Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 emoticon náhodou.... půlku už umím... emoticon emoticon
26. únor 2009 v 16:38  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak druhou... sup! Prvni prace, pak zabava emoticon emoticon emoticon Kdyz jsme u toho, mam taky nejake uceni emoticon emoticon
26. únor 2009 v 16:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 no vydíš, hlavně že na mě tady děláš bububu emoticon emoticon emoticon mě to vůbec nebaví...ještě na to mám zítřek...tu zkoušku mám až v sobotu...jednu ještě zítra, ale to je taková ptákovina že toho se moc nebojím
26. únor 2009 v 16:46  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 Baru, pozor ja vetsinou dopadla blbe u zkousky se kterou jsem si byla jista emoticon
26. únor 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 no já si radši nejsem jistá ničím emoticon ale je to předmět "Kultura osobního projevu", tam se učíme, co je to komunikace, rozhovor, agrese, atd... tak doufám, že to nebude nějak tragický emoticon
26. únor 2009 v 17:10  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Baru, tak ze zapoctu z neceho takovyho zdanlive jednoduchyho jsem vyletela, dala jsem to az na podruhe a zkouska taky nedopadla na nejakou extra znamku emoticon
26. únor 2009 v 17:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 emoticon no já se spokojim se trojkou, to mi je teď fakt jedno, hlavně, ať to mám emoticon no nebojte, však já se na to ještě podívám... zase tolik si nevěřím emoticon emoticon
26. únor 2009 v 17:19  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, ja taky studovala na ano/ne emoticon Tzv. cestou nejmensiho odporu emoticon
26. únor 2009 v 18:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ale tady to zije emoticon

Prave jsme prifrceli z Ikei. Uz tam maji letni zbozi jako venkovni nabytek, pozinkove truhliky ( emoticon ), ukoristila jsem tenhle uzasny zavesny kvetinac (http://www.ikea.com/PIAimages/0091766_PE227669_S4.JPG) a taky mam zas ty plastove kelimky s tema bylinkama, jak jsem uz loni mela http://mmmk.rajce.idnes.cz/Kreativni_hokusy_pokusy/#IMG_4076.JPG A jeste jsme byli predtim v jednom obchode, ty veci nafotim zitra, dnes uz neni svetlo.
27. únor 2009 ve 20:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 My se do ikea chystame pristi tyden. V pondeli a utery mam ten kurz, uz jsem domluvena s kamaradkou, ze se obetuje a potom me protahne nejakymi kramky - trasa z kurzu je kolem dvou latek, dvou vytvarnych potreb a skoncime v Ma Maison emoticon Na ikeu snad zbyde cas v utery pred odjezdem domu. Uvidime, uvidime, zatim jsme samozrejme obe s Anezkou nachcipane emoticon
27. únor 2009 ve 21:11  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Hezký večer, děvčátka chalupářská emoticon tak vám hlásim že ze zkoušky těch blábolů, jak jsem psala, mám 1 a ze sociální politiky mám 3, tudíž jsem spokojena emoticon tak teď jdu relaxovat k nějakému dobrému filmu...pa a hezky si užijte víkend emoticon
28. únor 2009 ve 20:39  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Baru, vidis, jak jsi sikovna emoticon Kolik ti toho jeste zbyva?

Vcera i dneska tu bylo nadherne. Jen jsme jeste nestihli vyjet nikam ven, jeste dopikam kure s tvaruzkovou nadivkou (=> je hezky, muze se vetrat emoticon).
1. bře 2009 ve 14:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Market, to kure zni zajimave. Hod recept. Kure i tvaruzky miluju emoticon . U nas je taky nedherne, vcera jsme mela periny venku a krasne mi uschlo venku pradlo. Dnes uz tak nesviti, ale i tak se to da.
1. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Nachystas si kure jako na peceni normalne (nakorenis, nasolis z venku) a nacpes nadivkou (balicek tvaruzku, 6 strouzku cesneku namackanych nebo nasekanych, trochu cervene papriky, trochu anglicke slaniny, ja ale davam sunku a hrst nasekanych orechu). Pak to zasijes nebo "zaspendlis" paratkama, aby to nevyteklo a das pect emoticon
1. bře 2009 v 15:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Markét už mám všechno! emoticon Ovšem, ten recept zní zajímavě, asi ho taky použiju... emoticon já dělám teď bramboráky, no a jinak jsem zase něco pobalila a vyřadila, pak jsme si "navrhovali" kuchyň v tom Ikeackym programu a Luban se stále pokouší zprovoznit net přez mobil...takže tak vypadá náš dnešní den emoticon zítra se netěším do práce, přišlo nový spodní prádlo Dolce Gabanna, tak to zase budu muset rozstřídit a vystavit na krám...minule toho byla strašná hromada emoticon
1. bře 2009 v 15:42  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak pak, az budes mit cas, nahod nejake nahledy vasi kuchyne. Urcite bude boziiiiiiii emoticon Fagerland ani jiny byt neumi emoticon

Jo, prave jsme dokoulai Milionare z chatrce a docela se nam to libilo. Tak me napadlo, ze moderatori toho poradu Chcete byt milionarem, maji asi nejaky manual i na gestikulaci emoticon
1. bře 2009 ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 A kde mame Karkulkuuuuu??? emoticon
1. bře 2009 ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahoj ženy moje drahé! Tak se opět hlásím do víru diskuse, leč než vás pročtu, nějaký čas mi to zabere. Bo mám momentálně děsné fofry kvůli škole...do 14 dnů musím odevzdat diplomku číslo 1., a to mám ještě napsat dobrých dvacet stran! A pak mi za krkem sedí hafo nových seminárek a projektů. Ještěže je toto můj vůbec poslední semestr ze všech emoticon , doufám! emoticon

Jinak jsme se v horských výškách měli výbordelně, azurovo, snížek vypadal jak krystalový cukr, kýč jak višňa...
Jen naše mamina to komplet celé proležela s chřipkou v pelechu emoticon
A dokonce přibyl i přírustek do interiéru- plechová retro cedule do kuchyně...tímto zdravím Markétku emoticon Někdy nafotím...

Tak hezký začátek týdne vám všem, všem... emoticon
2. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 jsem zde, doma nám nefunguje net, takže jsem od sobotního odpoledne byla bez připojení.
přejeme nýzince všechno nejlepší, i když její matinka se dneska učí kreslit emoticon
2. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj Veru, tak to je fajn, ze vam pocasi vyslo. Jinak moji ucitelsti rodice cele jarni prazky taky promarodi, tak me to s tvoji mamus ani prekvpilo emoticon
Na cedulu su teda zvedava jak cert emoticon

Karkul, uff, uz jsem se lekla, ze se ti neco stalo. Nam teda v sobotu taky nejel net, nejak neohlasene. Pak se rozjel, ale jen na Martinove komplu a na mem notesu ne. Takze manzelisko stravil cele sobotni odpoledne a vecer opravou. A povedlo se emoticon O vikendu tu bylo krasny pocasi, dneska je to sedivy slizky humus emoticon Tss...
2. bře 2009 v 10:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 nám se stěhuje soused. my jsme měli původně nějaký obyčejný net, nám teda bohatě stačil, byl rychlý, víc jsme nepotřebovali. jenže soused se zabývá tvorbou webových stránek a na tu jejich práci prostě potřeboval mega rychlý net. takže si ho pořídil a museli jsme ho odebírat i my. nechtěl za to teda platit, páč byl taky několikanásobně dražší.
no a v sobotu se stěhovali, ten svůj drahý net odpojili, a nám ještě nestihli zprovoznit ten původní. počítám, že snad do středy by to mohlo jít.
tak zatím jen v práci.
2. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 dnes je sedivo i u nas a mrholi fuj, fuj, fuj emoticon

Veru, tak to jsme meli na posledni chvili. Tento tyden by to uz nebolo to prave orechove. Aspon sis trochu procistila hlavu
2. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak snad vam to brzo zprovozni emoticon To prece jako admina nutne potrebujes k pachani zla na uzivatelkach emoticon emoticon emoticon
2. bře 2009 v 11:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no koukala jsem, že to tady přes víkend dost zvlčilo emoticon
mmch, pozvala jsem k nám na diskusi larukroft, tak snad dorazí emoticon
2. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jeee, tedaaa, ji budu pak muset verejne priznat, ze ji zavidim, ze bych po zdi lezla emoticon Ale takovy uzasny barak se snad v dnesni dobe uz asi sehnat neda, co? Porad ji nacumuju do alba a uz se uplne tresu, az to budou mit hovoty emoticon
2. bře 2009 ve 12:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Kajo, kdyby jen zvlcilo, ale v sobotu tady radil nejaky uchyl a pujckama. Byl dost vlezlej i do Ip holkam a nekolik nicku emoticon
2. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 zdeni, já vim, dneska jsem mu smazala asi 50 příspěvků, do ip mi psal taky... už to řešíme, ale on je hroznej, vyhodíš ho dveřma, vleze oknem, fakt magor. emoticon
2. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 markét, řekla bych, že se sehnat dá (jen u nás v okolí je podobných k dostání celkem dost), ale musíš si sáhnout hodně hodně hluboko do kapsy emoticon
2. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Fakt? Mne prijde, ze uz to skoro vsecko zbourali emoticon Ja si budu muset jeste par let pockat, ale mam slibeny nektery stary lazensky domek v Bad Urachu nebo v Seeburgu emoticon
2. bře 2009 ve 12:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 z venčí teda není úplně to ono, zaujal mě ale interiér http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-revnice-1976767461
http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-dobrichovice-1976797345
http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-cernosice-1976050088
http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-cernosice-1976821337
http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-cernosice-1976537294 tohle prodávají už roky, no nedivim se emoticon

mně by teda stačilo toto http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-cernosice-1976773034
2. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš