Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, mam na zemi ustrizene dziny, ktere cekaji uz ctyri hodiny na zasiti... kdo si tu zas zacal s tim aukrem? ]-( :-p To je nefer! A taky mi srotuje jedna vec - v te nasi hrabarne ma porad misu na polevku presne do te me sady doz. Jenze na dozach jsou kyticky a takovy skladany vzorek a na mise je jenom ten vzorek bez kyticek.. a ja nevim, jestli se mi chce ta misa kupovat do sady, kdyz se mi moc nelibi :)) Moc by za ni urcite nechtel, jak ho znam, tipuju to tak na 80 Kc...
Odpovědět
ene a podobne lampy nebo petrolejky tam nema?
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim, mozna, to jde mimo me. Kdyz uz, spis koukam po lustrech.
Odpovědět
dostala jsem chuť na třešně :-p :-p jof a sim (k egyptu) :-D :-D :-N :-) dneska jsme si v ikee zakoupili jeden bok linky, abychom zvládali barvičky... :-N aspoň tak nějak.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neprestavam se divit, co vsechno tam jsou schopni lidi nabizet a jeste se za to nestydi rict takovych prachu... http://www.aukro.cz/item595328367_art... - tohle ma tchyne, akorat v bile :-N
Odpovědět
kohout .. nema to neco spolecneho s egyptem? :-D
Odpovědět
tak jsem hotova konecne uz mam vse nekde strcene aspon na oko :) postel pripravena k spanku jsem ko. jdu hledat koupelku :-D
Odpovědět
ta egyptanka je kdesi z ostravy ale tu jsem tam teda nepotkala to bych si zapamatovala :-D
Odpovědět
simonecka91: no egyptanka z Ostravy jeste nebyla v Egypte.. ja bych ji nechala vystrizlivet :-p
Odpovědět
http://www.flickr.com/photos/72861652... ach ach... :-o
Odpovědět
jof, no vida. Kdyby manžel nepotřeboval ty krámy okolo, jako je PC bedna, monitor, tiskárna.. :-D notebook by se vešel
Odpovědět
druhou egyptskou stránku jsem prolítla ... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
dobré ráno děvčata, copak kutíte?
Odpovědět
ále, umyla jsem nádobí, necelé, protože došla voda. vyluxovala jsem a asi půjdu ven vyplejt záhon. To šídlo včera v Ikee rozbilo velkou skleněnou mísu, střepy jen lítaly. No nemaj to dávat tak nízko :-p :-N Ještě se nám omluvili a zametli to :-D Dneska pojedem okukovat dlaždičky a obkladačky. Musíme vybrat :-N
Odpovědět
devcata nestiham, ale fest. Zitra vecer odjizdim s malym do Cr, takze balim, peru, uklizim.... Dnes sviti i u nas, takze jeste chci zasadit petrzelku a musim upravit hrob. Vratim se na vel. pondeli a budu bez netu....
Odpovědět
Jinak.. vzteká se čím dál víc. Řve, utíká nám, pořád ho chytáme, při odnášení zpátky zase řve, šponuje se, při nakládání do golfek taky. Koupili jsme nosítko Ergo, ale tam taky vyvádí, pokud se někde zastavíme a nejdeme.. A to upozorňuju, že je oproti některým vzteklounům klidné a milé dítě, co se umí zabavit samo. Ale přesto nám včera dával takový kapky, že jsem si furt říkala, že ho přetrhnu jak hada. :-D
Odpovědět
a s takovým šídlem máme vybírat zařízení do bytu? =-) Hlídání nemáme zd 8-) Nemluvě o tom, že se musí najíst, napít, vyspat.. :-N zdino, přeji krásné svátky :-)
Odpovědět
zdina: držím palce ať to všechno v pořádku zvládneš yanna: máme vzteklé morče .. nechci si představit vzteklé dítě.. ! :-N :-D
Odpovědět
jof :-D :-D :-D klidně tě i pokouše (to dítě) jako nekouše mě vzteky, když kouše, tak jen zjišťuje, že něco bolí :-D kousne, když mu třeba chci prstem otevřít pusu, musím dávat pozor, někdy ho to napadne :-N Ale v tom krámě.. on si prostě chce lítat, zdrhnout z jednoho konce ikee na druhý a jak ho chytím, tak se vzteká no. To jsem si řákala, že moje ségra byla vzteklý dítě, teď už vím, že jsou vzteklý všechny :-p
Odpovědět
to co říkáš, působí docela antikoncepčně :-D :-p nakreslila jsem si na zeď ptačí klec |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Yan, to jako ze to bude jeste horsi?? Vsechno co pises dela uz ted :-o Od rana resim kastraci fretek, Anezka ma zas pohryzanou nohu 8-(
Odpovědět
ene, mně zas lezou na nervy kočky. Např. dneska - choděj na wc do záhonů. Já šla hrabat hlínu a naše vzteklé zlatíčko se v tom muselo popelit. Hrabal hlínu, házel do vzduchu a na cestičku, když jsem ho odnesla, tak řval a tak furt dokola. Celý tepláky plný hlíny. Pak jsme šli domů, oklepávala jsem mu boty, řval. Ruce si stihl strčit do pusy, to už mě fakt vytočilo. Tak jsem mu je za řevu myla, ale silou, protože se cukal. Jako nezvládla jsem být v klidu. Šlo by to, ale jak pospíchám, tak prostě ne. Ano, je to čím dál horší. jof, někdy je jedno dítě jak 50 morčat volně puštěných po bytě. a mám třísku. Jinak mám kočky ráda, nedala jsem na ně dopustit, dokud nepřišel na svět malý a od tý doby mi prostě vaděj, překážej, otravujou a furt řeším misky s jídlem¨(protože v nich chce hrabat), kočkolit, špínu na tlapkách, odčervování a tak dál.
Odpovědět
a bude mu teď za pár dní 21 měsíců. Dva roky mu budou v létě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak ti rozumim :-N Kde jsou ty casy, kdy jsme meli ctyri fretky a nechapala jsem stupidni dotazy znamych, kdy je dame pryc, kdyz cekame rodinu.. Nedala bych je pryc porad, ale uz je zacinam chapat :))
Odpovědět
hm, fretka a kočka je skoro to samý :-| ale třeba mi i vadilo, že jsem kočár nemohla jen tak nechat na zahradě. Musela jsem furt řešit, kde jsou kočky. Když jsem ho tam chtěla nechat, musely být doma. Protože jinak skočily do kočáru a i kdybych je přerazila, tak by tam za půl hodiny byly zas. Miminko vzbudí, jsou špinavé, když chtějí vyskočit, můžou se odrazit s vytasením drápů a tak podobně. Já teda kočár venku nemohla nechávat i proto, že přímo za barákem nám staví už rok a půl (ano, tak krásně nám to vyšlo) bytové domy, takže na zahradě je kravál a smrad z náklaďáků 8-) No nic, už je to OK :-D Jedem na ty dlaždičky, takže o zábavu nebude nouze :-D
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... tohle sice není do téma, ale nemohla jsem si to nechat pro sebe ! :-o :-. :-o
Odpovědět
jinak jsem dnes byla ve vetešárně a ulovila starý formičky na cukroví ( 1ks-1kč :-p ) tak jsem vytunila zavařovačku a je to tam :) viz album. No a ještě jsem dělala bábovku, tak jsem zužitkovala i tmavé vajíčka, jak je vidět v albu ;-)
Odpovědět
hacku si delala sama nebo taky nekde ulovila? Vypada to dobre ;-) Ja mam zbaleno, zitra jen par drobnosti, kosmetiku atd. petrzelka zasazena, jeste jsem podelala necco vic v zahradce, ted se mi nahriva zehlicka a doprala pracka :-p ...
Odpovědět
dozehleno a ja padam na h..u. Dneska neponocuju
Odpovědět
zdina: kujuu, no tu krajku jsem vyhrabala v bedne s bavlnkama.. a desne se mi libila, tak jsem ji hned potrebovala nejak zuzitkovat :) jinak blahopreji k plodnemu dni.. ja cely den delala velky kulovy krom toho vetesnictvi 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?