Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jani, smí se dávát do alb na dietním rajčátku ;-) :-D
Odpovědět
Néééé, to je v pohodě ;-) jmenuje se to antik Decadenza myslim, je to v Horoměřicích, tak tam zkuste něco zadat a uvidíte :-D stěžovat si nebudu, jsem hodná a tolerantní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, akurat rajcatko ja si asi z prace nezalozim, tak priste teda :)
Odpovědět
no já bych do nějakého do toho stroje šla.. třeba i Singer.. tak uvidíme, na kolik se co vyšplhá.. ono když to bude závratná výše, tak se na to vyprdnu a dovezu si ho od dědy ze sklepa ( ale kdo by pro to jezdil 150km :-p ) no já mám jiný stroj, tak tenhle by tam byl nanic a psací stůl zn. Hypernova fuj fuj jsem prodala na aukro tak teď hledám něco stylovějšího v rámci změn v bytě ;-) ) Jinak jsem asi před půl hodinkou šla okolo sběrného dvora u nás na sídlišti a nedalo mi nenakouknout do těch velkých kontejnerů.. no a viděla jsem tam suprácký plechový truhlíček.. tak jsem si přitáhla staré křeslo a málem spadla přes rantl do kontejneru, ale je můj, tak pak hodím foto :-D
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item592705939_sto... tohle tam bylo taky ! a já přemýšlela, co by se tam dalo dát jinýho než gramodesky ! :-o a nevzala ,,... 8-(
Odpovědět
jofiel ty jsi drsna to by me nikdy nenapadlo nakukovat do kontejneru :-D ale umim si te predstavit :-p
Odpovědět
jofiel, tak se jdi ještě jednou projít a taky mi tam něco vytáhni ;-)
Odpovědět
nojo, jsem trošku magor.. ale už mam fotky.. hazim do alba :D no a kdyby jste některá chtěla ten stojan na gramodesky.. skočim tam :-D ( jinak to byl takovej ten velkej kontejner bez zavirani.. ten co se dava na nakladak, ne ten, do ktereho se hazi komunal |-|
Odpovědět
mmmk a ikea ma dostatecne prosusena dvirka? asi jo, vid.. oni teda berou od ruznych vyrobcu/dodavatelu po cele evrope, kazda ikea z jine zeme treba. Jo, kdyz je neco uz vkusny, tak je to drahy a nebo nic moc provedeni castokrat, to souhlasim. A hlavne je toho malo. Taky bych chtela, aby podobne kousky delal i nekdo jiny / vetsi vyber, ruzny material, odlisne detaily, cela evropa by nemela doma jen ikeu :-N ale nevkus v asku a scontu prece nebudu kupovat, kdyz tady je ta ikea.. v kice se da neco najit, ale ma to ta ale a je toho minimum. simonecka, ty ses nejaka nobl :-D :-D vsak vis, co vsechno jsou schopny ty lidi vyhodit.. :-S nebo si s tim treba rovnou zatopit, prip. to jen tak spalit..
Odpovědět
jofiel, :-D :-D jasne ;-)
Odpovědět
jofiel, kdyby můj táta nebyl ťuhík, nemusel před lety vyhodit kompletní diskografii olympicu, queen, abby a karla gota, a já jsem si mohla udělat pěknou výstavku. :-|
Odpovědět
karkulko, skoda, skoda.. stane se, vyhodi, poztraci, rozbije a to, jak jste psaly s temi ztracenymi domy a vecmi v nich, je take velka skoda..
Odpovědět
Článek se načítá
ikarkulka: já mám na stěně jenom jednu.. a to by v tom stojanu vypadalo divně :-D :-p yanna.o: smííích?? :-D :-D :-p
Odpovědět
no jo, babička takhle před lety vyklidila celou půdu - proutěný kočárek, pérák, almary, váhy, lampy, knížky, talíře, hrníčky... prostě všechno. pro ní to byly tenkrát krámy.
Odpovědět
ikarkulka: tak jsem toho mojeho jedináčka desku dala do alba :-p jinak s těma půdama, to se fakt chce brečet.. :-(
Odpovědět
jj vim co jsou vsechno lidi vyhodit jednu aktivku mam doma mati ta je zcela moderni a ma to doma udelane vse v jednom tonu ma to tam hezke ale vyhodi na co prijde :-D a tak lepsi nez kdyby doma vse skladovala a ja to pak musela uklizet o jeje..... hihi ja myslela klasickej kontejner uz jsem si rikala ty jo kdyby te to treba priskliplo ze zhora nebo tak :-D
Odpovědět
karkulko, uff... :-| :-S je to škoda, ale je fakt, že jsou to jen věci. Radši bych tu měla ty, kterým patřily..
Odpovědět
simonecka, takhle vyhazovací je jedna babička, taky má takový moderní přístup. Táta a máma jsou celkem křečci, tak mám štěstí. Táta je přímo megakřeček a některé z těch věcí jsou celkem cenné. Má to tak porůznu v bednách..
Odpovědět
simonecka91: no tak do téhle fáze to snad nedojde :D :D :D
Odpovědět
jofiel, jen neříkej.., nemůžeš vědět, co zmerčíš při vyhazování odpadků 8-) :-D
Odpovědět
hluchý na námluvách :-D :-D no pěkný!
Odpovědět
co na ni rikate http://www.aukro.cz/item593224075_skr... jen nevim co bych do ni dala :-(
Odpovědět
na to bych si netroufla nekde kukat do kontejneru :-p asi jsem fajnovka ale veci mas doma moc hezke jofiel:)
Odpovědět
zdino, mně se to líbí, ale kupovala bych to jen v případě, kdy bych to potřebovala a měla to kam dát. Také budu potřebovat různé takové skříňky nebo poličkové rohy. Ale vezmu jen ty, co využiju a budou mi pasovat. Aby ty věci plnily svůj účel.
Odpovědět
simonecka91: krom přítele mně nikdo neviděl :-p ( no a v září si mně bere, tak snad si to nerozmyslí :-N :-D ) děkuji ;-) zdina: tuhle jsem měla ve sledování do té doby, než dosáhla přes 300 :-|
Odpovědět
ikarkulka: darovane desce na obsah nehleď :-p
Odpovědět
hledám tak kredenc pro inspiraci a najdu tohle :-D http://malovanysvet.cz/Fotogalerie%20...
Odpovědět
yanna.o : ja se pose.. ! :-D :-D :-D asi jim vypli proud a par dni nešla telka :-o :-D
Odpovědět
a v místním konzumu měli výprodej temper :-D
Odpovědět
Jof. ja na ni koukam taky uz delsi dobu. A vzhledem k tomu, ze se budu driv nebo pozdeji stehovat, tka do ni asi pujdu. Teda jeste max. 100,- mam totiz u toho sameho prodejce jeste lampu, takze bych usetrila jedno postovne. Ja budu zase zacinat od nuly :-( , tak uplatneni urcite bude mit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?