Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 482 příspěvků.
 díky. ta dlažba by se opravdu lépe vyjímala v nějaké hale. ale pokud by na zdech nebyla šachovnice a ani na podlaze ne, tak by to rozbilo tu oranžovou barvu. stačil by jen malý kobereček, jen pár obkladů do obdélníčku. Nevím, jestli bych někoho ohromila, páč k nám žádné návštěvy nechodí, jsme tu sami jak kůly v plotě emoticon emoticon No je prostě taková rodinná a pohodová, může tam stát pračka, válet se ručník, odpustí nedokonalosti a obyčejné věci (myslím to tak, že třeba do mramorové koupelny nejde dát jen tak nějaký nábytek atd.). Na tom obrázku vypadá pěkně, protože to mají celkově vyladěné.. ta šachovnice to rozbije, ten dekor taky, zelená to oživí. Tohle se neokouká. Naopak se okouká to, co je dneska moderna. To je jednolité, nezajímavé, jednobarevné, nanejvýš s pár obřími květy. No.. listely (ony jsou to spíš normální obkladačky s obrázkem - velikostí stejné jako zbytek -= čtverce). Jedna je kytkatá, druhá tvoří ty kosočtverečky - viz ta dlažba. pak mají taky jenom 2 barevné pruhy, mezi kterými není obrázek. To je takové jednodušší. možná je to trochu vidět na fotce modrožluté koupelny. Nemá to bohužel konkurenci, našla jsem jen jednu jedinou firmu s podobným stylem, ale jen jednu kolekci a špatné barvy a jednolitý povrch. Jinak to nikdo snad ne¨dělá nebo co a u nás už tedy vůbec ne. V reálu to vidět taky nelze.

¨to druhý je studený, protože to je jako kámen. a ten působí chladněji, i když je teplých barev. Ale úplně na kámen si to nehraje. Je to jemné, champagno broskvovožluté, teplé, měkké, příjemné, přírodní. Úplně jiný styl. Ale také velmi pěkné a o něco levnější. dám foto
22. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/lord_cir_polis/
22. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Libi se mi tne barevny ulet emoticon http://svetobeznicek.rajce.idnes.cz/lord_cir_polis/#DSC_5202.JPG nebo ten prvni panel ve svetlych barvach, ten by zkombinovat nesel?
No nezavidim, ja bych si vybrat neumela, vsechno vypada zvlastne.
22. dub 2009 v 11:15  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda emoticon jsem už druhý týden doma, tak mám u vás nebývalou frekvenci návštěv emoticon. yanni - mám jednu oponeturu k tomu, co se neokouká ... hladké jednolité plochy jsou z pohledu těch věcí, které máš na stálo, jako je dlažba, méně náchylné k okoukání emoticon protože k nim snadno změníš kompletně interier. tam, kde budeš mít pevné věci jako dlažbu rozmanité, budeš vždy spoutána dekorem, barvami a už si s tím do budoucna nepohraješ. až se to okouká, tak buď to budeš musit vydržet a nebo vyměnit.

u hladké jednolité plochy ... můžeš á tři roky měnit barvu ručníků ze zelené na čevenou ... doplňky taky a bdueš mít stále k béžovému źměnu ... s bílou budeš míít interiér elegantní, s šedou moderní ... emoticon

mno, nechci tu být za pani chytrou, jen přidávám názor.

trochu z mých lovů u popelnic a v sekáčích:

http://www.fler.cz/blog/jeste-neco-k-zime-aneb-trochu-ochlazeni

zatim papa a ene. myslim na tebe a držim palce ohledně pozemkového fondu, pozemků. slepých cest atd ... cesta někdy bývá složitá, ale ono to vyjde, držím držím palce emoticon
22. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a myslíš, že jsem tyhle všechny viděla v praze? ne. v táboře to bylo. jako v praze třeba zastupujou tu firmu, ale nemaj od nich jediný panel. Nebo mají víc panelů od jedné firmy, ale zas ne od jiné. Tenhle pán se mi trefil do vkusu a měl tam to, co jsem zrovna chtěla vidět od několika firem emoticon
a dají se kombinovat jakkoliv. to barevné zaujme co emoticon ale samozřejmě můžeš vzít třeba jen jeden nebo 2 odstíny. i když tu barevnou snad dělají ve věších čtvercích (jako že nelepší ty desítky zvlášť
emoticon emoticon )

