Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Prosim te, Japoncici berou cokoli :-D
Odpovědět
krasny, ale ta cena :-( http://www.aukro.cz/show_item.php?ite...
Odpovědět
Krasny, ale drahy :-(
Odpovědět
a je i docela malej ne?
Odpovědět
Holky, ja nedavno videla na ebay takovy domecek pro panenky v Provence stylu, stary x-) x-) I s porcelanovym a medenym nadobickem, bilym nabytkem, levandulkama v kvetinackach x-) Normalne jsem ho chtela koupit, ale podle Martina pry za ty stejny prachy koupime luxusni mycku na nadobi :-D Chjo 8-(
Odpovědět
takový domeček pro panenky je můj sen! hrála bych si s ním já :-D já teda doufám, že ho jednou někdo vyrobí (milan, táta) a že nějaký pěkný vybavení seženu. hlavně žádný plastový odlitky :-D
Odpovědět
Jak jsem ten domecek objevila, nebyla se mnou tyden rec a odmitala jsem argumenty, ze co kdyz budem mit jen kluky :-D Taky doufam, ze takovy domecek nekdo vyrobi. Dokonce mam vymysleny, ze by mohl byt takovy, aby pozdeji mohl slouzit jako regal.
Odpovědět
musim si jít uvařit na zítra něco k obědu, ale jsem už dost unavená a nechce se mi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, dobra zprava - drevene domecky jdou zase do mody a v kazdem vetsim hrackarstvi se uz da poridit veskery pidi nabytek x-) Zrovna dneska jsem si zas zaachala :-D
Odpovědět
ještě že nechodím do hračkářství :-D holky, pokrok! vytiskla jsem si šablonu na tilda zajíce, mám už na to dokonce i matroš, vim, jak mu vytvořim obličej... jen se do toho ještě přinutit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidis, ja ti ji oskenovala a zapomnela poslat :-N :-N Chci se pustit do tildy, ale nemam zadnou poradnou latku na saty :-( Verily byste, ze jsem obesla nekolik nejvetsich latek v Praze a nikde nic nemeli? ;-( Mam par puntiku a jedny nic moc kyticky, dvoje ctverecky, ale furt to neni ono 8-( Ja chci ruzicky!! ]-(
Odpovědět
ene, s tou látkou na šaty mám taky problém, ale já chci prvně zkusit zajíce, tak tomu stejně růžičky dávat nebudu :-D ale přemýšlela jsem nad tím stejně a mám doma jednu krásnou květovanou látku! bohužel je to povlečení od babičky ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jedny ruzicky v merku mam, ale na tildu maji vetsinou kombinaci dvou a to uz jsem nahrana... Dnesni Bydleni bylo docela dobry - ten kravsky obraz v moderne, to klobouk dolu :-D
Odpovědět
bobiny, poslaly byste mi nějaký ten střih, já bych to zkusila taky :-x :-x :-x
Odpovědět
to čumim :-D
Odpovědět
jak na nový vrata, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, ja vedela, ze uz jsem to nekde potkala. Ruzicky zde :-) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?str...
Odpovědět
vám musim sdělit, že dnes v půl sedmé ráno jsem se poprvé stala tetou x-) martínek, 3,5 kg a 52 cm. maminka je v pořádku a tatínek má vypnutý mobil, což může znamenat spoustu věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, gratuluju tetko :-D Co dostane Martinek od tetky? :-D
Odpovědět
no to je to, co právě ještě nevim. hadrů mají plno, to už asi ani nechtějí (ale zřejmě u toho stejně skončím), na hračky je brzo, na velký dary nemám peníze... uvidíme, třeba mi něco padne do oka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na nejake pekne drevene chrastitko neni brzo :) Treba na konovi v albu mam takove barevne kulicky, ty mely veliky uspech a drzi ji dodnes.
Odpovědět
no něco takového mám v plánu, žádný plasťáky prostě. nebo jsem myslela, že mu ušiju takovou tu skládací knížku z filcu ;-) tu bych mu ale dala později, teď bych koupila asi jen mamince kytku.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dobry napad :) Jinak muzu doporucit DM, maji tam hezke hracky a doplnky :) Manza dneska jede do ikea pro skrinku a policku, tak budeme zitra stehovat obyvak = castecne se zbavim te steny x-) Sklenik na sklenicky a knihovnicka zustanou, ale myslim - doufam :-N - ze i tak to bude vypadat o sto procent lepe :) Ted jeste zvazuju, jak dlouha by mela byt police nad tv, jestli mi staci kratsi, nebo ma koupit vetsi, aby to opticky natahlo...
Odpovědět
do dm dneska razím, tak se tam kouknu. díky za tip. :-) s tou policí je to asi jedno ne? jestli je dlouhá ta komoda pod ní, tak může být i kratší. nebo nevim, jestli jsem dobře pochopila, jak to myslíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Komoda je dlouha, police jeste delsi :-D Jsme se prave usnesli, ze ta dlouha police bude vypadat urcite lepe, takze jdeme do ni. Ja uz se neodvazuju cokoliv navrhovat, ale kdyz uz to napadlo i manzu... :)) Bude to dlouha komoda malm, vedle ni vyssi komoda malm a nad to vsechno police dlouha lack. Vse v bile barve. Nic chaluparskeho, ale hafo ulozneho prostoru x-)
Odpovědět
však i z malm můžeš udělat chalupářský kousek ;-) sice nepotřebuje úchytky, ale kdybys později chtěla, můžeš tam nějaký starý bazarový přidělat. s tou policí jsem to myslela zřejmě jako ty. buď ti to prodlouží dlouhá komoda nebo dlouhá police ;-) rozhodně police delší než komoda ničemu nevadí a vypadá to dobře.
Odpovědět
tak jsem byla v té dm, tady u nás ji celou nějak překopali, mají tam mnohem víc alnatura potravin :-) taky měli slušně zásobený alverde, takže jsem si koupila šalvěj-limetka deo ve spreji, odličovací gel s mořskou řasou a sprchový gel pistácie-mandle x-) hraček tam moc neměli a z toho mála jsem nic nevybrala. měli tam leda polštářek s třešňovými jadýrky, ale nejsem si jistá, jestli ho už anička nemá, takže jí zítra (po poradě s mámou) koupíme jen kytku a domluvíme se s ní, co chce koupit. to bude lepší. oni od nás už dostali spoustu oblečení, máma jim půjčila postýlku ještě po mně, kočárek jim sehnala se slevou... všechno jim to vozila domů, protože oni nemají auto. tak myslim, že už jsme jim vlastně dárek dali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, u nas taky prekopali a maji cely jeden dlouhy regal pouze alnaturu x-) Mela jsem k nim slevu 25%, tak jsem akorat predevcirem byla utracet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem nastvanaaaaa! Ta pitoma okridlena blbost nechce vypadat jako ta blbost, ktera to ma byt, pomoooc, nervy mam jenom jedny :-o ]-(
Odpovědět
od pondelka maji u nas akci na hlinene hrnky z poklickou na cibuli ci cesnek 1kg. Na fotce v katalogu vypadaji dobre. Myslim, ze budu v pondeli vstavat brzo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?