Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 ahojte holky ja se citim tak na 100 let jsem unavena nevyspana proste des. nemela bych parit kazdy den do rana. jdu spat dneska mam rande tak at jsem svezi emoticon
10. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 21 příspěvků. Má 73 přátel. Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 21 příspěvků. Má 73 přátel. Olomouc.
 lam: ja se strasne tesim az budeme mit bily steny...jsme v podnajmu a ti pred nama vymalovali kazdej pokoj na jinak a jeste uplne otresne...brrrrr...akorat nam se do toho nechcou vrazet prachy kdyz mame stejne smlouvu jenom do cervna...ale na barevno uz nikdy teda emoticon
10. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Majo, vidim to uplne stejne emoticon Maximalne nejaka predsin, kam chci bily nabytek, tak aby to byl takovy reprezentativni vstupni prostor, ale rozhodne nechci malovat nekde, kde se dyl zdrzujeme emoticon
10. bře 2009 v 15:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
 ene, tak tak... ja vam to popisu at se zdesite emoticon vejdete k nam do tmave zelene predsine, ze ktere muzete pokracovat bud na svetle zelenej zachod, do modre koupelny, zlute kuchyne nebo oranzovyho obyvaku a z obyvaku do bile loznice (tu jsme jako jedinou vymalovali my emoticon
10. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
 ahoj! emoticon emoticon emoticon
tak my máme: světlý okr chodba, předsíň, koupelna, světle zelenej záchod s chodbičkou, hrášková ložnice, děcák je v albu emoticon , světlej okr obývák s kuchyní a zde světle tyrkysovej "kout". A cítíme se tady moc dobře! Bílé interiéry se mi líbí taky - a moc, ale teď ta změna neproběhne...nutně bych na to potřebovala nějakou starou malebnou nemovitůstku...
majatob, já vim, je hrozný, když tam ty barvy už jsou a vy jste si je nevybrali...jste prostě v "cizím prostředí", což?
ene, ty tvoje výtvory jsou krásný! ňuňaný!
10. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 U nas je to o to horsi, ze my ty barvy vybiraly emoticon emoticon emoticon Ale hrozne se to preji.. Kuchyn jsme meli svetle zlutou, ted je bila, jedna stena svetle zelena. Loznice modra, chodba svitive zelena, zachod oranzovy.. aspon ze ta koupelna je neutral bezova a obyvak bily emoticon Vysvetluju si to tim, ze kdyz jsem odchazela od rodicu, meli cely byt bily a pro me to byla nuda.. Ted si mama dala na nekolik sten merunkovou a ja uz bych zase mela nejradsi vsude vsechno bily emoticon
Berry, diky emoticon Vecer chystam invazi na fler, po roce cumakovani se chci konecne zaregistrovat a neco tam prihodit emoticon) Ted mi tu ale řádí asi nejaky trojsky kun, tak musim pockat, az mi to tu manza odvsivi emoticon
10. bře 2009 v 16:29  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
 ha ha, tak vidim, ze nejsme jedini cirkusaci s tema barvama emoticon
10. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 ene, trojana mam od vcera i ja emoticon
10. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
 jee, ja se ho minulej tyden zbavila emoticon
10. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Maja, my teda na barevno vymalovat museli, pac mame obrovsky prostory a s tou bilou to bylo desne plochy, nijaky a silene neutulny. Takze kdyz se k nam vejde, mame v predsini stavnate zelenou jednu stejnu, chodba bila (je v zadni casti tmavsti, tam by asi ani zadna barva nesla), obyvak syte kastanovy, kuchyn stavnate zelena, loznice olivova, obe koupelny bile. Mne je tu prave daleko lip, co jsme vymalovali emoticon
