Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Zenske, kde se toulate? =-) Mam dotaz na zahradnice - uz mate nasazeny rajcata?
Odpovědět
Profilova fotka
To by me taky zajimalo :) My jsme vcera stehovali obyvak, jeste to tu vypada jak po vybuchu, ale uz jsem si uklidila cesticku k pc :-N :-D
Odpovědět
mam a z prvnich uz mam krasne sazenice ;-)
Odpovědět
Zdeni, kdy je hodlas davat ven? Normalne, moje kala mi vstala z mrtvych :-N Myslela jsem, ze je po ni. Komplet uschla, tak jsem ten kvetinac hodila do abstellplatzu, ze ho pozdeji vyhodim. Jenze jsem pred nej postavila nejake veci a dneska jsem objevila normalne narasenou rostlinku :-N :-D Pritom pry kala potrebuje dost svetla a hodne vody. Nemela ani jedno a navic dost zimu :-)
Odpovědět
Ahoj děvčátka, zdravím vás ;-) my jsme včera byly v Ikee kvůli kuchyni, ale nakonec tam musíme ve čtvrtek, protože my si to chceme nechat dovést od nich a oni to vozí do 24 hodin, dýl ne (my to chtěli přivést až v pátek)...teď to tam totiž nemůžeme stěhovat, protože tam je položená ta dlažba... no a dneska tu byla mamka s přítelem, na poslední návštěve v našem starém bytě... dělala jsem nepečený dezert - střechu z bebe sušenek, znáte to? Je to výborný a není to ani nijak složitý
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) prolistovala jsem par stranek zpatky a moc se mi libi nektere odkazy, ktere jste tu davaly x-) x-) x-) mam strasne rada tenhle styl a az budeme mit jednou vlastni bydleni, urcite si ho takhle zaridim :-) :-) :-) a tak me napadlo, ze bych se k vam rada pridala...pokud nejste proti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze muzu rict za vsechny, ze jsme proti... aby jsi mela tak malo obrazku v albu :-D
Odpovědět
ja dneska ten PC asi rozkopu. Stale mi to haze, ze tahle stranka nejde zobrazit. Je uplne jedno zda jdu sem, ci na kone, nebo nakam uplne jinam ]-( :-( Ahoj majo, vitam te tady. Odkazu tady byva spousta, kolikrat ani nestihas. Jen ted je momentalne nejake mrtve obdobi :-S , ale jakmile se probudime ze zimniho spanku.. :-D Marketko mam parenak, takze koncem dubna. Ale kdovi co bude do te doby...
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, ted ve mne teda hrklo!!! :-N tak ja pak neco pridam :-D :-D :-D ale teda zadny rukodelky necekejte, na to ja su strasne leva :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdina, to vubec nevadi, ja se totiz zrovna "strasne pilne" ucim, tak aspon me to nebude svadet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jsem ani necekala, ze mi to vyjde :-D Vyrobky jsou stejne pro tebe samou, ale jedine poradnymi obrazky se pokochame vsechny :)) ;-) Veru urcite koukala na Vymenu manzelek.. Byla obr husta, tenhle dil jsme si opravdu vychutnali - reditel herec debil versus cikan, co na srdci to na jazyku, ktery ho prokoukl behem tri dnu, ani ho nevidel. Jak tenhle tip poradu nemusim, tak tenhle stal za to :-D
Odpovědět
taktéž Tě vítám, majo :-) ;-) a zároveň se pro dnešek loučím a přeju doboru noc, na mě leze nějaká chřipka, tak jdu spát...papa
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Majo, jasan, muzes se pridat, ale jedine pod podminkou vic kochacich obrazku :-D Zdeni, tak to mas dobry, ze mas parenak, ja budu muset nejaky provizorni vykoumat :-N Dneska mel M. kecy, ze jak to, ze sadim rajcata. Ze jsem vzdycky rikala, ze tohle pujde mimo me :-D Barunko, polec tu chripajznu hned v uvodu, at se ti to nerozjede. Taky asi pujdu zalehnout, jsem nejaka vyzvykana. Dneska jsem tvorila na stroji - zkratila jsem si troje gate, dalsi troje me cekaji :-D To mam najednou kalhot :-D Si vzdycky koupim moc dlouhy, pak je nenosim, ze jsou dlouhy a pak az se to nahromadi, tak to hromadne zkratim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Market, mate balkon? Ja ci taky rajcatka ;-(
Odpovědět
u nas meli v tydnu vyprodej u Vögele, rada tam nakupuju, ale tentokrat jsem odolala. Pockam na dalsi akci a pak to bude stat za to. Ale musim do te doby shodit par kilo ]-(
Odpovědět
Jani, mame dva balkony. Jeden je na kytky (u obyvaku), druhy je "technicky" (u loznice) - na gril, pradlo a na rajcatka :-D Zdeni, jdu do toho hubnuti s tebou, musim neco sundat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kde ja byla, kdyz se rozdavaly balkony??? ]-( Mate fakt idealni byt, zavidim :-) Takovy bych brala hned.
Odpovědět
Jo? Brala bych 4. patro bez vytahu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo... tak nejakych sousedu pod vami :-D :-D Ale pokud je veliky pristupny sklep, tak by to slo 8-)
Odpovědět
Jo, to je pristupny - dokonce bezbarierove - mame podzemni garaz, odkud se tam taky dostanes, takze to jde. A veliky je ten sklep taky. Asi tak 3x3 metry. ;-) A asi te zklamu - my mame nejvetsi byt v baraku, sousedi pod nama maji byty tak tech 60 m2 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
uf, pozmensovala jsem nejakych par obrazku a pridala je do alba, ale byla to docela fuska, takze toho neni moc :-D balkony taky zavidim, my mame jeden malej a bojim se na neho chodit, protoze jsme v 6. patre... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pridala jsem dalsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je v haji, tak do nemec se nestehuju.. :-D
Odpovědět
hele , neber Market doslova. Dole mame 90m2 +15m2 kotelna, patro 120m2. Tak co stehujes se :-D ?
Odpovědět
zdar ženy! vítám novou chalupářku x-) k rajčatům - já je sice nemám, ale myslim, že na semínka je nejvyšší čas ;-) já si beru už sazeničky od tchána nebo od táty, protože to nemám kde pěstovat. stejně tak papriky.
Odpovědět
Profilova fotka
Za vytahem by mi rajcata asi neprospivala, co? :-D Coz o to, byty mate krasny, ale neukecam manzu ani na vedlejsi obec, natoz tak daleko. Holt si musime postavit.. mezi nami, chce se mi do toho cim dal min :-(
Odpovědět
tak mi právě volal táta, kolik chci těch sazenic rajčat :-D
Odpovědět
héj, ženy, my to tu v poslední době nějak šidíme, což? Mno, hlavně já, že...Ale neflákám se-jen mám teď fakt děsnou spoustu úkolů a projektů do školy a tak. Ale od středy do neděle odjíždí drahý na firemní akci (na slovenské chatě bude slavit ty jeho 30-tiny), tak osiřím a bude konečně čas na jarní deko. Se pak pochlubím, jestliže tedy bude s čím. A prosba na vás na všechny: hoďte mi sem pár zdravých recepisů (zn:hubnu :-p ) Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
euli: ja drzim "bodovou dietu", neslyselas o ni uz? :-D
Odpovědět
udelala jsem si radost a ten hlineny hrnec an cibuli uz mam doma. Chodim se na neho furt divat a vzdy neco v kuchyni preorganizuji, aby tam pasoval :-D Eul koukni se tady http://www.mamincinyrecepty.cz/nizkok...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?