Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21073599&tab=9 za pusu švestky, oproti aukro emoticon
4. dub 2009 ve 02:30  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 ENE ta tvoje dceruska je nadherna fakt a ty kukadla ona je tak sladounka ty jo jeste mi zacnou radit nejaky biologicky hodiny hehe uz jsem vcera slintala nad detmi tak me tahnul pryc ze pry nemam narok... emoticon to je tak jak se zacnou rozebirat deticky emoticon
4. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 simonecka91: tak přejdeme na to, že jsi jakostářka jako já emoticon
4. dub 2009 v 10:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 delas v jakosti???
4. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jojo, dělám v jakosti emoticon
4. dub 2009 v 11:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 tu se teda dneska nic nedeje kde jste vsechny u nas uz je kosa zitra to beztak dojde do cech:(
5. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo a tady urcite dojde do Cech dest odsud emoticon emoticon emoticon Jeee, jak ja umim byt skodoliba emoticon
5. dub 2009 v 16:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 hehe market posilame na cesko zimu a dest emoticon
5. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ženy moje, nadevše mi drahé...já vás nestíhám. Srdce mě sem táhne, ale zbytek těla směřuje úplně jiným směrem - škola, práce, škola...Abych vás ale neuvedla v omyl...redaktořina se jaksi nekoná. Vzala jsem nakonec ouplně inačí robotu. Tak se teďko zaučuju, předstírám inteligenci a do toho všeho chaosu hrotím poslední semestr ve škole, kde nám nabalili třikrát víc projektů než za celé studium. No pakárna. Ale pročbychom se netěšily?!

Občas na vás hodím oko, tak ne že mě vyřadíte ze spikleneckého chajdalupkového spolku!

Myslím na vás, myslete na mě... emoticon

PS: Eni, Anežka je úplně milená holčička, nádherné očiska...kočena!
5. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No sak moc nechvalte nebo mi to stoupne do hlavy emoticon Mne stejne prijde, ze to delaj jenom ty fotky, ve skutecnosti je proste tak normalni... emoticon emoticon

Prave jsme si zase posmakli na veprovem na fenyklovem salate, to je zradylko proste emoticon Opet jsem si neulozila recept a nasla jsem ho tu uz na druhy pokus, hec emoticon

Anezka ma novou zidlicku emoticon Jeste na ni chci usit potah a musime ji udelat stolecek. Sice nevim, kam to vsechno dame, ale kdyz ona je z toho tak happy.. emoticon
5. dub 2009 ve 20:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ene tvoje kocicka je nadherna....proste bez komentare takova uzasnakova fakt
5. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 Tak jsme obkladačky asi vybrali, jenže nevíme, jestli radši modré nebo žluté.
Jsou ve světlých pastelových barvách, nelesknou se, zblízka je to trochu jako křídou..
Modrá je úplný blankyt.
Ke žluté jsou krásné, trochu plastické kytičky jako doplněk do kachlíku..
Koupelna je na sever a má maličké okénko.
Dám obrázky..
6. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Asi tu neni nikdo, kdo by rekl ze modre emoticon Modrou bych si uz do bytu nedala.. Zluta se rozhodne tak rychle neokouka.
6. dub 2009 v 10:05  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, díky!!
já potřebuju slyšet vaše názory jak nikdy emoticon emoticon
tohle jsem nečekala, že se stane, my nemohli nic najít, nebo jako jo, ale nebylo to ončo. Jenže u těhle fakt nevíme.. emoticon emoticon emoticon
já nahrávám ty fotky, dám odkazy.. tak jsou to jen kachle že jo, nic vážného se neděje emoticon
6. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja furt lezim v projektech na domy, furt to neni ono, katalogy znam uz nazpamet.. a ted jsme dosli k tomu, ze by nam nejvic vyhovoval bungalov, takze ty katalogy prolezam znovu a vybiram bungalov emoticon Ale asi radsi zase pujdu zkontrolovat realitku emoticon)
6. dub 2009 v 10:15  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 barvy jsou zkreslené, to je jasné emoticon
tady jsou vidět všechny
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_4222.JPG
tady ta modrá s modrou květinovou listelou
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_4223.JPG
(bílé kroucené čáry v listele jsou spárovačka..)
tady detail (je na něm vidět, jak je to mírně šmouhaté)
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_2.jpg
tady zas ta modrá
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_1.jpg
a tady s jinou listelou - ornamentovou
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_5.jpg
ornamentová listela - jiná barva
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_6.jpg
tady je vidět ta žlutá
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_4.jpg
tady taky
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/campo-fiori/bad_campofiori_3.jpg
ale listela i vložené kytky v kachlích by k ní byly tyto
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_4237.JPG
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_4229