10. bře 2009 v 19:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
fotoportrét
fotoportrét
majatob
47
 mmmk, kdyz je to vymalovany hezky a ladi to se vsim okolo, tak je to moc hezky, ale ten nas byt je fakt cirkusackej hrozne... emoticon
10. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Toz ja pripoustim, ze jsem cim dal alergictejsi na merunkovou. Tou si kazi byty hodne lidi. Mne tak segra asi pred tremi lety vymalovala pokojik jako prekvapko. Libilo se mi to chvili, ale ted mi to pekelne leze krkem, i kdyz se tam objevim jednou za dva mesice. emoticon
10. bře 2009 v 19:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Asi vsechny barvy se casem okoukaji, ta zakladni paleta asi nejrychleji, ze tu barvu clovek vida na beznych vecech dost casto.
10. bře 2009 v 19:53  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Mne prave kupodivu tyhle barvy, co mam doma, dost uklidnuji, coz se prave o te oranzove nebo rude rict neda. Mne se to libi, kdyz je jedna stena na cerveno, ale doma bych to nechtela ani za nic. emoticon Pak vidim rude emoticon
10. bře 2009 v 19:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Já to nechci mít nějaký moc barevný, to ne...uvidím, možná to nechám nakonec i na bílo emoticon
11. bře 2009 ve 13:05  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ježiš, barvy v bytě, to je naše oblíbený téma co? emoticon
my jsme doma měli jen bílou, případně v pokojíku tapetu s takovým jemným zelenkavým vzorem.
když jsem odešla z domu, tak tady v bytě byla taky bílá (i když už značně zašlá), takže jsem chtěla barvy. původně jsme kuchyni s obývákem vymalovali na takovou studeně zelenou, ložnici na fialovo, koupelna a wc byly světle modré jako moře.
v tý době si máma vymalovala chodbu na sytě zelenou, obývák na sytě žlutou a tmavě modrou, brácha pokoj na meruňkovou + tam měl grafitti.
takže po čase se mi z barev motala hlava.
teď máme sice tu výrazně zelenou v ložnici, ale myslím, že to dost tlumí nábytek. a chtěla bych bílou emoticon
11. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Zdarec emoticon Jsem totalne pohlcena flerem, nestiham cokoliv jineho emoticon Aaale, manzilek si porucil veceri, tak bych potrebovlaa poradit, jak se dela ta ryze v troube emoticon
11. bře 2009 v 18:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdar zensky, jde mi kapanek mraz po zadech. Ten masakr v te nemecke skole se stal jen 20km od me prace emoticon Husty. emoticon
11. bře 2009 v 18:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 janino, kde já jsem to jenom psala? z hlavy si to totiž nepamatuju. zkusim to najít. vydrž!
markét, vůbec nevím, o co jde. ale když píšeš masakr a ve škole, tak emoticon emoticon
11. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 tak jsem to našla, ale dalo mi to práce
370 g rýže na rizoto + 1120 ml kuřecího vývaru dáš do vyšší misky vhodné do trouby. misku zakryješ alobalem, troubu předehřeješ na 180°C a misku v ní necháš zhruba 40 minut. rýže pak nesmí být ani tvrdá ani měkká (prostě na skus - al dente emoticon) a taková kašovitá, jako pravé rizoto.
když to pak vyndáš z trouby a odstraníš alobal, tak přidáš trochu másla, sůl, pepř, no a zbytek je na tvé chuti a fantazii. já jsem teď dělala s listovým špenátem, parmezánem a opraženými piniovými oříšky. emoticon
je to hrozně jednoduchý, jen dáš rýži a vývar do misky, a pak tam přimícháš, co máte doma a na co máte chuť.