tady je to vidět
2 barvy
http://old.dolejs.net/index.php?show=reference&odkaz_reference_id=186#186
1 barva (ale ona sama od sebe je různých odstínů, takže to pak vytvoří takové přechody a tmavá a světlá místa)
http://old.dolejs.net/index.php?show=reference&odkaz_reference_id=185#185

jako začali jsme u obkladů normálních, co se všude prodávají a skončili jsme u takových nějakých italských. a jednoho německého teda no.. emoticon to je ta první varianta.. to jsou němci. a zblízka to vypadá stejně jak od RAKA champagne. Povrch, barvy, kropenatost.. jenže tohle vede v tom dekoru, ve formátu a v tom, že to má i béžovou bílou, nejen bílou. Hlavně teda v tom dekoru. Ten kdyby tam nebyl, tak je to úplně o něčem jiným.
22. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jeve, jo , v tom máš pravdu, s tím i souhlasím. můžeš mít jednobarevnou nebo jen dvouodstínovou plochu, ale rozbitou jen různými formáty a vše kolem (barvy atd.) si můžeš měnit. Ale stejně je to vždy nějaký styl, který svazuje. Já to myslela spíš takhle.. tohle se okouká hned (vzala jsem pro příklad linky, ale to je jedno, funguje to i v koupelně):
http://cms.tvujdum.cz/userdata/images/19328kuchyn-nolte-spot-weibhg-spot.jpg
http://www.hanak-kuchyne.cz/data/eweb/ave/main_home.jpg
http://www.nabytek-lenka.cz/images/pic_index.jpg

jinak z důvodů , co píšeš, budeme mít vymalováno teplou až champagne bílou.. žádné výrazné barvy nikde. je to v pokojíku u malého a neruší to a můžu si měnit cokoliv kdykoliv. Ale tohle je o něčem jiném, střídáš koso, šachovnici, jednobarevnou plochu, formáty.. příp. dekory.. to je živé, zajímavé, nenudí, neokouká. Samozřejmě ty barvy nemůžou být nějaké šílené.

kdybych např. vzala tu "přírodní" obkladačku (varianta 2) a vzala jen samý dvacítky v jedný barvě, tak by to byla nuda. nijaký, nic..
22. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 a barevně ladit lze i tohle - základ je béžová s oranžovou, v dekoru je oranžová, žlutá, modrá i zelená, takže ručníky, kelímky a další pitominky se můžou měnit ve všech těhle barvách
o tý var. č. 2 ani nemluvě, tam jsou 2 světlý odstíny a hotovo. Ale jsou to prost¨ě 2 různý styly.

prostě se to dá rozbít různými formáty a/nebo/případně oživit dekory, vybrat jednobarevné obkladačky, ve kterých jsou ale barevné přechody nebo mají zajímavý povrch. kytky, obrázky, kelímky atd. to nakonec oživí ještě víc, to je taková závěrečná tečka.
22. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 aha emoticon tak to se v nazoru blizime, ja to vidim i z pohledu textur a struktur, ale to je jen muj nazor emoticon) jsem jeta, ja to vim emoticon)) vsechno pevne vytvarim v minimalistickem pojeti, co nejmene rozdilu ... a pak na to teprve cancam, at uz barvy nebo textury nebo plochy a tvary ... toz jsme se ted neboli nejcko pochopily emoticon ach jo, ja uz snad chci do prace, uz me ta choroba neba emoticon
22. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeve, to je parada, uz se tesim na to jaro emoticon Takhle si pohrat bych chtela taky umet emoticon A to se smejeme kamaradovi, ze ma krabicovy nabytek emoticon
22. dub 2009 ve 12:00  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jasný, chápem se úplně přesně. nepatrný rozdíl je asi jen v tom, že já to chci asi malinko živější. Ty brďo, ale tohle by se mi doma neokoukalo....
http://www.hanak-kuchyne.cz/data/eweb/ave/main_home.jpg

To by se mi okoukalo už v krámě nebo aj na tom googlu emoticon že by hanáček za pár set (nebo prostě tak nějak)? emoticon
22. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 na ten pohrávací odkaz mrknu za chvíli...
22. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ene - diky emoticon jaro se vam tady v chalupovym blogu asi bude libit vic, je to samej omacnik a misa z bazaru emoticon)) nahled jsem ted dala do alba.

yanna - chapem se emoticon)) jen ja to mam little bit komplikovany tim, ze ty interiery delam tak nejak naveliko a jak se v tom porad rochnim ... tak u sebe doma potrebuju mit total klidek, zadnou divocinu, byt by to mela byt jen dlazba na koso ... doma potrebuju proste uplne vypnout, nepremyslet o bytech, pac by mi uz asi hrablo. i tak o nich premyslim, ale mam kolem sebe "cisto" od podnetu. a jen si tu a tam tam nejakou ozdobicku ... pro potechu oka, nejsem samozrejme zastancem sterility, snad je to videt aj v tom blogu ... jen jak to mam porad v hlave, musim si to doma nejak eliminovat na bazal emoticon)) asi jako kdyz modni navrhar nosi triko a dziny, pac ty modely ma v hlave, pod kuzi, vsude ... a musi si od toho proste ulevit. dneska uz to chapu, proc to tak ty lidi maji...

ene - pisu, ale stale drzim palce, jo? teda mam je schovany do dlani a jen co dopisu, chopim se jich emoticon (teda nejdriv lzice, sedim na terasce s obedem emoticon a pak ale uz emoticon
22. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ten bily omacnik, ten je!!
Palce staci drzet v duchu emoticon Ono to bude jeste na hodne dlouho a byla by skoda, kdyby jsi je zatim nemohla pouzivat na ty tvurci zachvaty a tak emoticon Ja akorat premyslim, ze mame za vytahem krabici od LCD televize a v kuchyni mi chybi uzky vysoky stul... emoticon emoticon (by me chlap hnal emoticon))
Prihod fotku koupelny, siiim emoticon
22. dub 2009 ve 12:45  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 koupelnu mam nekde taky v blogu pohledam to, monentik emoticon
22. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 mno, tak je to hýr:

http://www.fler.cz/blog/design-blog

akurát tam teda nešlo až tak o koupelnu emoticon a pro yannu to bude nuda nuda šeď, šeď emoticon)) na podlaze 30x30 antracit, na stěně kolem vany jen 15x15 bílý dlažky jako v řeznictví. ale háky na maso tam nemám. je to obložení jen kolem vany, jinak všude malba, stále bílá od developera, ale bude z toho něco jako béžová... vanu obestřu betonovou stěrkou ... páč teď jak to je na ni nemůžu mít zástěnu a sprchování se závěsem je úlisné emoticon))
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 tak už na to koukám, ta interiérová vsuvka pro ty, co někdy tvrdí, že nemají peníze na nábytek je dobrá emoticon emoticon

jeve, tak teď tě už chápu dokonale. chudáku. to jsem nevěděla, že děláš interiéry. to bych nemohla. Z víc důvodů. jednak se mi toho líbí málo. na všem mi něco vadí. pak bych zas sklouzla do tý globalizace a najednou bych zpitoměla z indie, tibetu, afriky atd. svět je dneska malý prostě..
jenže pak bych se zas koukla na jeden díl chalupa je hra a byla bych zas tam, kde jsem byla. nakonec by mi hráblo a zamilovala bych se do moderny. a pak už bych v tom měla takový guláš, že bych nevěděla nic.

a další věc je to, že mi stačí to, co jsem teď zažila kolem obkladů (a stále ještě zažívám). když toho už vidíš hodně a všechno je něčím nějak zajímavý a je tam víc kombinací a možností, tak pak se to slije v jedno a začne ti to být jedno emoticon mám z toho asi stejný pocit, jako když vybírám voňavku. čuchnu k několika a pak už nevím, co jak voní. přestanu ty vůně vnímat a pomůže snad jen čuchnout si ke kafi = v tvém případě nebarevný strohý byt bez volovinek.

jediná pomoc by snad mohla být ta, že se člověk bude držet minulých stylů. To jest renesance, baroko, secese atd. nějaké obkladačky v těch odkazech připomínají renesanci. Jiné (takový jako by leštěný kámen, matný mramor) se mi hodí do secesního měšťanského domu, ale takové ty zdobné (dekory s ovocnými mísami) taktéž.
varianta č. 1 se mi hodí do nějakého domu z první pol. 20. st. (a bez toho dekoru by to konkrétně v tomto případě nešlo, to by potom takhle nepůsobilo, on tam patří)
a varianta č. 2 se mi hodí do přírodně zařízeného interiéru a jelikož to nespadá do žádného slohu z minulosti, tak je to prostě moderna, ale příjemná (ne ten dnešní nudný styl). Takže příroda je druhá věc, která asi nezklame. Příroda a slohy. Tam je to všechno jasný, zaškatulkovaný, nepne z toho hlava, nezaplaví to člověka kombinacema, variacema. Prostě to nejde udělat jinak, protože pak by se to tlouklo.
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jeve, dobrý.. bych to viděla i v nějakém to dnešním nízkoenergetickém kvádroidním domě emoticon sem tam něco přírodního, dřevo, kytka, ale jinak jednoduchý, ne moc barevný.. jako jo.. nemám s tím problém, uklidňuje to
tady teda dali taky šedou dlažbu, aby to nějak uzemnili či jak to říct emoticon
http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/collection-century/BAD_COLLECTIONCENTURY_1.jpg
22. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 akorát teda já bych nemohla ty růžovo-broskvové lesklé obkladačky, to mně osobně pocitově nesedne
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To je fakt parada, vzdycky jsem obdivovala lidi, co dokazi hackovat nabytek a doplnky emoticon Me to teda moc nejde, ale obcas se aspon pokusim.. emoticon Me tak napada, da se nejak vyuzit dreveny ram s natazenym pletivem? emoticon
22. dub 2009 ve 13:21  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 pani, pelasim inhalovat na orl emoticon)) ale jinak opet souhlasim a neco k tomu reknu potom. ted jen dva postrehy:

1) bydlim v nizkoenergetickem kvadroidnim dome emoticon
2) nechci se zblaznit a tak sekam vsechny interiery stejne emoticon)) s malymi obmenami a klienti to hltaji. dam sem pak na chvilku fotku z bytu za nekolik desitek .... mega ... jen na chvilku ... a to co mam v albu jsou zase dva byty za par kacek .... oboje je dub / seda / bila ... prirodni. jen ted ten klient mel vic penez a taky chtel toto emoticon
22. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jeve, tak to mám celkem dobrý odhad emoticon
jinak jasně, na to se nesmí zapomínat - důležitý je i ten dům - musí se to k němu hodit.

za několik desítek.... mega.. emoticon na to jsem zvědavá emoticon
22. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Doufam, ze to pak nepropasnu emoticon A jdu taky tvorit, at to tu nejak vypada, jsem namotivovana emoticon Zatim jsem prebrala akorat dve bedny hracek, udelala z toho jednu a vyhodila ctvrt kila chleba, kterym byly prolozene emoticon
22. dub 2009 ve 13:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene , dřevěný rámy s nataženým pletivem jsem viděla v jednom dílu chalupa je hra - bylo to o koupelnách.. moc videí o koupelnách tam není, tak se to líp hledá emoticon v tom archivu české televize.. jak jsou tam ty jednotlivý díly.. no teď píšu jak tatar, fakt..
22. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Povesila jsem pracku cerneho a motivace me presla emoticon Jdeme k rodicum na prochajdu, tak na nas pockejte s odhalenim emoticon) Do sesti jsme tu jak na koni.
Dil si pak najdu emoticon Minuly tyden to bydleni bylo dost zalostny - vymenili jedno svetlo na chodbe, potahli starou sedacku a udelali skrinku na miru pod televizi. A pani majitelka se pak nechala slyset, ze je nejvic nadsena z te stare sedacky emoticon Za to vcera chalupa byla naaadherna. Zatravnovani strechy blatem me moc nebralo emoticon)) ale ten jejich stary mestsky dum, no to byla pohadka emoticon
22. dub 2009 ve 14:41  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 jako já furt nevim emoticon

to první je jasný, konkrétně tahle fotka.. zkouším na papír jiné kombinace, vzory a bez šachovnice, ale jak to nevidím aspoň na tý fotce, tak prostě nevim. Vím jen, že je to pěkný, nemá to chybu a tahle místnost se jim opravdu povedla

http://www.tizzio.cz/wp-content/gallery/collection-century/BAD_COLLECTIONCENTURY_1.jpg

ale když si představím les (třeba les..)

http://howadoor.umbra.cz/img/Male_Karpaty_dopoledne_v_lese.jpg
http://jindrisek.bloguje.cz/img/v_lese_08.jpg
http://nd.blog.cz/z/zbynkuv.blog.cz/obrazky/35377426.jpg

http://www.rodinnevylety.cz/wp-content/uploads/2007/07/800px-Boubin7.jpg

http://www.boubinsky-prales.cz/fotky/vylety-mprales.jpg

a nějakou tu vodu
http://eretz.cz/images/stories/photo/Daniel%20Zingor/PohledNaMrtveMore.jpg emoticon
http://www.braunstein.cz/fotky/2005/2005_0706_144107_JZ_vodopad_potok_pred_Roslau_i.jpg

tak se varianta číslo 2 krásně oživí a jak to ladí... a je to takové... jemné, decentní, měkké a přírodní emoticon
to
http://www.fotoaparat.cz/g/07/06/04/396173_66d5e.jpg
plus tohle
http://www.ceramicalord.com/collezione.php?l=I&IDC=1

proč já nevím, co chci..jsem si měla rozmyslet dřív, k čemu tíhnu. za komančů bych věděla. to na mě platí, žádný výběr, postavit před hotovou věc emoticon jenže já vezmu do ruky věci po babičce a jsem někde jinde, než když myslím na ten les.. fakt jak malej harant emoticon emoticon
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jsem zpet. Yan, co ze vy to predelavate? Mate tam uz nejaky styl nebo zacinate od zacatku? Nerozhodna jsem uplne stejne, nezavidim emoticon Taky bych nevedela, jestli je mi prednejsi priroda nebo "babicka" emoticon
22. dub 2009 v 17:57  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tri dva jedna drzet palce kvuli pozemku, manza vola emoticon
22. dub 2009 v 19:44  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tak to klaplo emoticon Nasli jsme volny pozemek k prodeji nejpozdeji na podzim emoticon Ale za jednou takovou cenu emoticon tak jeste zjistuju, kolik stoji site, jestli si na tom nepridal 100%, to si muze pak nabouchat emoticon
22. dub 2009 ve 20:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
fotoportrét
fotoportrét
yanna.o
 ene, takže furt nic jistýho..? zatím.. to přijde..!
no řeknu ti, vy teď řešíte, abyste vůbec měli dům jako takový. To je úplně někde jinde než to, co řešíme teď my. Ale zas v tom vnitřku budeš bydlet. To je to, co uvidíš denně.. chjo.. emoticon emoticon
no teď byt zařízený je v jednom stylu a hezky, ladí to k sobě. 80. léta... nebo tak nějak.. 70.? spíš 80...

a je to 3+1 kuchyň malá, pokojík malý, chodba širší, koupelna malá, záchod zvlášť. Takže jediné, co lze, je probourat malou kuchyň do malého pokoje (nosná zeď) a udělat z toho rodinnou místnost. zároveň ji zvětšit na úkor chodby - tzn. kuchyňská zeď bude z jedné strany probouraná do obýváku, a z té protější bude protažena směrem do chodby, která se tím zúží. Koupelna se spojí s WC a celé se to taktéž posune do chodby. Ložnici zatím necháme, jak je. Ta teď nehoří.

Takže už abys začla okukovat interiérový věci. Pěkně v klidu a pomalu. Pak na to nebude čas, blbý na tom je, že to právě spolkne veškerý čas. Takže žádný stres, pres, klidně sem tam koukni na dvířka linky, obkladačky, podlahy, nábytek apod. Jen tak..
22. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No tak to delam uz pres rok emoticon Ziskavam predstavu, co chci, abychom pak uz jeli vkuse emoticon
22. dub 2009 ve 20:35  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš