Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
tak ta je super, za tu bych se i rvala, kdyby jsi na ni nemela zalusk ! ;-) už vidím tu patinu... ojeee x-)
Odpovědět
jinak v JYSKu budou v akci svicinky, tac a lucernicka v akci..takovy ten styl jako ma karkulka v chodbe ten tac.. http://www.jysk.cz/210/223/226/199620... tac, pak ty kvetinace nad tim a lucernicka
Odpovědět
ježiš ženy, nemám šanci vás dočíst! =-) |-| :-p :-D karkulka se toulala na plese bez bábovky, ale zato s rudými nehty, tak doufám, že aspoň tohle je ok :-) fotky za chvíli stáhnu. fotila jsem to zrcadlovkou, protože od digitálu míla zapomněla baterku. a jelikož jsem s ní fotila poprvý, tak to podle toho vypadá. vítám káju. jsi kája jako karolina nebo jak? teď jsem dopekla jablečnou buchtu, musim ještě vytřít, a pak se chystám na lehké jarní deco. ale nejdřív ty fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bry den ... mno to povidej, vas docist :) nestiham cteni na Fleru, kde ted jedu v zahradach a ted se mrknu sem a vy si tu klabosite jako by se snad ani nechumelilo :))) a ja tu jsem zcela zistne a chtela jsem nacapat karolinu, coz jak vidim, se mi zadarilo :). pani, ja bych pocebovala na aukru kopuit krejcovskou pannu janu a nevim, jak se to dela ... sice jsem se tam kdysi registrovala, ale nez zjistim, jak to funguje, proc a jak se tam drazi, tak budu z toho shadows ... teda seda jako mys, vis? mno a jinak delam jako ze nic a ze veroniko zase nam brzy vyjde nova MC :))) tak zatim, pac ja dneska mam uklizeci den, ale si piste, ze se sem teda mrknu casteji :)
Odpovědět
no jistě! jen když něco potřebuje :-D dej mi do ip odkaz na tu aukci a napiš mi, kolik jsi ochotná za ní max. dát, já se ti pokusim jí vydražit ;-) nebo ti to vysvětlim, pokud chceš radši sama.
Odpovědět
marketko se omlouvam ze jsem se dlouho neozvala ale ctu si vas kazdy den :) musim ti do ip napsat co a jak atd.plno zmen opet vyhral nemec cech neuspel...napisu do ip nebo mailnu jofiel do sveho no ja to beru ze do sveho neb se stehuju od byvaleho ale jinak to je podnajem ja jsem taky hodne mlada, vcera po me chteli v hospode obcanku if mi je uz pry 18...no comment ted vybirame tu loznici uz mi napsal aspon ze udela kompromis...ale ja se uz stejne k nikomu nenastehuju neeeee nikdy!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pani, ja o tom vim jenom tohle ....:) bylo to v sekci Podnikání a průmysl a podsekce vybavení obchodu,ale da se to najit i pres vyhledavac na tech strankach..-) (to mi poslala jedna prodejkyne jako tip) ale ja to ńeumim ani najit, nevim, jak vypada, tak nevim, kolik za ni chci dat vis? jsem uplnej novic a uplne nablblej, dejcham cervotocovy vypary :)))
Odpovědět
Jeve, to je fajn, ze pripominas novou MC, uz se pro ni pohrnu :-D Asi si ji zas budu muset nechat rezervovat, jak jsem nedockava :-D Tak ty tu pannu Janu jeste nemas? Cetla jsem o tom uz kdysi na fleru. Ty si teda davas na cas :-) Simco, pis, delej. Jsem napnuta jako sraky :-D Musim jit neco dodelat, pak vyzehlit, vyvencit a ... pak padnu do postele :-N 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mno jo, janu este nemam :) ale uz se na ni tesim :) MC vyjde myslim koncem dubna ... nebo ze by uz brezna, jakoze ted? musim se mrknout. a prvniho nam tu vychazi prvni ceske elle decoration, i kdyz, to, pravda, neni uplne chaluparske :)
Odpovědět
ikarkulka: diky za privitani js ;-) jsem Karla, takže si nebudeme vypalovat rybník, Karolíno :-D nevíte, kde bych měla na MC čekat v Brně? A neříkejte Tesco nebo velká trafika, nikde to fakt není.. :-|
Odpovědět
Jof, urcite ji maji v malym Tescu dole u potravin, na tuty! A v Shopping Parku v Tescu jsem ji i videla (tu Vanocni). Ted me momentalne nenapada, kde jinde prodavaji zahranicni tisk v Brne. Jo a Art&Decoration maji taky v obou tescach :-)
Odpovědět
tak já to tam zase zkusím.. uvidíme, jak budu tentokrát úspěšná :( jinak nevíš o nějakých dobrých vetešácích v Brně? / krom Křenky, Pekařské a České / ?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to nemam tuseni. Jako ony sem tam dobre veci najdes i ve frcech na Josefske (u schodu) atd. Jinak jak jsme tu kdysi slintaly nad tou konvickou, tak tu maji na zacatku Cejlu v takovym tom (z venku) ne moc pritazlivym fialovym obchode s umelyma kytkama. I pekne plechove kvetinace tam maji. Ale kdybys nasla nejake luxusni vetesnictvi, dej mi vedet, o Velikonocich tam planuju stravit asi pul dne (jako v Brne, ne ve vetesarnach :-D). Jo a ten antik u zastavky Zvonarka, ten znas? Sem tam jsem tam videla nejake zajimave veci.
Odpovědět
u zvonarky? neznam, pisu si :) no a to luxus vetesnictvi je to na ceske, ne? Ja tam teda byla asi pred rokem naposledy protoze mi to tam pripadalo takovy moc nalesteny :/
Odpovědět
No ne, člověk tu "chvilku" není a ona tu mezitím řádí Janka! zdravím tě při jaru a jako vždy se hlásím pro MC do fléráckého nákupního košíku. Ale matně tuším, že vychází až počátkem května...Přesto se mnou jistojistě počítej, ja? ;-) Jaro je asi už vážně ve vzduchu, když jsi si udělala "výlet" k nám na chalupu, což? Máme radost... Ženy, jsem dnes byla ve vzdělávácím ústavu, tak mám na nedělní mši áčko a co se nestalo, že: Prý nějací malí sígři (slušně řečeno) nachcali do kropének. To jsou věci,Kelišová, což? :-p
Odpovědět
Kajo, tak ja myslela luxusni spis jako ve smyslu, ze jsou tam uzasny kousky a ne, ze je to tam nablejskane :-N Mne to na te Care prijde hlavne silene drahe! 8-( Veru, to jsou teda veci, to cumim... a oprskla jsem si klavesnici dzusem :-D To ti zas neco uslo :-D
Odpovědět
mmmk: no tak uzasne kousky jsou obcas na ty Krence ;-) jinak lovim pres Aukro no... :-N
Odpovědět
Tak ja v Dojclandu lovim na ebay, ale toho casu na aukcovani neni. V praci sice na net teoreticky muzu, jenze totalne na to nemam cas. Maximalne se tak podivat na neco ve slovniku a jedu dal 8-( Nedavno jsem si zamilovala takovou hodne starou kovovou postylku. Kua, ji vydrazili jen za 1,50€ ]-( Nechala jsem se totiz ukecat od manzela, ze ji nepotrebujem. Jo, pripoustim, chtela jsem ji na pradlo :-D A pak mi utekly uzasne stare veci, pac jsme byli na nakupu, muj chlap potkal kolegu a vykecaval s nim ]-(
Odpovědět
no ja si na ebay ani nezařizuju účet, to by potom lítalo :-( dává mi zabrat i aukro kde je 90% totalni blbiny =-)
Odpovědět
Nemas ceho litovat, na ebay stejne vetsina prodejcu neposila do zahranici. ;-)
Odpovědět
no kurnik.. tak to už mně to nemusí mrzet x-)
Odpovědět
uz jsem ti market napsala s kym to teda jsem:)
Odpovědět
market uz koukas na piraty z karibiku 2???:) jofiel nemusi je to droga ja tam radsi ani nelezu a to v zahranici ziju taky :-D
Odpovědět
tak to já jsem brněnský přizdisráč bez ebay ! :-D :-D 8-) a nemám čeho litovat :-N
Odpovědět
Simi, Piraty jsem uz videla, chystame se dneska divat na Madagaskar II :-) Jo, ebay je nemoc! Ale uz se mi podarilo tam tyden nevlezt x-)
Odpovědět
Ne, ted mi manza rika, ze jsem tam byla v patek. Ale aspon jsem nic nekoupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar zeny :) Dorazili jsme ze svatby, parba od ctvrtka do nedele, to je vazne genialni vec takova svatba v patek :)) Uz jsem vas docetla a projela jsem castecne odkazy. Taky jsem zkontrolovala realitky, tam stale nic noveho, na fleru mam dva nove nadsence - uz jich mam pet, to je fakt vykon :-D :-D
Odpovědět
ja jsem videla oboji a musim uznat madagaskar 1 je lepsi:) ale piraty cucim:) madagaskar ale v telce neni ne??? zustan v brne tam je tez hezky ja uz bych do zahranici nevyjela ok kecammmm zdrhla bych zase :-D
Odpovědět
Marketko ses dobra :-D , ja kdyz tam vlezu tak se hned do nedceho uvrtam. Netvrdim, ez to vzdy vyjde, nekdy to vyzenou tak , ze se z toho cloveku toci hlava.. uz dlouho tady nebyl zadny kyc ;-) http://www.aukro.cz/item593234827_zdo... kdo ma zajem :-D
Odpovědět
Simi, neni, mame de-fau-de :-D Zdeni, ja tam byla spis smirovat, jestli tam nenajdu nejake dalsi veci do sady k tem kuchynskych nadobam na cibuli, cesnek, spagety atd. A nenasla jsem :-) Kuk - Velikonocne deskova inspirace http://mmmk.rajce.idnes.cz/Hra/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?