Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 jof??? emoticon umíte polsky? oni to prodávají tak různě po obvodu hranic u různých prodejců, co prodávají všchno možný (kování atd.), přímo firemní prodejny asi nemají. http://drewpol.pl/index.php?c=dystrybucja

Já už vyplodila mail, který jim pošlu na ten jediný český kontakt = mail a uvidím co a zda vůbec mi odpoví.. emoticon
Rozměry a další věci přesně víme, žádné atypy. Korpusy koupíme v Ikei. Takže klasické šedesátkové a osmdesátkové skříňky, 90 cm vysoké.
15. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 chtěla bych teda někde aspoň vidět vzorek, protože jen podle obrázku?? emoticon Co když to bude zblízka hnusný, ten povrch? emoticon emoticon Mělo by to být dřevo, ale co já vím.. jak to vypadá namořený, jestli je uvnitř (prostředek) spárovka nebo jen dýha nebo co..
15. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 yanno, na linku se zeptam prijede muj, ale jak ho znam, tak to uz vedet nebude emoticon . Linka je uz pres dvacet let.
15. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 jojo, polština pro mně není problém emoticon
15. dub 2009 v 11:14  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Co kupujete pratelum k narozeninam? (chlapovi).. rozvedeny, dve deti, zijici v rozdelanem baraku, a je podnikatel s malem casu emoticon
15. dub 2009 v 11:40  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ene:nějakou vtipnou vychytávku z Naoko.cz?
15. dub 2009 v 11:44  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ma je zitra.. emoticon
15. dub 2009 v 11:52  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.slunickodarky.cz/katalog.php?slozka=2 teda pokud platí to co máš v ikonce.. DĚČÍN emoticon
15. dub 2009 v 11:56  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jsou tam ty nádražní hodiny emoticon
15. dub 2009 v 11:57  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 zdeni, čr úlovky krása emoticon nevim, co se mi líbí nejvíc, asi ty formy, ale ten hrneček je úžasnej taky. i košík a tak emoticon
já jdu lovit zeleninu k obědu
15. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 A kde jsou ty ulovky?

Decin by problem nebyl, ale nic kloudneho tam neni.. z naoko jsem vybrala cely seznam, co by se nam libil, ale je to uz moc daleko..
15. dub 2009 ve 12:13  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 ahojte holky, jof vidim ze my mame zase jednu vec spolecnou emoticon ja si uzivam slunicka v cesku je tu prece jen nadherne emoticon

no zdeni kde jsou ty ulovky???emoticon
15. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
t.kosticka (34 r.)
2
Registrovala se 25. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 62 příspěvků a 1 album. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
t.kosticka (34 r.)
2
Registrovala se 25. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 62 příspěvků a 1 album. Region Kladno.
  • Stavím dům
    Region Kladno
 Ahoj všem!
Ene, pokud chceš koupit jen nějakou drobnost, tak např. já přátelům kupuju nějaké hezké balení čokoládových bonbonů, lahvinkou vína neurazíš nikoho, ze srandy třeba nějaký antistres paňáček, nebo vtipnou knížku, pokud je podnikatel, tak nějaký hezký pozn.blok nebo jiné potřebné kancel. pomůcky,... další tip: kamarád měl 30let, nechávali jsme mu s mužem dělat (má rád větrníky), jeden ohromný větrník o průměru 40cm, místo dortu s nápisem...
nebo předplatné na nějaké noviny či časopis, co čte...
15. dub 2009 ve 12:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 taky ty úlovky nevidím..

ehm.. co máme dalšího společného ? dnes mi to nějak nemyslí emoticon
15. dub 2009 ve 12:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 koukala jsem o stranku zpet a opravdu tam odkaz neni. Nevim jak je to mozne, ale karkulka to nasla emoticon
takze znovu http://zdina.rajce.idnes.cz/ulovky_z_Cr/
15. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 zdeni, já si tu stránku totiž pamatuju, není to nijak těžký emoticon
a nechtěla jsem ti trapně psát, žes to tam zapomněla dát, tak jsem to udělala takhle emoticon
15. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ten košík pořád vábím z tchýňáka, ale nechce se mu do sklepa ho hledat emoticon emoticon
jo a za ten kameňák jsi opravdu dala 380 jak je na cenovce? emoticon u nás jsou okolo stofky

ale jinak je to všechno schooon emoticon
15. dub 2009 ve 12:41  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
Registrovala se 9. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 30 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petruna
17
Registrovala se 9. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 30 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 ahoj holky,
mám prosbu. nemate nejake osvedcene odkazy na nabytek v rustikalnim stylu ?
Prochazela jsem kde co na googlu, ale rikala jsem si, jestli nemate primo nejakou zkusnost s konkretni firmou.
Taky aby to nebylo silene drahy...Jako skrin za 20 tisic si fkt nemuzu dovolit.

Taky bych moc rada sehnala nejakou malovanou truhlu, ale co jsem koukala, tak se na netu sehnat da.
Proc stare veci, ktere vetsina lidi nechce musi byt o tolik drazsi nez ty moderni ? emoticon
15. dub 2009 ve 14:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Kajo, tos klidne mohla napsat. V posledni dobe jsem dosti pod stresem, tkaze se vloudila chybicka. Jen jsem jeste nezjistila, kam jsem ten odkaz dala. Myslim, ze nekdo bude prekvapeny. Hlavne aby na me nezavolali Chocholouska
15. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1545 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 jéé, ten smaltovaný svícínek by se mi hodil k mému nádobí. Ale je moc drahej na mě emoticon

jof, kam chodíš v Brně lovit? Já nemám o bazárech a anticích vůbec přehled. Já se do vetešáren bojím emoticon Ale když koukám, co se tam dá vyhrabat, tak bych možná někam zašla. Zatím koukám jen na aukro...

ene, IP, ale myslím, že moc nepomůže emoticon
15. dub 2009 v 15:43  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fabienne
51
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha
 aukro znalkyně, existuje na aukru něco jako hlídací pes? Když sháním třeba starou plechovou ceduli určité značky a nechci každý den prolézat aukro, můžu si někam zadat hledaný text a pokaždé, když se tam něco takového vyskytne, mi přijde mail?
15. dub 2009 v 16:05  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak hlidaci pes obavam se ze ne... jinak v Brne chodim na Krenku nebo na Pekarskou, ale taky to vetsinou vselico valim pres Aukro.. vetesaren jsem se taky driv bala.. ale kdyz jsem videla co tam chodi za vagusy davat do prodeje Ikea vazicku.. tak lezu vsude emoticon
no ten plechovy svicinek je krasnej, ale taky je to cena fuj fuj, kdyz vezmu, ze to je jen dalsi heblo do bytu emoticon
15. dub 2009 v 18:31  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 fab, něco jako hlídací pes tam určitě není.
máš ale dvě možnosti - obě stejně blbý:
jedna je, že tam existují poptávkové diskuse, založíš si ji a případní prodejci tě můžou kontaktovat. ale je tam hafo poptávek a minimum nabídek emoticon
druhá možnost je vyhlídnout si prodejce, který prodává smaltové nebo plechové věci případně i cedule, a napsat mu, zda by ji neměl, případně jestli by ti dal vědět, kdyby ji měl. taky nic moc.

takže asi prolejzat a čmuchat. většina aukcí je ale daná na 7 dní, takže když tam vlezeš jednou za pár dní, nic ti neuteče.

zdeni, já jsem si dělala srandu, vim že toho máš hodně. spíš jsem viděla, žes napsala tady mám úlovky - bez odkazu, a nikdo na to nereagoval, tak jsem je tak jako pošťouchla, že ten odkaz fakt existuje emoticon a vidíš, začaly se ptát emoticon

petruno, obávám se, že nábytek v rustikálním stylu je dneska drahý artikl. je po tom celkem velká poptávka, tak jdou samozřejmě i ceny nahoru.
jediná možnost je - pokud jsi ochotná přinést si do bytu starou věc a třeba na ní i zapracovat - prolejzat bazary, veteše... a hledat tam.
ikea taky není špatná možnost, pokud koupíš pár kusů nábytku a doladíš to doplňkama z bazarů emoticon minimálně jako odrazový můstek to není špatný.
já teda stránky, kde by skříň nestála 20 tis., bohužel neznám. až je někdo najdete, dejte mi vědět emoticon
kdysi jsem koukala na jeden díl chalupa je hra, kde rekonstruovali podkrovní ložnici v roubence, měli tam takový nábytek kombinace přírodního dřeva s bílým, hrozně se mi líbilo, někdo tady psal, že asi ví, od koho to bylo (český výrobce), ale dodneška to nevím.
15. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ti tam vcera s tou loznici (hostovskym pokojem) byli znovu, ne?
Jeste z nabytku me napada Kika. Nikdy jsem tam nebyla, ale mrkni do alba elitery na novy obyvak emoticon
15. dub 2009 ve 22:19  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 kika je teda drahý fujtajbl.. podle mne emoticon
15. dub 2009 ve 22:32  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tak nic, no emoticon Jednou bych se tam chtela podivat, ale nemaji tam ikea jidelnu, tak mam asi smulu emoticon
15. dub 2009 ve 23:03  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ale maj na netu katalog emoticon
15. dub 2009 ve 23:06  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No jo, tam vidim prd emoticon me bavi prochazeni tech mikrobytecku emoticon)
Opet jsem si vyhrala s projektem, do alba jsem hodila zas posledni verzi emoticon aby ji mohla zdrbnout i kamaradka, vypada to slibne, kdyz se libi i ji... emoticon)) Zatim je orientacni kvuli umisteni pokoju, jeste to chce poladit okna, kuchyn a komory a bude to prima emoticon Timto muzu podekovat fab, ze me na ty slovenske stranky navedla, fakt tam maji krasne projekty emoticon
16. dub 2009 v 00:13  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ja chci taky vymýšlet barák.. teď vymýšlím maximálně, kde bych na to mohla vzít emoticon
16. dub 2009 v 00:19  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Sak to my budeme vymyslet vzapeti, jakmile ten barak vymyslime emoticon emoticon
16. dub 2009 v 00:34  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš