Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
no jo, asi jsou starý, na některých fotkách je vidět prach a tak. ale nelíbí se mi :-D psala jsem markétce asi před dvěma dny, že se mi zdálo, že jsem dostala tenhle kočárek, ale byl zářivě bílý. byl starý, ale naprosto zachovalý, žádná šmouha, škrábanec, dírka, nic... a dala mi ho známá zadarmo, já jsem byla šťastná jak blecha, ale pak mě vzbudil sousedovic pes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V zapalu boje jsme si zase sedli vecer s manzou nad projekt a opet na nem nezustala pricka na svem miste :-D Ted uz mi tam nesedi jenom malicka kuchyn, jinak vsechno pasuje jak ma. Kdyby to zustalo podle posledniho navrhu (v albu je prvni nastrel, kde je spiz jeste na opacne strane), tak by to nebyl primo obyvak s kk, kuchyn by byla za vlastni prickou, ale pritom porad otevrena. Pripadny bordel (se znam..) by byl shovany pred navstevami, ale smrad z vareni by byl i v obyvaku.. Co myslite?
Odpovědět
Kajo, kolik by jsi byla ochotna za ten stolek dat?
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, koukam, ze uz ti tu tvoji oblibenou vilku taky zprznili obloukem.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co jste rikaly na modrotisk? Nechtela bych to, ale byla to kraaasa x-)
Odpovědět
mě to docela zaujalo...jako na chalupu se to hodí, já bydlím kousek od Strážnice a tu to docela frčí :-D Jako spíš ve stylových hospodách a tak. Zpráva dne: máme doma pana psa...říkáme mu Toby. Je rozkošný (stejně jako panička :-D ), ale chudák ještě teskní po mamině. Libor má dnes službu, tak budou kluci spát spolu. A už mám hotovou jarní výzdobu (nikoli velikonoční), ale nestíhám fotit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja momentalne nejsem schopna ani uklidit, dalo by se to tu prehrabovat vidlema, ale potrebuju spolupracujiciho manzu i dite :-| Ach jo.
Odpovědět
babulky, možno vás poteší: http://deccoria.pl/galeria,id,15231
Odpovědět
http://deccoria.pl/galeria,id,15231 dúfam, že teraz je to už dobre
Odpovědět
tak nič :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Staci zkopirovat... zjoova, to neco x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to, ze tu nikdo nenaprasil krasnou nabidku? http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... Povleceni uz je fuc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
jani, já jsem tuhle sérii zaregistrovala v obchodě, ale zdálo se mi to všechno hrozně drahý, tak jsem ani neprášila :-D stolverko, díky ;-)
Odpovědět
tak jsem si to prohlídla celý, je tam spoustu krásných kousků a moc se mi líbí to trámoví atd. ale celkově to na mě působí moc zámecky a volánkově :-| na mě už je to moc.
Odpovědět
Profilova fotka
To povleceni vychazelo zrovna docela slusne :) A ten odkaz presne, taky je to na me uz moc, ale par napadu by se obslehnout dalo 8-)
Odpovědět
já chci toto http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
ten stolecek s andelicky mi utekl :-( , sem se zdrzela ve staji 8-)
Odpovědět
zdeni :-( byl fakt nádhernej. za kolik se vydražil?
Odpovědět
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/... dost dobrá nabídka...mám zálusk na formy, kameninové nádoby a as i šablony na dorty (já kuchta!)
Odpovědět
Ahoj děvčátka, zdravím vás ;-) Karkul, ta chaloupka se mi taky moc líbí... hned bych se tam nastěhovala :-) Jezdím domů kolem Horoměřic a když jsem vyčumovala z busu, všimla jsem si, že je tam antik. Našla jsem ho i na netu tak tady je odkaz... je to tam dražší, ale tak aspoň na mrknutí... starozitny-nabytek Eul, díky za odkaz... já na Lidl nekoukala ani nepamatuju a jem mile překvapena... x-)
Odpovědět
veru, v lidlu jsem byla v úterý, koupila jsem si tam možná i přes metr vysokou vrbičku, měla nakvetlý kočičky a stála 69,90! x-) jinak jsem si koupila spoustu semínek na zeleninu, na cukrový meloun a na kytky. sáček za 6,90. od pondělka by měli mít levandule, myslím, že deset sazeniček, za 99,-. ty kameninový nádoby - u nás v lidlu měli ještě hromadu těch smetanových velkých mís, co jsem si tenkrát koupila s těma hrníčkama z tchiba atd. to kdybyste po ní někdo zatoužil. měli tam taky krásný dřevěný rámečky, tak formát 10x15, s krásnou patinou. ale nevzala jsem ho (teď bych ho brala).
Odpovědět
promiň, baru, musela jsem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty hodiny taky nevypadaji marne, co? http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/... Zelene si dovedu predstavit v kuchyni... A zaujala me ta pecici folie, mate s tim zkusenosti? Taky u vas napadl pres noc snih? :-o
Odpovědět
já si to myslela :-) a Kájo kam chodíš do Lidlu?
Odpovědět
mně ty hodiny spíš pasují někam ven, na terásku... pečící folii neznám, nemám :-p ...používám klasika pečící papír.
Odpovědět
U nás napadl :-o Hodiny se mi teda moc nelíbí, abych řekla pravdu... a folii též neznáju, taky používám pečící papír :-)
Odpovědět
mně ty hodiny připadají dost kýčovitý a když už, tak fakt někam ven, na fasádu. s pečící folií zkušenosti nemám, ale asi bych se toho bála, že se z toho bude při pečení něco uvolňovat :-| baru, chodím buď k nám - do letů, nebo u mámy a ta bydlí v praze řepích - tam právě mají ty kameninový mísy. jo a sníh taky trochu napadl. jako já mám sníh ráda, ale měl být krásně přes zimu, na štědrý den a tak. teď už začíná pučet třešeň, takže do háje se sněhem! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, prehlasovaly jste me :-D Jdu se oblict, jsem jeste ve spodnim pradle :-N
Odpovědět
a hlásím, že 2.-3. 5. jsou v Berouně Hrnčířské trhy x-)
Odpovědět
Ene :-D 8-) Jo, přesně tak, sníh ať už táhne, protože já už se těšim na jaro a už chci zahodit hnusnej zimní kabát (fakt už ho nesnášim, nutně si musim na příští rok koupit novej :-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?