Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ja na to byla v kine a pres velikonoce bude neco v telce najeke pohadky s temi tucnaky z madagaskaru:) to bude sranda :) myslim na Nick.de nebo co :) ta deskova inspirace se da jist?? ja mam strasnou zravku totiz!!! jej ja chci zase tu krizi a nezrat:)
Odpovědět
Jezis, neee, ta hraci plocha je z modelovaci hmoty a ty figurky jsou z fima :-) Vse nepozivatelne ;-) Ale jako dort bych to svedla tez :-) Tohle je proste normalni clovece v takovem zajimavejsim kabatku :-)
Odpovědět
teda Marketko x-) , parada. Takze kdo si hraje nezlobi? :-D
Odpovědět
Vsak jsem se hrala a nezlobila asi 4 tydny... prace mi sebere vetsinu kreativni energie. A pak taky prekonat nechut, jit do mesta a koupit dalsi barvy fima, ze? :-D
Odpovědět
ale market mas to nadherne proste k sezrani :-D
Odpovědět
Ok, udelam to pro tebe nochmal v marcipanove verzi a poslu express, jo? :-D
Odpovědět
zdina - slaba, ale nahrada za ten stolek co jsi prosvihla http://im.aukro.cz/item593267901_sece...
Odpovědět
markét x-) x-) x-) x-) (slinty slint) jsi prostě kočka šikovná ;-) na rajčátku máte spousty nových fotek, jestli se chcete mrknout.
Odpovědět
Karolinko, dekuji x-) Jen ty fotky do toho prvniho alba zkus nahrat znova. Ja to dneska nahravala asi 10x, nejak to blbne! ]-( Jakoze tam jakoby jsou, ale nejsou videt 8-(
Odpovědět
já vim, ale nejde mi to upravit, smazat, ani vytvořit nový album, takže to nechám, už jsem se u toho rozčílila 5x :-D zkusím zítra. už tam chybí jen pár fotek jak blbne se lžící při večeři.
Odpovědět
Ja se prave u toho rozzurila tak, ze malem letel notes oknem. Kvuli nejakymu rajceti! Co ja bych bez nej delala :-D Ale aspon jsem okoukla Martinka a je to fakt sladousek x-)
Odpovědět
hehe market udelej treba mi narostou a nemusim trpet ani :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ok, k Velikonocum je dostanes :-)
Odpovědět
cool :-D ale at to nepopletes a neposles mi ty z fima pak by mi zuby vypadly :-D
Odpovědět
jof diky, nahrada to je ,ale opravdu slaba ;-)
Odpovědět
zdina : ono je nejhorsi, ze uz lidi pochopili, co se kupuje, ze maj vytahnout veci ze sklepa, ale taky nasazuji docela fest ceny, kdyz se tak koukam na vetsinu predmetu treba v te sekci chaluparstvi.. ]-(
Odpovědět
to mi vykladej :-| . Pro me je horsi ot, ze jsem mela u babicky spoustu veci a pred lety kdyz byly ty zaplavy, tak ji to smetlo domek... Nastesti babi byla v laznich, takze se ji nic nestalo. Dokonce i to, ze nema domek vzala lip nez jsme cekali. Ale pokladu na pude a vsude porcelan, nabytek, stary kredenc...
Odpovědět
zdina: tak moji babi nevytopili, ale v dobe, kdy uz byla jen v nemocnici zacaly tahanice o chalupu a tak se ze dne na den naprosto se vsim prodala ( spousta uzasneho nabytku, silene mnozstvi stareho textilu, latek, zaclon) a taky same nadobi, misy apod. Mela spoustu starych krasnych klicu, blbinek a pod. za co by se dnes rvaly ruce plus nadherny kachlovy kamna, ktere jsou muj sen |-|
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item597432942_sic... myslite, ze bych to mohla pouzivat jako psaci stul? dal by se nejak ,,vypreparovat" ten stroj?
Odpovědět
ten stroj se da urcite oddelat, ja mam Ladu, ta je o neco mladsi a taky se da vytahnout. Vetsinou to byva packach, ktery jsou orichiceny, ke stroji a k te desce.
Odpovědět
zdina: no a co na to říkáš jako nápad dát si to jako psací stůl? není to divné? Já mám jen notebook, tak mi příjde zbytečný kupovat velký stůl .. ale pořád nějak nejsem rozhodnutá =-)
Odpovědět
proc divne? Me se ten stolecek taky libi. Takze trosku upravit, protoze nahore jsou desky ktere se oddelavaji, abys mohla vytahnout ten stul. Ale to jde pridelat na pevno, ten buben dolu (do ktereho se skovava strj) mozna pujde taky odeelat. ALe pokud ti tam nebude vadit, klidne ho tam nechej. A pokud to chces jen pod notebook, brala bych ho. Ja bych ho brala jako odkladaci stolecek nebo na kvitka... Hlavne aby se nevysplhala cena...
Odpovědět
jofiel, já bych z toho ten šicí stroj neoddělávala ;-) nápad je to dobrý, kdyby ten stolek nebyl v brně a kdybych ho měla doma kam dát, tak se s tebou o něj asi poperu :-D jo takže stroj bych tam nechala, nohy se ti tam vejdou, dokonce si je můžeš položit i na ten spodek. a vypadá to krásně.
Odpovědět
Markétko, klobouček...člověče, je opravdu milené. Jsem též prva myslela, že je to dort...moc pěkné! Stroj bych též brala jako základ psacího stolu, klidně i odkládacího, nadělá spoustu parády...
Odpovědět
Ahoj děvčátka :-) Omlouvám se, že jsem od soboty nenapsala, ale jak doma nemáme ten net tak to nejde...ale četla jsem vás - přez mobil :-D ale napsat sem přez mobil, to mi nějak pořád nejde, nevim co to je za krám :-D Markét, tak ten přehoz mám z jednoho obchodu v Hradci Králové, jmenuje se to Modrý ateliér. Mají tam keramiku, různý věci z textilu a tak dále...taky naušnice, což je pro mě ráj :-D dostali jsme ho od babičky k Vánocům, asi před 2 rokama, myslím že stál asi 2000,- No a jinak sokl k tý lince asi zatím dávat nebudeme, máme tam totiž kratší nožičky, než jsou normálně (ty dlouhý by tam byly moc dlouhý, tím jak tam máme ten parapet, tak by to bylo moc vysoký) a na tyhle krátký právě sokl není jak upevnit...tak jedině bychom museli přijít na nějaký jiný způsob, jak to tam připevnit...ale mě to zatím ani nějak nevadí, že tam ten sokl není...
Odpovědět
Profilova fotka
teda ... vy me snad jeste naucite projizdet to aukro :). ten secesni stolek aj ten sici stroj jsou super. ja bych taky neodelavala :). a u nekterych navic pak neni moznost zakryt tu diru po stroji, toz na notebook by to bylo super (a doufam, ze tenhle prispevek oceni i admin, jako ze se nelezu JENOM dys neco pocebuju) ;-)
Odpovědět
Jo a včera mi Luban sestavil noční stolek Leksvik a tu červenou lavici Hemnes z Ikea, tak už to tam máme zase trochu jiný. Fotky přidám zase až to bude možný... Taky jsme byli včera v tom antiku, jak jsem vám sem posílala odkaz a Karkulka mi ho vymazala ]-( :-) je to v Horoměřicích za Prahou, mají to udělaný z nějaký starý stodoly či co a fakt krásný kousky tam mají... sice je to docela dražší, ale dá se tam vybrat. Tak jsme koupili takovou starou lampičku, z bílýho skla, keramickou mísu a takvou dřevěnou bedýnku, tam si dám asi knížky... a mamka mi koupila retro korálky na krk x-) x-) x-) no a dnes si tam asi pojedeme ještě pro lustr do kuchyně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jste me uplne navnadily, dneska asi ocihnu zase hrabarnu :)
Odpovědět
baru, jestli si chceš stěžovat, hodím ti sem link na takové stěžovací téma :-D ani nevim, že jsem ti něco smazala, ty jo =-) :-N tak ale gůglit umíme ne? ;-) a ticho o dortech, mám chutě!
Odpovědět
Profilova fotka
karkule a smi se davat do alb deserty? bych ti tam hodila grilovanej dietni annnannaas .... :). a ten spali tuky z jinejch dortu, vis? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?