Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 ja na to byla v kine a pres velikonoce bude neco v telce najeke pohadky s temi tucnaky z madagaskaruemoticon to bude sranda emoticon myslim na Nick.de nebo co emoticon

ta deskova inspirace se da jist?? ja mam strasnou zravku totiz!!! jej ja chci zase tu krizi a nezratemoticon
29. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jezis, neee, ta hraci plocha je z modelovaci hmoty a ty figurky jsou z fima emoticon Vse nepozivatelne emoticon Ale jako dort bych to svedla tez emoticon Tohle je proste normalni clovece v takovem zajimavejsim kabatku emoticon
29. bře 2009 ve 21:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 teda Marketko emoticon , parada. Takze kdo si hraje nezlobi? emoticon
29. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Vsak jsem se hrala a nezlobila asi 4 tydny... prace mi sebere vetsinu kreativni energie. A pak taky prekonat nechut, jit do mesta a koupit dalsi barvy fima, ze? emoticon
29. bře 2009 ve 21:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ale market mas to nadherne proste k sezrani emoticon
29. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ok, udelam to pro tebe nochmal v marcipanove verzi a poslu express, jo? emoticon
29. bře 2009 ve 21:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina - slaba, ale nahrada za ten stolek co jsi prosvihla http://im.aukro.cz/item593267901_secesni_litinovy_stolek.html
29. bře 2009 ve 22:06  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 markét emoticon emoticon emoticon emoticon (slinty slint) jsi prostě kočka šikovná emoticon
na rajčátku máte spousty nových fotek, jestli se chcete mrknout.
29. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Karolinko, dekuji emoticon
Jen ty fotky do toho prvniho alba zkus nahrat znova. Ja to dneska nahravala asi 10x, nejak to blbne! emoticon Jakoze tam jakoby jsou, ale nejsou videt emoticon
29. bře 2009 ve 22:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 já vim, ale nejde mi to upravit, smazat, ani vytvořit nový album, takže to nechám, už jsem se u toho rozčílila 5x emoticon zkusím zítra. už tam chybí jen pár fotek jak blbne se lžící při večeři.
29. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ja se prave u toho rozzurila tak, ze malem letel notes oknem. Kvuli nejakymu rajceti! Co ja bych bez nej delala emoticon
Ale aspon jsem okoukla Martinka a je to fakt sladousek emoticon
29. bře 2009 ve 22:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 hehe market udelej treba mi narostou a nemusim trpet ani emoticon
29. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ok, k Velikonocum je dostanes emoticon
29. bře 2009 ve 22:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 cool emoticon ale at to nepopletes a neposles mi ty z fima pak by mi zuby vypadly emoticon
29. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 jof diky, nahrada to je ,ale opravdu slaba emoticon
29. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina : ono je nejhorsi, ze uz lidi pochopili, co se kupuje, ze maj vytahnout veci ze sklepa, ale taky nasazuji docela fest ceny, kdyz se tak koukam na vetsinu predmetu treba v te sekci chaluparstvi.. emoticon
29. bře 2009 ve 23:17  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 to mi vykladej emoticon . Pro me je horsi ot, ze jsem mela u babicky spoustu veci a pred lety kdyz byly ty zaplavy, tak ji to smetlo domek... Nastesti babi byla v laznich, takze se ji nic nestalo. Dokonce i to, ze nema domek vzala lip nez jsme cekali. Ale pokladu na pude a vsude porcelan, nabytek, stary kredenc...
29. bře 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina: tak moji babi nevytopili, ale v dobe, kdy uz byla jen v nemocnici zacaly tahanice o chalupu a tak se ze dne na den naprosto se vsim prodala ( spousta uzasneho nabytku, silene mnozstvi stareho textilu, latek, zaclon) a taky same nadobi, misy apod. Mela spoustu starych krasnych klicu, blbinek a pod. za co by se dnes rvaly ruce plus nadherny kachlovy kamna, ktere jsou muj sen emoticon
30. bře 2009 v 00:11  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.aukro.cz/item597432942_sici_stroj_minerva.html

myslite, ze bych to mohla pouzivat jako psaci stul? dal by se nejak ,,vypreparovat" ten stroj?
30. bře 2009 v 05:30  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 ten stroj se da urcite oddelat, ja mam Ladu, ta je o neco mladsi a taky se da vytahnout. Vetsinou to byva packach, ktery jsou orichiceny, ke stroji a k te desce.
30. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina: no a co na to říkáš jako nápad dát si to jako psací stůl? není to divné? Já mám jen notebook, tak mi příjde zbytečný kupovat velký stůl .. ale pořád nějak nejsem rozhodnutá emoticon
30. bře 2009 v 09:09  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 proc divne? Me se ten stolecek taky libi. Takze trosku upravit, protoze nahore jsou desky ktere se oddelavaji, abys mohla vytahnout ten stul. Ale to jde pridelat na pevno, ten buben dolu (do ktereho se skovava strj) mozna pujde taky odeelat. ALe pokud ti tam nebude vadit, klidne ho tam nechej. A pokud to chces jen pod notebook, brala bych ho. Ja bych ho brala jako odkladaci stolecek nebo na kvitka...
Hlavne aby se nevysplhala cena...
30. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jofiel, já bych z toho ten šicí stroj neoddělávala emoticon nápad je to dobrý, kdyby ten stolek nebyl v brně a kdybych ho měla doma kam dát, tak se s tebou o něj asi poperu emoticon
jo takže stroj bych tam nechala, nohy se ti tam vejdou, dokonce si je můžeš položit i na ten spodek. a vypadá to krásně.
30. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Markétko, klobouček...člověče, je opravdu milené. Jsem též prva myslela, že je to dort...moc pěkné!

Stroj bych též brala jako základ psacího stolu, klidně i odkládacího, nadělá spoustu parády...
30. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Ahoj děvčátka emoticon

Omlouvám se, že jsem od soboty nenapsala, ale jak doma nemáme ten net tak to nejde...ale četla jsem vás - přez mobil emoticon ale napsat sem přez mobil, to mi nějak pořád nejde, nevim co to je za krám emoticon

Markét, tak ten přehoz mám z jednoho obchodu v Hradci Králové, jmenuje se to Modrý ateliér. Mají tam keramiku, různý věci z textilu a tak dále...taky naušnice, což je pro mě ráj emoticon dostali jsme ho od babičky k Vánocům, asi před 2 rokama, myslím že stál asi 2000,-

No a jinak sokl k tý lince asi zatím dávat nebudeme, máme tam totiž kratší nožičky, než jsou normálně (ty dlouhý by tam byly moc dlouhý, tím jak tam máme ten parapet, tak by to bylo moc vysoký) a na tyhle krátký právě sokl není jak upevnit...tak jedině bychom museli přijít na nějaký jiný způsob, jak to tam připevnit...ale mě to zatím ani nějak nevadí, že tam ten sokl není...
30. bře 2009 v 10:35  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 teda ... vy me snad jeste naucite projizdet to aukro emoticon. ten secesni stolek aj ten sici stroj jsou super. ja bych taky neodelavala emoticon. a u nekterych navic pak neni moznost zakryt tu diru po stroji, toz na notebook by to bylo super

(a doufam, ze tenhle prispevek oceni i admin, jako ze se nelezu JENOM dys neco pocebuju) emoticon
30. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Jo a včera mi Luban sestavil noční stolek Leksvik a tu červenou lavici Hemnes z Ikea, tak už to tam máme zase trochu jiný. Fotky přidám zase až to bude možný...

Taky jsme byli včera v tom antiku, jak jsem vám sem posílala odkaz a Karkulka mi ho vymazala emoticon emoticon je to v Horoměřicích za Prahou, mají to udělaný z nějaký starý stodoly či co a fakt krásný kousky tam mají... sice je to docela dražší, ale dá se tam vybrat. Tak jsme koupili takovou starou lampičku, z bílýho skla, keramickou mísu a takvou dřevěnou bedýnku, tam si dám asi knížky... a mamka mi koupila retro korálky na krk emoticon emoticon emoticon no a dnes si tam asi pojedeme ještě pro lustr do kuchyně emoticon
30. bře 2009 v 10:39  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jste me uplne navnadily, dneska asi ocihnu zase hrabarnu emoticon
30. bře 2009 v 10:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 baru, jestli si chceš stěžovat, hodím ti sem link na takové stěžovací téma emoticon
ani nevim, že jsem ti něco smazala, ty jo emoticon emoticon tak ale gůglit umíme ne? emoticon

a ticho o dortech, mám chutě!
30. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 karkule a smi se davat do alb deserty? bych ti tam hodila grilovanej dietni annnannaas .... emoticon. a ten spali tuky z jinejch dortu, vis? emoticon
30. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš