Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ahojte holky vidim kutite kutite, tak jak se dari? ja jsem porad nekde na cestach za chvili vyjizdim do Brem zitra se zase vracim do Hannover a pak zpet z velkych mest na dedinu:( ale hlavne ze jsou u me smutky zazehnany :-D Za dva tydny se chystam do Ceska pak jedu do Rakouska pak zase Nemecko a v sobotu jeste jedeme domlouvat na konec dubna odlet na Grand kanaria :) jsem si stezovala ze nikde nejezdim tak ted si to vynahrazuju :) Ene zavri oci a vyhazovat vyhazovat tez to tak delam :-D
Odpovědět
Ty jo no tak pěkná cestovatelka koukám :-D ale vždyť jo, jen si užívej ;-) a dávej na sebe pozor, neber si bonbony od cizích lidí a s nikym cizim se nebav! :-D
Odpovědět
no proste zadna pecka domaci uz u me nema sanci :-D musim si najit kamarada stejne streleneho jako ja :-D dam na tve rady s cizima se bavit nebudu a bonbony nejim stejne jako zadne sladke ble ble nechutna mi ted :) tak pekne bal protrid to stejne to co si myslis ze se jeste hodit bude uz nepouzijes tak to rovnou vyhod :-D tak to dela aspon moje mati a ma pravdu :-D
Odpovědět
:-D no... a tak já to vyházim rovnou všechno...
Odpovědět
simonečky máma má pravdu - všechno bez milosti vyhodit :-D ještě kdybych se tím tak uměla řídit :-D
Odpovědět
no právě...protože co když to jednou bude potřeba... |-| :-N
Odpovědět
No to je presne ono! Mne se totiz pravidelne stane, ze neco vyhodim nebo daruju dal a vzapeti to potrebuju 8-(
Odpovědět
no právě...ale to bych potřebovala speciální místnost, jen na tyhle krámy... ]-(
Odpovědět
baru, místnost jo? :-D hele, na to ti doporučím téma "kam s těmi krámy v bytě" nebo tak... ;-) :-D
Odpovědět
:-D no ne tak teď by mi stačilo pár krabic na krámy...ale co časem....časem by to potřebovalo svůj speciální pokojíček :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krava super, ale myslim, ze odolam :)) Hledala jsem tipy na nejake krabicky, potrebuji zabalit tu broz, tak jsem narazila zas na nejake perly... fler
Odpovědět
Tak to moje plechová kravička je proti těmhle skvostum eňo ňuňo! :-D ty brďo...já nemám slov |-| No Jani, popadni nějakej karton a vyrob si krabičku sama, vše bude lepší než to, co jsi sem teďka dala... 8-( Nu tedy dobrá...kravičku odsuzuješ tedy k vylifrování z baráku, je Ti to jasné doufám... :-D už je v bedně a odcestuje do Boleslavi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
enine, ty krabičky na mouku by se mi děsně hodily :-N :-D mimochodem, už kutíte na jaro? překvapí vás, když řeknu, že já ne? :-D
Odpovědět
:-D já taky ne...to až do novýho, takže s tím si teď nedělám starosti... :-N ;-)
Odpovědět
Jani, tak t dozy na ouku fakt nemaj chybu :-D . Marketko byla jsem ve meste mam plnici vatu 30dkg a tuzku. Latky co jsem chtela nemaj, jsou po Fashingu vyprodani :-| . Musim pockat do pristiho tydne. Holky ja takovej malinkatej pokojicek mam, a po dvou a pul letech uz je tam k nehnuti. Pod posteli plno, na skrini plno, uz i skrin npraska ve svech.... Uz se mi zacinaji veci hromadit v krabicich v jedne bananove mm nachystane noviny ze snad nekdy budu plest, truhla plna vlny, ....... A vetsinou, kdyz to proberu a udelam misto novemu, tak to stare potebuji ]-(
Odpovědět
no právě...a jsme zase na začátku :-D
Odpovědět
Janico, na co jsem ti jako posilala ty mraky sablonek na krabicky, na co??? :-D Koukej nejakou vytvorit. Ja jsem mamce na westi broz delala taky krabicku - karovanou x-) Baru, porad lepsi do Boleslavi nez na jatka :-D Karkul, ja uz zacala koupi jarnich ubrusu :-D Tedka s tatkou resim, co velikonocniho a originalniho by mohl s deckama vyrabet. Pry vyfoukly vajicka ne, pry si tim on sam usetri nemalo nervu a decka place :-D
Odpovědět
aha, takže to vypadá, že jsme tu všechny adeptky na to, že jednou naše "poklady" chytnou a vyhoří celý dům :-D
Odpovědět
Jo, Zdeni, jsem se zapomnela zeptat - sehnalas tu vatu a fixu?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, vite, jak se bavi hluchej z blbym? To si tak Market odpovida na neco, co psala Zdina pred ctvrt hodinou :-D :-D No ja bych prave rada nejakou krabicku udelala, ale jak :-N Ty co jsi poslala nejsou ono..
Odpovědět
Profilova fotka
.. tak jsem si chtela usetrit praci, ze ji jako najdu na netu :) Anezka milacek me prave rozebrala.. Klekla jsem si k ni na zem a zacala se mi stourat v koleni. Rikam ji, no jo, ja vim, mam tam diru jako prase (v teplacich) a ona na ni zacala chrochtat :-D :-D
Odpovědět
Jano, sorry, ale ja jsem nepochopila ze Zdeniccina prispevku, jestli to teda sehnala nebo ne. Takova nejaka krabicka mezi tema v tom zipu je.
Odpovědět
vatu a fixu mam doma, ostatni co jsem chtela nee :-(
Odpovědět
tak si všechny prohlídněte krabičky, já to jdu promazat ;-) :-D
Odpovědět
a není to škoda...? :-( :-D
Odpovědět
škoda je dobrýho člověka :-D
Odpovědět
Baru tata rival, ze skoda je toho ,c o pes nezere :-D
Odpovědět
Tak toho my moc doma nemame, co by pes nezral :-D Nase psisko by zralo vsecko, ale my ji 99% nedovolime :-D
Odpovědět
:-D dobrá dobrá...už nic neříkám :-)
Odpovědět
A padej se ucit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?