Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Hm, mam na zemi ustrizene dziny, ktere cekaji uz ctyri hodiny na zasiti... kdo si tu zas zacal s tim aukrem? emoticon emoticon To je nefer!
A taky mi srotuje jedna vec - v te nasi hrabarne ma porad misu na polevku presne do te me sady doz. Jenze na dozach jsou kyticky a takovy skladany vzorek a na mise je jenom ten vzorek bez kyticek.. a ja nevim, jestli se mi chce ta misa kupovat do sady, kdyz se mi moc nelibi emoticon) Moc by za ni urcite nechtel, jak ho znam, tipuju to tak na 80 Kc...
1. dub 2009 ve 21:35  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 ene a podobne lampy nebo petrolejky tam nema?
1. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To nevim, mozna, to jde mimo me. Kdyz uz, spis koukam po lustrech.
1. dub 2009 ve 21:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 dostala jsem chuť na třešně emoticon emoticon
jof a sim (k egyptu) emoticon emoticon emoticon emoticon

dneska jsme si v ikee zakoupili jeden bok linky, abychom zvládali barvičky... emoticon aspoň tak nějak.. emoticon
1. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Neprestavam se divit, co vsechno tam jsou schopni lidi nabizet a jeste se za to nestydi rict takovych prachu...
http://www.aukro.cz/item595328367_art_deco_kohout_zn_ditmar_urbach.html - tohle ma tchyne, akorat v bile emoticon
1. dub 2009 ve 21:59  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 kohout .. nema to neco spolecneho s egyptem? emoticon
1. dub 2009 ve 22:18  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 tak jsem hotova konecne uz mam vse nekde strcene aspon na oko emoticon postel pripravena k spanku jsem ko. jdu hledat koupelku emoticon
1. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ta egyptanka je kdesi z ostravy ale tu jsem tam teda nepotkala to bych si zapamatovala emoticon
1. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 simonecka91: no egyptanka z Ostravy jeste nebyla v Egypte.. ja bych ji nechala vystrizlivet emoticon
2. dub 2009 v 01:34  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.flickr.com/photos/72861652@N00/295144990/ ach ach... emoticon
2. dub 2009 ve 04:20  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jof, no vida. Kdyby manžel nepotřeboval ty krámy okolo, jako je PC bedna, monitor, tiskárna.. emoticon notebook by se vešel
2. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 druhou egyptskou stránku jsem prolítla ... emoticon
2. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 dobré ráno děvčata, copak kutíte?
2. dub 2009 v 10:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ále, umyla jsem nádobí, necelé, protože došla voda. vyluxovala jsem a asi půjdu ven vyplejt záhon. To šídlo včera v Ikee rozbilo velkou skleněnou mísu, střepy jen lítaly. No nemaj to dávat tak nízko emoticon emoticon Ještě se nám omluvili a zametli to emoticon Dneska pojedem okukovat dlaždičky a obkladačky. Musíme vybrat emoticon
2. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 devcata nestiham, ale fest. Zitra vecer odjizdim s malym do Cr, takze balim, peru, uklizim.... Dnes sviti i u nas, takze jeste chci zasadit petrzelku a musim upravit hrob. Vratim se na vel. pondeli a budu bez netu....
2. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 Jinak.. vzteká se čím dál víc. Řve, utíká nám, pořád ho chytáme, při odnášení zpátky zase řve, šponuje se, při nakládání do golfek taky. Koupili jsme nosítko Ergo, ale tam taky vyvádí, pokud se někde zastavíme a nejdeme.. A to upozorňuju, že je oproti některým vzteklounům klidné a milé dítě, co se umí zabavit samo. Ale přesto nám včera dával takový kapky, že jsem si furt říkala, že ho přetrhnu jak hada. emoticon
2. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a s takovým šídlem máme vybírat zařízení do bytu? emoticon Hlídání nemáme zd emoticon Nemluvě o tom, že se musí najíst, napít, vyspat.. emoticon

zdino, přeji krásné svátky emoticon
2. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina: držím palce ať to všechno v pořádku zvládneš

yanna: máme vzteklé morče .. nechci si představit vzteklé dítě.. ! emoticon emoticon
2. dub 2009 v 10:55  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jof emoticon emoticon emoticon klidně tě i pokouše (to dítě)
jako nekouše mě vzteky, když kouše, tak jen zjišťuje, že něco bolí emoticon kousne, když mu třeba chci prstem otevřít pusu, musím dávat pozor, někdy ho to napadne emoticon Ale v tom krámě.. on si prostě chce lítat, zdrhnout z jednoho konce ikee na druhý a jak ho chytím, tak se vzteká no. To jsem si řákala, že moje ségra byla vzteklý dítě, teď už vím, že jsou vzteklý všechny emoticon
2. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 to co říkáš, působí docela antikoncepčně emoticon emoticon

nakreslila jsem si na zeď ptačí klec emoticon emoticon
2. dub 2009 v 11:58  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Yan, to jako ze to bude jeste horsi?? Vsechno co pises dela uz ted emoticon
Od rana resim kastraci fretek, Anezka ma zas pohryzanou nohu emoticon
2. dub 2009 ve 12:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, mně zas lezou na nervy kočky. Např. dneska - choděj na wc do záhonů. Já šla hrabat hlínu a naše vzteklé zlatíčko se v tom muselo popelit. Hrabal hlínu, házel do vzduchu a na cestičku, když jsem ho odnesla, tak řval a tak furt dokola. Celý tepláky plný hlíny. Pak jsme šli domů, oklepávala jsem mu boty, řval. Ruce si stihl strčit do pusy, to už mě fakt vytočilo. Tak jsem mu je za řevu myla, ale silou, protože se cukal. Jako nezvládla jsem být v klidu. Šlo by to, ale jak pospíchám, tak prostě ne. Ano, je to čím dál horší.

jof, někdy je jedno dítě jak 50 morčat volně puštěných po bytě.

a mám třísku.

Jinak mám kočky ráda, nedala jsem na ně dopustit, dokud nepřišel na svět malý a od tý doby mi prostě vaděj, překážej, otravujou a furt řeším misky s jídlem¨(protože v nich chce hrabat), kočkolit, špínu na tlapkách, odčervování a tak dál.
2. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a bude mu teď za pár dní 21 měsíců. Dva roky mu budou v létě.
2. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jak ti rozumim emoticon Kde jsou ty casy, kdy jsme meli ctyri fretky a nechapala jsem stupidni dotazy znamych, kdy je dame pryc, kdyz cekame rodinu.. Nedala bych je pryc porad, ale uz je zacinam chapat emoticon)
2. dub 2009 ve 12:56  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 hm, fretka a kočka je skoro to samý emoticon ale třeba mi i vadilo, že jsem kočár nemohla jen tak nechat na zahradě. Musela jsem furt řešit, kde jsou kočky. Když jsem ho tam chtěla nechat, musely být doma. Protože jinak skočily do kočáru a i kdybych je přerazila, tak by tam za půl hodiny byly zas. Miminko vzbudí, jsou špinavé, když chtějí vyskočit, můžou se odrazit s vytasením drápů a tak podobně. Já teda kočár venku nemohla nechávat i proto, že přímo za barákem nám staví už rok a půl (ano, tak krásně nám to vyšlo) bytové domy, takže na zahradě je kravál a smrad z náklaďáků emoticon
No nic, už je to OK emoticon Jedem na ty dlaždičky, takže o zábavu nebude nouze emoticon
2. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21935019&tab=4
tohle sice není do téma, ale nemohla jsem si to nechat pro sebe ! emoticon emoticon emoticon
2. dub 2009 v 19:51  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jinak jsem dnes byla ve vetešárně a ulovila starý formičky na cukroví ( 1ks-1kč emoticon ) tak jsem vytunila zavařovačku a je to tam emoticon viz album.
No a ještě jsem dělala bábovku, tak jsem zužitkovala i tmavé vajíčka, jak je vidět v albu emoticon
2. dub 2009 ve 20:11  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 hacku si delala sama nebo taky nekde ulovila? Vypada to dobre emoticon

Ja mam zbaleno, zitra jen par drobnosti, kosmetiku atd. petrzelka zasazena, jeste jsem podelala necco vic v zahradce, ted se mi nahriva zehlicka a doprala pracka emoticon ...
2. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 dozehleno a ja padam na h..u. Dneska neponocuju
2. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zdina: kujuu, no tu krajku jsem vyhrabala v bedne s bavlnkama.. a desne se mi libila, tak jsem ji hned potrebovala nejak zuzitkovat emoticon
jinak blahopreji k plodnemu dni.. ja cely den delala velky kulovy krom toho vetesnictvi emoticon
2. dub 2009 ve 22:40  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš