Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak ta je super, za tu bych se i rvala, kdyby jsi na ni nemela zalusk ! emoticon
už vidím tu patinu... ojeee emoticon
29. bře 2009 ve 14:35  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jinak v JYSKu budou v akci svicinky, tac a lucernicka v akci..takovy ten styl jako ma karkulka v chodbe ten tac..
http://www.jysk.cz/210/223/226/1996200/a/catalog tac, pak ty kvetinace nad tim a lucernicka
29. bře 2009 ve 14:44  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ježiš ženy, nemám šanci vás dočíst! emoticon emoticon emoticon emoticon
karkulka se toulala na plese bez bábovky, ale zato s rudými nehty, tak doufám, že aspoň tohle je ok emoticon fotky za chvíli stáhnu. fotila jsem to zrcadlovkou, protože od digitálu míla zapomněla baterku. a jelikož jsem s ní fotila poprvý, tak to podle toho vypadá.
vítám káju. jsi kája jako karolina nebo jak?

teď jsem dopekla jablečnou buchtu, musim ještě vytřít, a pak se chystám na lehké jarní deco. ale nejdřív ty fotky emoticon
29. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 bry den ... mno to povidej, vas docist emoticon nestiham cteni na Fleru, kde ted jedu v zahradach a ted se mrknu sem a vy si tu klabosite jako by se snad ani nechumelilo emoticon))

a ja tu jsem zcela zistne a chtela jsem nacapat karolinu, coz jak vidim, se mi zadarilo emoticon. pani, ja bych pocebovala na aukru kopuit krejcovskou pannu janu a nevim, jak se to dela ... sice jsem se tam kdysi registrovala, ale nez zjistim, jak to funguje, proc a jak se tam drazi, tak budu z toho shadows ... teda seda jako mys, vis?

mno a jinak delam jako ze nic a ze veroniko zase nam brzy vyjde nova MC emoticon)) tak zatim, pac ja dneska mam uklizeci den, ale si piste, ze se sem teda mrknu casteji emoticon
29. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no jistě! jen když něco potřebuje emoticon
dej mi do ip odkaz na tu aukci a napiš mi, kolik jsi ochotná za ní max. dát, já se ti pokusim jí vydražit emoticon nebo ti to vysvětlim, pokud chceš radši sama.
29. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 marketko se omlouvam ze jsem se dlouho neozvala ale ctu si vas kazdy den emoticon musim ti do ip napsat co a jak atd.plno zmen opet vyhral nemec cech neuspel...napisu do ip nebo mailnu

jofiel do sveho no ja to beru ze do sveho neb se stehuju od byvaleho ale jinak to je podnajem ja jsem taky hodne mlada, vcera po me chteli v hospode obcanku if mi je uz pry 18...no comment

ted vybirame tu loznici uz mi napsal aspon ze udela kompromis...ale ja se uz stejne k nikomu nenastehuju neeeee nikdy!!!!!
29. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 pani, ja o tom vim jenom tohle ....emoticon

bylo to v sekci Podnikání a průmysl a podsekce vybavení obchodu,ale da se to najit i pres vyhledavac na tech strankach..-)

(to mi poslala jedna prodejkyne jako tip)

ale ja to ńeumim ani najit, nevim, jak vypada, tak nevim, kolik za ni chci dat vis? jsem uplnej novic a uplne nablblej, dejcham cervotocovy vypary emoticon))
29. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jeve, to je fajn, ze pripominas novou MC, uz se pro ni pohrnu emoticon Asi si ji zas budu muset nechat rezervovat, jak jsem nedockava emoticon
Tak ty tu pannu Janu jeste nemas? Cetla jsem o tom uz kdysi na fleru. Ty si teda davas na cas emoticon

Simco, pis, delej. Jsem napnuta jako sraky emoticon

Musim jit neco dodelat, pak vyzehlit, vyvencit a ... pak padnu do postele emoticon emoticon emoticon
29. bře 2009 v 15:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 mno jo, janu este nemam emoticon ale uz se na ni tesim emoticon MC vyjde myslim koncem dubna ... nebo ze by uz brezna, jakoze ted? musim se mrknout. a prvniho nam tu vychazi prvni ceske elle decoration, i kdyz, to, pravda, neni uplne chaluparske emoticon
29. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ikarkulka: diky za privitani js emoticon jsem Karla, takže si nebudeme vypalovat rybník, Karolíno emoticon
nevíte, kde bych měla na MC čekat v Brně? A neříkejte Tesco nebo velká trafika, nikde to fakt není.. emoticon
29. bře 2009 v 16:10  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jof, urcite ji maji v malym Tescu dole u potravin, na tuty! A v Shopping Parku v Tescu jsem ji i videla (tu Vanocni). Ted me momentalne nenapada, kde jinde prodavaji zahranicni tisk v Brne. Jo a Art&Decoration maji taky v obou tescach emoticon
29. bře 2009 v 16:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak já to tam zase zkusím.. uvidíme, jak budu tentokrát úspěšná :(
jinak nevíš o nějakých dobrých vetešácích v Brně? / krom Křenky, Pekařské a České / ?
29. bře 2009 v 16:28  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak to nemam tuseni. Jako ony sem tam dobre veci najdes i ve frcech na Josefske (u schodu) atd. Jinak jak jsme tu kdysi slintaly nad tou konvickou, tak tu maji na zacatku Cejlu v takovym tom (z venku) ne moc pritazlivym fialovym obchode s umelyma kytkama. I pekne plechove kvetinace tam maji. Ale kdybys nasla nejake luxusni vetesnictvi, dej mi vedet, o Velikonocich tam planuju stravit asi pul dne (jako v Brne, ne ve vetesarnach emoticon).
Jo a ten antik u zastavky Zvonarka, ten znas? Sem tam jsem tam videla nejake zajimave veci.
29. bře 2009 v 17:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 u zvonarky? neznam, pisu si emoticon
no a to luxus vetesnictvi je to na ceske, ne? Ja tam teda byla asi pred rokem naposledy protoze mi to tam pripadalo takovy moc nalesteny :/
29. bře 2009 v 17:25  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 No ne, člověk tu "chvilku" není a ona tu mezitím řádí Janka! zdravím tě při jaru a jako vždy se hlásím pro MC do fléráckého nákupního košíku. Ale matně tuším, že vychází až počátkem května...Přesto se mnou jistojistě počítej, ja? emoticon

Jaro je asi už vážně ve vzduchu, když jsi si udělala "výlet" k nám na chalupu, což? Máme radost...

Ženy, jsem dnes byla ve vzdělávácím ústavu, tak mám na nedělní mši áčko a co se nestalo, že: Prý nějací malí sígři (slušně řečeno) nachcali do kropének. To jsou věci,Kelišová, což? emoticon
29. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kajo, tak ja myslela luxusni spis jako ve smyslu, ze jsou tam uzasny kousky a ne, ze je to tam nablejskane emoticon Mne to na te Care prijde hlavne silene drahe! emoticon

Veru, to jsou teda veci, to cumim... a oprskla jsem si klavesnici dzusem emoticon To ti zas neco uslo emoticon
29. bře 2009 v 19:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 mmmk: no tak uzasne kousky jsou obcas na ty Krence emoticon jinak lovim pres Aukro no... emoticon
29. bře 2009 v 19:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Tak ja v Dojclandu lovim na ebay, ale toho casu na aukcovani neni. V praci sice na net teoreticky muzu, jenze totalne na to nemam cas. Maximalne se tak podivat na neco ve slovniku a jedu dal emoticon
Nedavno jsem si zamilovala takovou hodne starou kovovou postylku. Kua, ji vydrazili jen za 1,50€ emoticon Nechala jsem se totiz ukecat od manzela, ze ji nepotrebujem. Jo, pripoustim, chtela jsem ji na pradlo emoticon A pak mi utekly uzasne stare veci, pac jsme byli na nakupu, muj chlap potkal kolegu a vykecaval s nim emoticon
29. bře 2009 v 19:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 no ja si na ebay ani nezařizuju účet, to by potom lítalo emoticon dává mi zabrat i aukro kde je 90% totalni blbiny emoticon
29. bře 2009 v 19:47  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Nemas ceho litovat, na ebay stejne vetsina prodejcu neposila do zahranici. emoticon
29. bře 2009 v 19:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 no kurnik.. tak to už mně to nemusí mrzet emoticon
29. bře 2009 v 19:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 uz jsem ti market napsala s kym to teda jsememoticon
29. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 market uz koukas na piraty z karibiku 2???emoticon

jofiel nemusi je to droga ja tam radsi ani nelezu a to v zahranici ziju taky emoticon
29. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak to já jsem brněnský přizdisráč bez ebay ! emoticon emoticon emoticon a nemám čeho litovat emoticon
29. bře 2009 ve 20:35  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Simi, Piraty jsem uz videla, chystame se dneska divat na Madagaskar II emoticon

Jo, ebay je nemoc! Ale uz se mi podarilo tam tyden nevlezt emoticon
29. bře 2009 ve 20:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ne, ted mi manza rika, ze jsem tam byla v patek. Ale aspon jsem nic nekoupila emoticon
29. bře 2009 ve 20:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Zdar zeny emoticon Dorazili jsme ze svatby, parba od ctvrtka do nedele, to je vazne genialni vec takova svatba v patek emoticon) Uz jsem vas docetla a projela jsem castecne odkazy. Taky jsem zkontrolovala realitky, tam stale nic noveho, na fleru mam dva nove nadsence - uz jich mam pet, to je fakt vykon emoticon emoticon
29. bře 2009 ve 20:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ja jsem videla oboji a musim uznat madagaskar 1 je lepsiemoticon ale piraty cucimemoticon
madagaskar ale v telce neni ne???

zustan v brne tam je tez hezky ja uz bych do zahranici nevyjela ok kecammmm zdrhla bych zase emoticon
29. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 Marketko ses dobra emoticon , ja kdyz tam vlezu tak se hned do nedceho uvrtam. Netvrdim, ez to vzdy vyjde, nekdy to vyzenou tak , ze se z toho cloveku toci hlava..

uz dlouho tady nebyl zadny kyc emoticon

http://www.aukro.cz/item593234827_zdobene_zrcadlo_s_lampou_a_nadhernym_stinidlem.html

kdo ma zajem emoticon
29. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Simi, neni, mame de-fau-de emoticon

Zdeni, ja tam byla spis smirovat, jestli tam nenajdu nejake dalsi veci do sady k tem kuchynskych nadobam na cibuli, cesnek, spagety atd. A nenasla jsem emoticon

Kuk - Velikonocne deskova inspirace
http://mmmk.rajce.idnes.cz/Hra/
29. bře 2009 ve 21:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš