Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo, taky budeme stavet svepomoci, ale holt jsme omezeni tim, ze nemame pozemek, chceme i tepelne cerpadlo a dalsi vymozenosti, se kterymi se do bezneho rozpoctu nemame sanci vejit.
Jeste neco prihodim do alba a jdu sepsat dnesek emoticon
6. dub 2009 ve 14:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 berry, díky! emoticon
mohly byste se prosím vyjádřit i vy ostatní.. emoticon emoticon díky emoticon

ke dřevákům ani k bungalovu nic říct nemohu, neb o tom nic nevím... emoticon emoticon emoticon
6. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ene, s cenama pozemků je to těžký. Alespoň u nás emoticon Nechce se mi dávat milión za prťavý kus půdy emoticon Je pravda, že já zatím jenom sním, žádný rozpočet ještě nemáme, protože ani nevíme, jaký budou v budoucnu naše finanční možnosti. Na druhou stranu malý bungalov často vyjde skoro stejně jako střední podkrovní domek...
6. dub 2009 ve 14:34  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 yanna, ok, já se vyjádřím emoticon Mně se modrá v koupelně nelíbí, bohužel ani ta tvoje emoticon Nejvíc se mi líbí ta žlutá. Toť můj názor emoticon
6. dub 2009 ve 14:35  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 me se modra nelibi vubec a do zlute bych nesla taky neb se zblaznis kazdy chlup a vlas jde na tom videt jak nasi tak sousedi mame zlute hajzliky moje mati vysava a vytira kazdy den takze bych hledala jine barvy!!!!!
6. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Toz jsem rano obhledla realitky a prisla jsem na zajimavy objev emoticon http://www.reality-janosek.cz/zakazka_rr.php?id=10903&fotoid=1046&filename=10903.jpg
Pan informace po telefonu nepodava, takze jsme si domluvili schuzku za pul hodiny a my vystrelily z domu, abychom to stihly. Je to fakt pidi domecek, ale poloha docela dobra, i kdyz k rodicum daleko. Je to asi tak 2+1 s malinkou zahradkou, ale je tam pristavena i "kolna", kam by sel udelat vstup z domu a treba mi ted poradila kamaradka, ze by to bylo fajn misto na kuchyn. Vsude je plynove topeni nebo udelane vedeni na komin, drevene podlahy!, maly sklep na ovoce a zavareniny a to vybaveni z fotek tam zustava emoticon Neni to uplne tip top, ale chalupa jo emoticon) Treba tu kredenc bych zmakla ostarit o dalsich x let emoticon)) No a vubec mi to prijde v takovem idealnim stavu - strecha zanovni, na tu by se nemuselo sahnout, zdi dobre, okna drevena puvodni, pritom topeni, koupelna a kuchyn by se musela udelat - coz je ideal, to chce mit kazdy podle sveho, takze se to muze udelat zgruntu emoticon Ale pres manzu to asi neprojde emoticon Uvidime, musim ho zpracovat emoticon Malicky, ale nase, fura penez na rekonstrukci by nam zbyla (asi tak 1,6 mega emoticon emoticon ) emoticon
6. dub 2009 ve 14:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeste jsem to cele nedopsala emoticon Pak jsem to z realitky vzala kolem hrabarny, tam ulovila misticku na prstynky - pan mi ji dal, ze mu ten kseft udelam jindy emoticon emoticon A od tamtud jsem byla jenom kousek od toho domu, tak jsem si rovnou vyzkousela cestu kocarkem do toho kopce tam a dobry emoticon Ze vnitr bude krasny vyhled na misto a pritom neni uplne na kopci. Zahradka mrnavoucka, ale veslo by se tam vsechno... no asi jsem se zamilovala emoticon Manza me zabije emoticon emoticon

Yan, ja bych sla do zlute, na modrou uz me nikdo nepresvedci, leda az budeme mit kluka emoticon

Pozemky tu jsou celkem v poho, 1000 m za cca 200 tis...
6. dub 2009 ve 14:48  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 no díky.. vy jste na mě teda drsný emoticon
ještě jsme uvažovali nad tímto
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_2306.JPG

nebo obkladačky trochu šutříkojidní - viz koupelna v albu ene

k domečku..
na spectru občas dávají nějaké 3D změny nebo jak se to jmenuje.. jo "skrytý potenciál"
a tam takoví amíci vždycky ty domy přebouchají tak, že jsou k nepoznání (vevnitř, někdy i trochu venku) a na rekonstrukci zbyte více nebo méně a z toho právě dělají koupelnu, linku a tak..
my když koukali po domech, tak děs běs - buď drahý nebo daleko nebo ruina, že by se na tom fakt muselo máknout.. prostě drahý, drahý, drahý... ale kdybychom měli čas hledat, tak by se asi najít dalo..
ene, kdy chcete něco kupovat nebo tak..?
6. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 holky, k té modré.. což vám to nepřipomíná letní nebe nebo vodu? emoticon emoticon
6. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
berry07
2
Registrovala se 13. září 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 309 příspěvků a 1 album.
 Yann, když jsme dělali koupelnu, tak jsem načetla, že podle feng - sh. jsou ideální barvy do koupelny : odstíny žluté až jemně oranžové a pak také a hlavně zelená. Protože koupelna ja místností relaxační a meditační. Neměla by dráždit , měla by uklidnit... O modré tam kdesi psali, že je také "možná", je sice studená, ale působí čistě.
Pozor na listely, teď už moc neletí, což je vlastně fuk, ale brzy se ti mohou "okoukat". A jsou fakt drahý.
Modrou já můžu, mám ji ráda, ale musí se s ní opravdu opatrně.
A nejhlavnější je, aby ses tam cítila ty pěkně a byly to tvoje barvy. emoticon
(mě by lila koupelna, červenočerná nebo žluto černá koupelna asi odrovnala. máme světlounce béžový otřískaný obklad v kombinaci s barvou terakota.)
6. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Yan, nejlepe ihned emoticon Zatim stale cekame, az nam prodaji pozemek, takze vyhledove mame tak rok na vybirani.
A k te posledni koupelne.. to je ale hezky obklad, kde jsi ho vzala? emoticon Nebo ze by to bylo tim, ze ho mame v koupelne?? emoticon emoticon
6. dub 2009 v 15:04  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 berry, moc děkuju. řvavé barvy, černé, šedé, pruhované, tečkované - prostě ta moderna... já v tom nevydržím.. tohle je série vyloženě pastelových barviček. Jsou světlé, příjemné a zblízka trošičku šmouhaté, jako by křídové.. ono dneska moc modré kachlíky není vidět a my je ani nechtěli, ač nám připomínají vodu, protože ta koupelna je na sever a je tam fakt maličké okénko.. ale takhle je opravdu krásná - tedy nám se líbí. Vypadá jak blankytné nebe. Modrá uklidňuje, připomíná vodu, nebe.., ale je studená. Tahle s těmi kytičkami ale působí vesele.
Ta žlutá je příjemná, veselá, trochu povzbuzující .. na mě tak působí.. ty kytičky v těch listelách a tak. jsou pěkné, plastické. Tím tu koupelnu odlišují. myslím teď ty kytičky v hnědých rámečcích. Působí víc klasicky. To se mi na ní líbí. Jinak ale většina pokojů bude vymalována velmi (opravdu velmi) světlou žlutou, tak ta modrá by byla změna emoticon Ale nepočítali jsme s ní, tahle kolekce je celá taková veselá, světlá, pastelová.. jsou hezké obě, každá jinak.

tahle se mi taky líbí, ale nedaří se nám vidět ty kachle v reálu
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/collection-century/BAD_COLLECTIONCENTURY_1.jpg

na netu je spousta krásných koupelen, žlutých, modrých, starorůžových, kamenných (šedivých nebo žlutých jako má v albu ene emoticon ), ale v reálu jich moc vidět není, nejsou vidět bohužel ani vzorníky..
6. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ene, domeček hezký emoticon Na mě malinký, ale po rekonstrukci si ho představuju jako útulnou chaloupku. Achjo, já bych taky chtěla pozemek za 200 tis. emoticon U nás se začíná u 700 za metr a jde to až do 1500 Kč emoticon

yann, jak píše berry - hlavní je, aby se to líbilo vám. Mně se ta barva prostě nelíbí, připomíná mi to koupelny z 90. let. Já si představuju koupelnu spíše do neutrální béžové... Ale když jste z nich tak nadšení, tak do toho jděte emoticon
6. dub 2009 v 15:14  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene emoticon emoticon láska na první pohled - olimpia cerzanit emoticon tu myslíš? fakt krásná, mnoho kombinací - i světlé kachle pro tmavší koupelny.. jiná než ostatní, hodí se k ní dřevo. Kdybych neviděla tu pastelovou, tak.... emoticon

http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_2308.JPG

http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_0053.JPG

http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1838/1838361_aa70b98a2bedd0fa42908acea6e0d259/images/DSC_0054.JPG
6. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja mam jeste v zive pameti i tu tvoji modrou a zlutou, videla jsem je nazivo, ale modrou proste ne emoticon Pokud se vam libi, tak do ni jdete, nas nazor vam muze byt koneckoncu jedno, ale myslim si, ze se hrozne rychle okouka. Taky zalezi, jak ta koupelna bude velika. Ve velkych ten olymp nevypada moc dobre, v nasi 180*160cm se mi libi stale a porad se mi neokoukal. K vymalovani na zluto mam taky sve vyhrady, mela jsem tak kuchyn a po dvou letech uz jsem ji mela po krk. Ale vy asi zarizujete poprve, ze? Tam to chapu, tam clovek musi vyzkouset vsechno, aby to priste uz nedelal emoticon (fakt nic ve zlem, proste to tak je. Jak moje mama bojovala, abychom to neprehaneli s barvami.. po par letech ji davam za pravdu emoticon) Ale ja ji vzdycky rikam, at me necha, ze si musim natlouct sama, tim, ze me o to pripravi, mi nicim nepomuze emoticon
Ty posledni kachle se mi libi nejvic, ty by byly hezke i do velke koupelny.
6. dub 2009 v 15:21  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 proč se modrá okouká?
jo ta olimpia se hned tak neokouká, to je fakt emoticon
pastelový jsou 2x dražší, ale měli bychom na ně slevu, jinak bychom do nich asi nešli (tedy doufám..)

u našich jsou bílé zdi - klasika - kuchyň bude spojená s obývákem v jednu místnost - stěny budou opravdu velmi světle žluté (ne pastelové, ale spíš takové ty odstíny off white) a v kuchyni někde asi zůstane i čistě bílá. S barvami to přehánět nehodlám, cokoliv výraznějšího se mi okouká už v krámě. Malý má pokojík vymalován velmi světlou žlutou. Je to lepší než bílá, pokojí¨k je velmi světlý , vzdušný. Bílá je totiž vždycky i šedivá kvůli stínům. Jinak je bílá vhodná do venkovského bytu, tam se hodí stejně jako odstíny žluté v kombinaci se dřevem (tedy tak to cítím já emoticon ). Takže já jedině bílou nebo světlou žlutou. Modré výmalby se bojím, studí. Ostatní barvy také mohou studit nebo jsou moc řvavé a to není pro mě. Ale když to někde vidím, tak mi to třeba vůbec nevadí, ale nemám na to odvahu mít to u mě doma.
6. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nevim no, my si prosli nekolika barvami a v baraku urcite zustaneme u bile a a bezove emoticon Univerzalni barvy, ktere rozsvitis doplnky behem chvilky za par kacek..
6. dub 2009 v 15:31  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ene moje rec....
6. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Co rikate na moji novou misticku? Neni nic moc nafocena, musela bych ji vzit velkym fotakem, ale proste krasna je i tak emoticon
6. dub 2009 v 15:39  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 je hezounka nasi maji takove starozitne lampicky do loznice presne s takovyma ruzickama hned mi to pripomneloemoticon
6. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 já jsem pro http://bydleni.marianne.cz/kategorie/8/promeny_koupelny.html klidně v té béžové, ale tahle je moje oblíbená.. mám nejraději drobnou mozaiku i když je drahá a blbá na údržbu :D emoticon emoticon
6. dub 2009 v 15:43  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mozaika taky hezka emoticon Upozornuji, ze v ikea na cernaku maji v akci pribornik markor a na zlicine maji sklenenou vitrinu markor zlevnenou o tri tisice emoticon
6. dub 2009 v 15:55  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jo, já jsem zamilovaná do mozaiky, ale teď máme HNUSNÉ umakartové jádro s dekorem růžového dřeva ( letokruhy a tak emoticon emoticon emoticon škoda že tu není blicí smajlík emoticon ( ach jo, pronajem.. :(
6. dub 2009 v 16:06  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 zuzko, vůbec nevadí, já na to nespěchám, prostě jen tady to nemám šanci sehnat a v praze kvůli tomu sběrňáky prolízat nebudu, na to nemám moc čas.
prostě kdyby se něco namanulo, budu ráda. jde mi hlavně o tu litinu, chtěla bych to spíše jako odkládací stolek na kytky, klidně i na zahradu, takže může být v horším stavu. moc díky emoticon

jani, ten tvůj elaborát v 1,5 mil. jsem četla a máš to moc pěkně sepsaný, ale hlavně víš, co chceš. to je super a jdi si za tím.
jak tady psala fab (je to lucka emoticon), že zatím se stavět nechystají, ale přesto už plánuje... já to mám taky tak. sice ještě nemám úplně konkrétní přestavu, ale základ by byl. v nejbližších dvou třech letech stavět asi nebudeme, ale já nejsem příznivcem toho přijít do firmy, prohlídnout katalog domů, na jeden ukázat prstem a za půl roku se stěhovat a brečet nebo zakládat diskuse "kam s těmi krámy", která tady taky je.
6. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 yanno, jestli se teda mám vyjádřit, tak mě se nelíbí ani ty modré ani ty žluté emoticon a není to v tomto případě o barvě, ale prostě o těch kachlících a listelách. není to můj šálek kávy.
líbí se mi toto, cos sem dávala http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/collection-century/BAD_COLLECTIONCENTURY_1.jpg
já mám ráda přírodní, zemité barvy, přírodní vzory atp.
takže to je můj názor emoticon
6. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jj, bohuzel vim, co chci emoticon Zhadali jsme se jak psi emoticon Jeste do toho prisli nasi, takze ti si taky prisadili, tj. vsichni rvou na me, ze jsem se zblaznila emoticon No nic.. uz aby byl ten pozemek nebo neco emoticon
6. dub 2009 v 17:36  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 v tomhle my se naštěstí shodneme. Respektive přítel v tom hodně dá na mě a když mu prezentuju svoje důvody pro určitý rozhodnutí, tak mi většinou dá zapravdu emoticon Nevím, jak moc je to normální, ale mě strašně baví zkoumat různý věci do detailů, než si konečně vyberu výsledný produkt. Od notebooku, přes kolo až po dům. Strašně mě baví prolízat fóra a různý stránky a dozvídat se, co je dobrý a co ne, co říkají lidi, kteří tomu rozumí... A tak je to i s domem. Teď chci dům střední velikosti, podkrovní, nový, vím, jaké místnosti a kam. Ale dost možná za tři roky budu chtít třeba renovovat starý baráček emoticon

Jen pro představu o cenách pozemků u nás. Tohle je teda už síla, u nás jsou tak o mega levnější emoticon
http://www.reality.cz/cgi/detail?R78-891089
6. dub 2009 v 18:18  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To uz bych si radsi postavila barak u Labe emoticon
Zkoumani baraku do detailu me taky bavi, ale spis me k tomu vede to, ze nikdo jiny to neudela a manza je presne ten tip, co prijde do firmy, podiva se, ktery barak ma vic vyklenku a balkonku a ten bude chtit emoticon Samozrejme mi da ve vysledku taky za pravdu, ale predchazi tomu zhadani se, protoze ani jeden nechceme poslouchat, dokud ten druhy mluvi podle nej kraviny, takze na sebe rveme, proc je to tak a na konci uz zase tokame, ze presne takhle jsme to mysleli a ze se vlastne shodnem.. no trosku chocholouskov emoticon emoticon Holt kozorozi, jinak se mame fakt radi emoticon
6. dub 2009 v 18:23  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jo, je to hrůza, proto pořád sháníme nějaký obecní. Jeden máme zamluvený, ale nějak se nám tam přestalo líbit. Navíc na něj asi ještě nebude, až ho budou prodávat emoticon
Oba kozorozi? My taky emoticon emoticon Tvůj popis víceméně sedí dokonale, ale většinou na jiný věci než je výběr počítače/foťáku apod. To přítele vůbec nebere a nechává to na mě. I kameru jsem jejich rodině vybírala já emoticon Ale v jiných věcech si taky nejdřív meleme každý svou a nakonec tokáme emoticon
6. dub 2009 v 18:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš