matraci, ty rošty jsou pak celkem jedno, jestli jsou za 300,- nebo za 1000,-.
Odpovědět
tak jsem to omrkla, my máme sultan lovene (rošt). ten nejlevnější, sultan lade, bych nekupovala. já bych šla do sultan mane, taková zlatá střední cesta. pokud teda nechceš nějaký ten polohovací.
Odpovědět
kouknu na to, nechce se mi za to dávat moc peněz a co matrace, ty máte jaký?
Odpovědět
Profilova fotka
My 180, ale spis 200 - to budeme mozna jednou resit nejakymi futony. Ted mame 140 a pro tri je to malo :-D Rost mame ted uplny obyc a docela zabiji matraci. Asi jak pise Kaja, nepolohovaci ale pruzne, podstatne to zvysi spaci komfort, i kdyz si to nedovedu predstavit na delenych matracich, my spime uprostred na sobe :-N Matraci mame nejakou tu podle nich tvrdou a silnejsi, urcite bez pruzin :-N
Odpovědět
matraci máme sultan haselback pružinovou. je poměrně tvrdá, ale my nemáme rádi spaní na měkkém, ani ty latexové nebo pěnové matrace. a ani nízké. postel máme 160 cm a matrace je v celku. dost lidí nás od toho zrazovalo, že když se jeden pohne, ten druhý se skutálí za ním. a tůdle! tahle matrace je fakt tak silná a stabilní, že já opravdu o mílovi ani nevím. a naopak. ale záleží, co máte rádi vy a hlavně, v jaký poloze spíte. na nákup matrace si určitě udělejte dost času, nic neuspěchejte, pěkně se po nich poválejte... je tam sice nějaká lhůta na vrácení, ale je to opruz vozit znova zpátky matrace.
Odpovědět
Článek se načítá
karkul, to je vidět, kde jsou prachy :-D páč na tu naši variantu postele by ty matrace přišly na 24000 :-D a to teda nemáme |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem! Moc dekuji za pochvaly |-| uplne se cervenam jeste ted. Jaksi jsem ted v jednom kole, ve ct odjezd do nemec, auto bude az po strechu nacpane. V sobotu maly vylet do ikea pro par nezbytnosti, a jak vas ted posloucham, asi nejsem jedina, ktera stravila nejaky cas silhanim po strankach ikei :-D tak jsem mimo fakt drobnosti koupila maly, ale nezbytny, konferencni stolecek ladici se zbytkem interieru http://www.ikea.com/PIAimages/57411_P... (stabilni!), tenhle lustrik za 99,- http://www.ikea.com/PIAimages/58807_P... (silham po nem uz dlouuuuho) a taky tenhle pled, opet za necele kilo http://www.ikea.com/PIAimages/0085443... (na to, ze predtim chteli za lustr a pled za kazdy 400). A hadejte co, tyhle slevy na webovych strankach vubec nikde (!) nejsou, takze webovky opravdu jen pro inspiraci....... Jejky, nove spani, to vam zavidim!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, slevy maji obcas na miste jeste jine, to je holt o nahode :) Stve me, ze jsme se tam mihli, zrovna kdyz vyprodavali sadu do koupelny tu masivni, skrinka pod umyvadlo a regal, vychazelo to slusne, do baraku bych ji brala hned - a ted uz ji maji jenom v cerne 8-(
Odpovědět
Ahoj zenule, zdravim. Koukam, ze zas sjizdite ikeacke stranky :-) Ja teda vcera zapadla do Jysku a vysla s krasnyma jarnima ubrusama (na jidelni stul a na konferencni) a sadou plechovych kvetinacku. Koupila bych i vic, ale v aute venku me cekal manza s tchanem, tak jsem je nechtela moc stvat :-D Jinak mi za dobu me nepritomnosti krasne vykvetly tulipany v kvetinaci, musim je vyfotit. A broz se obdarovane mamce strasne libila. Uz si nosi westa na kabate x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mam prohledle prvni dve tilda knizky - je to bombaaaaaa! Jsem mega nadsena, asi fakt neodolam a tu tildu zkusim usit :))
Odpovědět
To jsi koupila? Na amazonu? Ta moje se jmenuje Pasque.
Odpovědět
Profilova fotka
Mam pujcene od svagrove - rucim za ne zivotem |-| Taky jsem tu z toho nalezite na trni, porad se bojim, ze na to neco spadne, Anezka to odnekud serve, petkrat se ujistuju, kam to pokladam, ze je to tam fakt cisty a bezpecny... :-N Az tyhle dve vratim, jeste nejake dve dostanu :) Ted mam velikonocni tildu a tu vanocni, co sem davala Verca nekolikrat odkaz.
Odpovědět
A v cem je knizka lepsi nez e-book? =-) Ja teda strihy delala od oka, pac jsem mela e-book bez toho, ale myslim, ze kdyz si ten strih vytisknes, mas to jednodussi kvuli zvetsovani a tak, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Co je e-book? :-D Vytistene strihy jsou lepsi, to rozhodne, ale v knizce jsou uzasne obrazky, male kreslene navody a kupodivu je to anglicky, tak se da neco i prelozit. Ja bych tim mohla listovat furt x-)
Odpovědět
E-book je knizka v elektronicke podobe, zpravidla ve formatu pdf ;-) Neprijde mi to teda o nic horsi jak normalni knizka a hlavne setrim lesy :-D
Odpovědět
čau chalupnice tohle je vysílání přímopro vás ;-) http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
Hele, kdyz jsme u tech poradu, dneska jsem koukala na bulvar - top star magazin a mluvili tam Janis s Pavlem Vitkem. Jsem fakticky cumela, jakou maji uzasnou rustikalni kuchyn. To bych do nich nerekla x-) I kdyz... tihle hosi mivaji dobry vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tu jsem uz nekde videla :) Davaji Chalupu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridala jsem do alba meho posledniho hybridka :))
Odpovědět
co jsou tilda knížky?
Odpovědět
Profilova fotka
Knizky s tildou? :-N Holandska panenka, sama ruka, sama noha.. Par stranek dozadu byla fura webu s nima, hlavne na tom mmb ty site veci. Ted jsem nasla treba tohle, ma tam hezky veci http://tildaddict.wordpress.com/2008/...
Odpovědět
Holandska? Jsem myslela, ze norska :-N Hinter „Tildas Welt“ verbirgt sich eine junge Frau aus Norwegen – Tone Finnanger.
Odpovědět
jo tohle, to je moc hezký, bohužel to ale neumim udělat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?