musim jít dovyluxovat a rychle honem večeři, za hoďku je tady miloň, byl na tréninku, to zas bude mít hlad jak vlk.
11. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 15 mrtvych studentu a on sam (17ti lety) se zastrelil na uteku. Jeho rodice pry maji obchod se zbranena.
11. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 A 17 zbrani doma emoticon emoticon A pri prestrelce s policajtama byli zastreleni dva nahodni kolemjdouci emoticon
11. bře 2009 v 19:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 to jsou fakt šílenosti...slyším o tom do rána ze všech stran emoticon

Tu rýži též vyzkouším, třeba v sobotu, bo zítra mám na oběd kubu (snad se najít, ještě nikdy jsem to nejedla...)
11. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 já jsem celý den neměla na nic čas, ani si zapnout radio, a zprávy jsem prošvihla, takže fakt nevim. to je hrůza, mám pocit, že je to teď nějak často a pořád nějak blíž a blíž. tak ani nevim, jestli ty děti mít a pouštět je pak do školy, nebo vlastně pouštět je vůbec z domu... to jsou úvahy co? emoticon
jsme si s mílou udělali skvělý těstoviny (teda vařila jsem já), tak teď čekám nějakou odměnu emoticon
11. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 jsem zapomněla napsat hl. zprávu dne: příští týden si jedeme pro pana psa (tajemství L. vyzrazeno, holt to nebude narozeninové překvápko, stejně mi říkal, že z toho nemohl celou noc spát emoticon ...co bude dělat, až budeme těhu?! emoticon Štrikovat celou noc dupačky? emoticon ). Nakonec to nebude westík, sorry ženy, emoticon ale boloňský psík...nač se mám jako prvnička chovatelka připravit? emoticon
11. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 u boloňáka? asi na nic emoticon
ne, tak klasika - loužičky, kňučení, některý psi špatně snáší samotu, takže třeba bude ze začátku štěkat nebo dokonce výt. no a pak ho musíš učit poslušnost, obojek, chodit na vodítku...
a proč toho boloňáka emoticon
11. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 bolonak? to je maly, bily, chlupaty. Takovy velice jemny chlupy?
No vseobecne jak psala Kaja lozicky, knuceni, rozkousane papuce . Hlavne at ma ockovani a je odcerveny. Taky sii dejte pozor, aby nemel pupecni kyl.u. Nevim jak u tech malych plemen. Nas ji mel,alel malou a vstrebala se sama.
11. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Už bude po očkování a odčervení. No, Karkuli, nám se prostě líbil emoticon Snad si na sebe všichni zvykneme a bude pohodička...
Ještě by mě zajímalo, jak to děláte, když jste přes den v práci. Pes je doma sám a pohoda? Nevyvádí moc? Stačí venčit 1x denně? Ale to všechno nám asi řekne paní chovatelka, což?

Já jdu chrnět, celý den jsem klovala diplomku, zítra odevzdávám v elektr.podobě...Dobrou.
11. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyskova
Registrovala se 21. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
matyskova
Registrovala se 21. prosince 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 132 příspěvků.
 Hezky vecer, obcas sem k vam nakouknu...ale tohle mi proste neda nereagovat emoticon

eulalie, jste si opravdu jisti, ze jste na pejska pripraveni? Ja bych nejprve precetla nejakou literaturu nebo nejake diskuze, kam chodi pejskari...a opravdu se pripravila na to, co to znamena mit pejska a starat se o nej. Nejspis mate jeste nejake mezery co se "chovatelstvi" tyce, soude podle toho dotazu na venceni. Nevim, jak jsou tihle pokojovi psici narocni, ale opravdu NEstaci vencit je jednou denne - copak clovek smi take jednou denne na wc? emoticon Pocitejte s kazdodenni aspon pulhodinovou prochazkou + dalsich nekolik venceni jen na vycurani.

Take nevim, jestli je spravne poridit si stenatko a byt cely den v praci - bud byste si meli vzit tyden az dva dovolenou nebo nejlepe mit nejakou flexibilni pracovni dobu a pejskovi se vice venovat. Popravde lituji pejsky, kteri musi byt cele dny zavreni doma sami emoticon (ale nechci tu rozvirit diskuzi, zda mit pejska v byte ci nemit, zalezi, zda je pejsek doma zavreny 4-6hod denne sam nebo 8-10hod, o byt vs. dum tu nejde) Obzvlast stenatko potrebuje nejakou vychovu, pevny rad atd. O nejakem hrani ci mazleni s nim nemluve...

Omlouvam se, ze jsem vam sem tak vpadla, jste tu uz sehrana parta. Mozna jeste pockej na nazor Marketky, ta ti urcite dobre poradi emoticon
11. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Eul stenatko jne jako miminko, mozna jeste horsi. Ono se totiz musi naucit hodne veci a to pokud budete oba cely den v praci nezvladnete. Ze zacatku bude delat louzicky, je potreba jej ucit, chodit ven. To je dost narocne, postup ti ted popisovat nebdu. Urcite bude narikat, bude mu chybet mama. Pokud ho nechate cely den samotny, bude se nudit a zabavi se jak se to mu bude libit. To znamena, ze bude trhat na co dosahne. Takze jak bude vypadat ty cast bytu, kde bude cely den samo - pocurana, pokakana, potrhane na co doshane.
Dospely pes potrebuje venceni nekolikrat denne, ale uz muze byt sam. Rano pred odchodem do prace vyvencis a dospelak vydrzi nez prijdes, pak znovu venceni, nejlepe spojene s prochazkou. Samozrejme posledni venceni nez jdete spat. Stane se, ze i ten dospelak ma nejake problemy a potrebuje jit v noci. Ale stenatko potrebuje daleko vic. Je to jako u lidi, batole taky musis naucit chodit an nocnicek a chodi casteji jak dospelak.
12. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš