Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jofielko, a mají tam něco co stojí za zmínku, slevnili něco co by nás mohlo zajímat, odkdy vlastně platí? Máš ho už naštudovan? Mluv!!!
Odpovědět
no asi plati od prvniho zari, ale napsany to tam neni, beru to tak, ze stary konci na konci srpna.. nastudovany ho nemam, ted jsem dosla z prace a byl na stole. Jdu si uvarit caj a beru k pc, napisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně napiš, že mě taky někdy nesnášíš (jako jsem se já přiznala Ene) ;-) Dnes jsem jela k tátovi pro kukačky, o které projevila zájem jedna paní z MMB. A snesla jsem z půdy staré sklenice různých tvarů a rozměrů, zatím jen jednu bedýnku, bude jich tam tak 50 určo, na jedné je krásný nápis "masovka". A ještě tam byly skléněné víčka - ještě zabalené v papíře, ale na žádnou mi nepasovaly, což bude škoda, ale i tak jsem měla hroznou radost, sice prach v nose, ale klid v duši :-D Masovku, ještě zaprášenou, hodím do alba.
Odpovědět
zidlicka podobna Agen bude za 349,- Billy knihovny slevnene ... nove sedacky, nove potahy.. secko mozne.. napiste co vas zajima, jinak bych se upsala
Odpovědět
kdo koho nesnášíí?? nova stena do obyvaku v cottage stylu.. bila a krasna ! nepusobi tezce a ve stejnem stylu aj knihovna, pribornik, stul.. krasa x-) Liatorp.. nektere kousky uz v prodeji
Odpovědět
HEMNES 170x207 stale za 5490 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já ji nesnáším za její odpolední šlofíky :-D - ty si to tu nečteš! A ty mě můžeš klidně nesnášet za spoustu otázek a nedočkavost :-N V pohodě, neboj, nikdo se nehádá, doufám, já jsem někdy držka plechová, ale nejsem konfliktní typ. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Za slofiky me klidne nesnasej, ty nebudou trvat vecne, tak to preziju :-D
Odpovědět
nova skrin ELGA ! bila, posuvne dvere.. v prodeji ASPELUND ! tridverova jen za 3990,- hezky povleceni.. ale jen pro ty co maj jejich rozmery nebo hackery 8-) krasny novy botnik Hemnes.. 4 prihradky, 2490,- SORTERA krabice levnejsi.. ted uz jen za 199,- super na trideni odpadu ;-) no a nove ramecky, vazicky, blbinky a tak ale novinek nejak extra moc zas nee
Odpovědět
a vy mne nesnasejte, ze tu mam pred sebou katalog :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj odhad byl správný, připadáš mi taková otrlá, tohle malé nesnášeníčko tě nerozhodí ;-) Strašně se těším, až se dočkám toho, že malou budu tahat z postele, a neříkej, že to nebude, jojo BUDE!! Marně hledám ten stůl jak bych si ho představovala, mám ho stáhlý v mé složce a z té to nejde sem zkopčit, že ne?
Odpovědět
do alba normálně, ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majo, bude, az te to bude mrzet!! :-D :-D Na to zas se ja netesim vubec, to bude kecu a smlouvani, ze jeste neee, a me se do skoly nechceeee.... No dej mi pokoj.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nechci vedet, co je levnejsi, pak nebudu mit to spravne dobrodruzo u prvniho prohlizeni :-D
Odpovědět
však já už jsem zticha :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nad aukrem mi obcas prestava rozum stat.. shanim porad tu toaletku. Tuhle se tam objevila ruzova v dobrem stavu (dokonce s puvodni krabici :-N ) za 190 Kup ted. Mela tri flicky na zrcadle, tak jsem nakonec (s vypetim vsech sil :-N ) odolala. Tenhle tyden se tam objevila bila, silene otlucena, bez uchytky, jenom zrcadlo dobre. Vyvolavaci cena asi 80 Kc. Cekala jsem, ze vzhledem k tomu, jak dlouho tam nakonec visela ta ruzova, ze to za tehc 80 pujde. Slo to az pres dve stovky!! To absolutne nechapu, normalne se tam drazi tyhle same tka kolem 180 Kc a jsou kompletni :-N To museli byt asi jeste vetsi zoufalci nez ja :-D
Odpovědět
no a ta co jsem ti pred casem posilala do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
když já nevím jestli jsem to někomu neukradla z alba, tak to tam dám jen do rána, snad to vadit nebude. A já se budu loučit, nespavci. A žádný smlouvání!!! =-)
Odpovědět
neeeeeeeeeeee ]-( nechoooood, ene si nebude slofikovat, slibuje :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta se mi nelibila. Suplicky hezke, ale u zrcadla jsem mela pocit, ze by mi tvarove neladilo :-D Jaky louceni?? Zitra je vikend, rano hlida tatinek, neeee? U nas to tak chodi, ja pak chrapu do obeda, resp. do poledne a pak si ten obed musim udelat sama, ale to je fuk, u nas se to nehroti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://alskarsott.blogspot.com/ mega blog, jedu koleckem jak diva a stejne porad nejsem u konce :-N Skoda, ze mi nema kdo uhackovat to cukrovicko, Anezce by se do nove kuchynky mooc hodilo x-)
Odpovědět
http://myfaeriewindow.blogspot.com/ tahle pani taky asi neví co roupama :-p
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to taky tak funguje, když je táta doma, ale teď ho máme pracovně na Slovensku a tady jsou zítra slavnosti a já musím trochu fungovat. Takže projedu stolečky na aukru, juknu za kůlky - sem, a jdu do kamilek.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to je na prd. Minuly tyden jsme meli navstevu, nechali me chrupat, chlapi jeli za kamaradem a kamaradka tu byla cele dopo s batoletem sama, ja nevedela o svete :-N Kdybych to vedela, tak bych ji tu v tom, chuderu, nenechala :)) Chudera byla kamaradka, ne batole, to je v pohode az hruza :-D
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item709294793_ple...
Odpovědět
Profilova fotka
To pocitam nebude starozitna. Tuhle jsem tyhle konvicky videla v Metropoli, maji tam kramek s veskerym sortimentem v tech pastelovych barvach, jak tu nekdo daval odkaz. Ale jak je to maly kramek, tak asi vzdycky jenom v jedne barve. Ted tam zrovna meli modrou, tak jsem aspon usetrila :))
Odpovědět
ja vim, ale je krasna.. chtela jsem podobnou ale do cervena a v Globusu stala 599 ! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu, zdržely jste mně odkazama, ažaž, brou a pařte za mně ;-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item706190096_ule... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smarjaaaaa, ten truhlar se ale musel siiilene vozrat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?