Stejně jako kytičky se ve stejných hnědých rámečcích dělají modré ornamenty, výše je vidět jen ta ornamentová listela.

No tak prostě nevííííme..emoticon

Ty kytičky s tou žlutou vypadají klasičtěji, je to hezké, žlutá trochu povbuzuje, řekla bych.., v kombinaci s bílou bude světle žlutá taková vzdušná.
Modrá je studená barva, ale tohle je fakt blankyt. Jako nebe, voda.. ty kytičky jsou krasné v té listele, přijde mi to trochu víc moderní (ale moderna úplná to samozřejmě není), prodávají i takové proužky, hnědé..,kterými by Daly by se orámovat shora, zdola a tím by to bylo zas o něco klasičtější asi.. Je to nejkrásnější modrá, jakou jsme viděli. Ostatí jsou kovové, šedivé, moc křiklavé, moc tmavé, riflové apod. takhle je jiná.
Samozřejmě se to dá vzájemně kombinovat jakkoliv, žlutá s modrou a s jakýmikoliv listelami - třeba modré kachle a kytkaté listely.

Ty kytkaté listely jsou orámované dohněda a pozadí je žluté.

Omlouvám se, že takhle otravuju, ale obě jsou hezké, každá jinak a nějak se neumím rozhodnout.
6. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 opravuji detail kytek - to je zrovna fotka, na které je to trochu líp vidět

http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/Koupelny/#DSC_4229.JPG
6. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, to znám emoticon emoticon mám doma milión katalogů na všechno emoticon a furt prolezjám, nemůžu se rozhodnout, měním to..
6. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a navěsím tam nějaké obrazy do té koupelny.. s nějakou vodou, travou, kytkami, příp. loďkou.. krajinku.. emoticon
6. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 tady je vidět žlutá na větší ploše
http://www.eden-koupelny.cz/vzorkovna/2007/campo_fiori.JPG
6. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 Ahoj chalupářky emoticon
Musím se přiznat, že vás v posledních dnech občas pročítám, protože se mi nějak zalíbil přesně takový styl (vintage, antik, skandinávský styl). Jenže v něm nebydlím a ani dlouho ještě bydlet nebudu, navíc nejsem ani z procenta tak šikovná jako vy. Jste vážně šikuly emoticon Tak jsem vždycky jen nakoukla a neměla s čím přispět emoticon

Teď mám na vás ale dotaz. Ačkoli teda nevím, kam to dám, tak poslední dobou kupuju a sbírám věci jako smaltovaný nádobí apod. A tenhle víkend mi dal děda dřeváky, který někde našel nebo co emoticon Jsou nalakovaný a pomalovaný - vypadají podobně jako tyhle http://www.aukro.cz/item601040641_stare_drevaky.html Já bych je chtěla úplně přírodní. Dala bych si je snad na balkón.
Pro inspiraci:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2612183&vReferer=
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2612213&vReferer=
Já vím, asi úplně stupidní dotaz emoticon Asi nějak obrousit, co? Ale čím a jestli je pak něčím ošetřit... Nechtěla bych je zničit...
6. dub 2009 v 11:18  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 a když už jsem se teda odhodlala sem napsat...
ene, já bych do bungalovu nešla. Naším snem je taky baráček, zatím sháníme pozemek a jestli začneme stavět, tak minimálně za tři roky, až budou prachy, ale i tak si už občas nějaké projekty prohlížím. Na to není nikdy pozdě, naopak mi přijde, že hodně lidí si projekt vybere během týdne a pak v průběhu stavby přichází na to, co by udělali jinak. Já bungalov chtěla asi první půlrok. Ze všech pokojů vstup na terasu, žádné schody, nádhera emoticon Ale pak člověk začne hledat úložný prostory a ty nikde nejsou. A když, tak na úkor pokojů, které mají třeba jen 10 m2 emoticon A i tak jich je málo. Anebo je bungalov tak velký, že za něj dáte třeba 4 melouny emoticon emoticon A pak jsou tam všude chodbičky, stává se z něj bludiště. Já chci v domě pořádnou spíž, veelkou kuchyni, komoru, pracovní koupelnu, ideálně i špinavý vstup do domu. A to do průměrně drahého bungalovu nenarveš. Jen jsem chtěla napsat svůj názor, třeba ti to pomůže.
Je pravda, že jsem viděla i pár hezky řešených bungalovů, takže kdybys chtěla, můžu poslat emoticon
6. dub 2009 v 11:28  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj fab, čekala jsem, kdy dorazíš sem emoticon
k těm dřevákům - existují prostředky, do kterých se to, co chceš zbavit nátěru bez broušení a škrábání, "naloží". ta barva nějak povolí a ty jí pak opatrně odstraníš. samozřejmě se to asi bez trochu smirkování neobejde.
zkus se zeptat normálně někde v hobby marketu, nebo ideálně malé barvy laky, tam tomu kolikrát rozumí mnohem víc, než prodavač ve velkým kutilským centru.
6. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ahoj karkul, jsem si říkala, že je blbý sem pořád jen nakukovat a nic nepsat emoticon Ale zase mi bylo blbý jenom komentovat a vzdychat nad vašimi výtvory emoticon Tak mám teď alibi s dřevákama emoticon
no vidíš, o takovým nátěru jsem neslyšela emoticon Zeptám se, až půjdu někde kolem nějakýho krámku s barvama. Díky emoticon
6. dub 2009 ve 12:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 fabienne: no já když viděla tvoje album, tak jsem se divila, že tu ještě nejsi emoticon tiše závidím nádhernou klec.. přesně takovou už hledám pěkně dlouho emoticon
6. dub 2009 ve 13:52  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
326
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Fab, nepomuze emoticon Lezim v tom temer denne uz rok, takze mam celkem jasnou predstavu, co chci. Jenom se ruzne vyviji, co vsechno chci ve vybaveni a nasledne kolik na to vsechno bude penez.

Momentalne se to ma tak, ze chci co nejmensi, uplne prtavy domek - libilo by se mi takove 4kk, aby se dalo vybehnout na zahradu, hezky bydlet a pritom moc neplatit. Pro me je ted v prvni rade dulezita zahrada kvuli detem plus neco vetsiho, nez ted bydlime. I kdyby to melo byt 3+1.. Uz jsem poucena, ze i s malym prostorem se daji delat zazraky. Kdyz se stavi dum, vsude je rozkresleny nabytek, aby si clovek mohl udelat predstavu. Spousta lidi to tak pak i udela ve skutecnosti, ale pritom by ten prostor sel vyuzit jeste daleko vic. Staci se podivat na nejake JSSS apod., kde kolikrat i z 1+1 udelali perfektni nepreplacany prostor se vsim dulezitym. A toho se chci drzet. Proc bych mela platit za rozsahle mistnosti, kdyz staci polovicni. Proc kupovat obri kuchyn, kdyz mam soucasnou sotva tri metry a krasne staci? To jsou penize, ktere zbytecne skacou. Mrkni treba do Rozpocet 1500000, tam jsem psala celkem rozsahle, jak se daji sklepat naklady na minimum a pritom krasne bydlet.

No a proc my jsme se dostali nakonec az k bungalovu. Puvodni rozmer domu jsme meli cca 7*11 metru, coz ma orientacni cenu kolem 2,5-2,8 mil. Mame ale jenom 2,5 mil. na vsechno, i s pozemkem. Manza je v klidu, ten ma velky oci a podle nej by to svepomoci vyslo. Tak naivni ale nejsem. Pro nas nejzajimavejc financne vychazi domy rozmerove 7*7m, u kterych se cena na klic pohybuje pod 2 mil. Jenze to uz nejsou ani domky, ale krabicky od sirek. Takze nakonec se nam libi bungalov rozmerove 9*12m, coz uz je hezky baracek, ale nic prehnane velikeho. Na ulozne prostory pochopitelne koukam nejdriv, daji se vytvorit i v bungalovu, kde je navic veliky prostor pod strechou na ulozeni vseho mozneho. Zatim mam predstavu velike vestavne skrine v kazdem pokoji, v pokojickach jde delat spani pod strechou a dole zustava volna plocha na hrani. Chce to jenom premyslet a vytezit z prostoru maximum emoticon Pokojicky kolem 10 metru jsme meli i v puvodnim projektu, nad 12 metru jsem po nich ani netouzila. Pokojicek je jenom o soukromi, ale nikdo se tam moc dlouho stejne zdrzovat nebude. Na psani ukolu staci stul a na hrani je stejne lepsi zahrada nebo obyvak, kde jsou i rodice. Tak to mam aspon zazity ja a z toho vychazim.
6. dub 2009 ve 13:55  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
 Ahoj!
hezky si to malujete, hezky emoticon,
ene, Anýzka je krásná
yanno, mně se líní ta modrá koupelna s tou spirálkovou listelou... emoticon

karol, š.stůl tam zatím neměli, ale budu situaci na sběrňáku dále monitorovat, nic teda neslibuju, buď trpělivá! emoticon
Kdyby se tedy něco vyskytlo a šlo by o to rychle po tom stroji "skočit", stojíš o litinu se dřevěným stolkem, nebo i o jen samotnou litinu, kdyby to nějaký rychlík rozebral?
6. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
 fabi, ta chemie se jmenuje"odstraňovač starých nátěrů", je to tedy "síla", doma bych s tím raděj nedělala, rozhodně venku...+ Taky můžeš zkusit smirek, případně opalovací pistoli a špachtličku, kterou budeš starý nátěr , který nahřeješ, odškrabávat. To by ale bylo nejlepší upnout ten dřevák do ponku do svěráku. emoticon
6. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jof, díky moc za pochvalu. Klec je asi to jediný, co z našeho současného pokoje zapadá do toho mýho vysněnýho bydlení emoticon Doma mám schovaný ještě různý smaltovaný nádobí, u babičky zamluvený šisí stroj, ale to bych chtěla až do domečku takový styl. Mimochodem tvoje album je úžasný, krásný fotky emoticon

ene, ok, když je to takhle emoticon Jsem si myslela, že jsi jedna z těch poblouzněných bungalovy, jako jsem byla já, a je jen třeba tě seznámit s realitou emoticon Pokud ti nevadí malé pokojíky a dokážeš i v malém prostoru najít chytrá úložná řešení, pak tě nebudu přemlouvat a chápu vaše rozhodnutí. Já třeba žiju s rodiči v bytě a prostě nesnáším, když je všechno všude vidět. Pračka v koupelně, žehlička v ložnici atd. atd. emoticon Na druhou stranu budoucí tchýně má barák poměrně velký a nikde nic takovýho není. Ona by teda taky šla do bungaovu nejradši, ale to je druhá věc emoticon Já osobně sním o kuchyni větší než obývák a s třímetrovou bych se nesmířila, té mám pokrk už z podnájmu a od našich doma.
Rozpočet je samozřejmě problém, taky s tím budeme válčit. Ale narozdíl od vás (?) budeme určitě stavět svépomocí a to člověk ušetří i třetinu ceny na klíč. Ale ne každému to vyhovuje.
6. dub 2009 ve 14:17  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 berry, děkuju za radu. Zkusím se poptat emoticon Nejdřív se zeptám kutilů v rodině na opalovací pistoli a v obchodě na odstraňovač a pak se rozhodnu, co bude jednodušší pro mé levé ruce emoticon
6. dub 2009 ve 14:20  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš