Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
teda :-( , moc spolehliva asi nebude 8-)
Odpovědět
no to asi ne.. ale tak uvidíme, jestli se jeste ozve nebo ji to manzel uplne zavrh.. kazdopadne.. trochu jsem postoupila se stolem a dokonce i skrini.. mam neco v merku na aukro.. tak uvidim.. =-)
Odpovědět
jo ještě jsem si řikala, co budeš dělat s tím košíkem co máš v albu v ulovcich z čr.. já ho dnes ulovila u ,,tchána" v dílně a zatím nevím přesně, co s ním.. jestli nalakovat nebo nechat tak.. asi bych to hodila do bílé, ale zase nevím čím,.. =-)
Odpovědět
koukej na tohle http://www.aukro.cz/item613937616_uni...
Odpovědět
a jeste jeden http://www.aukro.cz/item610453184_sup...
Odpovědět
kosik mam v umyslu nechat takhle, jeste je na nem odrazka, protoze slouzilo jako kosik na nosici. Mozna do nej usiju vnitrni potah. Jeste nec´vim. Ted me honi zahradka a plevel ]-(
Odpovědět
ten druhý koník je hezčí, ale zase jsem rozpačitá z toho složitého podstavce
Odpovědět
zda se mi ze ten druhy ma vic prasklin. Nevim jak sjou hluboke. Propada mi jako by cela hlava byla upadnuta a prilepena. A nohy taky
Odpovědět
no mně se na tom prvním nelíbí ta nepřirozená poloha :-D
Odpovědět
to vis vsude neco najdes. Je fakt ze ten druhy je prirozenejsi. Nic jdu pod deku, je mi zima. Asi jsem to dneska prehnala na zahradce, vsechno me boli. Dobrou
Odpovědět
dobrou.. pak napiš, co budeš provádět s tím košíkem
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, ja jsem ten kosik hodila do cerne http://www.modrastrecha.cz/album/view... Koupila jsem barvu ve spreji, bylo to hned. Ale to obrusovani rezu a toho pogumovani trvalo par hodin :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je, ale proc sem lezu. Nasla jsem docela pekny projekt, vypada jako mistni vilky http://www.domysnu.cz/index.php?qu=nf... Stacil by bohate x-)
Odpovědět
no z odstraneni toho pogumovani mam hruzu uz ted a to jsem se do toho jeste nedala
Odpovědět
ene, já mám bílý sprej na radiátory, tak si říkám, že bych to vošplíchla tím, ať se nekupuju s černou :-p no a to pogumování je jen na ručkách, tak to je dobrý, ne? =-)
Odpovědět
ja mam cimsi potazeny cely kosik, sice je to uz misty odrene, ale presto :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky jsem mela komplet cely kosik nejakou zelenou gumou..
Odpovědět
no tak jsem schválně vytáhla košík a že ho začnu natírat.. no a fakt je celopogumovanej.. a dodřenej :-S tak jse sundala jen tu gumu na ručkách a ten zbytek po celém košíku nechám, protože bych se bála poškrábání nábytku :-| no a sprej jsem nenašla, tak to natírám normálním bílým lakem na kov.. takže první vrstva hotová a teď čekám až to oschne a pustím se do další vrstvy.. ;-)
Odpovědět
jak hledám,.. tak hledám a nenacházím.. chtěla jsem si udělat vintage pytlíčky na bylinky a nenašla jsem ani na google nějaké hezké vzory na křížkovou vyšívku.. nemáte některá něco podobného u sebe ,,v archivu" ?
Odpovědět
Jo, ja jsem driv hodne vysivala, kouknu co mam, ale az zitra odpo. Brzo rano musim do staje.... Radeji se jeste pripomen ;-) . Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kouknete na toho fesaka! http://www.skznord.cz/realitni-kancel... Mrzi me, ze tam nejsou vyfocena ta kachlova kamna.. To je proste mazlik.. sice suchej zachod, ale za ty prachy bychom mohli pridelat luxusni pristavbu s koupelnou :-N Ono to je stejne jedno, doma to neprojde, ale zaslintat si muzu, ze jo..
Odpovědět
ene, ta chaloupka je krasna, zkus to najit i u jine realitky, treba tam bude foto i tech kamen :) zdina: ja se pripominam, pripominam, pripominam :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ja po nich lezu furt, ma to jenom tahle realitka, ale ono je to stejne jedno :-N
Odpovědět
jo :-D , jdu ulozit maleho, pokud neusnu taky tak se budu hrabat ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčátka, nemám moc času, tak vás chci alespoň krátce pozdravit :-) občas vás pročítám přez mobil, takže tak nějak přibližně jsem v obraze, co se tu děje... ;-) My teď dáváme dohromady zahrádku, když se udělalo takhle krásně, v práci toho mám docela dost a internet doma stále ještě nemáme, takže jsem sem narychlo vlítla aspoň v práci, abych sem načíhla a napsala pář řádků... v bytě ještě nemáme vše dodělané, chybí nám světýlko u kuchyňské linky a pár dalších drobností no a teď je naším hlavním bodem vestavěná skříň, dnes se jdeme podívat do nějakého obchodu, tak jsem na to zvědavá... Mějte se moc krásně a užívejte si sluníčka, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zensky, to je k posrani :-N Manza dneska nasel dobry pozemek na katastru, co patri mestu, tak volal kamaradovi, jak to chodi, co bychom meli udelat, a ten prej ze ma takovy pocit, ze sel tenhle pozemek minuly tyden k prodeji :-N
Odpovědět
ene: tak to je super! držím palce at to vyjde !
Odpovědět
Profilova fotka
No ne k nasemu prodeji, uz si ho zamluvil nekdo jiny... minuly tyden.. proste k posrani...
Odpovědět
to že má někdo takove pocit, neznamená, že to je fakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono jim tech pozemku radou moc neprochazi.. ale uz jsme mu poslali dalsi vypeceny seznam uchazejicich pozemku :) Mezi nima i jeden s potuckem x-) (ulici pod mymi rodici :-N )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?